زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۸۵۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط codin.)
عه چه جالب منم همین الان از آشپزخونه میام ظرفام شستم خونه هم تمیز کردم نشستم سر کارم Smile) البته راستش بیشتر برای کاستن از عذاب وجدان خودمه که اینقدر مادرم زحمت میکشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sara9009 , fatemesoleimani , vesta , Nesyan , soheila-zd , x86 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۸۵۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط diligent.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
جوجه قمری هامون دیروز به دنیا اومدن Shy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , soheila-zd , x86 , sara9009 , **sara** , Aurora
ارسال: #۲۶۸۵۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  جوجه قمری هامون دیروز به دنیا اومدن Shy

پرنده ها خیلی برام جالبن.چند سال پیش یه روز یه قمری می خواست پشت پنجرمون خونه بسازه.مشغول جمع کردن چوب بود. گاهی پنجره را خیلی آروم باز میکردم میدیدمش ولی چند بار هم منو دید و بعد از چند روز که این قضیه تکرار شد، احساس کرد امنیت نداره و خونش را گذاشت و رفت.منم دلم براش سوخت.آخه خونش رو که با زحمت ساخته بود از ترس من گذاشت و رفت .
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara**
ارسال: #۲۶۸۵۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ
کاش مانشت یک گزینه داشت که زمینه پژوهشی کاربر مشخص می شد...الان از کجا بفهمم کسی اینجا مدل-رانده (model-driven) کار کرده یا نه.
ارسال: #۲۶۸۵۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۱۳ ب.ظ
توی اپلای ابراد همه ۵ تا isi و سه تا کنفرانسی دارن. یعنی یکی دو نفر هم نیستنا اکثریت اینجوری ان هرجور حساب میکنم جور در نمیاد :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , gogooli
ارسال: #۲۶۸۵۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی اپلای ابراد همه ۵ تا isi و سه تا کنفرانسی دارن. یعنی یکی دو نفر هم نیستنا اکثریت اینجوری ان هرجور حساب میکنم جور در نمیاد :|
من ادمایی که ۴و ۵ تا پیپر ای اس ای دارن توی رشته ی کامپیوتر در زمان اپلای رو درک نمکینم Angel
یا مسلمون نیستن یا رشتشون کامپیوتر نیست Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۶۸۵۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط samane .gh.)
باریکلا این همه پسر خوب تو مانشت داشتیم و نمی دونستیم Big Grin

دوستی میگفت :
یه روز مادرمو خواستن مدرسه بهش گفتن پسرت همکلاسیشو کتک زده. مدیر منو خواست دفتر مدرسه، جلوی مادرم گفت چرا دوستتو زدی؟ هیچی نگفتم، دیدم مادرم خیلی ناراحته پیش خودم گفتم اگه خجالت بکشم و نگم به چه دلیل قانع کننده ای اینکارو کردم متهم میشم! سرمو انداختم پایین و با خجالت گفتم آقای مدیر، فلانی به مادرم فحش زشت داد اگه نمیزدمش بچه ها بهم میگفتن بی غیرت!
مادرم گفت رضا، اگه در جواب فحش زشت دوستت، سکوت می کردی از نظر من بی غیرت نبودی اما الان که باعث شدی مادرت در قبال خشونت تو توضیح بده از نظر من پسر بی غیرتی هستی. بعد به مدیرمون گفت من به پسرم هیچ وقت اجازه ندادم دست رو کسی بلند کنه حتی اگه بهش فحش ناموس بدن!
از اون روز هفت هشت سال گذشت و مادرم از دنیا رفت... هنوز چهلمش نشده بود نشسته بودم تو پارک دوتا پسر از همسن و سالای خودم داشتن از جلوم رد میشدن، یه دفعه نمی دونم چی شد جلوی همه ی دوستام بهم فحش مادر دادن، باور کنین یه لحظه خون جلوی چشمامو گرفت! اما یاد ناراحتی اونروز مادرم افتادم سرمو انداختم پایین در جوابش گفتم خدا سایه مادر تورو از سرت کم نکنه!
شب رو تختم خوابیده بودم داشتم گریه میکردم که چرا بلند نشدم عصبانیتمو خالی کنم، دیدم خواهرم میگه دم در کارت دارن. رفتم دیدم پسره س! بهم گفت اگه چهارتا فحش ناموس میدادی و چند تا مشت میزدی تو صورتم منم چندتا فحش میدادم و چند مشت میزدم تموم میشد میرفت. اما همین نیم ساعت پیش بهم گفتن کسی بهم اون حرفو زده که عزادار مادرشه اومدم بهت بگم اگه بکشنم هم دیگه فحش مادر نمیدم!
اونجا بود که فهمیدم وقتی اونروز مادرم گفت معنی غیرت، خشونت نیست یعنی چی!
الان خیلی میبینم مادرا به بچه هاشون یاد میدن اگه فلانی زد بزنش. کاش بجای اینکه میگفتن تو هم بزن میگفتن نذار بزنتت!
من فکر میکنم خشونت ها بین اقوم و نژادها و مذاهب و انواع جنگها تو دنیای بزرگترها از همین تربیت های کوچیک تو کودکی سرچشمه میگیره. ما غیرت رو به این شکل یاد گرفتیم. یه جاهایی حتی بخاطر بعضی خشونتها تشویق شدیم، بابتش بهمون لقب باغیرت دادن!
خشونت و آموزشِ افکار غلط در کودکی پیامدهای وحشتناکی در بزرگسالی داره

