زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۸۱۴۱
۱۲ خرداد ۱۴۰۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط gogooli.)
دوستان من پسورد دو مرحله ای تلگرامم رو یادم رفته. نمی خواهم ریست اکانت کنم چون کلی گروه و کانال عضو بودم و اطلاعات زیادی تو save message داشتم. راهی می شناسید برای ورود مجدد؟ Sad مثل اینکه عضو یه کانال شدم ویروسی بوده تو گروه ها پیام فرستاده تلگرام هم من رو از همه دیوایس هایی که توش لاگین بودم فرستاده بیرون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۸۱۴۲
۱۲ خرداد ۱۴۰۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستان من پسورد دو مرحله ای تلگرامم رو یادم رفته. نمی خواهم ریست اکانت کنم چون کلی گروه و کانال عضو بودم و اطلاعات زیادی تو save message داشتم. راهی می شناسید برای ورود مجدد؟ Sad مثل اینکه عضو یه کانال شدم ویروسی بوده تو گروه ها پیام فرستاده تلگرام هم من رو از همه دیوایس هایی که توش لاگین بودم فرستاده بیرون.
اگه موقع ثبت نام ایمیل دادی موقع لاگین اون پایین گزینه forget password هست وقتی می زنی ازت یه ایمیل می خواد پسورد رو می فرسته به ایمیلت Exclamation
ارسال: #۵۸۱۴۳
۱۲ خرداد ۱۴۰۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستان من پسورد دو مرحله ای تلگرامم رو یادم رفته. نمی خواهم ریست اکانت کنم چون کلی گروه و کانال عضو بودم و اطلاعات زیادی تو save message داشتم. راهی می شناسید برای ورود مجدد؟ Sad مثل اینکه عضو یه کانال شدم ویروسی بوده تو گروه ها پیام فرستاده تلگرام هم من رو از همه دیوایس هایی که توش لاگین بودم فرستاده بیرون.
اگه موقع ثبت نام ایمیل دادی موقع لاگین اون پایین گزینه forget password هست وقتی می زنی ازت یه ایمیل می خواد پسورد رو می فرسته به ایمیلت Exclamation
می گه ایمیل رو ثبت نکردی ...
ارسال: #۵۸۱۴۴
۱۳ خرداد ۱۴۰۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستان من پسورد دو مرحله ای تلگرامم رو یادم رفته.

تلگرام مگه پسورد داره اصن؟

ارسال: #۵۸۱۴۵
۱۳ خرداد ۱۴۰۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستان من پسورد دو مرحله ای تلگرامم رو یادم رفته.

بله پسورد دو مرحله ای داره !

هر چی دلت می خواهد بگو

داشتم به این فکر می کردم الان ۶ ساله اومدم تهران و تو یه خونه ای ۵ ساله مستاجرم ولی الان بعد ۵ سال امسال همون خونه رو نمی تونم تمدید کنم ! واقعا زندگی تو ایران ارزش نداره اونایی که تو این چند سال حالا تحصیلی یا کاری از ایران رفتن احتمالا زندگی خیلی بهتری دارند و کار عاقلانه ای کردن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۸۱۴۶
۱۳ خرداد ۱۴۰۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستان من پسورد دو مرحله ای تلگرامم رو یادم رفته. نمی خواهم ریست اکانت کنم چون کلی گروه و کانال عضو بودم و اطلاعات زیادی تو save message داشتم. راهی می شناسید برای ورود مجدد؟ Sad مثل اینکه عضو یه کانال شدم ویروسی بوده تو گروه ها پیام فرستاده تلگرام هم من رو از همه دیوایس هایی که توش لاگین بودم فرستاده بیرون.

جواب چت چی. چی چی:
در صورت فراموش کردن پسورد دو مرحله‌ای تلگرام، می‌توانید با استفاده از کد پشتیبانی تلگرام به شماره تلفنی که در حساب کاربری خود ثبت کرده‌اید، پیامک بفرستید و درخواست بازیابی رمز عبور خود را ارسال کنید. سپس با استفاده از لینکی که به شما ارسال می‌شود، می‌توانید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۵۸۱۴۷
۱۳ خرداد ۱۴۰۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
واسه اون دورانی که از وجود adb(Android Debug Bridge) بی‌اطلاع بودم غصه می خورم.
ارسال: #۵۸۱۴۸
۲۸ خرداد ۱۴۰۲, ۰۴:۵۰ ق.ظ
بعد از چندین سال به مانشت سر زدم نمیدونم چی شد این ور دنیا ساعت ۲ شب یهو یاد مانشت افتادم عجب دورانی بود ۹ سال از کنکور من و درس خوندن با مانشت گذشته و انگار همین دیروز بود....

