زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۰۴۱
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۲ ق.ظ
همه آرام گِرفتند و شب از نیمه گذشت
آنچه در خواب نشٌد، چشمِ من و پَروین است ...!

#سعدی
شب و رورگار بر شما خوش

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۰۴۲
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  قضیه این است که مسائل رو حل می کنم ولی مطمئن نیستم راه حل خوبی براش ارائه دادم یا نه. دنبال منبعی می گردم که مثلا مساله رو داده باشه راه حلشم داده باشه که چک کنم. علاوه بر این، اگه منبعی هم باشه که ساختمان داده و الگوریتم هم به شکل کاربردی مرور کند خوب است.
مثلا برای ورود به یک سری موقعیت های شغلی حالا همون طور که آقا بهنام گفتند برای گوگل حل مساله مهم است. یا حتی برای یک سری شرکت های خوب داخلی خودمون هم همین طور. من از کسانی که در دیجی کالا کار می کنند پرسیدم می گویند در مصاحبه ازشون از الگوریتم ها سوال پرسیدند یا مهارت حل مساله شون سنجیده شده. یا کافه بازار هم خودش در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چنین چیزی زده.
If it is required, we are going to focus on your knowledge of algorithms and analytical skills at a further stage.
Studying data structures and being familiar with various approaches of problem-solving and
programming paradigms (e.g., object-orientation) could help you pass this stage.
می خواستم برای این ها آماده کنه.

جناب kilookiloo پیشنهادات خوبی دادن. البته بازهم همون چیزای عمومی که گفتم بنظرم درسته. یه زمانی هر روز چند تا سودکو سخت حل میکردم، یادمه او روزا قدرت تمرکزم و همچنین قدرت حل مساله ام (که همگی کامپیوتری بودند) به وضوح بالاتر بود. تغدیه، آرامش فکری، خواب هم اصلا دست کمش نگیر. نیاز نیست که بگی حتما میخوام مسائل کامیپوتری حل کنم که قدرت حل مساله ام بالا بره. اینا حداقل برای من خوب بوده و هر وقت یه مدت استفاده کردم موثر بوده. سوالات ACM هم در کنارش حتما بخونید.

اما واقعا قرار گرفتن تو جوی که اون مساله درش ایجاد شده چیز دیگری هست. اگه بتونید با این گروه های استارت آپی همکاری کنید خیلی خوبه حتی اگر محصول به شکست هم بخوره باز هم تجربه جالبیه.

(۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دکتر فکر کنم منظور دوستمون برای تقویت حل مساله برای همون مساله ای بود که من گفتم میخوام برنامه نویسی را کاربردی یاد بگیرم
شما پیشنهاد دادید که با رویکرد حل مساله شروع کنم. الان فکر کنم به همین دلیل گفتن برای اینکار چی بخونیم.
درست میگم؟ نمیگم؟
حالا در جواب اون پیشنهاد که به من دادید بفرمایید چه مطالبی مطالعه کنم.
ممنون Smile

من بنظرم میاد اول باید مشخص کنید میخواید تو چه حیطه ای کارکنید. اگر کار تجاری به سبک عمومی هست میخواید وب باشه یا اپ باشه؟ زبان مناسب اینا برای شما چی هست.

