زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۰۰۱
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ، توسط Riemann.)
از موقعی که نمیشه پست حذف کرد، کلا معذبم Big Grin

+ Is absolute zero cold enough?
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , diligent , Maleficent , RASPINA
ارسال: #۲۴۰۰۲
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دلم برای مادرم شده یه ریزه ...
خداهمه مادرارو حفظ کنهHeart

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , dr.a_AI , A L I , diligent , Aurora , Riemann , Bahar_HS , Parisa-SH , Maleficent , RASPINA , kora , Menrva , amineh89 , afrooz-OMD , mhd3
ارسال: #۲۴۰۰۳
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط mm123456789.)
دوستان عزیز توی این شب های عزیز اگه دلتون شکست منم دعا کنین از همه التماس دعا دارم یه شرایط کاری قراره برام جور بشه دعا کنین قسمت من این کار باشه . انشاللله که خدا برای همه دره رحمتشو باز کنه برای منم از دعای دوستان باز کنه . ممنونم از همتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Aurora , diligent , so@ , Bahar_HS , fatemesoleimani , Maleficent , RASPINA , kora , Parisa-SH , khayyam , Menrva , nanajoon
ارسال: #۲۴۰۰۴
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط A L I.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از موقعی که نمیشه پست حذف کرد، کلا معذبم Big Grin

+ Is absolute zero cold enough?
بعضی چیزا را اگه اینجا بپرسیم دعوا میشه . مثلا" من پرسیدم چرا تنها اکانت رسمی این سایت مال یه موسسه ای است که تا پارسال تحت پیگرد قضایی بوده و پرونده تو دادگاه و دادسرا داشته. میخواستم بگم اعتبار سایت خودتون کم میشه . ولی چند نفر از مدیران چشم غره رفتند و دو سه روز این تاپیک قابل دسترسی نبود.
اگر کسی پستی میزنه که بنظر خودش بیخوده یا قبلا" زده چرا نباید بتونه حذف کنه ؟ من تو ذهنم دلیلی واسه اش پیدا نمیکنم . آخه آدم تحصیلکرده در رشته مهندسی که مثل تحصیلکرده جغرافیا نیست. برای هر چیزی تو ذهنش دنبال دلیل منطقیه.
یا یه تاپیک را می بندن میگن سیاست جدید کاهش تاپیکهای سرگرمیه. خب من تحصیلکرده میگم این سیاست باید از تاپیکهایی که کمترین بیننده را داشته شروع بشه . نه از اونایی که بیشتر دیده میشن.
البته من دلیلی هم نمیخوام چون احتمالا" اینجور سوالات منجر به دعوا و بسته شدن سایت و بن شدن میشه .

پ.ن: چشم غره را مطمئن نیستم درست نوشته باشم.
ارسال: #۲۴۰۰۵
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ
لطفا هرگونه انتقاد و پیشنهاد در مورد انجمن رو در تاپیک جدا و در قسمت مربوطه پیگیری کنید.

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۲۴۰۰۶
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  لطفا هرگونه انتقاد و پیشنهاد در مورد انجمن رو در تاپیک جدا و در قسمت مربوطه پیگیری کنید.
ارسال: #۲۴۰۰۷
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط neghab01.)
سلام.

خسته نباشید دوستان و مدیران عزیز سایت

میشه مدیران قسمت های بی ربط سایت رو ببندند؟؟

اینجا شده عین شبکه های اجتماعی،حالا یه استرسی هم هی باهاش هست.

"این فقط یه درخواسته و امیدوارم مورد توجه قرار بگیره"

هر چند خودم به شخصه قبلا معترض بودم به بستن یکی از همین پست های بی ربط.ولی الان فهمیدم اشتباه کردم.و حق با مدیری بود که پست رو بسته بودن.
بهتره دعوا بر سرِ حل سوالات باشه تا شایعات(این نظر منه و ملاک نیست برای کلیت)

حالا یه دلیلی هم بیارم که شاید کمی قضیه روشن تر بشه :

مثلا طرف اومده میگه منبع چی انتخاب کنیم.همینو میزنه توی سایت توی یه لینک جدا.بابا اینو میشه از دوستان و رتبه های برتر هم چک کرد.
و خیلی از حرف های از این دست.

