زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۱۴۸۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  همه عاشق میشن یک روز...

نه اینطور نیست. اگه منظورتون علاقه بعد از ازدواجه، منظورم اون نیست
خیلی ها نمیشن چه بعدش چه قبلش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , ts2927 , Riemann
ارسال: #۱۴۸۷
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط Menrva.)
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  نه اینطور نیست. اگه منظورتون علاقه بعد از ازدواجه، منظورم اون نیست
من منظورم قبل ازدواج هست..

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  خیلی ها نمیشن چه بعدش چه قبلش
عاااا یاخداااا مگه میشهههههههه مگه رباتهههههه..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , blx
ارسال: #۱۴۸۸
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط ts2927.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۴۸۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ ب.ظ
فک کنم تعریف عشق کمیتی هست و نمیشه خیلی دقیق وصفش کرد. بنابراین، طبق بعضی از تعاریف عشق؛ بعضی ها روزی چندین بار عاشق میشن Big Grin

Sent from my galaxy note 4 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۴۹۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  عشق...و ..عشق...و ..عشق....
این حرفم مربوط به عشق دوطرفس...عشق اگه واقعا حقیقی باشه.. به سرانجام میرسد حتی اگر جلو روت پرازموانع عبور از دریا و کوه وسنگ... باشد...
اینکه عشقم به وصال و سرانجام نرسید و این حرفا همه حرفه ادم خودش بخواد قطعا میرسه....
اصلا نمیتونم اینو هضم کنم یه پسر میگه عاشق بودم نرسیدم بهش.. متنفرم که میگن نرسیدم بهشواینا.
متوجه حرف بنده نشدید. دقیقا منظور من هم همین بود که عشق اگر واقعی باشه به وصال ختم میشه. چیزی به نام شکست عشقی و نرسیدن و این مزخرفاتی که باب شده وجود نداره. اما بعضی از وصال ها یه زمان و مکان خاصی دارن که برای خیلیا قابل درک نیست. اصن به همین خاطر نظر شیخ اجل رو هم تو پستم اوردم. سعدی هم معنای حقیقی وصال رو مدنظر داره، نه مثل خسرو که وصال رو کناری و آغوش میبینه.
اینکه یه پسر بگه عاشق بودم و نرسیدم بهش، بدونید که اصلا عاشق نبوده. چون بدون تردید بالاخره عاشق به وصال معشوقش میرسه.

بیگ محمد: هیچ وقت عاشق بوده ای ستار؟
ستار: عاشق زیاد دیده ام.
بیگ محمد: راه و طریقش چه جور است عشق؟
ستار: من که نرفته ام برادر.
بیگ محمد: آنها که رفته اند چی؟ آنها چی می گویند؟
ستار: آنها که تا به آخر رفته اند ، برنگشته اند، تا چیزی بگویند.

کلیدر : ﻣﺤﻤﻮﺩ ﺩﻭﻟﺖ‌آبادی

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , Menrva , salam5 , sss , blx , Riemann , Skyrim
ارسال: #۱۴۹۱
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ، توسط Menrva.)
..........

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۴۹۲
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ ب.ظ
"یک روز فردی قدم به زندگی‌تان خواهد گذاشت و شما را متوجه خواهد کرد که چرا هرگز با هیچ‌کس دیگری دوام نیاورده‌اید!"
- پل استر -

پی‌نوشت: البته این نقل‌قول ربطی به من نداره، صرفا جهت شادی دل بقیه گفتم! یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , pezhman.m-AI , blx , khayyam
ارسال: #۱۴۹۳
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  متوجه حرف بنده نشدید. دقیقا منظور من هم همین بود که عشق اگر واقعی باشه به وصال ختم میشه. چیزی به نام شکست عشقی و نرسیدن و این مضخرفاتی که باب شده وجود نداره. اما بعضی از وصال ها یه زمان و مکان خاصی دارن که برای خیلیا قابل درک نیست. اصن به همین خاطر نظر شیخ اجل رو هم تو پستم اوردم. سعدی هم معنای حقیقی وصال رو مدنظر داره، نه مثل خسرو که وصال رو کناری و آغوش میبینه.
اینکه یه پسر بگه عاشق بودم و نرسیدم بهش، بدونید که اصلا عاشق نبوده. چون بدون تردید بالاخره عاشق به وصال معشوقش میرسه.
عالی گفتین
فکرکنم با ز هستا Big Grin
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  بیگ محمد: هیچ وقت عاشق بوده ای ستار؟
ستار: عاشق زیاد دیده ام.
بیگ محمد: راه و طریقش چه جور است عشق؟
ستار: من که نرفته ام برادر.
بیگ محمد: آنها که رفته اند چی؟ آنها چی می گویند؟
ستار: """""""""""آنها که تا به آخر رفته اند ، برنگشته اند، تا چیزی بگویند.""""""""
کلیدر : ﻣﺤﻤﻮﺩ ﺩﻭﻟﺖ‌آبادی
خییلیی قشنگ بوووووود خیلییییییییییییییییییییییی

