زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۰۷۱
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فردا میرم کیش !
یک ساعت پیش رسیدم تهران ، پرواز خطرناکی بود ولی کیش و برنامه های کیش و بخصوص هوای کیش خیلی خوب بود جاتون خالی

برنامه های ( غواصی ، شاتل ، بنانا ، دوچرخه سواری لب ساحل ، بولینگ ، کشت جزیزه از جمله شهر تاریخی حریره و درخت سبز و غروب زیبای آفتاب )
هتل هم هتل کوروش بود . نکته جالبی که برای من داشت این بود که اونجا ماشین های ایران خودرو و سایپا نبود ! حس خارج به ادم دست می داد Smile)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , RASPINA , big cloud , Riemann , MarkLand , ezra
ارسال: #۵۳۰۷۲
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۳ ب.ظ
کلی تمرین های بی ارزش باید انجام بدم که هیچ خلاقیتی هم نداره، فقط کپی و کمی تغییر ، نمره چقدر؟ خیلی، همه اش باید چیزهای الکی را سرچ کنم ، بنویسم و چاپ و ارسال!!

بی ارزززززززش ، امسال به کنکور نمی رسم، باید حواسم به معدل باشه...
ارسال: #۵۳۰۷۳
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۵ ب.ظ
دانشجویان عزیز روزتون مبارک!
پیروز باشید

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , soheila-zd
ارسال: #۵۳۰۷۴
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + الان که فکرش رو میکنم واقعا دلم نمیخواد همچین جایی کار کنم، یه کار بانکی رو ترجیح میدم به همچین کاری، هرچقدر هم اسم شرکت بزرگ باشه و پرداختیش خوب!
الانم که باز بهتر فکر میکنم، میبینم که تصمیمم درست هست! خیلی مهمه که روی چه پروژه ای کار کردی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۳۰۷۵
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
من برای شرکت های ارزش افزوده و مافیای کنکور رزومه نمی فرستم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۳۰۷۶
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۲ ب.ظ
با اینکه سرویس رو تمدید کردند در همون تاریخ قبلی ترافیکمون تموم شد! چه وجه تصادفی ...
ارسال: #۵۳۰۷۷
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
لعنت به این هوا و سرما و برف و بارون
غم میباره انگار از آسمون!
اصلا حوصله هیچ کاری رو ندارم با این هوا با وجود کلی کار که دارم. نمیدونم چرا انقدر تحت تاثیر آب و هوام!
ارسال: #۵۳۰۷۸
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۰۹ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  لعنت به این هوا و سرما و برف و بارون
غم میباره انگار از آسمون!
اصلا حوصله هیچ کاری رو ندارم با این هوا با وجود کلی کار که دارم. نمیدونم چرا انقدر تحت تاثیر آب و هوام!

قهوه بخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۳۰۷۹
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ ب.ظ
چقدر به این حرف اعتقاد دارید که کسی که یه کاری رو کرد باز هم تکرار میکنه حتی اگه نشون بده پشیمونه تجربتون چی بوده

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۳۰۸۰
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چقدر به این حرف اعتقاد دارید که کسی که یه کاری رو کرد باز هم تکرار میکنه حتی اگه نشون بده پشیمونه تجربتون چی بوده
منظورتو دقیق نفهمیدم ولی به این اعتقاد دارم که رفتار و خلق و خوی ادم ها به سختی تغییر می کنه به عنوان مثال کسی که حسوده هر چقدر هم خودشو خوب نشون بده نمی تونه و نمیشه و باز به حسادتش ادامه میده و...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۳۰۸۱
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۸ ق.ظ
خیلی سردرگمم این روزا، کاشکی حداقل یه دوست دختری داشتیم باهامون همفکری میکرد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ezra
ارسال: #۵۳۰۸۲
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط moslem73421.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خیلی سردرگمم این روزا، کاشکی حداقل یه دوست دختری داشتیم باهامون همفکری میکرد Big Grin
موسیقی گوش کن
یا اینکه سبک موسیقی که معمولا گوش میدی رو عوض کن
از کلاسیک بیا بیرون یه مدت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۳۰۸۳
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۴ ق.ظ
اینجا کسی احمق ذوقی رو می شناسه ؟
ارسال: #۵۳۰۸۴
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۳۳ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینجا کسی احمق ذوقی رو می شناسه ؟
می‌خوای خرج کیش رو reimburse کنی؟ [تصویر:  472753_21.gif][تصویر:  472753_21.gif]
ارسال: #۵۳۰۸۵
۱۷ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  بحث سهام و بورس بحث خوبیه اطلاعات افرادی که اینجا هستن بیشتر میشه کاش دوستان بیشتر از تجربه خودشون هم میگفتن

با دانش تکنیکال میشه شروع کرد اما بهتره فاندامنال هم یاد بگیرید. از اینا مهم تر روانشانسی بازار هست که فقط به مرور کسب میشه. من خودم سعی کردم که خود خوان یاد بگیرم اما بهتر بود همان موقع کلاس میرفتم!

بورس بحث حساسی هست که هم میتونه سود ساز باشه و هم حسابی باعث زیان بشه. از اونجایی که خیلیا در این زمینه آشنایی ندارند اما ذات کار جذاب هست، ممکنه وارد بازار بشند و بر اساس اطلاعات اشتباهی که اینجا توسط یکی مثل من منتشر میشه عمل کنند و ضرر کنند.

البته منظورم این نیست که بحث نکنیم، خودم ترجیح میدم شنونده باشم تا اشتباها اطلاعات غلط ندم. الان هم که ۱-۲ تا مطلب گذاشتم بخاطر این بود که حس کردم نوشته اقا سامان خیلی خوشبینانه است و ممکنه افراد فکر کنند همیشه وضع گل و بلبل هست و بورس به همین سادگیه!!!
سلام
میشه لطفا ادرس سایت که کامل مفاهیم رو برای شروع آموزش داده باشه در اختیارمون بزارید،منظورم اموزش مفاهیم اولیه برای شروع هست یا کلاس آموزشی کجاها برگزار میشه؟ممنون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۱۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۴۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close