زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۳۹۶
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط peroshatperoshat.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ق.ظ)A V A نوشته شده توسط:  بعضی وقتا که میام مانشت واقعا باورم نمیشه یک عده دانشجوی به ظاهر تحصیلکرده دور هم جمع شدیم.
خانوم محترم، دوست عزیز، اینطور به دوستات توهین نکن! دوره ی جوکای قومیتی و متلک گویی های اینچنینی خیلی وقته گذشته ولی با وجود شما و امثال شما، جامعمون اصلاح نمیشه! اونوقت بگید یه عده مهاجرت میکنن و ال بل جیم بل!
طبق جمله ی شما باید عرض کنم بنده یک اراکی بد ذات هستم!

دوست عزیزکاش ی جوری حرف میزدید که حرفاتون تبدیل نشه ب سندی برای گفته های من
من گفتم این دید کلی جامعه است نگفتم نظر منه من خودم همیشه مخالف این بودی که همچین حرفی به اراکیا زده شود
مثلا توی بازار بزرگ تهران برو خرید بگو اراکی هستی ببین فروشنده ها چ مدلی رفتارمیکنن
یادته توی فیلم ساختمان پزشکات :مادره دکتر افشار ,اراکی بود کل فیلم فقط داشت بد جنسی می کرد و همش توی فیلم تاکید میشد اراکیه
و کلی نمونه دیگه.....................
ب نظر من اراکیا باید خودشون سعی کن با رفتار خوبشون این صفت رو از خودشون دور کنن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۳۹۷
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ
با یک نگاه کوچیک به سابقه فعالیت من و شما توو مانشت میشه جوابتون رو داد.
امیدوارم با این طرز تفکر و نمونه های عوام پسندتون جایی برای پیشرفت توی زندگیتون در تمامی زمینه ها داشته باشیدSmile

Sent from my C6603 using Tapatalk

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , 10:30 , so@
ارسال: #۲۵۳۹۸
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
به قول یکی از دوستای عزیزم Wtf!
خدایی شما مدرک تحصیلی هم دارید؟
یکی از اولین چیزایی که حتی تو نظام اموزشی چرت خودمونم اموزش میدن اینه که مشت نشانه خروار نیس !
اینی که میگن اراکی فلان یعنی واقعا دلیل که شما بگی؟ یه نفر که دیدی نسبت به اراکی نداره الان از حرفای شما این برداشت میکنه و شما میشین منبع یه حرف بی اعتبار!
اون طرف دنیا دارن مرز بندی حذف می کنن که وقت ادما درگیر این اراجیف نشه ، بعد تو یه سایت که همه حداقل ۳ سال دانشجو بودن یه نفر میاد و میگه فلان و ۴ نفر دیگه هم یه تیکه میان ! همین دید محدود ادمایی مثل ما(!) باعث میشه یه عده امیدی نداشته باشن به این مملکت فرار کنن !بعد به همونا انگ وطن فروش میزنین ! البته حق هم دارید فرهنگ چیزی نیس که تو دانشگاه به ما یاد داده بشه ، فرهنگ از جایی دیگه باید بیاد که متاسفانه فقدانش در بسیاری از ادم های این ممکلت دیده میشه !
در مورد اینکه بخواید بگید من اراکی هستم و دارم ذات خرابمو نشون میدم باید به شما بگم من اراک نیستم ولی بهترین دوستم اراکی و میدونم چه ادمهای خوب و با شعوری هستن ( من سبزواری هستم و همه میدونن سبزواریا چه ادمایی هستن !!! )
و باید بازم بگم دید %%%%% عوض کنین ! شاید مدرکتون به یه دردی بخوره!
امیدوارم یه روز مملکتمون چای خوبی بشه واسه زندگی!

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , A V A , tabassomesayna , soheila-zd
ارسال: #۲۵۳۹۹
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  بهترین دوستم اراکی و میدونم چه ادمهای خوب و با شعوری هستن
البته این نتیجه گیری شما هم به نظر منطقی نمی آید که خوب بودن یک نفر را به همه مردم آن شهر بسط دادین چون، احتمالا آدم بد هم در آن شهر پیدا می شه. کلا بسط دادن به نظر درست نمی آید چه خوب و چه بد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: peroshatperoshat
ارسال: #۲۵۴۰۰
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ترم اولی ها که امتحان دارن و دغدغه ی پایان نامه ندارن ....

دارن

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , arefeh.hp
ارسال: #۲۵۴۰۱
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
آقا حرف از قومیت و این چیزا به خدا مشکلی رو حل نمی کنه تمام بدبختی کشور ما یا سر اختلافات مذهبی یا اختلافات قومی و قبیله ای که ما خودمان ایجادش کردیم ....

