زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل

ارسال: #۱۶
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ
RE: روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل
(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  هیچوقت نتونستم معنیه خیانتو درک کنم
اگر میخوای با کسه دیگه ای باشی، از قبلی جدا شو، و به زندگی جدیدت برس!
بودن با چند نفر؟! این فقط یه دلیل داره و اون بی بندو باریه!

زود قضاوت نکنید؛ یک علت مهمش بی بند و باری مهریه‌هاست!

بعدشم، به این نکته هم توجه داشته باشید که اصولاً مرد نه مرد، توانایی اینو داره که با هردو باشه؛ که البته اگه کسی رؤیتش کرد، سلام منم بهش برسونه و بهش بگه که من ورزشکار نیستم ولی ورزشکارها را دوست دارم.
به این موضوع به عنوان "توانایی" نگاه می کنین؟
چه ربطی به مهریه داره بابا حالا دین یه امتیازی به ما داد تا ازمون نگیرینش خیالتون راحت نمیشه!
این موضوع یه بی بند و باریه و هیچ توجیهی نداره

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Aurora , diligent , tabassomesayna , so@ , ریحان , ziba.O , star1371 , neda_Network , shayesteNEY
ارسال: #۱۷
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط MShariati.)
(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  پ.ن:من آدمی نیستم که توو اینجور تاپیک ها سکوت کنم. ترجیح میدم آخرین ارسالم باشه.

(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  این موضوع یه بی بند و باریه و هیچ توجیهی نداره

من صرفاً به برخی زوایای مسئله اشاره داشتم، ولی اگه منطق‌ها این‌هاست، من ترجیح میدم ارسال آخرم باشه تا بقیه هم راحت باشند و احساس تکلیف نکنن.
ارسال: #۱۸
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
اگه زنه بایه مرده دیگه بود اون موقع چی؟؟؟؟؟
اون موقع فاجعه بود همه اینجور فکر میکنن مرد برتره
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۱۹
۰۹ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ
ﺑﺎﻳﺪ ﺧﻔﺶ ﻛﺮﺩAngry
ارسال: #۲۰
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط ریحان.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)morweb نوشته شده توسط:  در تلفن همراهش یک پیامک دیدم که ظاهراً متعلق به یک خانم بود. پیامک خیلی احساساتی بود، باید چه کار کنم؟

یک نکته ی بی ربط:

به نظر بنده اگه برقراری ارتباطِ یک زن با یک مرد، یا یک مرد با یک زن، ۱ درجه بد باشه، نگاه کردن به پیامک های خصوصیه دیگران (حالا اون شخص می خواد همسرت باشه) ۱۰۰ درجه بدتر هست.

پ.ن.: اینو نه در دفاع از آقایون گفتم و نه در جواب خانم ها. فقط وقتی خوندم خیلی خیلی ناراحت شدم، همین. میتونید به بحثتون ادامه بدید.

جدی؟؟؟؟ شما همین نظر رو درمورد داعش هم دارین؟ که سرک کشیدن در کارهای دیگزان خیلی زشته!!! خخخخخخخخخ
خیلی جالب بود!
هیچکس تا این موضوع سرش نیاد نمیدونه عکس العملش چیه...مخصوصا اگه عاشق همسرش باشه....
البته من خودم زنم میدونم زنها چه فتنه گری هایی دارن به موقعش...
مردهام همینطور...
مهم اینه که ظرفت نره سمت این جور ادمها...
هرکسی ممکنه اشتباه کنه...متاسفانه جامعه اونقدر مختلظ شده که بدونه اینکه بفهمی به همسرت خیانت میکنی
مثلا با کمی لبخند به همکارت. یا حتی گاهی نیم نگاهی به همکارت کردن یا یه شوخیه کوچیک باهم کردن...یا حتی هیج کاری نکردن اما توی دلت وقتی میبینیش خوشحال شدن...بهش توجه داشتن...وحتی گاهی دلت بلرزه بدون اینکه خودت بفهمی چی داره سرت میاد...
شیطون کارشو بلده...

ب.ن: حالا این اعصاب خوردیا چیه دمه کنکوری میذارین...