همین مشخص نبودن تکلیف آی تی کلی دغدغه و خرج گذاشته رو دست من یکی.کسی هم هنوز به یقین نمیدونه چه اتفاقی براش رخ داده.
من کلی تلاش هم کردم.بی فایده بود.نه سنجش و نه وزارت علوم و نه هیچ جای دیگه پاسخ درستی نمیدن.طولشم دادن که بمونن دفترچه بیاد.
به نظرم تمام این پست ها رو ببندید.چون هر یوزر تازه که میاد میره اینا رو چک میکنه و کلی دغدغه میسازه.
یکی از مدیران محترم بنویسه که تکلیف مشخص نیست و کلا بحث رو ببنده.و هزار جور پستِ از این دست.

سپاسگزارم

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader
ارسال: #۲۴۰۰۸
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط A L I.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  لطفا هرگونه انتقاد و پیشنهاد در مورد انجمن رو در تاپیک جدا و در قسمت مربوطه پیگیری کنید.
اگه در مورد پست من بود ، من فقط حرف دل تنگ خودم را زدم. خودتون بهتر میدونید که اینجا نه میشه انتقاد کرد نه پیشنهادی را کسی گوش میکنه. بعلاوه معمولا" افرادی میان حرفهای تند میزنن و آخرش کار به دعوا و بن کردن و اوقات تلخی میرسه.
ولی از شما و خانم aurora ممنونم که خوندینش.
اینجا هر کسی انتقاد کنه فکر میکنن دشمن مانشته و میخواد اینجا را نابود کنه.
یک موقعی ۴-۵ سال پیش همه فکر میکردند سر راه دانشجویان تحصیلات تکمیلی قراره یه هتل ۵ ستاره زده بشه که همه برن برسند تحصیلات عالی.
هم استفاده کنن و هم استفاده برسونن. بعدا" هم برگردندو در اداره اش مشارکت کنن. الآن چند نفر از رتبه های کنکور حاضرند اینجا مشارکت در مدیریت بخشهای درسی کنن؟
مانشت در حد یه مسافرخونه قدیمی شده . بعضی خودشون ماشین تند رو دارند فقط میان نگاهی میکنن و میرن. بعضی دانشجویان دانشگاههای ضعیف تر هم ۶ ماه گاهی یکی دو سال درش اطراق میکنن و با هم گپ میزنن تا از بین اتوبوسهای مقصدهای مختلف ارشد ، بالاخره سوار یکیش بشن و برن یا اصلا" ارشد را بی خیال بشن و از این مسافرخونه دل بکنن و برن خونه بخت یا برگردند شهرشون. اما کسانیکه رد میشن و میرن مقاصد خوب بندرت برمیگردن. تک و توک یکی دو سال سر میزنن. بعدش دیگه میرن. یک سایت علمی یا یک محیط علمی هیچوقت اعضایش را اینجوری از دست نمیده. حتی اسایتد معمولا" میدونن دانشجویان ارشدشون بعد از ارشد کجان و چیکار میکنن.

