زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه!

ارسال: #۳۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ق.ظ)marjan sadat نوشته شده توسط:  حتی شبانه باشه؟؟؟
نه منظورم روزانه دولتی بود که از تحصیل رایگان اسنفاده کرده. شبانه در صورت قبولی شهریه نمیده.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan sadat
ارسال: #۳۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط Petal.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  
نقل قول: اونایی که آماده اند به جای کنکور ارشد بریم کنکور تجربی بدیم همین جا اعلام آمادگی کنن !!!..
دوستان منم هستمWink فقط باید از کجا و چطور شروع کنیم؟
منم پایه ام
برای دخترا پرستاری هم خیلی خوبه درامدش هم خیلی خوبه
الان همه جا پرستارمیخوان پرستارخیلی خیلی کمه حتی ظرفیت ها رو زیاد کردن پرستار مرد هم خیلی زیادمیخوان

برای ماها هنوزدیرنشده حتی توی ۲۹ سالگی یکی ازاشناهامون شرکت کردپزشکی قبول شد البته اون رشتش اتاق عمل بود اما میدونین کلی دانش اموزای زرنگ تیزهوشانی استعداد درخشان زیر نظر بهترین دبیرا تربیت میشن و بهشون تدریس میکنن کلی نکات ریز تستی بهشون میگن کلی باهاشون کار میکنن توی بهترین مدارس رقابت خیلی بالاست
ظرفیت پزشکی رو کم کردند قبلا با ۵۰۰۰پزشکی قبول میشدن اما الان دقیقا نمیدونم زیر ۲۰۰۰ شاید
بعد توی دانشگاه کلی هزینه ها بایدبدین واسه کتاباش کتابای قطور و گران هزینه خوابگاه خوردوخوراک ایناروهم حساب کنید صبح تاشب تا اخرعمرتون فقط بایددرس بخونید به اینا هم فکرکنید
بااین حال من خودم دوست دارم بخونمBig Grin به پرستاری بیشترفکرمیکنم

همسایه ما دخترش پرستاره (لیسانس)خودش میگفت حقوقم حدود ۴میلیون هست تازه میره جاهای دیگه هم کارمیکنه مثلا ازیه پیرزنی پرستاری میکنه کارخاصی نمیکنه کلی پول میگیره میگفت بیمارستانابه پرستارخیلی احتیاج دارن تازه حتی اگه توی بیمارستانای دوبی کارکنین حقوقتون ۱۰-۲۰میلیون میشه اماخب پرستاری هم سختیهای خودش رو داری شب کاریا مخصوصا یه دفه مریضای تصادفی میان باچه وضعی ادم بایدبتونه باایناکناربیان یا یه مریضی میاد که صورتش سوخته عفونت کرده پراز کرمه این کرمارو باید دربیارین خیلی چیزامیبینین.
اگه دولتی قبول نشم کسی میدونه شهریه ازاد پرستاری چقدره؟یا با چه رتبه ای میشه دانشگاه ازاد پرستاری قبول شد؟