اما اگر دید تخصصی مد نظرتون هست من رشته معماری رو بلد نیستم و خودتون باید زبان مناسب تر رو پیدا کنید. منظورم از مناسب تر، زبانی هست که توی اون حوزه ابزار آماده بیشتر داره و گروه های فعال اینترنتی برای پرسش و پاسخ بیشتر داره. البته اینجا ممکن هست یه ابهام شکل بگیره که خودم هم مرتکب شدم. ما واقعا چیزی به عنوان بهترین مطلق نداریم یعنی نمیشه گفت فلان زبان برنامه نویسی بهترین هست اما میشه گفت فلان زبان برای فلان حوزه مناسب هست. مثلا برای حوزه داده کاوی و هوش مصنوعی زبان پایتون خیلی عالیه چون هم ساده هست هم سریع و کلی ابزار آماده داره. هر چند برخی با R راحت ترند. اینجاس که میشه گفت پایتون و R مناسب هستند اما نمیشه گفت بهترین چیه (شاید یکی حتی از نظرش برای این حوزه جاوا بهتر باشه!)
بعد که زبان مورد نظرت پیدا کردی باید با کتابخانه و توابع آماده اش برای حوزه مد نظرت آشنا بشی. این خیلی مهمه و عملا مهارت و دست به آچار بودنتون بیشتر در اینجا خودش رو نشون میده.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , big cloud , The BesT , SepidehP
ارسال: #۵۳۰۴۳
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۳ ق.ظ
«عضلات از آرزوی کار کردن رنج میبرند, مغز از آرزوی خلق کردن...»
این روزا جون میده واسه مرور فصل چهاردهم خوشه های خشم!!
اگه نخوندیدش برید بخونید. ۱۰ دیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره
چون فقط فصل چاردشو میخواید بخونید, حالا ایرادی نداره غیرقانونیم دانلودش کنید

سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۳۰۴۴
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۹ ق.ظ
۱۶ساعت کار بی وقفه پای دکل . . .
یه نقطه وجود نداره که درد نداشته باشه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۵۳۰۴۵
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  قضیه این است که مسائل رو حل می کنم ولی مطمئن نیستم راه حل خوبی براش ارائه دادم یا نه. دنبال منبعی می گردم که مثلا مساله رو داده باشه راه حلشم داده باشه که چک کنم. علاوه بر این، اگه منبعی هم باشه که ساختمان داده و الگوریتم هم به شکل کاربردی مرور کند خوب است.
مثلا برای ورود به یک سری موقعیت های شغلی حالا همون طور که آقا بهنام گفتند برای گوگل حل مساله مهم است. یا حتی برای یک سری شرکت های خوب داخلی خودمون هم همین طور. من از کسانی که در دیجی کالا کار می کنند پرسیدم می گویند در مصاحبه ازشون از الگوریتم ها سوال پرسیدند یا مهارت حل مساله شون سنجیده شده. یا کافه بازار هم خودش در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چنین چیزی زده.
If it is required, we are going to focus on your knowledge of algorithms and analytical skills at a further stage.
Studying data structures and being familiar with various approaches of problem-solving and
programming paradigms (e.g., object-orientation) could help you pass this stage.
می خواستم برای این ها آماده کنه.
شما هم باید مسأله رو بتونید حل کنید، و هم بتونید پیاده‌سازی کنید که ساختمان‌داده و الگوریتم رو با هم می‌طلبه.
واسه ساختمان‌داده اول یه مرور اجمالی کنید (مثل سرفصل‌های clrs) ولی مفاهیم پیچیده لازم نیستند. مثلا من نشنیدم توو هیچ مصاحبه‌ای از درخت red-black یا الگوریتم‌های پیچیده‌ی گراف مثل ford fulkerson و ... سوال کنند، اما انواع پیاده‌سازی گراف (ماتریس، لیست رأس‌ها و ...) پیمایش ساده رو باید بلد باشید و بدونید هر پیاده‌سازی چه پیچیدگی زمانی و حافظه می‌خواد و پیاده‌سازی هم بتونید بکنید. و باید بدونید هر داده‌ساختاری توو زبان برنامه‌نویسی شما دقیقا چه مدلی پیاده‌سازی می‌شن تا اون خصوصیاتِ تئوری رو داشته باشند. مثلا توو جاوا hashmap و treemap و linkedhashmap و ... داریم. لازم نیست همه‌شون رو بلد باشید ولی اونی که بلد هستید باس بدونید هزینه‌ی insert چقدر هست و هزینه‌ی ساختش چقدر، چون آنالیز زمانی و حافظه چیزی هست که توو مصاحبه‌ی software engineer قطعا سوال می‌پرسند.
اینکه چه الگوریتم‌های میپرسن cracking the coding interview رو سوالاتش رو نگاه کنید (جواب‌ها رو نه) یه درک اولیه داشته باشید. اینطوری بهتر دستتون میاد کدوم قسمت از داده‌ساختارها یا حداقل الگوریتم‌ها رو مرور کنید. یه کتاب دیگه هم بود الان خاطرم نیست. در کل برنامه‌نویسی پویا و حریصانه و گراف به همراه پیچیدگی حافظه و زمان اجراییشون جزو سوالایی هست که فراوون میاد.
واسه تقویت کار با داده‌ساختارها hackerrank منم شنیدم سایت خوبیه ولی خودم استفاده نکردم.
واسه تمرین برنامه‌نویسی از نوع سوالایی که توو مصاحبه‌ها می‌پرسن leetcode بهتره.
اگه تا الان مجاب نبودید یا توفیق اجباری نشده سمت این چیزا برید، یه مقدار حوصله و ممارست می‌خواد. می‌تونید سر کاری که بلدید برید و همزمان این مهارت‌ها رو (واسه کارِ احتمالا بهتر در آینده) تقویت کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , zahra89 , The BesT , Avril89
ارسال: #۵۳۰۴۶
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۳ ب.ظ
با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی

