زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۰۵۶
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۹ ب.ظ
یکی از پست های ۵ سال پیشم بالا اومده در حالی که اصلا یادم نبود
چ قدر زود ۵ سال گذشت
اصلا توی این ۵ سال چ قدر از آرزو هام گم شدند نمی دونم اسمش از این شاخه به اون شاخه پریدنه یا عوض شدن مسیر زندگی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , .:tarannom:. , soheila-zd
ارسال: #۵۳۰۵۷
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۴۳ ب.ظ
هی داریم رزومه میدیم این روزا به این ورو و اون ور، چپ و راست، ببینیم یکیش میگیره یا نه Big Grin

+ الان که فکرش رو میکنم یکم کله شقی کردم از کار قبلیم اومدم بیرون، ای کاش حداقل یکی از مدیرا میومدن و بهم میگفتن که استعفا نده!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , BBumir
ارسال: #۵۳۰۵۸
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط marvelous.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اها، اینا عمومی هستن و بدرد کار شما هم میخوره. تخصصی ترش باید توی حین کار باهاش روبرو بشید تا فضا هم واقعی تر بشه و واقعا تو جو حل مسأله قرار بگیرید.
قضیه این است که مسائل رو حل می کنم ولی مطمئن نیستم راه حل خوبی براش ارائه دادم یا نه. دنبال منبعی می گردم که مثلا مساله رو داده باشه راه حلشم داده باشه که چک کنم. علاوه بر این، اگه منبعی هم باشه که ساختمان داده و الگوریتم هم به شکل کاربردی مرور کند خوب است.
مثلا برای ورود به یک سری موقعیت های شغلی حالا همون طور که آقا بهنام گفتند برای گوگل حل مساله مهم است. یا حتی برای یک سری شرکت های خوب داخلی خودمون هم همین طور. من از کسانی که در دیجی کالا کار می کنند پرسیدم می گویند در مصاحبه ازشون از الگوریتم ها سوال پرسیدند یا مهارت حل مساله شون سنجیده شده. یا کافه بازار هم خودش در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چنین چیزی زده.
If it is required, we are going to focus on your knowledge of algorithms and analytical skills at a further stage.
Studying data structures and being familiar with various approaches of problem-solving and
programming paradigms (e.g., object-orientation) could help you pass this stage.
می خواستم برای این ها آماده کنه.

منو ببخشید که از راه نرسیده پریدم وسط، ولی این چیزی که اینا میخوان مفهومی کردن دانش هست. من میگم نظام آموزشی ما سراپا اشکاله کسی گوش نمیده. اینا میخوان که شما مهارت و دانش خودت رو در زمینه ی طراحی الگوریتم در حل مثلا یه مسئله یا چند مسئله نشون بدی. اگه قرار باشه مصاحبه بگیرن، از شما یه امتحان میگیرن و کاملا open book و میخوان که شما مسئله رو با ذهن و دانش خودت با استفاده از چیزایی که یاد گرفتی حل کنی. اینا به قدرت ذهن نمره میدن نه به معلومات حفظ شده. الانم خوشبختانه کنکور ما هم داره به این سمت پیش میره از سال ۹۲ به اینور.

اینا الان موضوع رو به شما خواهند داد و شما باید با توجه به معلوماتتون حلش کنین.
برای اینکه در این مسائل خبره بشی باید مطالعاتت رو آپدیت کنی. همین. به همین راحتی.

چون اینجا اصولا از من منبع برای ادعا میخوان باید بگم که برادر من که مثل شماها مهندسه، دقیقا همین مسئله رو الان داره میگذرونه برای یکی از دانشگاههای بوخوم آلمان. گوگولی جان اگه اطلاعات بیشتر هم خواستی میتونم ازش بگیرم که خودش منابعی که داره استفاده میکنه برای حل مسئله و این چیزا چیان.

ببخشید پارازیت بودم در جمع شما، ارادت Smile

(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یکی از پست های ۵ سال پیشم بالا اومده در حالی که اصلا یادم نبود
چ قدر زود ۵ سال گذشت
اصلا توی این ۵ سال چ قدر از آرزو هام گم شدند نمی دونم اسمش از این شاخه به اون شاخه پریدنه یا عوض شدن مسیر زندگی

فکر کنم من آوردمش بالا و تو بخش ساختمان داده بود. درسته؟Wink

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۳۰۵۹
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۵ ب.ظ
این چه امضای یه نفره عکس به این بزرگی از لوگو اینستاگرام!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال: #۵۳۰۶۰
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  بحث سهام و بورس بحث خوبیه اطلاعات افرادی که اینجا هستن بیشتر میشه کاش دوستان بیشتر از تجربه خودشون هم میگفتن

با دانش تکنیکال میشه شروع کرد اما بهتره فاندامنال هم یاد بگیرید. از اینا مهم تر روانشانسی بازار هست که فقط به مرور کسب میشه. من خودم سعی کردم که خود خوان یاد بگیرم اما بهتر بود همان موقع کلاس میرفتم!

