زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۲۸۶
۳۰ مرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  پی‌نوشت: امروز صبح واکسن زدم، تا چند ساعت بعدش لپ‌هام خیلی گرم شده بود (نه در حد تب)، این شکلی >> Blush، اما الان دیگه تو وضعیت نرمالم؛
چه خوب نوبتت شده واکسنش چی بود؟

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۲۸۷
۳۰ مرداد ۱۴۰۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  واکسنش چی بود؟

آکسفورد-آسترازنکا و سینوفارم بود که چون اطرافیان سینوفارم رو زده بودن و مشکلی نبود، منم همین رو زدم؛
هرچند که ظاهرا تا اطلاع ثانوی، واکسن یک کار تقویتی هست و هیچ تغییری تو وضعیت مراقبت پیش نمیاد، یعنی بعد از دوز دوم و احتمالا سوم هم تا مدت‌ها، همین دو-سه ماسکه بودن و الکل‌پاشی‌های Real-Time ادامه خواهد داشت ... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , diligent
ارسال: #۵۷۲۸۸
۳۱ مرداد ۱۴۰۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آکسفورد-آسترازنکا و سینوفارم بود که چون اطرافیان سینوفارم رو زده بودن و مشکلی نبود، منم همین رو زدم؛
هرچند که ظاهرا تا اطلاع ثانوی، واکسن یک کار تقویتی هست و هیچ تغییری تو وضعیت مراقبت پیش نمیاد، یعنی بعد از دوز دوم و احتمالا سوم هم تا مدت‌ها، همین دو-سه ماسکه بودن و الکل‌پاشی‌های Real-Time ادامه خواهد داشت ... Smile
بخش خصوصی زدی؟ چه خوب قدرت انتخاب هم بوده اره واکسن به تنهایی کافی نیست و باید رعایت کرد

think positive
ارسال: #۵۷۲۸۹
۳۱ مرداد ۱۴۰۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۳۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  چطوری میشه که توی دهه عاشورا بچه شش ماهه رو کشتن، اونوقت به امام سجاد صرف اینکه مریض بوده و در بستر بیماری کاری نداشتن؟ عجیبه...

دهه‌ی عاشورا یا روز عاشورا؟ : /
[علی‌اصغر طفل شیرخواره بوده و ۶ماهه بودنش هیچ سندی نداره]

طبیعتاً در جنگ کسی رو میکُشن که در میدان نبرده, نه در خیمه‌ها؛ علی‌اصغر هم امام حسین برای طلب آب به میدان برده بود, اما امام سجاد بنا به نقل تاریخ سخت بیمار بود و در خیمه‌ها. بعد از کشته شدن همه‌ی مبارزین هم قاعدتاً جنگ تمام شده بحساب میاد و وارد فاز غنیمت و گرفتن اسیر میشه. بنا به برخی از روایات تاریخی حال علی‌بن‌الحسین هنگام اسارت طوری نزار بوده که وقتی سوار شترش کردن پاهاشو به شکم شتر بستن که از شتر نیوفته.

اگر منظور شما معطوف به ولیعهدی و جانشینی و این حرفاست _که من اینطور برداشت میکنم_ این نکته رو فراموش نکنید که به قول معروف پسر ارشد امام حسین حضرت علی اکبر بوده و امام سجاد به علی أوسط و حتی علی اصغر شناخته میشده! سنش هم در واقعه‌ی کربلا ظاهراً حوالی بلوغ بوده.

در مورد اینکه به وقت اسارت چرا نکشتنش هم استاد شهیدی مفصل تحلیلش کرده که اگه خیلی کنجکاوی تا عکس بگیرم از صفحات کتابش بزارم اینجا و گرنه تایپش از حوصله خارجه!