یه حرکتی فعالیتی هم فکری چیزی کنید شاید یه مشکلی از این جامعه برطرف شد مثلا همه ی ما می دونیم که چهار سال کارشناسی هیچ بازدهی برای بازار کار نداره اصلا به نظرم باید به کل سرفصل هاش عوض بشه و به روز و طبق نیاز بازار کار باشه خوب اینو که ما می دونیم همه به صورت یه طومار مانند ببریم بدیم وزارت علوم شاید به حرف ما گوش دادن نه اینکه سر کلاس به استاد بگیم استاد خسته نباشید که چی آخرش که یه روزی فارق التحصیل می شی آیا بهت کار می دن اصلا چیزی بلدی ؟؟ باید دوباره از صفر بری موسسات مدرک تخصصی بگیری خیلی جالبه خوب دانشگاه می تونست دانشجو رو طوری به بار بیاره بعد از چهار سال برن مستقیم سر کار به عنوان یه متخصص مثلا متخصص پایگاه داده ، متخصص شبکه ، متخصص انیمشن سازی و و و .... قبول دارید ؟

.............................................................................
می تونم به جرات بگم بیشتر کسایی که الان ارشد می خونن نمی دونن برای چی می خونن !یا با اون چیزی که فکر می کردن فاصله داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , m450ud
ارسال: #۲۵۴۰۲
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
زندگی خالی نیست
مهربانی هست،سیب هست،ایمان هست
آری تا شقایق هست زندگی باید کرد سهراب سپهری

+ ترم ۳ ارشد هم تموم شد و ما یک خط از پایان نامه هم ننوشتیم ..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: سعید زارع , arefeh.hp , RASPINA
ارسال: #۲۵۴۰۳
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ
[تصویر:  393673_a0b41340-4eed-45b0-a512-537eb676b...iginal.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۴۰۴
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
.......
ارسال: #۲۵۴۰۵
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ
همیشه آخر ترم بدجوری دلم می گیره، یاد عمرم می افتم که داره عین برق و باد می گذره، انگار همین دیروز بود ترم شروع شد.
من چرا انقد از پیر شدن می ترسم

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Potential , tabassomesayna , soheila-zd , nanajoon
ارسال: #۲۵۴۰۶
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ
راستی یادم رفت بگم. یکی از دوستای خیلی خیلی خوبو مهربون مانشتیمم که خیلی دلم براش تنگ شده اراکیهSmile میس یو دوستی:X

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۴۰۷
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  همیشه آخر ترم بدجوری دلم می گیره، یاد عمرم می افتم که داره عین برق و باد می گذره، انگار همین دیروز بود ترم شروع شد.
من چرا انقد از پیر شدن می ترسم

منم دقیقا مثل شما! میخوام زمان ایست کنه.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۲۵۴۰۸
۰۷ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط peroshatperoshat.)
(۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  با یک نگاه کوچیک به سابقه فعالیت من و شما توو مانشت میشه جوابتون رو داد.
امیدوارم با این طرز تفکر و نمونه های عوام پسندتون جایی برای پیشرفت توی زندگیتون در تمامی زمینه ها داشته باشیدSmile

Sent from my C6603 using Tapatalk
شما اراکیا چقد مثل هم حرف میزنین و رفتار میکنینSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nanajoon
ارسال: #۲۵۴۰۹
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ق.ظ
دوستای گلم !!! مانشتی ها عزیز !!
یک وب به اسم مرجع پایانه نامه و پروژه رشته ایتی و کامپیوتر دارم.
حالا حرف اینه اونایی که تمایل دارن بیان تلگرام یا هرجایی اصلا خوشان صلاح میدونن!
در مورد اینکه این سایتو میزون کنیم بحث کنیم .ایده بدین! تو مطالب سایت.ظاهرش.هم همکاری کنیم.
این همه متخصص اینجاس الکی مثلا.......۰۰۰۰۰///////////!!*حتمون گلین*
بعدم سایتو هم در مباحث تجارت الکترونیکیش شریک باشیم.
یک مرجع درستو حسابیش کنیم.
هرچیم باشه مبحث سایت به عنوان اعتباره شخصه!
من افرادی رو بدونم مورد اعتمادن حتما مدیر میکنم که نقششون با من فرقی نداشته باشه.
از لحاظ دیگه هم بخوایم برداشت کنیم هم میشه سایت رو به عنوان هم پایان نامتون یا پروژه در نظر گرفت .البته لازم به ذکره من خودم همینو تحویل دادمو ۲۰ گرفتم.
و اینکه الان هر شرکتی برین ب عنوان نمونه کار ازتون نمونه کار میخوان این میتونه ایده خوبیه باشه..
و اینو بگم اصلا فکر منفعتی برای خودم نیستم بابت پایان نامه یا مبحثی دیگه باشه فقط فقط حرفم اینه یک دست هیچ وقت صدا نداره.
و میدونم اینجا افردای هستن که اطلاعات علمی و کاری بسیار بالایی دارن
اگه یک جمع ۵ یا بیشتر داشته باشیم میتونیم یک کولاکی کنیم!!
ببخشید وقتتون رو گرفتم.منتظر نظراتتون هستم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon
ارسال: #۲۵۴۱۰
۰۸ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط Riemann.)
و عشق را
کنار تیرک راه بند
تازیانه می زنند
عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد...
روزگار غریبی است نازنین...
آنکه بر در می کوبد شباهنگام
به کشتن چراغ آمده است
نور را در پستوی خانه نهان باید کرد... شاملو
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , fatemesoleimani , salam5 , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۸۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close