بورس بحث حساسی هست که هم میتونه سود ساز باشه و هم حسابی باعث زیان بشه. از اونجایی که خیلیا در این زمینه آشنایی ندارند اما ذات کار جذاب هست، ممکنه وارد بازار بشند و بر اساس اطلاعات اشتباهی که اینجا توسط یکی مثل من منتشر میشه عمل کنند و ضرر کنند.

البته منظورم این نیست که بحث نکنیم، خودم ترجیح میدم شنونده باشم تا اشتباها اطلاعات غلط ندم. الان هم که ۱-۲ تا مطلب گذاشتم بخاطر این بود که حس کردم نوشته اقا سامان خیلی خوشبینانه است و ممکنه افراد فکر کنند همیشه وضع گل و بلبل هست و بورس به همین سادگیه!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , blackhalo1989 , marvelous , .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۰۶۱
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ی داریم رزومه میدیم این روزا به این ورو و اون ور، چپ و راست، ببینیم یکیش میگیره یا نه [تصویر:  biggrin.gif]

+ الان که فکرش رو میکنم یکم کله شقی کردم از کار قبلیم اومدم بیرون، ای کاش حداقل یکی از مدیرا میومدن و بهم میگفتن که استعفا نده!
خب چرا قبل از استغفا ی کار پیدا نکردی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۳۰۶۲
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۵۸ ب.ظ
پیرامون بحث‌های مربوط به بورس یه سوالی که این روزا خیلی رایج هست درست بودن پولش از لحاظ شرعی هست. من خیلی علاقه‌ای ندارم حقیقتا و دنبالشم نیستم، صرفا از روی شنیده‌های دوستام دارم می‌پرسم ازتون. این بحث‌های مربوط به شرعی بودنِ سود و اینا واقعا چطوریه؟ کسی اطلاعی داره؟
توی اتاق‌مون چهارنفر توی بورس کار‌میکنن و دو نفرم روی فارکس هستن. فارکس رو میگن شبیه قمار هست، اره؟ شنیدم میگن توی فارکس تو از ضرر بقیه سود میکنی.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۳۰۶۳
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۵۱ ب.ظ
من حرف مسعود رو تایید و رد نمیکنم
تا دلتونم بخواد ضرر کردم توی سود هام البته و نه سرمایه اصلی که الان به ۱۴ میلیون افزایشش دادم(با تاکید بر سود ها)
نگفتمم یهویی بپرید توو کار با یه میلیون شروع کنید و عجول نباشید.خیلی چیزا دستتون میاد!
----
حرف زیاده هر جا پای حرف زیادی بیاد وسط من دیگه فاصله میگیرم.
تفاوت زیادی وجود داره بین چیزی که در عمل با چیزی که توی حرف دیده میشه!!
تحلیل فاندمنتال و روانشناسی بازار و صبوری یاد بگیرید درآمدتون خوب میشه!
میتونم بند به بند چیزی که تجربه کردم و تمام سرمایه گذاری های انجام داده رو اینجا بنویسم ولی حرفم اینه که وارد بشید با یه سرمایه کم و تجربه ش کنید!
ارسال: #۵۳۰۶۴
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  پیرامون بحث‌های مربوط به بورس یه سوالی که این روزا خیلی رایج هست درست بودن پولش از لحاظ شرعی هست. من خیلی علاقه‌ای ندارم حقیقتا و دنبالشم نیستم، صرفا از روی شنیده‌های دوستام دارم می‌پرسم ازتون. این بحث‌های مربوط به شرعی بودنِ سود و اینا واقعا چطوریه؟ کسی اطلاعی داره؟
توی اتاق‌مون چهارنفر توی بورس کار‌میکنن و دو نفرم روی فارکس هستن. فارکس رو میگن شبیه قمار هست، اره؟ شنیدم میگن توی فارکس تو از ضرر بقیه سود میکنی.

