زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۰۴۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط gogooli.)
............................
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۶۰۴۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک تعریف ساده یک استاد یک از کارت راضی ام گفتن یک آفرین گفتن چقدر می تونه به آدم احساس خوب بده، اعتماد به نفس بده...چرا بیشتر استادا فکر می کنن با تخریب دانشجو، دانشجو بهتر کار می کنه
چون دلسوز دانشجو نیستن، دانشجو براشون مهم نیست و توی زندگی واقعیشون هم اهل تخریب کردن هستن.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , **sara**
ارسال: #۲۶۰۴۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط aamitis.)
خدایــــــــــــــــــــــــــــا
کمـــــــــــــــــــــــــــک

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۶۰۴۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
بعضی از کاربرا هم منتظرن جرقه موضوع های مربوط به ازدواج و ولنتاین و اینا خورده بشه تا بحث رو شروع کنن. اشاره به کاربران خاصیم نباشه.
نظر سنجی: چطوره از این به بعد عبارت "اشاره به کاربر خاصیم نباشه" رو به صورت لینک به پروفایل اون کاربر خاص کنیم؟ مثال: اشاره به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نباشه Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۶۰۴۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی از کاربرا هم منتظرن جرقه موضوع های مربوط به ازدواج و ولنتاین و اینا خورده بشه تا بحث رو شروع کنن. اشاره به کاربران خاصیم نباشه.
نظر سنجی: چطوره از این به بعد عبارت "اشاره به کاربر خاصیم نباشه" رو به صورت لینک به پروفایل اون کاربر خاص کنیم؟ مثال: اشاره به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نباشه Big GrinTongue
خوبهTongue
ارسال: #۲۶۰۴۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط flower1.)
.....

آخه مگه تو چی کم داری؟؟؟ ۱۰۰% میتونی Big Grin
ارسال: #۲۶۰۴۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ
فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۶۰۴۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
خب مبارکه Big Grin
به پروفایل من لینک ندیدا، راضی نیستم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sara9009
ارسال: #۲۶۰۴۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط gogooli.)
................
ارسال: #۲۶۰۵۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
ای بابا. آدم شعر حافظم مینویسه بعضی از کاربرا (که اصلا مشخص نیست کی هستن) یه فکرای دیگه ای می کنن.

پ.ن:‌ زان یار دلنوازم شکریست با شکایت
ارسال: #۲۶۰۵۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط A L I.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  ...
چند ماه پیش رفتیم واسه برادرم خاستگاری چند وقت دیگه هم نامزدی برادرمه از اون روز خاستگاری تا الان اصلا برادرم از این رو به اون رو شده همش میخنده خوشحاله ارومه مهربون شده حتی ولنتاین واسه من و مامانم کادو گرفت تا حالا از این حرکات نزده بود، از برادرم پرسیدم تو که همش میگفتی ازدواج چیه و الان دیگه کسی ازدواج نمیکنه چی شد پس ؟ گفت اخرش تنها شخصی که میتونه ادم باهاش دیگه احساس تنهایی نکنه و همه ی خستگی هاش یادش بره و تنها کسی که به خاطرش ادم میخواد هر روز بهتر از قبل باشه همسر ادمه و یه سری چیزای دیگه و البته اون شخصی که قراره به عنوان شریک زندگی بشه هم خیلی مهمه ، به قول پدرم اگه ارامش نمیده حداقل ارامش ادمم نگیره ، من خودم به شخصه فکر نمیکردم برادرم اصلا به فکر ازدواج باشه حداقل تا ۱۰ سال اینده ولی یه روز گفت سارا من یه نفرو از خودمم بیشتر دوست دارم شنیدن این جمله از زبون کسی که معروف بود به بی احساسی و غرور ، شخصی که من خودم فکر میکردم اول و اخر دنیاش خودشه واقعا عجیب بودواقعا
امیدوارم همه به این ارامش برسن....
البته من که تجربه ای ندارم ولی شنیده ها حاکی از آنست که مواظب برادرتون باشید . چون آقایون این قابلیت را دارند که با سرعت نور رمانتیک میشنBig GrinBig Grin و خانمها هم با سرعت نور باور میکنن طرف چه آدم رمانتیکی هست. Big GrinTongueغافل از انکه بعد از ازدواج بهمین سرعت و شتاب این قابلیت شون را از دست میدن.Sad
واسه همینه که مادرها و مادر بزرگها وقتی میخوان از خوبی شوهرشون حرف بزنن باید برن به روزای نامزدی مثلا" بگن : آره نوه عزیزم پدر بزرگت وقتی میخواست بله را از من بگیره شبها تا صبح پشت پنجره اطاقم سیگار میکشید و سنگ میزد به شیشه . Big Grinشیشه های ما هم ضد گلوله بود نمیشکست.Big GrinTongue خلاصه پی خونه مون را کند تا با من ازدواج کرد......
ولی خب نزدیکتر بزمان حال یا دور تر از یکی دو سال بعد ازدواج معمولا" چنین رفتارهایی دیگه یادشون نمیاد.Big GrinTongueBig Grin
پ.ن: با عرض پوزش ازآقایون حاضربابت عرایض فوق. این ها از مضرات شرکت در همایش ازدواجه. آدم هم یه چیزایی یاد میگیره و هم سعی میکنه یاد بده.Cool

