زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۵۱۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
احساس میکنم خدا ازم متنفر شده.
منی که تا شب قبل کنکور واسش میمردم، هر شب کلی باهاش حرف میزدم، کیف میکردم از اینکه هست، الان دوهفتس اصلا حتی یه بارم باهاش حرف نزدم Sad

با کوچیکترین آهنگ غمگینی اشکام میریزه، همش دوست دارم با همه دعوا کنم...
این چارتارم وقت آلبوم دادنشون بود الان؟؟ آخه کی با آهنگ هندسه گریه میکنه که من از صبح...؟؟

مدیییییییییر بیاید منو بن کنید. من خیلی غر میزنم Sad تو خونمونم یه ریز غر میزنم. امروز فرداست که مامانم کلا بنم کنه Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Menrva , نارین , vesta , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۵۱۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  احساس میکنم خدا ازم متنفر شده.
منی که تا شب قبل کنکور واسش میمردم، هر شب کلی باهاش حرف میزدم، کیف میکردم از اینکه هست، الان دوهفتس اصلا حتی یه بارم باهاش حرف نزدم Sad
با کوچیکترین آهنگ غمگینی اشکام میریزه، همش دوست دارم با همه دعوا کنم...
بعد از کنکور بعضیا اینجوری میشن ، منم بعد کنکور یه همچین حسی داشتم ، دوست نداشتم کسی باهام حرف بزنه ، دوست داشتم تنها باشم ، الکی فقط بهانه میاوردم تا گریه کنم ..... ولی وقتی آدم به خدا اعتماد داشته باشه و مطمئن باشه که خدا بهترینهارو براش میخواد ، حالا هرچه قدر هم از نظر ما زیاد خوب نباشه ولی صلاحمون همونه (فراموش نکنیم) با این طرز فکر بنظرم از این حالت میتونیم خارج بشیم.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , neda_Network , M*Gh , **sara** , mhd3 , diligent , نارین , Sakura , vesta , 0X00412E49H , Autumn.Folio , avin_kord
ارسال: #۱۰۵۱۸
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  مدیییییییییر بیاید منو بن کنید. من خیلی غر میزنم Sad

واقعااااااا همچین درخواستی دارید ؟Big GrinTongue

در ادامه صحبتهای دوست خوبم Eternal باید این اعتراف رو بکنیم که فقط مواقع نیاز به یاد خدا میافتیم Huh اگر یکبار که این حس غمگین سراغتون اومد ، باهاش صحبت کنید مطمئن باشید دوباره آرامشتون رو به دست میارید Smile

سعی کنید خودتون رو با کارهایی که دوست دارید سرگرم کنید ، مثل همین خونه تکونی که خیلی ها دوستش دارند Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , M*Gh , **sara** , mhd3 , neda_Network , maneshty , diligent , نارین , LORD0098 , vesta , 0X00412E49H , Autumn.Folio , my major
ارسال: #۱۰۵۱۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط mhd3.)
روز ها گذشت و گنجشک با خدا هیچ نگفت. فرشتگان سراغش را از خدا می‌گرفتند و خدا هر بار به فرشتگان این گونه می‌گفت: می آید؛ من تنها گوشی هستم که غصه‌هایش را می‌شنود و یگانه قلبی ام که دردهایش را در خود نگه می‌دارد.

و سرانجام گنجشک روی شاخه ای از درخت دنیا نشست. فرشتگان چشم به لب هایش دوختند، گنجشک هیج نگفت. و خدا لب به سخن گشود: با من بگو از آن چه سنگینی سینه توست. گنجشک گفت: لانه کوچکی داشتم، آرامگاه خستگی هایم بود و سر پناه بی کسی ام. تو همان را هم از من گرفتی. این طوفان بی موقع چه بود؟ چه می خواستی از لانه محقرم؟ کجای دنیا را گرفته بود؟ و سنگینی بغضی راه بر کلامش بست. سکوتی در عرش طنین انداز شد. فرشتگان همه سر به زیر انداختند.

خدا گفت: ماری در راه لانه ات بود. خواب بودی. باد را گفتم تا لانه ات را واژگون کند. آن گاه تو از کمین کار پر گشودی. گنجشک خیره در خدایی خدا مانده بود.

خدا گفت: و چه بسیار بلاها که به واسطه محبتم از تو دور کردم و تو ندانسته به دشمنی ام برخاستی. اشک در دیدگان گنجشک نشسته بود. ناگاه چیزی در درونش فرو ریخت.
های های گریه هایش ملکوت خدا را پر کرد. SadSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , b.kiani , Menrva , diligent , Amoojan , SaMiRa.e , sun-shine , نارین , صبای امید , Sakura , Eternal , vesta , 0X00412E49H , انرژی مثبت , Autumn.Folio
ارسال: #۱۰۵۲۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ
کاشکی برمیگشتم ب دوران بچگی
مث قدیما بچگیا توی کوچه بازی با بچه ها
توی مدرسه شیطنت و بازیگوشی
منتظر زنگ آخر برای رفتن ب خونه
پیک نوروزی توی نوزوز
بوی بهار بوی عید
ذوق و شوق وشمردن پولای عیدی
پرشوروهیچان همه فامیل دور هم
نه مث الان دور...

دلم پیک نوروزی میخواااااادSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , nina69 , SaMiRa.e , نارین , Sakura , Eternal , vesta , 0X00412E49H , neda_Network , Autumn.Folio
ارسال: #۱۰۵۲۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
بچه ها لطفا برا یکی از عزیزانم دعا کنید که خوب بشه و مریضیش خطرناک نباشه.
خیلی نگرانشم.
مرسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , **sara** , SaMiRa.e , Menrva , neda_Network , elham_sh219 , didar , kati , Sakura , nina69 , vesta , 0X00412E49H , انرژی مثبت , Autumn.Folio
ارسال: #۱۰۵۲۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
نمی دانم چشـــــــمــانتـــ با مــــــن چه میکند!!!