-پزشکی تا بخوایم یه پزشک خوب و موفق بشین ادم میشه ۴۰-۵۰سالش تازه مریضاپیش دکتری که حتی متخصص هم باشه معمولی باشه نمیرن حتی خودما پیش یه دکتر متخصص معمولی نمیریم اینقدرکسا هستن میرن امریکابرای پزشکی حتی خود ما میریم پیش پزشکی که از امریکاتحصیل کرده باشه یا خیلی معروف باشه..اگرم پزشک عمومی بشی که انگا دیپلمی میشی پزشک خانواده
۲
۱
ارسال: #۳۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط A L I.)
RE: کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه!
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  صبح تاشب تا اخرعمرتون فقط بایددرس بخونید به اینا هم فکرکنید
مهندسین بخصوص مهندسین کامپیوترند که تا آخر عمر درگیرند هر روز ازشون در مورد یه چیز جدید سوال میشه یا یه مهارت خاص ازشون میخوان.
پزشکها تا جایی که من میدونم و تو فامیل میشناسم فقط دو سال اول دانشگاه درس میخونن. بعدش دیگه همه اش تو بیمارستانه و مثل آزمایشگاههای ما تئوری صرف نیست.
بعدشم که پزشک شدند که صبح میره تا ۲ بعدازظهر بیمارستان ، عصر هم تا نصفه شب مطب . دیگه درسی نمیخونن.
یکی از اقوام ما مشکل صفرا داشت و قرار بود کیسه صفراش را عمل کنند. همه دکترا میگفتند باید عمل بشه . دکتر جدیدا میگفتند با لیزر عمل میکنیم و قدیمی ها میگفتند جراحی معمولی. یکی از این دکترهای قدیمی بهش گفته بود من به دوربین و اینا اعتماد ندارم باید با تیغ جراحی بشکافم و ببینم چیکار دارم میکنم. از این قرتی بازیای جدید هم نمیکنم Big GrinTongueBig Grin
خلاصه باین نتیجه رسید که بره پیش همین پزشک قدیمی عملش کنه که عملش هم خیلی موفقیت آمیز بود و حالش هم خوبه.
شاید موارد نادری باشند که استاد دانشگاه باشند و گاهی درس بخونن.
بخصوص بخصوص رشته دندانپزشکی من اطلاع کامل دارم که درسشون بسیار بسیار کمه و همه اش تجربیه.

بنظرم دانشجوهای رشته های پزشکی و پرستاری و اینا وضعشون خیلی بهتره. چون زیر نظر وزارت بهداشت هستند. وزارت علوم واقعا" بی در و پیکر و گنده و افتضاحه.!!!!

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  یا یه مریضی میاد که صورتش سوخته عفونت کرده پراز کرمه این کرمارو باید دربیارین خیلی چیزامیبینین.
وا......Big Grin
مگه صورت بسوزه کرم میذاره ؟؟؟؟؟؟
حالا شما چرا اون بخشش را نمی بینی که یه جراحی پلاستیک رو صورت سوخته میکنه شاید دو ساعت هم نمیشه سی چهل میلیون میگیره.Big GrinBig Grin
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  -پزشکی تا بخوایم یه پزشک خوب و موفق بشین ادم میشه ۴۰-۵۰سالش تازه مریضاپیش دکتری که حتی متخصص هم باشه معمولی باشه نمیرن حتی خودما پیش یه دکتر متخصص معمولی نمیریم اینقدرکسا هستن میرن امریکابرای پزشکی حتی خود ما میریم پیش پزشکی که از امریکاتحصیل کرده باشه یا خیلی معروف باشه..اگرم پزشک عمومی بشی که انگا دیپلمی میشی پزشک خانواده