اتفاقاً از روایات برمیاد که عبیدالله بن زیاد قصد کشتنش هم داشته که گویا حضرت زینب مانع شده و عبیدالله ایمیل زده به یزید و راجع به سرهای بریده و اسرا کسب تکلیف کرده و یزید هم گفته بفرسید بیاد شام

مهمترین نکته اینه که مردم عراق و حتی شامات از اونچه در کربلا بر سر امام و یارانش آوردن بهت زده شده بودن [چون ظاهراً فکر نمیکردن که کار به اینجاها کشیده بشه, سر ماجرای حر هم همین قصه بود, حر هم فکر نمیکرد کار به جنگ بکشه ولی وقتی مطمئن شد سپاهشو چنج کرد سمت امام] الخلاصه؛ مردم بهت زده و عصبانی شده بودن و گند کار داشت بالا میومد تا جایی که یزید احساس کرده بود باید ژست انسان دوستی هم به خودش بگیره و گفته بود فلان فلان عبیدالله بشه با این جنایتی که کرده و ...
اینجوریا بود که امام سجاد جان سالم به در برد هیچ, بلکه زنده موندنش برای یزید هم یه جورایی حیاتی شده بود

سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۵۷۲۹۰
۳۱ مرداد ۱۴۰۰, ۰۲:۵۰ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  بخش خصوصی زدی؟
نه، از طرف دانشگاه؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۷۲۹۱
۳۱ مرداد ۱۴۰۰, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ای بابا ...
نمی‌تونم درک کنم چه شکلیه، چون تاحالا از نزدیک ندیدم کسی بگیره اما فکر می‌کنم روحیه خوب نقش خیلی مهمی داره تو شکست همه بیماری‌ها و از این بابت کرونا اصلا گزینه خوبی رو انتخاب نکرده [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  smile.gif] و اومده پیش یه آدم قوی، پرانرژی و شاد که هیچ شکی ندارم که خیلی زود، حالش عالیِ عالی می‌شه! [تصویر:  wink.gif]
ممنونم. خدا رو شکر خیلی بهترم. ظاهرا خفیف گرفتم. فعلا توی قرنطینه ام تا حدودا ۱۵ روز دیگه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone
ارسال: #۵۷۲۹۲
۳۱ مرداد ۱۴۰۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط sss.)
یکی از ملاک های انتخاب شغل باید این باشه که وقتی تو مرخصی استعلاجی هستی، واقعا تو مرخصی باشی. Dodgy
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر فکرمی‌کنید مدت زیادی (بیشتر از دوماه) طول میکشه تا نوبت واکسن تون برسه، می‌تونین تو فاز سوم مطالعات بالینی اسپایکوژن - همون واکسن نوترکیب استرالیایی-ایرانی (شرکت Vaxine و شرکت سیناژن) - شرکت کنید. تقریبا یه هفته بعد ثبت نام تماس می‌گیرن، یه سری آزمایشات اولیه انجام می‌دین که رایگانه و تا ۶ ماه هم خدمات رایگان مثل تست pcr بهتون ارائه میشه. اگر هم نوبت واکسن تون رسید، هماهنگ می‌کنین که اگه دارونما بهتون تزریق شده بود، واکسن بزنید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
استفاده از خدمات ابر آروان (مخصوصا به صورت اجباری) به شدت آزاردهنده است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP
ارسال: #۵۷۲۹۳
۳۱ مرداد ۱۴۰۰, ۱۲:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ای بابا ...
نمی‌تونم درک کنم چه شکلیه، چون تاحالا از نزدیک ندیدم کسی بگیره اما فکر می‌کنم روحیه خوب نقش خیلی مهمی داره تو شکست همه بیماری‌ها و از این بابت کرونا اصلا گزینه خوبی رو انتخاب نکرده [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  smile.gif] و اومده پیش یه آدم قوی، پرانرژی و شاد که هیچ شکی ندارم که خیلی زود، حالش عالیِ عالی می‌شه! [تصویر:  wink.gif]
ممنونم. خدا رو شکر خیلی بهترم. ظاهرا خفیف گرفتم. فعلا توی قرنطینه ام تا حدودا ۱۵ روز دیگه.
ان شالله زودتر اوکی بشید ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۷۲۹۴
۳۱ مرداد ۱۴۰۰, ۰۶:۳۴ ب.ظ
دیشب خواب دیدم سوار مرسدس بنز amg هستم. نکته جالبش این بود که چون ایده ای از شتاب و داشبورش نداشتم مغزم نمیتونست چیز خاصی درست کنه و در نتیجه داشبورش شبیه به آر دی بود Smile))))