تا بی‌خبر بمیرد در درد خودپرستی

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید

ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی

دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم

با کافران چه کارت گر بت نمی‌پرستی
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۵۳۰۴۷
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  «عضلات از آرزوی کار کردن رنج میبرند, مغز از آرزوی خلق کردن...»
این روزا جون میده واسه مرور فصل چهاردهم خوشه های خشم!!
اگه نخوندیدش برید بخونید. ۱۰ دیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره
چون فقط فصل چاردشو میخواید بخونید, حالا ایرادی نداره غیرقانونیم دانلودش کنید

فقط ۱۰ دقیقه

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۳۰۴۸
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط fo-eng.)
اگر خدا بیشتر از نیازتان به شما بخشیده یک مسئولیت اخلاقی در برابر آن دارید.
جی کی رولینگ

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۵۳۰۴۹
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط Saman.)
دوستان حتما حتما حتما بیاید توی بورس ایران.
من خیلی ساده بهتون عرض کنم : (منبع و اطلاعات اصلی رو هم از کدال بگیرید)

====
روی ۴ میلیون ۳ میلیون سود کردم
قوی ترین کدم هم #کویر بود.با ۲۰۰ درصد سود(کد کویر رو در کدال بررسی کنید از روز عرضه تا به حال ۲۰۰ درصد سود داده)
تحلیل تکنیکال توی بورس ایران کشکی هست.فقط تحلیل فاندمنتال کافیه!
در بدترین حالت ممکن و تنها با یک کد در طول سه ماه برابر پولی که گذاشتید سود میده.از این گذشته اگر خرید پلکانی بلد باشید تقریبا دو برابر پولتون سود میگیرید.
اگر خیلی شک داشتید و جز رفقا بودید پرتفوی خودمم در ۵ کدی که دارم میدم خدمتتون.

صرفا از سر دلسوزی موارد بالا رو عرض کردم(چون واقعا گاهی بعضی از دوستان به شدت نیازمند حتی همون ماهی ۲ تومن یا ۱۵۰۰ هستند)

فارکس رو پیشنهاد نمیکنم بدون تخصص و دانش کافی
از ۷ مهر من وارد شدم

یه کد دیگه به اسم #غنوش هم نگاه کنید در سایت کدال.سود سالانه ش ۱۵۰۰درصد هست.حتما نگاه کنید که خدایی نکرده فکر نکنید الکی عرض میکنم.
تقریبا در تمام کد های خوب در بازار ایران سود سالانه ی شما به بیشتر از ۱۰۰ خواهد رسید

فعلا خیلی سر بسته همه چیزو گفتم.
اگر کد بورسی گرفتید و نیاز داشتید که مثلا شروع کنید من هستم در خدمتتون.خواهشا مراحل گرفتن کد بورسی رو نپرسید چون اینو حسش نیست جواب بدم.خودتون پیگیر باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , RASPINA , Riemann , marvelous , .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۰۵۰
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  دوستان حتما حتما حتما بیاید توی بورس ایران.