دانشجویان کارشناسی دانشگاههای شریف و تهران گاهی بی سر و صدا میان نگاهی میندازن و میرن. شما دیدین کمکی بکنن؟شاید باشد و من ندیده باشم . در اینصورت کم بوده دیگه.
اینجا اوایل که من اومدم اینجوری نبود و هر روز داره از معیارهای یک محیط علمی دورتر میشه . اینا حرف دل یه آدم دلسوز بود که مثل بقیه سرش را زیر نداخته و خاموش بیاد خاموش بره یا اصلا" نیاد.
شاید استناد کنید به کارنامه ها و مصاحبه ها. زمان اعلام نتایج معمولا" خیلیا میان نتیجه شون را میزنن. این برای ارضای ذوق و شادی خوبه ولی انگیزه ای برای موندن دارند؟ بندرت افرادی پیدا میشن که میگن سرویس گرفتیم حالا کمی هم سرویس بدیم. مصاحبه ها حداقل این سرویسه که به نسبت سالهای مختلف داره کم میشه.یا بعضی خودشون یه متنی مثل کتابچه میزنن. که بیشتر دردو دل هست و تاریخچه تحصیلی.
تعداد سوالات درسی که اصلا" پرسیده میشه بسیار کم داره میشه . چون کسی امید بجواب داده شدن نداره.

معنی واضحش اینه تعادل بین سرویس گیرنده ها و کسانی که میتونن سرویس بدن به هم خورده.
اینها انتقاد نبود. اینها حرف دل بود. شاید گفته بشه سیاهنمایی کرده ام. در اینصورت ببخشید.

اگر من اشتباه میکنم که امیدوارم اینجوری باشه که هیچ. این پست هم قاطی هزاران پست اینجا دفن میشه.
اگر اشتباه نمیکنم هم شاید موثر باشه و اینجا باون انتظاری که ازش میرفت برسه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab01 , احسان مومنی , arefeh.hp , kader , diligent
ارسال: #۲۴۰۰۹
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
کاش میشد بعضی روزها را دوباره تجربه کرد ........
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , so@ , tabassomesayna , Aurora , azad_ahmadi , Menrva , soheila-zd , Parisa-SH , afrooz-OMD , mm123456789
ارسال: #۲۴۰۱۰
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ
دلتنگم Sad
ارسال: #۲۴۰۱۱
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ)sa_ra نوشته شده توسط:  در اینکه کارشون کلاهبرداریه شکی نیست! ولی باید بشه یه جوری جلوی اینکاراشون گرفت، چطور به چنین شرکتایی اجازه ادامه کار میدن من نمیدونم!؟ آیا تا به حال ازشون شکایتی نشده؟ هیچ ارگانی نیست که جلوی کلاهبرداری این شرکتا رو بگیره؟؟؟
چون ملت حال و حوصله شکایت کردن ندارن.اتفاقاً به دوستمم گفتم زنگ بزنه پلیسی جایی که اندازه سهم خودمون جلوی این کلاهبرداری های دیگه رو بگیریم ولی جوابش این بود که بی خیال و کی حال و حوصله داره و..

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۰۱۲
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
..................
ارسال: #۲۴۰۱۳
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
سلام دوستان.
کسی نمی دوه چطور می تونم از این سایت دانلود کنم! من که با هر یوزری هم وارد می شود این مشکل داره!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۴۰۱۴
۲۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ
هعییییییی خدا... -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۰۱۵
۲۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  لطفا غرب زده باشید!
چطور یک غربزده شویم:
١- یک غربى معمولا بطرى آبش را از خودش جدا نمیکند. استاد هم با بطرى آب درس میدهد،و آب تنها چیزى است که غربیها به شدت میخورند و ما نه!
٢- هر چقدر ما ایرانیها یک دست جام باده و یک دست زلف یار هستیم این خارجیها کتاب در دست و هندزفرى در گوش هستند. کتاب و موسیقى دو جزء لاینفک زندگى این مردم است.
٣- در جواب پرسیدن حالشان به جاى قربان شما و نوکرتم جواب رو..........
...............................
یعنی این کارارو فقط و فقط غربی ها میکنند..!!!؟ ربطی به غربی بودن یا نبودن نداره هر انسانی یه ذات و شخصیت و اخلاقی داره.
همین که خودمون باشیم ...انسان باشیم... کافیست.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader , khayyam , **sara** , Parisa-SH , tabassomesayna , sabafarhadi , dr.a_AI , afrooz-OMD , Maleficent , A V A , so@ , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close