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , RASPINA
ارسال: #۵۷۲۹۵
۳۱ مرداد ۱۴۰۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۲۸ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  از موج اول و .... جستیم، موج پنجم مثل سونامی گرفتارمون کرد.
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  سه روزه کرونا گرفتم، بدن درد بدی داشتم. دردش چرخشیه؛ هی میگیره ول میکنه میره یه جای دیگه. دوباره بر میگرده. داغان شدم خلاصه..
انشالله زودی خوب بشید
حتما برید پیش متخص اصلا به دکتر عمومی اکتفا نکنید
مواظب باشید گاهی حال خوب نشان از خوب بودن نیست ی وقتایی دور از جون قلب درگیر میشه و کسی نمیفهمه

(۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چیزهایی که هنوز حالمو خوب میکنن:
۱- برف
۲- خرید کتاب حتی با اینکه خیلی وقته حوصله کتاب خوندن ندارم (کلا لوازم التحریر خوبه)
۳- خرید لوازم دیجیتال که قبلا نداشتم یا لوازمی که داشتم ولی با امکانات جدید وارد بازار شده
۴- رستوران (اینجا هنوز رفیق پایه رستوران پیدا نکردم)

هدف شغلی بعدی که دارم: کار کردن توی شرکت شناخته شده (ترجیحا گوگولی یا جت برینز [تصویر:  biggrin.gif] )
منم دلم طلا میخواد
نیم ست یا ست انگشتر و دستبند خوشگل...
پ ن: الان شروع میشه Smile نگید دخترا مادی گرا هستند و این حرفا

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۵۷۲۹۶
۰۱ شهریور ۱۴۰۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط Javad Street.)
(۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کسی سایتی سراغ داره که اموزشهای شرکتای معتبر مث لیندا یودمی با زیر نویسش رو بشه مجانی دانلود کرد؟ پی سی دانلود داره اما زیر نویس ندارن
سایت زیر بیشتر ویدیوهاش زیرنویس داره ولی ذکر نشده برای کدوم شرکت معتبر هست لینک مستقیم هم نمیده.باید از سایتهای لیچر که داخلی و پولی(اگر مفتی پیدا کردی به ما هم بگو) هستن استفاده کنی مثل
لینک دوم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این سایت ویدیو هم میزاره:

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۷۲۹۷
۰۱ شهریور ۱۴۰۰, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست اینجا در مورد اپلای دکتری اروپا راهنماییم کنه؟
اپلای ابرود که بدتر آدم گیج میشه Sad
با اینکه بقیه میگن رزومت خوبه چرا استادا جواب ایمیل نمیدن؟
جواب ندادن استادا طبیعیه و کلا پوزیشن پیدا کردن توی اروپا یکم سخته. من برای یک پوزیشن توی دانشگاه خودمون به استادم یک ایرانی رو معرفی کردم، اما گفت ایرانی نمیخوایم چون معلوم نیست کی بتونه ویزا بگیره (مثلا ویزای من ۷ ماه طول کشید، اون موقع کورونا هم نبود).

اما در این مورد پیشنهاد میکنم به تمام اساتیدی که مرتبط هستند بهت ایمیل بزنی (چه اونایی که پوزیشن باز دارن چه اونایی که ندارن). و همچنین رنک دانشگاهها رو هم توجه نکن، هر جا که حس کردی مرتبط هست ایمیل بزن و رزومه ات رو بفرست براشون و بگو که علاقه مند به دکترا خوندن هستی.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۷۲۹۸
۰۱ شهریور ۱۴۰۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ
پیدا کردن افرادی که ازشون یاد بگیری خیلی سخته به همین خاطر من سعی می کنم قدر افرادی که کمکی بهم می کنند رو بدونم .

Riemann :
سایت arasbook رو معرفی کرد و صندلی که خودش استفاده می کنه که من بدون هیچ بررسی اونو خریدم و الان دارم ازش استفاده می کنم

Milestone :
یه موس بهم معرفی کرد که خریدم و عالی بود

ezra :
یادم آورد که شطرنج بازی کنم .

crevice :
دوره های jetbrains رو گوشزد کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , ezra , crevice , Milestone , RASPINA
ارسال: #۵۷۲۹۹
۰۲ شهریور ۱۴۰۰, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  ezra :
یادم آورد که شطرنج بازی کنم .

هاحّ؟

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , The BesT
ارسال: #۵۷۳۰۰
۰۲ شهریور ۱۴۰۰, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
......

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close