-------------------شد که چه بهتر نشدم فدا سرت زندگی جریان داره------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , khayyam , Amir V
ارسال: #۵۸۱۴۹
۲۵ تیر ۱۴۰۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
دیگه کم کم بعد یه عمر درس خوندن، کم کم دارم خودمو اماده میکنم برم تو محیط واقعی کار.
بعد از یه عمر درس بخوام خلاصه ی نظرمو راجب درس و دانشگاه بگم اینه ک ی مشت فسیل و گشاد دور هم جمعن یه نونی میخورن، ربطی هم نداره کجا باشی. کلن دانشگاه هدفی جز استعداد و وقت تلف کردن نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , ezra , gogooli , khayyam
ارسال: #۵۸۱۵۰
۲۷ تیر ۱۴۰۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
سلام.
چرا بخش کنکور کارشناسی ارشد رو نوشتید در حال امحاء؟
ارسال: #۵۸۱۵۱
۰۱ مرداد ۱۴۰۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
دلیل امحای بخش کنکور کارشناسی ارشد چیه؟
ارسال: #۵۸۱۵۲
۱۸ مرداد ۱۴۰۲, ۱۰:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ، توسط salam az ma.)
(۲۵ تیر ۱۴۰۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دیگه کم کم بعد یه عمر درس خوندن، کم کم دارم خودمو اماده میکنم برم تو محیط واقعی کار.
بعد از یه عمر درس بخوام خلاصه ی نظرمو راجب درس و دانشگاه بگم اینه ک ی مشت فسیل و گشاد دور هم جمعن یه نونی میخورن، ربطی هم نداره کجا باشی. کلن دانشگاه هدفی جز استعداد و وقت تلف کردن نداره.

سلام
میبخشید ولی فکر کنم دیر فهمیدی اما هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه است
من که همون اول ارشد با اینکه امیر کبیر بود و دهن پر کن انصراف بعد دو ماه دادم و رفتم خدمت و الآن هم ۵ سال هست کار میکنم و ازدواجم کردم و راضی هستم اگر میخواستم تو سیستم آموزشی باشم داشتم الآن به جای اینکه برای تو تایپ کنم، برای دفاعیه دکترام تایپ میکردم با هزار تا مشکل اعصاب و خودم رو گول میزدم که این همه سال هدف درس خوندن داشتم و هنوزم مجرد بودم.

(۲۸ خرداد ۱۴۰۲ ۰۴:۵۰ ق.ظ)friends نوشته شده توسط:  بعد از چندین سال به مانشت سر زدم نمیدونم چی شد این ور دنیا ساعت ۲ شب یهو یاد مانشت افتادم عجب دورانی بود ۹ سال از کنکور من و درس خوندن با مانشت گذشته و انگار همین دیروز بود....

چه جالب من هم امروز بعد از چند سال اومدم به این سایت

(۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۴۰۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۴۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستان من پسورد دو مرحله ای تلگرامم رو یادم رفته.

بله پسورد دو مرحله ای داره !

هر چی دلت می خواهد بگو

داشتم به این فکر می کردم الان ۶ ساله اومدم تهران و تو یه خونه ای ۵ ساله مستاجرم ولی الان بعد ۵ سال امسال همون خونه رو نمی تونم تمدید کنم ! واقعا زندگی تو ایران ارزش نداره اونایی که تو این چند سال حالا تحصیلی یا کاری از ایران رفتن احتمالا زندگی خیلی بهتری دارند و کار عاقلانه ای کردن !

اشتباه نکن الزاما این طور نیست ولی همیشه انسان حسرت کارهای نکرده رو الکی میخوره
به نظرم یک انسان زمانی تمام تلاشش رو انجام میده که بدونه همین یک گزینه رو داره و باید بهترش کنه
مثال برات میزنم خودم و دوستم رو
خودم زمان خدمت نه میخواستم پارتی بازی کنم و نه هیچی و افتادم لب مرز کرمانشاه و شرایط خدمتم خیلی سخت بود اما همه تلاشم رو میکردم همونجا بتونم بهترین شرایط رو برای خودم مهیا کنم و فکر کنم تا حدود زیادی موفق شدم طوری که زمانی که تیپ ماموریت خورد از منطقه برگرده پادگان با اینکه ستوان سوم بودم ولی دوست داشتم بمونم همونجا اما خیلی از بچه های ستوان هم دوره خودم تو همونجا میخواستن هر چه زودتر فرار کنن از اونجا میدونی اون مدت ۱۳ ماه نه خودشون ذره ای از شرایط لذت بردن و نه میذاشتن بقیه راحت خدمت کنن
مثال زیاده ولی حوصله تایپ نیست
به نظرم تا میتونی همه تلاشبت رو بکن شرایطت رو همین جا اوکی کنی

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , khayyam
ارسال: #۵۸۱۵۳
۰۴ شهریور ۱۴۰۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۴۰۲ ۰۷:۴۵ ق.ظ، توسط clint.)
فلک به مردم نادان دهد زمام مراد

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۵۸۱۵۴
۰۸ آبان ۱۴۰۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
چطورین بچه ها؟‌ خیلی وقته نبودم.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , شبگرد , crevice
ارسال: #۵۸۱۵۵
۰۸ آبان ۱۴۰۲, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۴۰۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
محل کار جدید اکانت و ایمیل منو khayam ست کردن شما اینو چی می خونید : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۵۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close