در بورس شما سهام شرکت ها را خریداری می کنید در نتیجه شما جزو سهامداران محسوب می شوید از اون به بعد در سود و زیان شرکت ها سهیم هستید که این خودش نکته مهمی هست. پس شما از یک چیز خیالی سود نمی برید. همچنین ۲ سود در بورس هست:
۱- سود ناشی از نوسان قیمت سهم
۲- سود ناشی از عملکرد سالیانه شرکت.

در مورد اول با چیزهایی مثل افزایش فروش، افزایش قیمت محصول و... ارزش شرکت بالا رفته و قیمت سهام نوسان پیدا می کند پس از ضرر کسی شما سود نمیکنی، بلکه با عملکرد شرکت داری سود میکنی. حالا اینکه یک نفر بنا به هر علتی مثل عجله سهمش رو زود میفروشه شما مقصر نیستی

در مورد دوم، در پایان سال مالی شرکت ها، بر اساس سود کلی که کسب شده از فروش، به نسبت تعداد سهم بین سهامدارن پخش میشه که واضح هست کاملا شرعی هست.

در خصوص فارکس نظری ندارم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۳۰۶۵
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یکی از پست های ۵ سال پیشم بالا اومده در حالی که اصلا یادم نبود
چ قدر زود ۵ سال گذشت
اگر بخواییم یکی از جذابیت های همین فروم ها رو بدونیم اینکه بریم و کل پست های چند سال پیش هامون رو ببینیم. (الان همین مانشت رو امتحان کنید، من حدودا دو هفته پیش امتحان کردم، باور کنید از آخر چند تا صفحه رو بیشتر نتونستم، اصلا خاطرات می اومد و می رفت که نمی شد ادامه داد. یاد فلان روز که اینجا یه نوشته نوشتم، مثل فیلم جلو چشمام رد شد. یاد آدمها ، خاطرات، تفکرات، احساسات و هزار چیز دیگر) مخصوصا تو فروم های پربحث. اصلا آدم گریه اش می گیره، دلش می ره، یه حس عجیب برا آدم پیش میاد. آدم های مجازی ای که ممکنه الان نباشن، یه روزی باهاشون در حد دو خط درد و دل کردیم و اونا چی گفتن. کسایی که شدند الگو اخلاقی و فکری. خیلی چیزایی که از آدم ها یاد گرفتیم ...
اینکه مساله چند سال پیش ها الان برا هر کس شده فراموشی و البته شاید هم فکر اول. اینکه دوست داشتیم قیافه ها رو ببینیم که آیا این آدمه مثل حرفش هست. دوران جوونی و هزار هزار هزار تفکر نهفته روشن یا خاموش ...
نت هایی که نوشتیم و شاید ارسال نشد یا حذف کردیم. به بچه هایی که کمک کردیم چه درسی و چه فکری. آرزوهایی که فکر می کردیم محاله و احساسات خوبی که بهم دادیم و الان که خیلی روز گذشته از همه اونها و هنوزم زنده ایم و نفس می کشیم ...
زنده باد مانشت RolleyesShy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA
ارسال: #۵۳۰۶۶
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط sirvan.t.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  دوستان حتما حتما حتما بیاید توی بورس ایران.
من خیلی ساده بهتون عرض کنم : (منبع و اطلاعات اصلی رو هم از کدال بگیرید)

====
روی ۴ میلیون ۳ میلیون سود کردم
قوی ترین کدم هم #کویر بود.با ۲۰۰ درصد سود(کد کویر رو در کدال بررسی کنید از روز عرضه تا به حال ۲۰۰ درصد سود داده)
تحلیل تکنیکال توی بورس ایران کشکی هست.فقط تحلیل فاندمنتال کافیه!
در بدترین حالت ممکن و تنها با یک کد در طول سه ماه برابر پولی که گذاشتید سود میده.از این گذشته اگر خرید پلکانی بلد باشید تقریبا دو برابر پولتون سود میگیرید.
اگر خیلی شک داشتید و جز رفقا بودید پرتفوی خودمم در ۵ کدی که دارم میدم خدمتتون.

