زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۹۱۶
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ
دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده..!

مگه خدای او خدای من نیست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , **sara** , software94
ارسال: #۱۲۹۱۷
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ ب.ظ
منتظرم Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۱۲۹۱۸
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
چندی است دستانم نمی توانند بنویسند, نه اینکه نخواهند نه! توان نوشتن گویا از اینها صلب شده بود! دلِ پر اما چه ها که نمیکند...
دلم پره پره پر است,دیگر چیزی آرامم نمیکند... هر کاری کردم اما دلم راضی نشد... نمیدانم چه شد,شرع کردم به نوشتن
فکر کنم راه خوبیست,برای گفتن ناگفتنی ها,برای گفتن بغض های فرو خورده...
دلم تنگ است,خیلی تنگ...
تنگ برای خدا...
.
.
.
نشستم و فکر میکنم آخرش حتی اگر ۷۰ سال دیگر باشد,چه می شود؟؟
من, آخرش تنها می گذارم هرچه به من داده اند....
تنها میگذارندم هرچه هست و نیستم خواهد بود....
بعد آخرین استحمامم, که خودم قادر به انجامش نیستم,لباس سفیدی, کافور و چند بند بر دستان و پاهایم....
شاید باشند عده ای که بر حال آنروزم بگریند,نمیدانم.... شاید هم نه!
گریه هایشان با دیدن تابوتم اوج میگیرد, و من احتمالا بهت زده به آنها نگاه خواهم کرد...به سوی چاله ای می روند, مخفی ام می کنند در آن, گویا قرار است مدت مدیدی آنجا بمانم,سقفش را از لحد و سنگ و خاک می سازند,و هیچ کس نخواهد گفت برایش روزنه ای بگذاریم.... پنجره ای که اگر دلش گرفت از آن بنگرد.... و پارچه ی سیاهی میکشند رویش...
تمام شد...به سادگی...مرا در قبر خودم گذاشتند! تاریک تاریک! چه میکنم؟ چه می توانم بکنم؟؟
دیگر گل و گلاب را می خواهم چکار؟ اشک های بی امان را میخواهم چکار؟ آنجا توبه کردن چه فایده؟ آنجا شرمنده بودن مگر دردی هم دوا می کند؟ شرمندگی ات ارزانی خودت! ارزانی گناهانت....

کمی دیر است اما... نشستم و خلوت کردم با خودم... با تنهایی پر سر و صدایم... دلم تنگ است...خیلی تنگ,آنقدر فشارش داده ام که دیگر نمیتوانم نفس بکشم.
حرکاتم عجیب است!
شبیه آدمی شده ام که برای رفتن به مقصدی معلوم خیابانی را طی میکند,هنوز به مقصد نرسیده برمیگردد, دور خودش میچرخد نمیداند چه میکند! و این فقط دستفروش کنار خیابان است که رفتارهای او را زیر نظر دارد! شاید از روی کنجکاوی!

دلم کسی را میخواهد که جواب سوال های مبهمم را بداند, کسی که گوش باشد, بشنود و بشنود و بشنود.... دم بر نیاورد,آخرش بپرسم حالا من چه کنم؟! یا نه حتی نپرسم! بگوید راه حل مسئله ی پیچیده ات این است! و من با احساسی که شادی و بهت با آن مخلوط است به چشمانش خیره شوم و بشنوم جواب مبهمات ذهنم را! پاسخ راه های پیچیده ی زندگی ام را...
شاید بعد آن حس دویدن در دشت سرسبز و پر گل دنیا برایم جالب شود!
شاید آن وقت رقص گندم زار برایم معنا پیدا کند!
شاید کوچ دست جمعی پرستوها را با لذت نگاه کنم!
و شاید بدرقه ی دست جمعی اقوام یک مرحوم را دیگر به این چشم نگاه نکنم که مرگ برای همسایه است....
و شاید دیگر دلم پر نباشد....
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , mohaddeseh70 , fo-eng , Bahar_HS , neda_Network
ارسال: #۱۲۹۱۹
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
بدجوور به امامزاده صالح رفتنه دوشنبه هام عادت کردم...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bache Mosbat , NP-Cσмρℓєтє , iammiti , ziba.O , software94 , x86
ارسال: #۱۲۹۲۰
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دلم گرفته خودم گرفته شدم
بچه ها تورو خدا تو این روزا اگه دلتون شکست ...... منم دعا کنین .... خسته شدم
دیگه نمیدونم چیکار کنم .......
خیله وقته دیگه دعاهام قبول نمیشه...... نذرام و قسمام........
تلاشام نتیجه نمیده .... ارشد خوندنا..... تخصص پیدا کردن توی برنامه نویسی......
پیدا نکردن کار ...... شماتت بقیه ..... هی میخونی که کی چی بشی........
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , ziba.O , mm123456789 , codin , x86 , neda_Network
ارسال: #۱۲۹۲۱
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ
خوشحالم که تمام تلاشمو کردم...