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , blackhalo1989 , ziba.O , Aurora , diligent , x86 , fatemeh69 , Bahar_HS , roger670 , sepidsahar , shayesteNEY
ارسال: #۲۱
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط ziba.O.)
مردی که خیانت به همسرشو زندگیشو یه چیزه عادی ببینه مرد نیست فقط نر هست.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar122 , fahimeh1234 , salam5 , shayesteNEY , atenaa
ارسال: #۲۲
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ
یه سوالی دارم مرتبط به این تاپیک ولی خارج از بحث هست.
شنیدم که خانم ها نمیتونن بین عقل و احساسشون تفکیک کنن. احساس می کنم برخورد خانم ها در موارد شبیه به این خیلی تحت تاثیر احساستشون هست، به عبارت دیگر برخودشون بیشتر احساسی هست. درست فکر می کنم؟
از این سوال هیچ برداشتی نکنید. فقط برای اطلاع خودم پرسیدم، نه برای قضاوت یا هم چیز دیگه ای.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۳
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط star1371.)
واقعا زمونه خیلی زمونه ی بدی شده.درسته نباید به مشکل یه طرفه نگاه کرد ولی متاسفانه این تنوع طلبی رو همشون (بیشتر آقایون البتهTongue)کم و بیش دارن.ولی هرچی فک میکنم میبینم پدر مادرامون چقدر خوشبخت بودن و هستن( چش نخورن ایشالا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: roger670
ارسال: #۲۴
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ق.ظ، توسط alir.)
نظرات رو خوندم!
خانم‌هایی که نظر دادید(و عموما تحصیلکرده هستین): اگه مسلمان هستید و قانون تمکین و همسران رو میدونید که هیچ Tongue اگه مسلمان نیستید:
(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ۹۸% مردها تنوع طلب،خیانتکار،ناپاک،،دروغگو ونامرد هستند
تنوع طلب؟!! مردها عموما خانم خودشونو ول نمیکنن برن بایه دختر کلی لاس بزنن تا شاید... بعضی وقتا مشکل اینه که زن یا نیازهای عاطفی مردو نمیفهمه یا تحت تاثیر جو فیسبوک و رسانه‌ها قرار گرفته یا سردمزاجه و به شوهرش توجه نمیکه یا ...
پیشنهاد میکنم اگه مجردین هر کسی درخواست ازدواج داد اینا رو بهش بگین تا بفهمه بعضی از زنها ممکنه اخلاقشون افتضاح باشه!!!
(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ)manam... نوشته شده توسط:  کلا چیزی به نام احساس در آقایون وجود نداره . همشون در لحظه زندگی میکنن و ...
کلا چیزی به نام احساس در آقایون وجود نداره؟!!! اگه خانم کسی چندبار این حرفو بگه واضحه که مرد خسته و عصبانی بشه. شما که از «کلا» خوب استفاده میکنی توجه کن که ( کلا آدمی با طرز فکر تو با هیچ مردی رابطه درستی نخواهد داشت Big Grin )

(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  مرد نباید جلو خودشو بگیره؟ اگر اشکالی تو خانومش بود بهش تذکر بده؟ یا اینکه مستقیم بره سراغ یه نفر دیگه ): مردا که هیچ وقت اشکالی تو کارشون نیست هر مشکلی باشه از خانومه. حق داره خوب :| اره
این چیزی که توی پست اول گفته شده یه داستان ناقصه.. از پست‌های بعدی مشخصه که اکثر خانما احساساتی هستن. بله ممکنه مرد مقصر باشه!!! اینجا طرف خواسته چندتا راهکار بنویسه واسه شرایط.. «باید خفش کرد» هم راهکارهای دیگه هست ظاهرا Dodgy

متاسفانه ما همش دنبال مقصر هستیم نه بهبود شرایط Undecided
جملاتی مثل «همه مردها..» و «همه خانم‌ها.. » کمکی نمیکنه چون نمیشه یکیشونو حذف کرد..
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , so@ , AmiriManesh , Amir V , mostafa272 , MaHyaR-MHR
ارسال: #۲۵
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ق.ظ
اینا همه کار اسرائیله

این بحث ها رو میندازه که رتبتون خراب شه :دی

[تصویر:  zCK]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Bahar_HS , fatemeh69 , tabassomesayna , squib , salam5 , hubble , mostafa272 , shayesteNEY
ارسال: #۲۶
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ
یه بنده خدایی می گفت ای خانوم هایی که می گید همه آقایون مثل همن . کسی مجبورتون نکرده همه رو امتحان کنید Big Grin