====
قوی ترین کدم هم #کویر بود.با ۲۰۰ درصد سود(کد کویر رو در کدال بررسی کنید از روز عرضه تا به حال ۲۰۰ درصد سود داده)
در بدترین حالت ممکن و تنها با یک کد در طول سه ماه برابر پولی که گذاشتید سود میده.از این گذشته اگر خرید پلکانی بلد باشید تقریبا دو برابر پولتون سود میگیرید.
...

ممنون که پیشنهادتون رو به اشتراک گذاشتید اما این طوری که میفرمایید بنظرم یک حس امید کاذب در افراد ایجاد میکنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , marvelous
ارسال: #۵۳۰۵۱
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۲ ق.ظ
دوست دارم بعد دکترام پزشکی بخونم از یه طرف اما احساس میکنم اتلاف وقته به جاش توی همین ریسرچ ادامه بدم.
ارسال: #۵۳۰۵۲
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۴ ق.ظ
هرکه را دوست شدم دشمن جان گشت مرا
بخت من دشمن من بود عیان گشت مرا

ملک‌الشعرا بهار

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۳۰۵۳
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۰۱ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  دوستان حتما حتما حتما بیاید توی بورس ایران.

====
...

ممنون که پیشنهادتون رو به اشتراک گذاشتید اما این طوری که میفرمایید بنظرم یک حس امید کاذب در افراد ایجاد میکنید.
سلام
یه جا پایین تر عرض کردم که سر بسته گفتم کمی.
از طرفی میشه با حرف زدن کارو خیلی سخت و پیچیده کرد همیشه.
امید کاذب حرف درستی نیست به نظرم من که مریض نیستم بیام الکی امید کاذب بدم به مردم موضوع به همین سادگیه که عرض کردم
رفرنس حرفامم سایت کدال هست.اصلا و ابدا هم نه فقط روی کد های من روی همه ی کد ها بررسی کنند بچه ها.
مثلا سیمان لارستان یا اصفهان در کدال و یه نگاه به روند فروش و شرکت های وابسته و غیره داسته باشن
شرکت هلدینگ والبر و مثلا کد دجابر و مثلا وآوا یا اخابر یا هر چی.
موضوع به قدرسی ساده س که هر توضیحی اضافه س!!!
من وسط حرفامم عرض کردم کسی فارکس نره.یه علم واقعی میخواد!
-------
دیگه هم بحث رو ادامه نمیدم.چون با حرف زدن همه میترسن و آخرشم دعوا میشه.
ارسال: #۵۳۰۵۴
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  سلام
یه جا پایین تر عرض کردم که سر بسته گفتم کمی.
از طرفی میشه با حرف زدن کارو خیلی سخت و پیچیده کرد همیشه.
امید کاذب حرف درستی نیست به نظرم من که مریض نیستم بیام الکی امید کاذب بدم به مردم موضوع به همین سادگیه که عرض کردم
رفرنس حرفامم سایت کدال هست.اصلا و ابدا هم نه فقط روی کد های من روی همه ی کد ها بررسی کنند بچه ها.
مثلا سیمان لارستان یا اصفهان در کدال و یه نگاه به روند فروش و شرکت های وابسته و غیره داسته باشن
شرکت هلدینگ والبر و مثلا کد دجابر و مثلا وآوا یا اخابر یا هر چی.
موضوع به قدرسی ساده س که هر توضیحی اضافه س!!!
من وسط حرفامم عرض کردم کسی فارکس نره.یه علم واقعی میخواد!
-------
دیگه هم بحث رو ادامه نمیدم.چون با حرف زدن همه میترسن و آخرشم دعوا میشه.