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۲۹۲۲
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ
" .. روی دستش، پسرش رفت، ولی قولش نه
نیزه ها تا جگرش رفت، ولی قولش نه
شیر مردی که در آن واقعه هفتاد و دو بار،
دستِ غم بر کمرش رفت، ولی قولش نه .. "

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , software94 , diligent , x86 , neda_Network , salam5
ارسال: #۱۲۹۲۳
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ق.ظ
ولی هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هفت سال انتظار و استرس تمام شد..ریحانه تمام شد..سحرگاه دیروز اعدام شد...
ولی خیلیی زودتر وقتی که بارها تا چوبه دار رفت و برگشت اعدام شده بود..خوشحالم برای اینکه حداقل به آرامش رسید...

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۹۲۴
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  هفت سال انتظار و استرس تمام شد..ریحانه تمام شد..سحرگاه دیروز اعدام شد...
ولی خیلیی زودتر وقتی که بارها تا چوبه دار رفت و برگشت اعدام شده بود..خوشحالم برای اینکه حداقل به آرامش رسید...

و چقدر اعدام یه دختر بی گناه تاسف باره

ارسال: #۱۲۹۲۵
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  هفت سال انتظار و استرس تمام شد..ریحانه تمام شد..سحرگاه دیروز اعدام شد...

قضیه ی اعدام چیه؟ کی اعدام شده؟ به ما هم بگین Sad

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۲۹۲۶
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  هفت سال انتظار و استرس تمام شد..ریحانه تمام شد..سحرگاه دیروز اعدام شد...

بی گناه؟ شما هم جا پای جای اونا میذارین که با دیو ساختن از مقتول باعث شدن که خانوادش برای حفظ آبروی پدرشون رضایت ندن. دختری که تو ۱۹ سالگی با چند نفر رابطه داشته - به اعتراف خودش - به مقتول هم سرویس میداده - باز هم به اعتراف خودش و اینا دقیقا کلمات خودشه- و روز قتل یه چاقوی ۲۰ سانتی تو کیفش داشته - شبش هم به دوست پسر دیگه اش اس ام اس میده که می کشمش - در هم قفل نبوده و زوری هم در کار نبوده - و سر نماز مقتول رو میکشه - باز هم به اعتراف خودش همچین بی گناه نیست. و مقتول هم بی گناه نبوده. پس لطفا از یه قاتل فرشته نسازین. ۷ سال پرونده طول کشیده و ۵ تا قاضی نظر دادن.

(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  قضیه ی اعدام چیه؟ کی اعدام شده؟ به ما هم بگین Sad
یک دختر خانم متولد ۶۶ که تو ۱۹ سالگی یک پزشک رو میکشه و موفق به رضایت گرفتن نشدن و پریروز اعدام شد. تو اینترنت سرچ کنین.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , software94 , Aurora , sahar_rostami2 , ziba.O , neda_Network , computerman
ارسال: #۱۲۹۲۷
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ
به خاطر کارم معمولا زیاد با افراد خارجی صحبت می کنم این هفته یه خانم از ایتالیا اومده بود دیدم سفید صورتی پوشیده لباسش خیلی خوشگل بود ولی خب به این ایام و حال و هوای ایران نمی خورد برای همین خواستم بهش توضیح بدهم که به خاطر عزاداری لباس تیره بپوشه حالا هر چی فکر کردم عزاداری به انگلیسی یادم نمی یومد هی می گفتم ماه اسلامی و روز خاصی و از این حرفا آخر گفتم به خاطر امام حسین بهتره این روزا لباس روشن نبپوشی در کمال ناباوری گفت آهان درست می گی و خلاصه تعجب کردم که اون هم امام حسین رو می شناخت!!!
همون موقع یاد این افتادم که
این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , software94 , ziba.O , salam5
ارسال: #۱۲۹۲۸
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ق.ظ، توسط bahar122.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  