هیچوقت از کلمه " همه " ، "کلا" و ... برای نتیجه گیری راجع به انسان ها استفاده نکنید. اگر تجربیات شما و مشاهداتتون در بین اعضای فامیل و اشنایان یک چیزی بوده دلیل نمیشه اون رو تعمیم بدید. بله خیلی از جوون های الان قبل از ازدواج هر غلطی که دوست دارن می کنن و به این وضع عادت می کنن و بعد از ازدواج نمی تونن با یک نفر باشند. از طرف دیگه حتی اگه اقا جزو این دسته نباشه شما خانوم های محترم در این قضیه نقش دارید. اونقدر توقعات رو بالا میبرید و هزار فشار به شوهر میارید که شوهر از ازدواجش پشیمون میشه و میگه چقدر خوب بود مجرد بودم! اونوقت کافیه یک زن رو ببینه که بهش توجه میکنه و ازش انتظارات شما رو نداره. خود به خود جذب میشه. هدف از ازدواج که فقط ارضای نیاز جنسی نیست. مرد یکی رو میخواد که درکش کنه. همونطور که زن می خواد. همه این ها برای زن ها هم صادقه و ممکنه یک مرد اونقدر بی توجه باشه به همسرش و توقعات بی جا داشته باشه که زن احساس خلا عاطفی و حمایتی کنه و به اولین مردی که ببینه این ویژگی ها رو داره جذب بشه. ماشالله با این وایبر و لاین و این ها هم که ما ایرانی ها تبحر خاصی در استفاده ازشون در انتشار جفنگیات داریم این کار راحت تر صورت می گیره.
در کل چه زن چه مرد وقتی احساس کنه در یک رابطه داره متضرر میشه رفتارش فرق می کنه. به قول معروف می گن بازی برد-برد باید باشه. نباید یک طرف احساس کنه داره امتیازاتی رو میده که در قبالش امتیازاتی رو به دست نمیاره. زندگی مشترک یعنی همین. فرقش با بازی های دیگه ( الان نیاید بگید تو ازدواج رو بازی میدونی! منظورم در نظریه بازی هاست) فقط اینه که در ازدواج نیرویی به اسم عشق هست که باعث میشه از یک سری چیزها چشم بپوشونی و روی برخی از رفتارها و اخلاقیات طرف مقابل کوتا بیای چون دوستش داری. برخی فکر می کنن عشق یعنی این که فقط عاشق باید خودشو نابود کنه و معشوق لم بده حال کنه! نه عزیزان دل، عشق یک حس دو طرفه ست. عشق یک طرفه سبب نابودیه. نه خانوم و نه اقا نمی تونه انتظار عشق داشته باشه وقتی خودش عشقی خرج نمی کنه.
در اخر باز هم میگم که به علت عرف غلط در جامعه ما تعداد اقایونی که قبل از ازدواج می تونن هر غلطی که خواستن بکنن زیاده ولی ماشالله الان دیگه داریم به سمتی میریم که خانوم ها هم ... و با توجه به بالا رفتن توقعات به این ترتیب باید انتظار مشاهده خیانت های بیشتری رو داشته باشیم. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته Big Grin

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , software94 , sharifIT , Bahar_HS , mohaddeseh70 , kingmax , pesaredelsokhte , sand , AmiriManesh , afagh , computerman , friends , sepidsahar , Amir V , The BesT , hamedcan , fas , zarisa
ارسال: #۲۷
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط z-d.)
با نظر دوستان موافقم
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh , Parisa-SH
ارسال: #۲۸
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ)z-d نوشته شده توسط:  ن متاهلم- یعنی ۵۰% متاهلم- عقدم
رابطه ام با شوهرم روز به روز بدتر میشه. اون منو مقصر میدونه و من اونو. این تاپیک هم اون لینکشو داده تا بخونم . منظورش این بوده که تو به من داری کم محلی می کنی منم میرم با یکی دیگه.
حالا من چند تا چیز میگم شما بین ما قضاوت کنید:
....
سلام دوست عزیزم. به نظرم جای مناسبی برای قضاوت، انتخاب نکردی. اگه واقعا دوست داری مشکلت حل بشه، بهترین کار اینه که هر دو نفرتون تشریف ببرین پیش یه مشاور.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Nima Masghadi , Riemann , star1371 , ldns0098 , RASPINA , ریحان , AmiriManesh , farhud
ارسال: #۲۹
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ
اگر ایشون راضی می شدن بریم مشاور که ۳ سال پیش رفته بودیم. مادرم حتی بهش گفت بیاید برید مشاور هر چی پولش شدم خودم تقبل می کنم شاید رفتارتون با هم بهتر بشه، ولی نیومد. هم به غرورش برمی خوره که یکی بهش بگه پولشو من میدم بیا برو. هم خودش دلش نمیاد خرج کنه.
ارسال: #۳۰
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
آقا همونطور که گفت محگوم کردن جنس مخالف که همه یا اکثرا بیشترشون فلان فلان هستند درست نیست
درسته قبول دارم خیانت از سمت زن کمتره چون خدا نجابت و حجب و حیای خیلی بیشتری به زن نسبت به مرد داده ولی دیگه این آمار های نجومی را قبول ندارم
و دیگه اینکه دلیل خیانت عدم دقت لازم هنگام ازدواجه،ازدواج کشک نیست که تا از چهره طرف(یا ثروت،اخلاق و...)خوشت اومد برین ازدواج کنین کفو بودن در همه زمینه ها مهمه فرهنگی،اقتصادی و ... هر کدومش نباشه یه جای زندگی لنگ میزنه(کار به استثناها ندارم)

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , shayesteNEY

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۷۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۷۱ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  درخواست(محاسبه پیچیدگی زمانی)(بخش روابط بازگشتی) Saman ۶ ۶,۹۰۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۸۹ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۷۹۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  حل روابط بازگشتی درجه ۳ rahkaransg ۲ ۲,۷۴۹ ۱۴ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rahkaransg
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  روابط بازگشتی amir_ghanati ۴ ۳,۷۱۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: amir_ghanati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close