زیاد گول نخورید. مد شده پزشکهای متخصص داخلی تو این سمینارها میرن امریکا تو یه کارگاه آموزشی یه هفته ای هم شرکت میکنن بعد مدرکش را میگیرن میزنن تو مطب شون و بالای تابلوشون هم میزنن متخصص فلان چیز از امریکاBig GrinBig GrinBig Grin
کسیکه ۲۰ بقول شما تا چهل پنجاه سالگی تو امریکا درس میخونه و تخصص میگیره نمیاد اینجا که یارانه نقدی بهش بدن.. همونجا میمونهBig GrinTongueTongue
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza , Petal , ali77
ارسال: #۳۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ
فکر کن پزشکی اصلا وجود نداره
شعل پزشک و از ذهنت حذف کن
حالا برای پولدار شدنت چه میکنی؟
خیلیها از رشته های دیگه دارن میان سمت کامپیوتر..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza , tabassomesayna , d_felfelak , sabafarhadi
ارسال: #۳۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  فکر کن پزشکی اصلا وجود نداره
شعل پزشک و از ذهنت حذف کن
حالا برای پولدار شدنت چه میکنی؟
خیلیها از رشته های دیگه دارن میان سمت کامپیوتر..
خب اینکه خیلی سخته یا نمیشه حذفش کنیم! اینکه خیلی ها میان سمت کامپیوتر بر چه اساسی میگین؟ میان که کمر درد و گردن درد و هزار مرض دیگه بگیرند و آخرش هم دستمزد ناچیز بمونه براشون؟ الان به نظرم ملت سمت درس نمیرن میرن سمت دلالی کلاهبرداری و اگر حوصله داشتن کنکور تجربی!
۳
۲
ارسال: #۳۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ
نقل قول: مهندسین بخصوص مهندسین کامپیوترند که تا آخر عمر درگیرند هر روز ازشون در مورد یه چیز جدید سوال میشه یا یه مهارت خاص ازشون میخوان.
این عیب بود الان یا مزیت؟ من که به چشم مزیت بهش نگاه می کنم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ
بازم این بحث ها....
رشته کامپیوتر میخاد بره پزشکی و پرستاری
رشته پزشکی میخاد بیاد مهندسی!!
چرا؟ چون همه فکر میکنن مرغ همسایه غازه!!
کسی که تو رشته ای مثل کامپیوتر که اینقدر فیلد کاری داره نتونه چیزی بشه پزشکی هم چیزی نمیشه
ببخشید ولی بنظر من این حرفها فقط فرار از مسولیته!! میخاین هفت سال با درس خوندن اونم در صورتی که بتونید از سد کنکور پزشکی بگذرید وقت بگدرونید و از کار فرار کنید حالا تا بعد ببینم چی میشه!
دوستی از پرستاری گفتن! خواهر من پرستاره فعلا طرح میگذرونه و بشدت از این رشته ناراضی و همش دنبال اینه که شغلش رو عوض کنه چرا؟ چون صبح تا شب باید با مریض و جو ناخوشایند بیمار و بیمارستان سروکله بزنه دوبار در هفته شیفت شب باید بری و بعد طرح باید زور بزنی یه بیمارستان قبولت کنه و اگرم قبول کنه باید بری بخش های خیلی مشکل که توان روحی بالایی میخاد!
در هر صورت مختارید