بی گناه؟ شما هم جا پای جای اونا میذارین که با دیو ساختن از مقتول باعث شدن که خانوادش برای حفظ آبروی پدرشون رضایت ندن. دختری که تو ۱۹ سالگی با چند نفر رابطه داشته - به اعتراف خودش - به مقتول هم سرویس میداده - باز هم به اعتراف خودش و اینا دقیقا کلمات خودشه- و روز قتل یه چاقوی ۲۰ سانتی تو کیفش داشته - شبش هم به دوست پسر دیگه اش اس ام اس میده که می کشمش - در هم قفل نبوده و زوری هم در کار نبوده - و سر نماز مقتول رو میکشه - باز هم به اعتراف خودش همچین بی گناه نیست. و مقتول هم بی گناه نبوده. پس لطفا از یه قاتل فرشته نسازین. ۷ سال پرونده طول کشیده و ۵ تا قاضی نظر دادن.

(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  قضیه ی اعدام چیه؟ کی اعدام شده؟ به ما هم بگین Sad
یک دختر خانم متولد ۶۶ که تو ۱۹ سالگی یک پزشک رو میکشه و موفق به رضایت گرفتن نشدن و پریروز اعدام شد. تو اینترنت سرچ کنین.

شما صحبت های وکیل این خانم گوش بدین !
ببینین حتی وکیل ریحانه هم نظرش این بوده عدالت اجرا نشده!
کی دیده سرنماز بوده؟
ما فرشته نمیسازیم اما اگه قتل عمد بود اینقدر طولش نمیدادن...!
شاید ریحانه مقصر بوده شایدم نه!
ازهردو جهت باید به قضیه نگاه کرد!
میدونین شنبه ها اعدام نمیکنن اما این دختر شنبه اعدام شد!
چرا چون خانواده مقتول جزو اطلاعات بودن و خواستن تا محرم نشده حکم اجرا بشه!
اگه خانواده عادی هم بودن به نظرت به این درخواستشون توجهی میشد؟؟؟؟

یه چیز جالب تر کسی که میخواد قتل انجام بده با اس ام اس میگه؟
رد پا جا میزاره از خودش؟؟؟

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , neda_Network
ارسال: #۱۲۹۲۹
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  

یکی نیس همینو بگه،از قاتل فرشته میسازن،حالا مقتول هر کی بود هر شغلی داشت ...دیگه این خانومم یه آدم کشته بی گناه کجا بود،این موج فحش و توهین به مقتول و خانواده ش توی فیس بوک کم بود اینجا هم داره راه میفته،تورو خدا دیگه اینجا شروع نکنین اینهمه قضاوتِ الکی رو...یه سری اصن نمیدونن ماجرا چیه فقط رفتن فحش دادن و به قول خودشون دلسوزی و دفاع آخرشم باعث اعدام شدن..

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۲۹۳۰
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  

شما صحبت های وکیل این خانم گوش بدین !
ببینین حتی وکیل ریحانه هم نظرش این بوده عدالت اجرا نشده!
کی دیده سرنماز بوده؟
ما فرشته نمیسازیم اما اگه قتل عمد بود اینقدر طولش نمیدادن...!
شاید ریحانه مقصر بوده شایدم نه!
ازهردو جهت باید به قضیه نگاه کرد!
میدونین شنبه ها اعدام نمیکنن اما این دختر شنبه اعدام شد!
چرا چون خانواده مقتول جزو اطلاعات بودن و خواستن تا محرم نشده حکم اجرا بشه!
اگه خانواده عادی هم بودن به نظرت به این درخواستشون توجهی میشد؟؟؟؟

یه چیز جالب تر کسی که میخواد قتل انجام بده با اس ام اس میگه؟
رد پا جا میزاره از خودش؟؟؟

ینی همش دروغ بوده؟ شما از کجا میدونی؟ Exclamation چطوری این همه مطمئن هستید؟

منم مطمئن نیستم اما اتفاقات افتاده نشون از این میده که بی گناه بوده!
صحبت های وکیلشو پیدا کن و بخون
حتی وکیل آخریش یه مرد بوده که خودش واسه رضایت از خانواده سربندی رفته بوده!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close