زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۴۶۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  دلم کمی خدا میخواهد...کمی سکوت...
دلم دل بریدن میخواهد...
کمی اشک... کمی زندگی...
کمی آغوش آسمانی...
کمی دور شدن از این جسم آدم
کمی دور شدن...
عذر میخوام ولی خط اول رو متوجه نشدم
دلم کمی خدا میخواهد؟ یعنی چی؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۳۴۶۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  دلم کمی خدا میخواهد...کمی سکوت...
دلم دل بریدن میخواهد...
کمی اشک... کمی زندگی...
کمی آغوش آسمانی...
کمی دور شدن از این جسم آدم
کمی دور شدن...
عذر میخوام ولی خط اول رو متوجه نشدم
دلم کمی خدا میخواهد؟ یعنی چی؟
یعنی دلم اونقدر پر از بدی، گناه، کینه و وسوسه های شیطان شده که دیگه وجود خدا رو تو دلم حس نمیکنم میخوام دلمو از همه اینا پاک کنم و اونو از عشق خدا پرکنم.
این چند وقت اونقدر تو خوشی های زندگی غرق شده بودم که خدا رو فراموش کرده بودم.
دلم کمی خدا میخواهد...
امیدوارم منظورو رسونده باشم آوا جان^_^

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۶۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  یعنی دلم اونقدر پر از بدی، گناه، کینه و وسوسه های شیطان شده که دیگه وجود خدا رو تو دلم حس نمیکنم
نمیدونم چرا چنین توصیفی از خودت داشتی، صادقانه بگم هر کلمه ای که میخوندم چشمام گرد تر میشد!
نمیخوام چیزی بگم که عده ای بحث دینی وسط بکشن. اما...
راجع به خودت انقدر بد فکر نکن
همین

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۳۴۶۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۴ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  یعنی دلم اونقدر پر از بدی، گناه، کینه و وسوسه های شیطان شده که دیگه وجود خدا رو تو دلم حس نمیکنم
نمیدونم چرا چنین توصیفی از خودت داشتی، صادقانه بگم هر کلمه ای که میخوندم چشمام گرد تر میشد!
نمیخوام چیزی بگم که عده ای بحث دینی وسط بکشن. اما...
راجع به خودت انقدر بد فکر نکن
همین
نه نه برداشت اشتباه نکنید
اول اینکه این جمله اولی از آقای رضا رضازاده هستBlush
دوما من اینو برای بهتر متوجه شدن منظور این جمله گفتمUndecided دیگه اینقدر دلم آلوده نیست خدای نکردهSadUndecided
(فکر نمیکردم اینقدر ابهام توش باشهSadSad)

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh87 , Bahar_HS , Maleficent
ارسال: #۲۳۴۶۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
بچه ها ببخشید یه سوال دارم
اینجا تاپیک هرچه دل تنگت میخواهد بگو هست دیگه درسته ؟ خب یعنی الان من میتونم اینجا سوال درسی هم بپرسم ؟ کسی فحش نمیده ؟! Big Grin
A V A، در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با تذکر مواجه میشید.

ارسال: #۲۳۴۶۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ
هیچ وقت دلم برای مدرسه تنگ نمیشه :| هر وقتم یه بچه مدرسه ای میبینم خیلی دلم میسوزه، باز دبیرستان بهتر بود زبونمون دراز شده بود کسی نمیتونست زیاد زور بگه، تازه به این موضوعم فکر میکنم که اون ٥ شنبه هایی که ما میرفتیم مدرسه و الان نمیرن چه ظلمی بهمون شده :-\

Stop talking. Start walking
ارسال: #۲۳۴۶۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بابا اون کچل بی‌سوادها کدومشون دل تنگی داره!؟ کدوم کتابی بو میداد خداییش من یادم نیست. هنوزم من از دست دوران راهنمایی می‌کشم. یه مدیرِ شمر داشتیم که نمی‌دونم این معلم‌ها رو از کجا گیر میاورد. فکر کنم باهاشون دنگی حساب میکرد که هر چی گرفتی فیفتی فیفتی. ......
من خیلی بوی کاغذ دوست دارم شاید برای بعضیا عجیب باشه البته کاغذهای قدیم نه این روزنامه کیهان که بو گند نفت میده و هر جا بزاری رو هرچیزی بو میگیره!!!! اما کلا من از جمله آدم های نستالژیک دوست هستم ! البته خداییش جز چند تا دبیر بقیه معلم هام عالی بودن چه اخلاقی چه درسی با وجود اینکه همیشه جز یه سال اونم به اجبار دولتی خوندم!!!!! جالب که از تمام معلم های ااون یه سال غیر انتفاعی به انضمام بچه های مزخرفش بدم میادAngry و بسیار خاطرات بدی دارم و حتی از المپیادم هم افتادم و.... منم بخوام تعریف کنم از بدی بعضی ها تعجب میکنید معلم بی سواد که هیچیی معلم کتک بزن هم داشتم البته من نزده از بس بچه خوبی بودمBig Grin ولی یادم یه بار از بس بچه ها رو تهدید کرد سال اول راهنمایی یه دختر تو کلاس خودش خیس کرد بگیر و برو!!!! اصلا یه وضعی بعد سال بعدش کاشف به عمل اومدم عقده ای پرمدعا خودش از این معلم سیکل داراس!!!! ولی خوبی من اینه قسمت های خوبش تو خاطرم برمیگرده اصولا خاطرا تلخ زندگیم شدت تلخیشون کم کم از دست میدن و میرم تو این توهم که گذشته ها چقدررر خوب بود و... اما توهم شیرینیه Cool بدون داشتن عوارض جانبی و مشکلات قانونی و .. بدون مصرف حتی یک قرص متوهم شدنم هم خوب توانایی هاBig GrinBig GrinBig Grin هرچند بازم میگم دلم برای مدرسه به ویژه دبیرستان تنگ شده شوخی ها و شیطنت هاBig Grin فوتبال بازی کردن ها ش... اخ اخ اخ شانس اوردیم اون موقع از این موبایل های پیشرفته دوربین دار و نمیدونم اپلیکشن های اجتماعی نبود وگرنه کافی بود اون مسابقات جایی درز پیدا میکرد Big GrinBig GrinBig Grin اخر خنده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۶۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
دلم برای مانشت و دوستای مانشتیم تنگ شده بود