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati , Petal , نارین
ارسال: #۳۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط morteza.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  این عیب بود الان یا مزیت؟ من که به چشم مزیت بهش نگاه می کنم.
به نظر منم این مزیته و خودمم عاشق همینه کامپیوترم و فکر میکنم همه یک جورایی اینو دوست دارن اما این در حالتی همچنان میتونه یک مزیت باقی بمونه که مثل امریکا یا اروپا درآمدی برای مهندس داشته باشه شکم گرسنه که اینجور مزیت ها براش ارزشی نداره!

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  کسی که تو رشته ای مثل کامپیوتر که اینقدر فیلد کاری داره نتونه چیزی بشه پزشکی هم چیزی نمیشه
ببخشید اینهمه فیلد کاری؟ اون هم در ایران؟ خب اینهمه فیلد کاری چقدر درآمد دارن؟ Idea اندازه حقوق کارمند هم نمیشه که!!
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۳۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
نقل قول: مهندسین بخصوص مهندسین کامپیوترند که تا آخر عمر درگیرند هر روز ازشون در مورد یه چیز جدید سوال میشه یا یه مهارت خاص ازشون میخوان.
این عیب بود الان یا مزیت؟ من که به چشم مزیت بهش نگاه می کنم.
از یه جهت مزیت هست و اون اینکه به روز بودن خوبه.
از یه جهت هم افتضاحه اونهم اینه که نگاه عامه جامعه با نگاه تخصصی فرق میکنه. شما که نمیتونی تو همه زمینه ها به روز باشی. نگاه عامیانه هم از زمینه های تخصصی چیزی نمیدونه. مثلا" الان یه متخصص کامپیوتر اوجش تو نگاه عامه شاید این باشه که ویندوز ۱۰ را نصب کنه و آموزش بدهBig GrinBig GrinBig Grin
اینم بعد دو سه ماه بچه های دبستانی هم یاد میگیرن.Big GrinBig GrinBig Grin
ولی یه پزشک گاهی کاربرد یه دستگاه را دو ساعته یاد گرفته . کارکردن باهاش هم کار سختی نیست. همه اش هم تجربی بوده . اپراتوری دستگاس دیگه.
کلی باهاش پز میده. کلی هم درآمد داره از بابت اش.
آیا اینم اون بچه دبستانی بفرض اینکه اپراتوریش را بلد باشه اجازه داره استفاده کنه ؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
تو مهندسی ما چیزایی را یاد میگیریم که تا کاربردی بشن شاید ده سال طول بکشه. پزش را هم بخوای بدی کسی نمی فهمه.
ولی اگه روش ایکی ایگرگ زد تو جراحی آپاندیس پیدا بشه با اینکه کسی نمیدونه چه فرقی با جراحی معمولی داره ولی همه شیفته اش میشن و بابت اش دو سه برابر هم پول میدن.
اینا همه جای دنیا هست ولی تو جهان سوم چون جان مردم بیشتر در خطرهBig GrinTongueBig Grin نمود بیشتری داره.
اینه که به روز بودن خوبه بشرطیکه اولا" فهمیده بشه که شما اینقدر مطالعه میکنی چه فاید های داره ؟ دوما" تو زندگی عادی هم نمود داشته باشه و در وضع مادی ات حداقل یه دهم اون پزشک زپرتی که اگه دستگاه را ازش بگیرن دیگه کاری ازش نمیاد موثر باشه.Big Grin
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza , Petal
ارسال: #۴۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
این افرادی که اینجا حرف از در آمد کم می زنن تا حالا شده یه ماه فول تایم کار کنن ببینن چقدر پول در میارن؟
افرادی که میگن کار تخصصی نیست، شده تخصص رو داشته باشن ولی براشون کار نباشه؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Amir V , نارین , RASPINA , maryam.raz , maryam91
ارسال: #۴۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این افرادی که اینجا حرف از در آمد کم می زنن تا حالا شده یه ماه فول تایم کار کنن ببینن چقدر پول در میارن؟
شما که از لحن حرفتون به نظر میاد این تجربه رو داشتید میشه ما رو در درآمد این تجربتون سهیم کنید؟ بلکه ما بیدار شدیم از خواب غفلت!
۰
۱
ارسال: #۴۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط A L I.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این افرادی که اینجا حرف از در آمد کم می زنن تا حالا شده یه ماه فول تایم کار کنن ببینن چقدر پول در میارن؟
افرادی که میگن کار تخصصی نیست شده، تخصص رو داشته باشن ولی براشون کار نباشه؟
این سوالات شما جوابش واضح هست.
شما اول باید ببینی تخصص را چی تعریف میکنی.
مثلا" من متخصص باشم تو طراحی الگوریتم در فلان شاخه هوش مصنوعی ، ۵ تا مقاله خیلی معتبر هم واسه اش داشته باشم. الآن هم تو ایران باشم. واسه ام نون میشه یا آب؟؟؟Big GrinBig Grin
اگه منظورت هم متخصص شدن مطابق نیاز بازار هست اون یه بحث دیگه است. طرف رفته نرم افزار یاد گرفته تمرین کرده هر روزم یه چیز جدید یاد میگیره و شاغل هم هست. ولی باز هم درآمدش در حد زحمتی که میکشه نیس.
حالا ممکنه این نیاز بازار با علایقش بر هم انطباق داشته باشه که در اینصورت شانس آورده.
خودبخود اگه کسی مطابق نیاز بازار متخصص بشه کار هم واسه اش پیدا میشه .
امیدوارم جواب واضح باشه.