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  "یک روز فردی قدم به زندگی‌تان خواهد گذاشت و شما را متوجه خواهد کرد که چرا هرگز با هیچ‌کس دیگری دوام نیاورده‌اید!"
- پل استر -
پی‌نوشت: البته این نقل‌قول ربطی به من نداره، صرفا جهت شادی دل بقیه گفتم! یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد! [تصویر:  biggrin.gif]
به به چقدرخوووب Big Grin
دیگه گفتین دیگهههه حالا کی شیرینی میدین اقای مایل Big Grin زمانش کی هست

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اینم یه کشک و بادمجون خوابگاهی [تصویر:  biggrin.gif]
چقدر خوشگل و مرتب و خوشمزسسسسHeartRolleyes دلمان خواااااست TongueRolleyes

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۱۴۹۴
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  نه گفته پسرخوبیه وتعریف کرده ازش...منکه ندیدمش نمیشناسمش خودم باید پسرو ببینم وبرخوردکنم که بفهمم پسر درست و سالمیه به این حرف های دیگران نمیشه تکیه کرد وتحقیق بایدرفت خانوادم چون نمیشناسن فعلا جواب ندادن پدرم هرکسی رو راه نمیدن.
بابام هنوز تحقیقم نرفتن Undecided فکرکنم بابام دیگه میخوان منو ترشی بندازنConfusedUndecided
چرامشکوک ینی پسره مشکل داره؟
نه رفتار شما مشکوکه. آخه از یه طرف میگید پسره آنشاست بعد از یه طرف فقط حقوقشو میدونید. اگه آشناست که باید اخلاق و رفتارشو بدونید نه حقوقشو. الان اونایی که منو میشناسن که حقوق منو که نمیدونن، رفتار و اخلاق منو میشناسن. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۴۹۵
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  نه گفته پسرخوبیه وتعریف کرده ازش...منکه ندیدمش نمیشناسمش خودم باید پسرو ببینم وبرخوردکنم که بفهمم پسر درست و سالمیه به این حرف های دیگران نمیشه تکیه کرد وتحقیق بایدرفت خانوادم چون نمیشناسن فعلا جواب ندادن پدرم هرکسی رو راه نمیدن.
بابام هنوز تحقیقم نرفتن Undecided فکرکنم بابام دیگه میخوان منو ترشی بندازنConfusedUndecided
نه رفتار شما مشکوکه. آخه از یه طرف میگید پسره آنشاست بعد از یه طرف فقط حقوقشو میدونید. اگه آشناست که باید اخلاق و رفتارشو بدونید نه حقوقشو. الان اونایی که منو میشناسن که حقوق منو که نمیدونن، رفتار و اخلاق منو میشناسن. Smile
من نگفتم اشناست گفتم اشنامون معرفی کرده...خب اشنامون گفته حقوقش رو من از رو هوا ک نمیدونم
اشنانیست این اقاپسر اشنامون معرفی کردن ایشون رو من اصلا نمیشناسم نه پسرو نه خانوادشو
بادقت بخونید.ازشمابعیدبوداBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۴۹۶
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  من نگفتم اشناست گفتم اشنامون معرفی کرده...خب اشنامون گفته حقوقش رو من از رو هوا ک نمیدونم
اشنانیست این اقاپسر اشنامون معرفی کردن ایشون رو من اصلا نمیشناسم نه پسرو نه خانوادشو
بادقت بخونید.ازشمابعیدبوداBig Grin
باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۴۹۷
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اون اشنامون که معرفی کرده گفته دیگه اینارو خیلی ساله ک میشناسه تاییدشون کرده
چطوریه که اون آشناتون تاییدش کرده اما نمیدونید اخلاقش چطوره یا پسر سالمی هست یا نه؟ آشناتون تو خیلی سال فقط حقوقشمو فهمیده؟
از هر زاویه ای که نگاه می کنم قضیه مشکوکه!
نه گفته پسرخوبیه وتعریف کرده ازش...منکه ندیدمش نمیشناسمش خودم باید پسرو ببینم وبرخوردکنم که بفهمم پسر درست و سالمیه به این حرف های دیگران نمیشه تکیه کرد وتحقیق بایدرفت خانوادم چون نمیشناسن فعلا جواب ندادن پدرم هرکسی رو راه نمیدن.

