زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۲۴۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  کاش آدم میتونست خودش رو بکشه

میتونه که
چرا نتونه !!

GODISNOWHERE

This can be read as
GOD IS NO WHERE ….
Or as…
GOD IS NOW HERE
Everything depends on how do u see anything.
So Think Positive.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , Eternal
ارسال: #۱۰۲۴۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  کاش آدم میتونست خودش رو بکشه

میتونه که
چرا نتونه !!

Big Grin فهمیدم چی شد ! جالب بود . ممنون

مثلا آدم میتونه خودش رو بکشه بالا. میتونه خودشو بکشه تا آخر خط. میتونه خودش رو بکشه کنار تا مشکلات از کنارش رد بشن

من ارسالم رو که برا اون دوستمون نوشته بودم حذف کردم . فقط برای اینکه ترجیح دادم مثل شما به جمله ایشون نگاه کنم : )
اینطوری قشنگ تره Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , انرژی مثبت , fulgent , Abrekhoshhal
ارسال: #۱۰۲۴۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
کاش میشد ایمیلهام رو پاک کنم ، آی دی مانشتم رو پاک کنم ، خودم رو هم برای همیشه پاک کنم ...
کاش میشد اونقدر به خودم مرخصی بدم که وقتی برمیگردم ببینم همه ی کارها تموم شده و همه چیز رو رواله ...
کاش حالم خوب میشد ...
Sad

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Menrva , kati , Eternal , virtual girl , Abrekhoshhal
ارسال: #۱۰۲۴۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ
نمیشه نمیتونه آخه مرگ دست خداست...
گاهی آدم دوس داره از همه چی و همه کس دست بکشه خودشو بکشه تا راحت شه چون ادم سست و ضعیفیه منم آدم ضعیفی شدم چقد تحمل کنم آخه، واقعا دیگه نمیتونم ادامه بدم ولی ته دلم هنوز یه امید و روشنی هست که منوبه زندگی کردن دلگرم میکنه خدایا ببخش خدایا ببخش که ناشکری کردم خدایا اشتباه کردم خدایا ببخش خدایا خودت نجاتم بده فقط تو میتونی...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j , shima_24 , good-wishes
ارسال: #۱۰۲۵۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ ب.ظ
جاش اینجا نیست
ولی بعد از ماه ها غیبت، برگشتم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , پوونه , kati , eris229 , IT.setareh91 , neda_Network , virtual girl , mahtab69 , Abrekhoshhal
ارسال: #۱۰۲۵۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
الان یه نفر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خبر رو به من داد Sad
به نظرتون اگر مردم ایران هم از بعضی از دانشمندان ایرانی که جاهای مختلف دنیا مشغول به پیشبرد علم و فناوری هستند خواهش کنن اونها هم نمیتونن "نه" بگن؟
هــــــــــــــی! یه ورزش تیمی بود که میشد گفت ارزش داره و براش وقت گذاشت و تماشا کرد.... پـــــــــــر
ارسال: #۱۰۲۵۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ
همینجوری برای پاسخ دادن به سوال دوستانی که در یکی از تاپیک ها از شرایط بورسیه وزارت علوم پرسیده بودند توی سایت های مختلف میچرخیدم و آیین نامه اعصای بورس تحصیلی رو مطالعه میکردم.
الان فهمیدم وزارت علوم زنان مجرد رو بورسیه نمیکنه برای تحصیل!
و زنان متاهل هم باید در معیت همسرشان باشند و گذرنامه باید گذرنامه همسر باشه و خانوم به عنوان همراه!
هیچی!
همین الان احساس میکنم چقدر بدبختم که در این کشور ، دختر به دنیا اومدم نه پسر!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Abrekhoshhal
ارسال: #۱۰۲۵۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  همینجوری برای پاسخ دادن به سوال دوستانی که در یکی از تاپیک ها از شرایط بورسیه وزارت علوم پرسیده بودند توی سایت های مختلف میچرخیدم و آیین نامه اعصای بورس تحصیلی رو مطالعه میکردم.
و زنان متاهل هم باید در معیت همسرشان باشند و گذرنامه باید گذرنامه همسر باشه و خانوم به عنوان همراه!
هیچی!
البته پسراشم وضع خوبی ندارند!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۱۰۲۵۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ق.ظ
بچه ها چرا هر وقت من به این تایپیک سر میزنم همه از غم هاشون نوشتن ...
یعنی دلاتون اینقدر پر از غمه؟؟؟
درسته که مشکلات هست و نمیشه منکر وجود مشکلات شد اما این دید ما به زندگی هست که بهمون امید میده بهمون کمک میکنه تا بتونیم شرایط رو تحمل کنیم و اونها رو به چیزی که میخوایم تغییر بدیم.

و اما فردا...
فردا یه روز تازست، یه فرصت دیگه، یه فرصت تازه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , IT.setareh91 , sahar121 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , vesta
ارسال: #۱۰۲۵۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط kati.)
تا حالا شده کسی بهتون دروغ بگه؟ اما نتونید به روش بیارید ؟!!
خیلی بده که آدم نتونه حرفی بزنه و به روشون بیاره حالا چرا و دلیلش رو نمی دونم( شاید واسه خاطر احترامی هست که آدم میخواد نگه داره) اما بعضی وقت ها آدم دیگه کلافه میشه و بهش حس احمق بودن دست میده! دلش میخواد بهشون بگه هیــــــــــــــس !! ( بگی احمق تویی نه من Sad )

یا مثلا دلتون بخواد به بعضی آدم ها بگید ، تو زندگیت رو بکن بزار منم واسه خودم زندگی کنم !! بگید من این جور زندگی کردن رو دوست دارم! پس مهم خودمم نه تو!