سلام.
در ابتدا بگم منم موافق حضور در بورس هستم و از بابت معرفی ش تو مانشت از شما تشکر می کنم.. اما بورس چون خیلی تخصصی هست منم تمایل ندارم اینجا راجع بهش حرفی بزنم اما چون از روی صحبت های شما ممکنه افراد بدون حساب و تحلیل سهامی خرید کنند که حاصلش ضرر هست، مجبور شدم پاسخ بدم که کسی متضرر نشه. البته منم فرد متخصصی نیستم فقط یکم بیشتر از شما تو این حوزه بودم.

برداشت من اینه که شما حدود ۳ ماه هست وارد بورس شدید. نکته مهم این هست که به واسطه تورم و گران شدن دلار همه سهام ها از سال ۹۷ رشد زیادی کردند و حتی به طنز میگن اگر سهام آفتابه سازی از سال ۹۷ خریده بودی الان پولت ۲-۳ برابر بود!! اما این برای سال قبل ۹۷ اصلا به این شکل نبود و فقط با تحلیل میشد سودآوری داشت. اصلا اینطوری نیست که میگید روی سهم های خوب ۱۰۰% سود گرفت. سال های قبل ۹۶ شما سالی ۵۰% هم میخواستی سود بگیری تخصص خیلی بالایی میخواست.

اما بیایم تو همین بازه ۹۷ به بعد بررسی کنیم. شما فرمودید که "در بدترین حالت ممکن و تنها با یک کد در طول سه ماه برابر پولی که گذاشتید سود میده" ۲ نکته میگم:
۱- در همین بازه ابتدای ۹۷ تا الان هم همیشه روند صعودی نبوده، مثلا اگر به سایت
مراجعه اوایل تا اواسط مهر پارسال تقریبا همه سهام ها پر حجم معامله میشد اما یک مرتبه بازار نزولی شد و سهام های سبکی که مثال زدید بعضا تا ۴۰-۵۰ درصد ریخت. یعنی کسانی که اون بازه خرید کردند که زیاد هم بودند (طبق حجم و تعداد خرید) تو بازه ۳ ماه روی سهام های سبک بیش از ۳۰% ضرر کردند. البته کسانی که نفروختند و حداقل ۶ ماه صبر کردند از ضرر خارج و به سود آوری رسیدند.
۲-سهمی مثل کویر که سهم نسبتا کوچکی هست و عملا شما از اون زیاد نمی تونی بخری، در عرضه اولیه اینقدر سود میده. عرضه های بزرگ امسال مثل نوری و جم پیلن رو بررسی کنید. هر چند سودآور هستند اما نه این مقداری که میگید.

در خصوص اینکه میگید فقط فاندامنتال خوبه و تکنیکال بده هم موافق نیستم. فاندامنتال میگه سهم X ارزش خرید داره و فلان مقدار می ارزه. اما اینکه تو چه بازه ای باید بخریم و یا بفروشیم هیچ چیز خاصی نمیگه در حالی که تکنیکال دقیقا این رو مشخص میکنه. مثال ساده برای شمایی که کار کردی، اگر الگوی ۱-۲-۳ بلد بودی حدود ۱ ماه پیش که شاخص ۳۳۰۰۰۰ رو رد نکرد، می تونستی همه سهم هات رو بفروشی و ۱-۲ هفته بعد با حدود ۲۰% نوسان بخری.

در نهایت سلار (شرکت سیمان لارستان) که مثال زدید رو عرض کنم و تمام. در ۲۳ مرداد امسال قیمت حدود ۱۴۵۰ تومان بود اما ۱۴ آبان (حدود ۳ ماه بعدتر) قیمت حدود ۶۳۰ تومان شد یعنی بیش از ۵۰% ضرر. البته بعدش باز بالا رفت اما نشون میده خرید هر جایی و هر قیمتی درست نیست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , blackhalo1989 , .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۰۵۵
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۷ ب.ظ
بحث سهام و بورس بحث خوبیه اطلاعات افرادی که اینجا هستن بیشتر میشه کاش دوستان بیشتر از تجربه خودشون هم میگفتن

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۳۴۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۸۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close