زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۰۳۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ای ناقلا این مسابقه س افاق جون، انشالا برنده بشن ;-)

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۵۰۳۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
انقد بدم میاد از یچیزی در دیار اجنبی رونمایی میکنن، اونوقت ۲ماه بیشتر میگذره از رونماییش هنوز تو ایران نیست!DodgyDodgy
بعد میگن بمب هسته دار نسازید، چطور نسازیم ؛ راه دیگه ای واسمون گذاشتید؟؟؟Sleepy ولم کنید میخوام درست کنمBig GrinBig Grin
الان میرم یه کیک زرد قناری درست میکنم حساب کار دستشون بیادBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , ziba.O
ارسال: #۱۵۰۳۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ
بمب هسته دار Smile))))))))))
باید مغزامونو فراری بدیم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , abji22 , Good!
ارسال: #۱۵۰۳۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوستان خواهرم برای خوشحال کردن دخترش میخاد عکسش بره رو مجله برای همین داخل این مسابقه شرکت کرده خوشحال میشم
به این لینک برید به خواهرزاده زشتم رای بدید Big GrinBig GrinCool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ما مهندسا همیشه مظلوم بودیم CoolCoolCool

باتشکرSmile

من رفتم رو همون قلبه کلیک کردم و امتیازش یکی بیشتر شد و رتبه ش ۱۰ تا بهتر
خواستم بگم سهم ما از جایزه فراموش نشه Smile. جایزه هم ندادید طوری نیست در عوض خودشو بدید تا من یه با پرتش کنم هوا. از اون پرتابای چرخشیSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۰۳۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  انقد بدم میاد از یچیزی در دیار اجنبی رونمایی میکنن، اونوقت ۲ماه بیشتر میگذره از رونماییش هنوز تو ایران نیست!DodgyDodgy
بعد میگن بمب هسته دار نسازید، چطور نسازیم ؛ راه دیگه ای واسمون گذاشتید؟؟؟Sleepy ولم کنید میخوام درست کنمBig GrinBig Grin
الان میرم یه کیک زرد قناری درست میکنم حساب کار دستشون بیادBig GrinBig Grin

زهراجون چرا این اطلاعات محرمانه رو تو مانشت لو میدی MI6و سازمان سیا تاحالا نتونستن شما رو ردیابی کنن هاBig GrinBig Grinبا این کارت همه که فهمیدن بمبهای هسته دارو شما میسازی Big GrinBig GrinBig GrinCool

این یه عملایته ایذاییه ، شما بروی خودتون نیارید
مرگ بر آمریکا Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA
ارسال: #۱۵۰۳۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط فرشته کوچولو.)
کسانی که مهندسی کامپیوتر رو دست کم میگیرن اینجا رو نگاه کنن
از ۱۰ تا شغل برتر که سی ان ان بررسی کرده ۵ تاش مربوط به کامپیوتره. فراموش نشه که اونجا آمریکاست و اینجا ایران. صحبت دریا و قطره است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , maryam.raz , fo-eng , Good!
ارسال: #۱۵۰۳۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)فرشته کوچولو نوشته شده توسط:  کسانی که مهندسی کامپیوتر رو دست کم میگیرن اینجا رو نگاه کنن
از ۱۰ تا شغل برتر که سی ان ان بررسی کرده ۵ تاش مربوط به کامپیوتره. فراموش نشه که اونجا آمریکاست و اینجا ایران. صحبت دریا و قطره است
کجا رو نگاه کنم؟؟ بلند بگو درود بر آمریکا Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: فرشته کوچولو , so@
ارسال: #۱۵۰۳۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  بابا کاری نکنید زهراجان بره کیک برا اونوریا درست کنهBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongue

اینا ایذاییه ؛چند بار بگم آفاققققق Big Grin
چو ایران نباشد تن من مباد ؛بله Big Grin
ارسال: #۱۵۰۳۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط فرشته کوچولو.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)فرشته کوچولو نوشته شده توسط:  من رفتم رو همون قلبه کلیک کردم و امتیازش یکی بیشتر شد و رتبه ش ۱۰ تا بهتر
خواستم بگم سهم ما از جایزه فراموش نشه Smile. جایزه هم ندادید طوری نیست در عوض خودشو بدید تا من یه با پرتش کنم هوا. از اون پرتابای چرخشیSmile

چشم حتما ادرستون برام بفرست تا پستش کنم از دستش راحت بشمBig GrinBig GrinBig Grin

رتبه ش کلی بهتر شد. نه پستش نکنید درست بسته بندیش نمیکنن تا برسه دست من خراب میشه. شما ادرس بدید من شخصا میام میگرمشSmile

راستی رتبه ش باید چند بشه تا عکسشو چاپ کنن؟
ارسال: #۱۵۰۴۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
آره دیگه. اگه من ببرمش واسه همیشه میبرمش
رتبه یک که خیلی سخته. رتبه یک پزشکی اسونتره کهSmile
حالا تا کی وقت هست واسه رای دادن؟ حیفه که این فرشته کوچولو اول نشه. مانشت خیلی عضو داره میخواین واسه همه پیام بدم که برن رای بدن؟ یا لینکشو تو همه تاپیکا بذارم؟
البته میدونم بعدش اخراج میشمSmile ولی به اول شدنش میارزه
ارسال: #۱۵۰۴۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ
دوستان یاری کنید

نیاز مبرم دارم به راهنمایی
ارسال: #۱۵۰۴۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
این قافله عمر عجب میگذرد!...

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , fo-eng , virtual girl
ارسال: #۱۵۰۴۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یعنی چنین ادمایی که این جوری ادمو سرکار می ذارن و این طوری سایت طراحی می کنن باید بزاری تو گونی از بالای یه دره پرت کنی پایین.
نه قبلش باید با چوب بیوفتی به جونشون، بعد از بالای دره پرت کنی پایین Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Autumn.Folio , RASPINA , arezoo174
ارسال: #۱۵۰۴۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ ب.ظ
خیلی بده که وقت داشته باشی ۸۰ درصد مقاله ات رو هم نوشته باشی ولی حوصله نداشته باشی که تمومش کنی !!!!!
جمعه هم که کنکور دکتری باشه ولی اصلا حوصله نداشته باشی بری سر جلسه ی کنکور .
یعنی یه وقتایی آدم به جایی می رسه که از درس حالش بهم می خوره عمر و جوونیت پای درس تلف بشه تهش هم بری مصاحبه ردت کنن نتونی دکتری بخونی بعد ببینی دوستات همه رفتن اونور آب تو هنوز نشستی داری کنکور میدی .

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , AmiriManesh , mina25
ارسال: #۱۵۰۴۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوستان خواهرم برای خوشحال کردن دخترش میخاد عکسش بره رو مجله برای همین داخل این مسابقه شرکت کرده خوشحال میشم
به این لینک برید به خواهرزاده زشتم رای بدید Big GrinBig GrinCool

ما مهندسا همیشه مظلوم بودیم CoolCoolCool

باتشکرSmile

من صبحی رفتم رای دادم و الان هم رفتم دوباره تونستم رای بدم. سیستم من قاطی کرده یا کلا سایتش همینجوریه؟Confused

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close