تو خود پزشکی هم این هست. مثلا" تو تخصص بعضی تخصص ها پولسازتره طرف میره دنبال اون. ولی باز هم پزشکا با هم مقایسه میشن . نه با مهندسان.
مهندسی هم اینجوری نیست که کسی پول نداشته باشه. همه میتونن برن متخصص نرم لفزار بشن یا شبکه و بالاخره درآمد پیدا کنن ولی سقفش برای یه مهندس عادی در مقایسه با یه پزشک عادی خیلی کمتره.
پ.ن : من خودم مهندسی را ترجیح میدم.Big Grin
۱
۱
ارسال: #۴۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
متاسفانه مشکل همه ما پریدن از این شاخه به اون شاخه هست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , kora , messi1991 , mzha , maryam.raz
ارسال: #۴۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ
موفق ترین آدم هایی که در زندگیم دیدم وجه اشتراکشون در یه مسئله بود اینکه خیلی زودتر از اینکه ما تصورش کنیم از بچگی دنبال علاقه خاصشون رفته بودن و براش زحمت کشیده بودن! انگار واسه اون شغل به دنیا اومده بودن و نقطه شروعشون علاقشون بود نه اینه فلان رشته پولساز یا نه! من خودم هم در این سن دنبال کار پر در امدم و چند سال پیش هم به سرم زد که برم کنکور تجربی بدم ولی فقط به خاطر پول! اما واقع بینانه که به خودم نگاه کردم دیدم امکان نداره بتونم توش موفق بشم چون علاقم صفر بود!متاسفانه دوره زمونه ما رو به این سمت سوق داده که بگیم تو زندگی پول از همه چیز مهم تره! و تو جامعمون هم همین طور هستHuhحتی پول برای افراد احترام و شخصیت هم اورده! دیدین که میگن فلانی (که یه فرد ثروتمند و مثلا BMW سوار میشه) خیلی آدم حسابی!!!!!! بدون کوچکترین شناخت! یا مردم وقتی کسی میبینن که مثلا خیلی شیک و پیک نیست با یه نگاه متغیرانه بهش نگاه میکنن و تحویلش نمیگیرن! راستی چرا به اینجا رسیدیم؟ این سوالی که جواب واضحی براش پیدا نمیشه کردDodgy
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Petal , pezhman.m-AI , morteza , ali77
ارسال: #۴۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ
بچه ها چرا هیچ کس از مهندس های میلیاردی رشته خودمون حرف نمیزه؟برادران محمدی(همون دیجی کالا) کم پول پارو میکنن؟؟من خودم کلی مهندس کامپیوتر میشناسم ماهی ۱۰ به بالا میگیرن .خلاصه از این شاخه به اون شاخه نکنید سرجاتون محکم بشینین و به جای یه دکتر متخصص شدن یه مهندس متخصص بشین .درامد مهندسای بخش دیتا ماینیگ شرکت نفت هم خوبه ها!!!درامد مهندسای کامپیوتری که توی بیشتر وزارت خونه ها کارمیکنن هم خوبه .عیدی انچنانی چند ده میلیونی وام های بالا .اگه مسیر رو خوب برین زحمت بکشین میتونین حقوق خوبی بدست بیارین منزلت اجتماعی هم داشته باشین از این شاخه به اون شاخه نکنین
اییییییییییییییییییییییییییییییییین رو حتما بخونین که:
درامد یه پزشک=دستمزد +کارانه (بیشتر درامد پزشک از کارانش هست که دولت میده)
کارانه رو دولت میده توی کشور بی ثباتی مثل ایران به کارانه نمیشه قطعا امید داشت اقتصاد ایران خیلی اسیب پذیره الان اوضاع کارانه خوبه اما معلوم نیست در اینده هم خوب بمونه دارن ظرفیت رشته پزشکی رو بالا میبرن این جوری کارانه ها پایین میات اینو درک میکنین
......................من دیگه حرفی ندارم

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , mzha , RASPINA , نارین , tohidi4503

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۱۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۱۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  دانلود ویرایش نهم کتاب سیلبرشاتس Operating System Concepts 9th 2013 yayarety ۶ ۱۵,۴۷۶ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: SIGNAL3030
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۹۳۲ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close