صرفا از سر دلسوزی موارد بالا رو عرض کردم(چون واقعا گاهی بعضی از دوستان به شدت نیازمند حتی همون ماهی ۲ تومن یا ۱۵۰۰ هستند)

فارکس رو پیشنهاد نمیکنم بدون تخصص و دانش کافی
از ۷ مهر من وارد شدم
سلام سامان جان خیلی ممنون بابت رهنمایی های خوبت راستش من مدتیه جدی پیگیر بورسم می خوام واقعا فعالیت کنم خیلی ممنون میشم راهنمایی کنی فعلا دارم مطالعه می کنم رسما شروع کردم خبرت میکنم بازم ممنون HeartHeart

یه کد دیگه به اسم #غنوش هم نگاه کنید در سایت کدال.سود سالانه ش ۱۵۰۰درصد هست.حتما نگاه کنید که خدایی نکرده فکر نکنید الکی عرض میکنم.
تقریبا در تمام کد های خوب در بازار ایران سود سالانه ی شما به بیشتر از ۱۰۰ خواهد رسید

فعلا خیلی سر بسته همه چیزو گفتم.
اگر کد بورسی گرفتید و نیاز داشتید که مثلا شروع کنید من هستم در خدمتتون.خواهشا مراحل گرفتن کد بورسی رو نپرسید چون اینو حسش نیست جواب بدم.خودتون پیگیر باشید

چنان زی که گر بر باد روی، حسن کارت نگذارد که تو از یاد روی
ارسال: #۵۳۰۶۷
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خب چرا قبل از استغفا ی کار پیدا نکردی
توضیحش یکم پیچیده هست ولی وقتی جایی کار کنی که هیچ پیشرفتی نداشته باشی و حس درجا زدن داشته باشی و شخصیتت هم مثل من باشه که عمرا به کارای روتین تن بدی و بی برنامگی رو نتونی تحمل کنی، قطعا میومدید بیرون. من یک سالی بود که میخواستم از اون مجموعه جدا بشم و هر بار به دلایلی منصرف میشدم تا اینکه واقعا عملیش کردم این بار و دیدم کسی هم نمرد! ولی خب یکم شرایط مالیم این روزا دچار تغییر شده و دست به نقدم کمه و احساس ترس دارم، چون سه ماه به عید مونده و فروردین هم که کلا روی هوا هست، اگر تا اول دی نرم سر کار، حس میکنم خیلی ضررم زیاد تر میشه!
به همین دلیل میگم که اگه یه جا با حقوق کمتر هم برم سر کار (حتی ۱ تومن کمتر) باز از بیکار بودن توی دو سه ماه آینده بهتره و سودش از ضررش بیشتره.
هم محیط کارم عوض شده و دیگه قصه نمیخورم که پیشرفت ندارم، هم تا یه حدی بحث مالی اوکی شده،

خدا رو شکر دوشنبه یه مصاحبه دعوت شدم، فقط موندم حقوق دریافتی رو چقدر باید بزنم، خالصی دریافتیم طبق داده های ایران تلنت حدود ۱۳ درصد از میانگین جامعه بالاتر بود( عددی که من فکر میکردم خیلی بالاتره و شرکت هم فکر میکرد خیلی داره زیاد میده!).
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۵۳۰۶۸
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ ق.ظ
در این روزهای گرانی
تو چه میدانی
اسپری خمیر ریش را فشردن
و خمیری نیامدن؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Riemann
ارسال: #۵۳۰۶۹
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خدا رو شکر دوشنبه یه مصاحبه دعوت شدم، فقط موندم حقوق دریافتی رو چقدر باید بزنم، خالصی دریافتیم طبق داده های ایران تلنت حدود ۱۳ درصد از میانگین جامعه بالاتر بود( عددی که من فکر میکردم خیلی بالاتره و شرکت هم فکر میکرد خیلی داره زیاد میده!).
البته الان که فکرش رو میکنم، شرکته در حوزه نرم افزار فعال نیست، خدمات ارزش افزوده بر بستر موبایل هست کار اصلیش!! همیشه خط قرمزم بوده این فیلدای مسخره!
احتمالا فردا کنسلش کنم Big Grin.

+ الان که فکرش رو میکنم واقعا دلم نمیخواد همچین جایی کار کنم، یه کار بانکی رو ترجیح میدم به همچین کاری، هرچقدر هم اسم شرکت بزرگ باشه و پرداختیش خوب!
ارسال: #۵۳۰۷۰
۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  در این روزهای گرانی
تو چه میدانی
اسپری خمیر ریش را فشردن
و خمیری نیامدن؟

حال غرقه در دریا را نداند خفته بر ساحل
من درکت می‌کنم برادر. کمتر باید استفاده کرد Smile ریش هم قشنگه اکثر جاها Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۸۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close