اشاره به کاربر
هم نباشه.Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , shayesteNEY
ارسال: #۲۶۰۵۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط fo-eng.)
شاید که فردا...
مرد پیری به گذشته‌اش نگاه می‌کنه، و می‌دونه که زندگیش داره به پایان نزدیک می‌شه.
به دوردست‌ها خیره می‌شه و با خودش فکر می‌کنه که دقیقا کجای زندگیش بود که رویاهاش مردن.
اما هیچ لحظهٔ خاصی در کار نیست.
رویاها به تدریج جون می‌دن.
رویاها قطره قطره آب می‌رن.
ممکنه یک روز ورزش نکنی، یا رییس نامردت رو یک هفته اضافی تحمل کنی.
هیچکدوم از اینها زمان قابل توجهی نیست.
همیشه فردایی هست که همه چیز رو درست کنی.
شاید سفر رویایی‌ت رو عقب بندازی، یا به خودت قول بدی که داستانت رو بعدا حتما می‌نویسی، یا قسم بخوری که این آخرین سیگاریه که می‌کشی.
همیشه فردایی هست که همه چیز رو درست کنی.
هیچ لحظهٔ خاصی وجود نداره که بگی در اون لحظه در رسیدن به هدفت شکست خوردی.
همیشه فردایی هست، تا وقتی که دیگه نیست.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۰۵۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط sara9009.)
......
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd
ارسال: #۲۶۰۵۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ق.ظ، توسط **sara**.)
توصیه به دوستانِ دوستانِ خود هم بیندیش که دوستانِ دوستان هم از جمله دوستان تو هستند؛ "و از دوستی که با دشمن تو دوستی دارد بترس؛ که ممکن است او را بیشتر از تو دوست داشته باشد و برای دوستی او از دشمنی با تو نپرهیزد." و همچنین از دوستی که با دوست تو دشمن است بپرهیز و به دوستی کسی که از توبی بهانه و بی هیچ دلیل گله مند می شود، طمع نداشته باش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۶۰۵۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ
خداوندا روزت مبارک...
روز عشق را فقط به تو می توان تبریک گفت...
تو که عشقت آسمانیست...
و ثمره ی عشقت آرامش است...
تو که رنگ و بوی عشقت فرق میکند...
تو عشقت خالص و ناب است...
تو بی حساب میدهی...
بی دلیل توبه میپذیری..
بی توقع برکت میدهی...
و بی منت یاری میکنی ...
واقعا که تنها تو سزاوار کلمه ی عاشق هستی...
عشقی که خالصانه به بنده ات تقدیم میکنی...
دوست داشتنهای ما بوی نیاز میدهد...
عشقمان از روی هوس است تا محبت...
دوست داشتنمان برای دل خودمان است...
و توقع،زیربنای عشقمان است...
خدای عاشق روزت مبارک...
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , mohaddeseh70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۹۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close