یا بعضی وقت ها حس کنید که دیگران از شکست شما بیشتر لذت می برند تا موفقیت شما؟! :|

یا مثلا گاهی اوقات معنی سکوتت رو به حساب نداشتن حرف میزارن! در حالی که ساکت میشی چون فکر می کنی کسی حرفت رو نمی فهمه پس ترجیح میدی سکوت کنی!!

یا شده دلتون پر باشه و گرفته باشه و آخرش هم مثل من همه چیز رو درهم کنید و این جا از همه چیز بنویسید؟! Wink
( ببخشید اگر حرفام سر و ته نداشت)
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , diligent , SaMiRa.e , **sara** , elham_sh219 , Breeze , tabassomesayna , virtual girl , Menrva , vesta , mehdi.m2 , 10:30 , mmsaeed
ارسال: #۱۰۲۵۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  همینجوری برای پاسخ دادن به سوال دوستانی که در یکی از تاپیک ها از شرایط بورسیه وزارت علوم پرسیده بودند توی سایت های مختلف میچرخیدم و آیین نامه اعصای بورس تحصیلی رو مطالعه میکردم.
هیچی!
کلا بورسی که وزارت میده مزخرفه خیلی و دوباره بعد این همه تلاش باید برگردید ایران
برای فاند گرفتن از اون طرف اقدام کنید بهتره

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۰۲۵۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  تا حالا شده کسی بهتون دروغ بگه؟ اما نتونید به روش بیارید ؟!!
خیلی زیااااد
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  یا بعضی وقت ها حس کنید که دیگران از شکست شما بیشتر لذت می برند تا موفقیت شما؟! :|
خیلی وقتا اینجوری احساس کردم، مثلا نحوه سوال کردن و نگاه کردنشون جوری بوده که مشخص بوده ناراحتن یا حسادت میکنن
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  یا مثلا گاهی اوقات معنی سکوتت رو به حساب نداشتن حرف میزارن! در حالی که ساکت میشی چون فکر می کنی کسی حرفت رو نمی فهمه پس ترجیح میدی سکوت کنی!!
من خیلی وقتا شده سکوتم رو به حساب اجتماعی نبودن،گوشه گیری،خجالتی بودن گذاشتن.در صورتیکه واقعا حرفی با اون آدمها نداشتم که بزنم یا حضورم اونجا از نظر خودم لازم نبوده.
ولی همه ی اینا به هرحال میگذره... مهم اینه که روی اعتقادات درست خودمون زندگی کنیم :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , **sara** , elham_sh219 , kati , neda_Network , nina325 , Menrva , Eternal , vesta , mehdi.m2
ارسال: #۱۰۲۵۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ
اگر در دنیا، خودت را مهمان حساب کنی و حق تعالی را میزبان، همه غصه ها می روند، چون هزار غصه به دل میزبان است که دل مهمان از یکی از آنها خبر ندارد.

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , kati , diligent , انرژی مثبت , nina325 , good-wishes , Menrva , Autumn.Folio , sahar121 , Eternal , SaMiRa.e , vesta
ارسال: #۱۰۲۵۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
لنگه های چوبی درب حیاطمان اگرچه کهنه اند و جیر جیر میکنند!
ولی خوش به حالشان که لنگه همند...

حسین پناهی

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , انرژی مثبت , diligent , sahar121 , banafshe , mehran666 , Eternal , SaMiRa.e , vesta , **sara**
ارسال: #۱۰۲۶۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
اولینباری که رفتم دنبال کار...Smile
امروز رفته بودم یجا برای کار یه خانومی اونجا نشسته بود خانوم خوشرویی بود گفتم برای کار اومدمو این حرفا...گفت این فرم رو پرکنید حالا کلی سوااااااالای بیخود بودا تواین فرم اصن یه وضعی!Undecided
دیگه کلی منتظرشدم تا رئیس بیاد برای مصاحبه تشریفشون رو اوردن یه پیرمردی بود بایه تی شرت زرد ازین کلاهای لبه دار تیپش باحال بود Big Grin، فرمی که پرکرده بودم یه نگاهی بهش انداخت وگفتم اینم مقالهام واختراعاتم و چندین تا سوال پرسید Dodgy و یه چیزی نوشت توی اون فرم... گفت: این فرم رو بدین به خانوم... اون خانومه گفت:منتظرباشین تا بهتون بگم...
بعدش اون خانومه اومد گفت: این مدارک رو بیارین شما از فردا میتونین شروع به کارکنین منم خوشحااااااااالRolleyes گفتم واقعا ازفردا؟ گفت:بله
گفتم:فردا کدوم قسمت باید برم گفت: مونتاژ یه مانتوی اضافی هم باخودتون بیارین که وقتی کثیف شد عوض کنید فردا حتما ۷ اینجا باشید ساعت ۷ شروع به کاره تا ۶ عصر.. Exclamation
ینی مونده بودم!!!...!!!!Exclamationهمینجور نگاش کردم...گفتم ممنون خدافظ...Angel

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sahar121 , vesta , mehdi.m2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۵۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close