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , vesta , so@ , soheila-zd , **sara** , Parisa-SH
ارسال: #۲۳۴۶۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط fo-eng.)
مسابقه سرعت تایپ انلاین (زمان محدود)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جالبه در نوع خودش. نتایجتون رو به اشتراک بگذارید ببینیم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Menrva , Parisa-SH
ارسال: #۲۳۴۷۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ
دعای نادعلی رو سرچ کردم بخونم، انقدر تو حواشی صفحه هر جفنگیاتی(به قول رئیسم، زمانی که داشت پشت سیستممون سرچ میکرد و ما هم بالاسرش بودیم و هر چی اومد جزء اونی که میخواست و مجبور بودیم همه خودمون رو بزنیم به اون راه) میاد جزء اونی که میخوای، نمیتونی تمرکز کنی رو دعا

پ.ن: سالرزو ازدواج حضرت علی ع و فاطمه زهرا س رو تبریک میگم، انشاالله سال دیگه این موقع همه کنار شریک زندگیشون باشن و عشقهایی به زیبایی عشق این دو عزیز رو تجربه کنند

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , soheila-zd , Menrva , kora , kazhal@ , **sara**
ارسال: #۲۳۴۷۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط A V A.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  فرض کنید توی خونه خواب هستید. یه دزد میاد داخل چیکار می کنید؟!

من تقریبا یکساله که پنجشنبه و جمعه ها خونه تنهام، دوران کنکور یکم اذیتم میکرد ولی الان نه
هفته ی اول کل برقای خونه رو روشن گذاشتم و جلو تلویزیون خوابیدم
هفته ی دوم فقط برق اشپزخونه رو روشن گذاشتم
هفته ی سوم بالاخره تونستم توو اتاقم بخوابم ولی برقای دیگه روشن
الان دیگه راحت همه برقارم خاموش میکنمو اسوده میخوابم Big Grin
باید به این روند عادت کنم، زیاد سخت نبود، ولی خب اگر دزد بیاد میدونم سکته میکنم و درجا میمیرم

وستا جونم نیمه گمشده ی مارو میون دعاهات فراموش نکن Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , soheila-zd , Somayeh_Y , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۷۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
عشق و دوستی

ﯾﮏ ﺣﺮﻑِ ﺳﺎﺩﻩ ﯼِ ﮐﻮﭼﮏ ،

ﮔﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺗَﻪﮔﻠﻮﯾَﻢ ،

ﺩﺭُﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ، ﮐﻪﻣﺮﺍ ﺑﺎ ﺯِﻧﺪﮔﯽ ﭘﯿﻮَﻧﺪﻣﯿﺪَﻫﺪ،

ﻣﺜﻞ ﺗﺮﺩﯾﺪ ﭼﺸﻤﺎﻧَﺖﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺣَﺮﻑ ﻣﯿﺰﺩﯼ ،

ﻣﺜﻞ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺣﺎﻻ، ﺩِﻟَﻢ ﺑﺮﺍﯾِﺸﺎﻥ ﺗَﻨﮓﺷﺪﻩ ،

ﺁﻩ ...

ﯾِﮏ ﺣﺮﻑِ ﺗﻪ ﮔَﻠﻮﯾﻢ ﮔﯿﺮﮐَﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , samane .gh , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۷۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  فرض کنید توی خونه خواب هستید. یه دزد میاد داخل چیکار می کنید؟!

من ترجیح میدم خواب باشم، دزد بیاد و بره متوجه نشم

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  وستا جونم نیمه گمشده ی مارو میون دعاهات فراموش نکن Big Grin
چشم، ولی توجه داری که دختر نباید همچین درخواستایی رو علنی کنه Big Grin البته این حرفا واسه قدیما بودTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۷۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ
وستا جونم وقتی جلوی مزار نخودکی توو مشهد دخترا صف بستن برا دعای بخت گشایی، یه دعای ساده که این حرفارو ندارهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۷۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  مسابقه سرعت تایپ انلاین (زمان محدود)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جالبه در نوع خودش. نتایجتون رو به اشتراک بگذارید ببینیم.
خیلی وقته دنبال این مسابقه میگشم خیلی ممنون که گفتیHeart
نتیجم افتضاح بود فکر نمیکردم سرعت تایپم اینقدر بد باشهBig GrinBig Grin اینم عکسش:
[تصویر:  384129_fjqu_ffd.png]

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , kazhal@ , Maleficent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close