زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۱۱۵۶
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ازدخترا کسی حاضره بخاطر پسری که خیلی خوب باشه اخلاق ورفتارش خوب باشه تحصیلات خیلی بالا عالی و کارش خوب باشه اهل محیط های مجازی وایبرواین چیزانباشه و اهل دودوقیلون واین امثال نباشه واهل نمازوروزه باشه و خانواده پسرخیلی خوب باشن خاضره بره توی شهر خیلی خیلی کوچیک تقریبا کمی مثل روستا و زبان اون شهررو هم بلد نباشه حتی نفهمه چی میگن و از خانوادش هزاران کیلومتر دوربشه زندگی کنه؟
صادقانه بگیناBig Grin
پسراهم اگ خواستن میتونن راهنمایی کنن

با اجازتون منم در این مورد نظری بدم چون خودم روستایی هستم ممکنه صحبت هام مفید باشه ! Big Grin
ببنید کسی که می خواد ازدواج کنه باید قبل از هر چیزی انتظارات خودشو از زندگی و آیندشو برای خودش ترسیم کنه یعنی اینکه باید اینو برای خودش مشخص کنه که از زندگی چی می خواد و می خواد به کجا برسه چون واقعا خیلی مهمه دوستان نظرات جالبی داده بودن درسته اقوام و فرهنگ ها با هم تفاوت دارن و روستا ها هم با هم فرق دارن بعضی از روستا ها هستن فرهنگشون شاید خیلی از شهر هم بهتر باشه این ماییم که فرهنگ یه جایی رو خوب یا بد می کنیم دلیلی نیست که یکی نتونه تو روستا زندگی کنه . در کل امکانات پایینه تو روستا ولی تو روستا صمیمیت بیشتره البته باز این بستگی داره کجا باشه و چه قوم و فرهنگی داشته باشن والا الان تو شهر زندکی کردن هنر نیست هنر اینه که هر جا زندگی می کنیم خوب زندگی کنیم و هدف زندگی رو بدونیم .....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۱۵۷
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ا اجازتون منم در این مورد نظری بدم چون خودم روستایی هستم ممکنه صحبت هام مفید باشه ! Big Grin
ببنید کسی که می خواد ازدواج کنه باید قبل از هر چیزی انتظارات خودشو از زندگی و آیندشو برای خودش ترسیم کنه یعنی اینکه باید اینو برای خودش مشخص کنه که از زندگی چی می خواد و می خواد به کجا برسه چون واقعا خیلی مهمه دوستان نظرات جالبی داده بودن درسته اقوام و فرهنگ ها با هم تفاوت دارن و روستا ها هم با هم فرق دارن بعضی از روستا ها هستن فرهنگشون شاید خیلی از شهر هم بهتر باشه این ماییم که فرهنگ یه جایی رو خوب یا بد می کنیم دلیلی نیست که یکی نتونه تو روستا زندگی کنه . در کل امکانات پایینه تو روستا ولی تو روستا صمیمیت بیشتره البته باز این بستگی داره کجا باشه و چه قوم و فرهنگی داشته باشن والا الان تو شهر زندکی کردن هنر نیست هنر اینه که هر جا زندگی می کنیم خوب زندگی کنیم و هدف زندگی رو بدونیم .....
من حاضربودم برم توی روستا زندگی کنم

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۱۵۸
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ
سلام .
به نظر من زندگی کردن تو یه شهر کوچیک و دور بودن از خونواده به شرطی قابل تحمله که مردش واقعا مرد زندگی باشه و کاملا بشه بهش اعتماد و تکیه کرد.

نیلای
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۱۵۹
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ)nilay7 نوشته شده توسط:  به نظر من زندگی کردن تو یه شهر کوچیک و دور بودن از خونواده به شرطی قابل تحمله که مردش واقعا مرد زندگی باشه و کاملا بشه بهش اعتماد و تکیه کرد.
اگر مرد زندگی و کامل باشه اما اول هرچی پدرش بگه و زیر سلطه پدرش باشه اونوقت چی ؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۱۶۰
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ
نه دیگه مرد که میخواد ازدواج کنه باید مستقل باشه

نیلای
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۱۶۱
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ ق.ظ
یه اتفاقی برای یکی از دوستان ما افتاده اگه کسی می تونه راهنمایی کنه !