فقط وقتی که نگـــــاهم میکنی چنان دلـــ ـــ ـــم از شیطنــتـــ نگــــاهـــتــ می لـــرزد

که حـــــــس می کنم چقدر زیبــــــاست

فـــــــــــدا شدن ...

برای چـــشـــــمـــهایی که تمام دنیــــــای مـــــن است...HeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Sakura , 0X00412E49H
ارسال: #۱۰۵۲۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ ب.ظ
سلام
دوستان کسی ایمیل آکادمیک یکی از دانشگاه های خارج از کشور رو داره احیانا؟
به لایسنس یه نرم افزار احتیاج دارم که متاسفانه در ایران تحریمه و نیاز دارم یه آدرس میل خارجی بهشون بدم تا لایسنس رو به اون بفرستن برام Sad
خواهش می کنم یکی کمکم کنهههههههههههههههههههههههههههه
SadSadSad

[تصویر:  155fs853955.gif][تصویر:  5yjbztv.gif]
ارسال: #۱۰۵۲۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  من از شنبه صبح به امید فردا صبح زندم که تا ساعت ۱۰ بخوابم

مرسی
زیبا و دلنشین بود
من تازگیا خوشنویسی کار میکنمکآدم دلش میخواد بشینه پای این موسیقیت و بنویسه!!Smile

الهی و ربی من لی غیرک؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , فوژان
ارسال: #۱۰۵۲۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط fo-eng.)
امروزه علم پزشکی ثابت کرده که درصد سکته های قلبی هنگام صبح به خاطر این است
که ما قبل از خواب و یا عصر روز قبل آب نخورده ایم

خوردن یک لیوان آب نیم ساعت قبل از غذا به هضم آن کمک میکند

خوردن یک لیوان آب قبل از حمام به کاهش فشار خون کمک میکند

خوردن یک لیوان آب قبل از خواب از سکته قلبی جلوگیری میکند

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , kati , b.kiani , SaMiRa.e , Eternal , مهرانگیز , vesta , maneshty , diligent , 0X00412E49H , virtual girl , انرژی مثبت , Autumn.Folio , Menrva
ارسال: #۱۰۵۲۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
نمی دونم چرا امسال زیاد دلم ذوق و شوق عید رو نداره
دلم واقعا برای بچگی هام تنگ شده
این روزا دلم یه سر سوزن ذوق و شوق می خواد کلی پروژه ریخته سرم که باید بعد عید تحویل اساتید گرامی بدم

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , **sara** , virtual girl , انرژی مثبت , Autumn.Folio , tabassomesayna , neda.h
ارسال: #۱۰۵۲۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ
امروز دم غروب واسه منم یه نوستالژی پیش اومد، بارون اومده بود، زمینم هم خیس بود، خورشیدم داشت غروب میکرد، یه باد سردی هم میومدو بوی بارون از کنار پنجره میومد تو... همینجور یه ده دقیقه رفتم تو فکر... آی کجایی بچگی....

مریضم، کجا برم؟
دردمندم، دوا میخوام!
مستحقم، به من صدقه بده!
به من نگو تا حالا کجا بودی؟
به من نگو بنده ی من امشب از من چی میخوای؟
کریم که هیچ وقت به گدا نمیگه چی میخوای!
یا نورُ یا قدوس...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Riemann , Autumn.Folio , Eternal , Engineer , neda.h
ارسال: #۱۰۵۲۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ
یادش بخیر اون زمانی که صندوق پیام ها تو مانشت فقط اندازه ۱۰ تا پیام ظرفیت داشت. سریــــــــــــــــــــــــــــــــــــع پر می شد.

پ.ن: قسمت آخرش تمرین کشــــــــــــــــــــــــیده بود.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , virtual girl , انرژی مثبت , Autumn.Folio , b.kiani , fo-eng
ارسال: #۱۰۵۲۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ق.ظ
خدا همیشه هوامو داشتی امروزم بخیر بگذرونHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , 0X00412E49H , kati , **sara** , elham_sh219 , Autumn.Folio , fo-eng , taha_k
ارسال: #۱۰۵۳۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
قراره هر چی تو دلمه بگم:اولش بگم که منظور من هیچ فرد خاصی نیست و این حرفا صرفا درد و دله و دوسندارم دوستای خوبم هیچ کدوم ناراحت شن

از اولین روز که امتحان دادم و هم آیتی قبول شدم هم کامپیوتر گفتن برو آیتی جدیده بازار کارش زیاده و... من بیچاره ام رفتم آیتی و یه عمر مسخره شدیم که درسا آیتی آسونه و هجوم آوردن به سمت آیتی همانا و رقابت شدید همانا میدونم هر کس به اندازه لیاقتش بدست میاره و شاید کسی تازه بعد ارشد علایقشا بدست میاره اما آرزو میکنم کاش برق میخوندم یا مواد یا هر چیزی جز آیتی تا معلوم باشه رقبام کیان و چند چندم با خودم اینجور که میبینم تمام برق و مکانیکیام آیتی میخونن من ناراحت اینم که تا بیام به جایی برسم رشتم تا حد مرگ به صورت انفجاری رشد کرده اونم توسط کسی که به عینه دیدم حتی تایپ ساده را هم میده بیرون بیچاره آیتی ها و بیچاره رشته هایی که به نظر آسونتر از بقین DodgyDodgyDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , diligent , Autumn.Folio , tabassomesayna , 0X00412E49H

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close