{{
خواستگار قبلیم همسایه مادر زن داییم بووووود همسایه چندسالهااااا توی بالاشهر تهران فکرکنین چندسالههههه بعدش مادر زن دایییم اینارو تایید کردن از رو سلاملکی ک داشتن فکر میکردن خوبن بعد مومن بودن ازون مومنای بدجور که فقط بینیی معلومه.. که دخترداییم مادره رو دیده بود خوشش نیومد... قراربود بیان خواستگاری قبلش بابام رفت تحقیقواینا همسایهای خیلی قدیمشون گفتن پسره تاراهنمایی خونده و زندان هم رفته بوده قبلا شربوده....اماچقدراعتماد به نفس داشتن بااین پسرشون ایشششش...

اینگونه هست که ما نیز هنوز عروس نشدیم هرکدوم یه مشکل : ))))

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  با کمال احترام؛
حیفه واژه ی عشق نیست که در کنار این کلمات و صفات منفی آورده بشه؟ به قول یه بزرگی، عشق هرگز با شکست مواجه نمیشه، اگر بشه قطعا عشق نبوده؛ توهم عشق بوده. من خودم قبلا یه عشق داشتم و به سرانجام نرسید. اما هرگز نگفتم شکست عشقی خوردم، فقط گفتم عشقم به سرانجام نرسید.
عشق...و ..عشق...و ..عشق....
این حرفم مربوط به عشق دوطرفس...عشق اگه واقعا حقیقی باشه.. به سرانجام میرسد حتی اگر جلو روت پرازموانع عبور از دریا و کوه وسنگ... باشد...
اینکه عشقم به وصال و سرانجام نرسید و این حرفا همه حرفه ادم خودش بخواد قطعا میرسه....
اصلا نمیتونم اینو هضم کنم یه پسر میگه عاشق بودم نرسیدم بهش.. متنفرم که میگن نرسیدم بهشواینا.
آفرین بهت گل گفتی....
انصافا پسرا وقتی میگن نرسیدم...برای من مسخرس.
اون تلاش و جنگی که ما دخترا در وصال عشق داشتیم رو شماها داشتین...شکست عشقی وجود نداشت اصلا ....

انصافا دختر پسریش نمیشه کرد هر آدمی یه جوره. من توی آشناهام دختری رو دیدم که از یه پسری خوشش میومد حتی حاضر نشد بهش نزدیک شه یا بره بهش بگه. انتظار داشت پسره علم غیب داشته باشه. کسی که یه اپسیلون رو غرورش پا نمیزاره که اسمش عاشق نمیشه UndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Riemann , Menrva
ارسال: #۱۴۹۸
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ
میدونید همش هم به خاطر غرورش نبوده لزوما.(دختر تو اشنایان جناب codin رو میگم.)
سوای اینکه اصلا کار درستی هست که دختر پا پیش بزاره یا نه. خیلی مسایل دیگه هم دخیله.
گاهی شما از کسی خوشتون میاد ولی چون از نزدیک با اون شخص تو رابطه نبودید. مردد هستید که برم جلو یا نه؟
خیلی از دخترا هم که اصلا راهش رو بلد نیستن. قطعا مستقیم نمیشه تو روی اون شخص گفت. غیر مستقیم هم خیلی سخته. ممکنه طرف مقابل بد برداشت بکنه یا اصلا متوجه نشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , codin , sss , Menrva
ارسال: #۱۴۹۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ
با این حرف کدین که گفته نمیشه دختر پسریش کرد موافقم، اما بنظرم همونطور که زریسا گفته به غرور و اینا مربوط نیست چندان.
با این فرهنگ نسبتا سنتی جامعه ما باید قبول کنیم که محدودیت های دخترا در مورد ابراز علاقه و ... خیلی بیشتره از پسرا بالاخره. مخصوصا واسه دخترا من خودم شخصا مخالفم با ابراز علاقه محسوس! دختر باید نامحسوس و مویرگی و آرووووووووووووم آروووووووووووووم به طرف مقابلش بفهمونه طوری که نه خودش سبک بشه و نه پسر خیلی جوگیر بشه مثلا Big Grin
البته چیزی که همیشه برا خود من اذیت کننده هست اینه که خانوما نمدونم چرا حرف و دلشون یکی نیست بعضی وقتا؟!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam , Menrva
ارسال: #۱۵۰۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ
جدیدا احساس خاصی نسبت بهش دارم.

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , khayyam , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۵۶,۹۳۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۷۴۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۸۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۸۸ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۰۱ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۶۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close