به خاطر یه دعوای خانوادگی بین زن و شوهر ، دختره از خونه زده بیرون الان سه روزه هیچ خبری ازش نیست کجاها می تونه رفته باشه این دوستمون خیلی نگرانه هر جا هم که فکروشو کرده رفته ولی نیست که نیست !!
ارسال: #۱۱۶۲
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ
سلام.
من خودم که دخترم اگه قهر کنم که جایی نمیرم که هیچ ولی اگه برم سعی میکنم جایی برم که خطری برام نداشته باشه .مثلا خونه خواهر مادر بزرگ یا خونه یکی از فامیلای نزدیک .ولی خیلی زیاد عصبی و ناراحت باشم حدااکثر بعد یه روز یه خبری میدم که نگران نباشن .حالا اینایی که گفتم شاید از خصوصیات خیلی از دخترای هم سن و سال خودم باشه ولی بهتره جدی بگیرین . لازمه پلیسو در حریان بذارین .
ایشاا..که خیلی زود صحیحو سالم برگرده خونه

نیلای
ارسال: #۱۱۶۳
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه اتفاقی برای یکی از دوستان ما افتاده اگه کسی می تونه راهنمایی کنه !

به خاطر یه دعوای خانوادگی بین زن و شوهر ، دختره از خونه زده بیرون الان سه روزه هیچ خبری ازش نیست کجاها می تونه رفته باشه این دوستمون خیلی نگرانه هر جا هم که فکروشو کرده رفته ولی نیست که نیست !!
آقا این دوست شما چقدر بیخیاله.
حالا اصن هر چی ؟ هر دعوایی اختلافی هر چی بوده باشه، وقتی شب شد و خبری نگرفت و مطمئن نشد که خانمش کجاست باید به پلیس بگه دیگه. فوقش بعدا" پیداش میشه شما به صد و ده میگی پیدا شد.
ارسال: #۱۱۶۴
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ
بله .خیلی خطرناکه مخصوصا تو این زمونه که نامرد و دزد زیاد شده .حتما از پلیس کمک بخواین

نیلای
ارسال: #۱۱۶۵
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ
منم حاضرم!
خخخخخخخخخخخ
ارسال: #۱۱۶۶
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ
امسال عروس نمیشم که نمیشمSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۱۶۷
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط kazhal@.)
......

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۱۱۶۸
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  ااااااااا چرا؟!!!HuhHuh
من رفتم ازی لباس عروسکیا با کفش تخ تخییی و لاک خریدم واسه عروسی شمووووHeartBlushBig Grin
Big Grinخیلیییییی بهت میییییییادTongue
Sad قسمت نیست ....سرنوشت.....روزگار... حکمت خدا....
سپردم به خدا..

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۱۶۹
۰۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط kazhal@.)
.......

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۱۱۷۰
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  که یه مدت در ارتباط باشین با هم حالا هر جور که خانوادتون صلاح میدونن ، چون خیلی رفتارا حتی خیلی کوچیک ممکنه رو اعصابتون باشه ،
خوب همین یه مدت چند ماه باشه کافیه؟ من به مامانم میگم ۴-۵ ماه بریم و بیایم، میره تو فکر یا میگه نههههه زیاده!! دو طرف از هم زده میشن!
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اگه اخلاقش خوبه همه چیزایی که اهمیت دارن بی اهمیت میشن
طرف قبل از عقد میتونه فیلم بازی کنه و خودشو خوب نشون بده. چه راه هایی هست که بشه خوب به نفر رو محک زد؟
+نظرم عوض شد؛ پول و کاری بودن مهمترین معیاره بعد اخلاق.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۱ ۱۲,۹۶۹,۰۷۵ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۹۸۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۵۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۹۸۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۷۲۰ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۴۹ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۳۰۹ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close