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , crevice , Aurora , sara9009 , MisTeR , x86 , fo-eng , The BesT , **sara** , Iranian Wizard , Saman , soheila-zd , tabassomesayna , Skyrim , amineh89 , Bahar_HS , mehRUN , nina69
ارسال: #۲۶۸۵۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ ب.ظ
یعنی خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم که یزدی نیستم Wink وگرنه قطعا با این علاقه ام به شیرینی مرض قند گرفته بودم.

داداشم سفر رفته بود یزد. ظهری برگشته با یه بغل شیرینی یزدی Smile یعنی خدایی این چیزایی که ما به اسم شیرینی یزدی توی شهر خودمون میخریم کشکه کشک Big Grin
آقا اینقدر با روح و روان امثال من بازی نکنید.Sad از امروز به بعد کلیه شیرینی فروشی های یزد یا باید جمع بشه یا شعبه مستقیم مستقیم بزنه توی مشهد Big Grin
و اما
سال نو تون مبارک.
عید تون مبارک.
انشاا.. که سال پر از خیر و برکتی داشته باشید.

پ.ن. زنگ زدم به یکی از دوستان دوران تحصیلم تبریک عید بگم. بعد آرزوهای خوب و اینکه امسال دیگه باید بهش شیرینی بدم و ازین حرفا. خیلی شیک و مجلسی برگشته میگه در حال طلاق گرفتن از همسرش هست. یعنی اینقدر حرصم در اومده بود که میخواستم اینجا یه منبر سخنرانی کنم. شانس آوردید بحث شیرینی یزدی پیش اومد. Tongue

کام همگی شیرین. Smile
روز و روزگار خوش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۸۵۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  داداشم سفر رفته بود یزد. ظهری برگشته با یه بغل شیرینی یزدی Smile یعنی خدایی این چیزایی که ما به اسم شیرینی یزدی توی شهر خودمون میخریم کشکه کشک Big Grin
آقا اینقدر با روح و روان امثال من بازی نکنید.Sad از امروز به بعد کلیه شیرینی فروشی های یزد یا باید جمع بشه یا شعبه مستقیم مستقیم بزنه توی مشهد Big Grin
تازه هنوز اینایی که برادر شما آورده (احتمالا) خفناش نیست. وگرنه باقلوا داریم که به جای شیره توش عسله و تازه کلی هم مغز پسته داره. یا بعضی شیرینی ها هستن که سالی چند بار فقط پخت میشن و خیلی خفن ناک هستن دیگه. Big Grin
بله، این است شیرینی های یزد!
ارسال: #۲۶۸۶۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط The BesT.)
سلام
اتفاقا داداشم و خانمش امروز رفتن یزد. اول رفته بودن اردکان. بعد رفتن یزد....پس بهشون بزنگم بگم شیرینی یادتون نره . باقلوا و فکر کنم قطاب هم هست و راحت الحلقوم هم فکر کنم هست بگم بیارن. من شنیده بودم یزد صنایع دستی قشنگی داره. روم نشد بگم برام بخرید Smile

راستی خانمهای عزیز ، روزتون مبارک.....

روز مادر مبارک

[تصویر:  399670_x23v_a.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , Aurora , amineh89 , **sara**
ارسال: #۲۶۸۶۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ق.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اتفاقا داداشم و خانمش امروز رفتن یزد. اول رفته بودن اردکان. بعد رفتن یزد....پس بهشون بزنگم بگم شیرینی یادتون نره . باقلوا و فکر کنم قطاب هم هست و راحت الحلقوم هم فکر کنم هست بگم بیارن. من شنیده بودم یزد صنایع دستی قشنگی داره. روم نشد بگم برام بخرید Smile

ها بابا. صنایع دستی سیخی چنده؟Big Grin
ببین یه بسته بندی ها داره همه نوع شیرینی توش هست. قطاب و باقلوا و حاجی بادوم و ..... اونا خیلی باحال تره. یعنی هم خود شیرینی برنجی هاش باقلواست. توی دهان نذاشته آب میشهTongue
من انواع و اقسام شیرینی برنجی رو جاهای مختلف تست کردم. یعنی خدایی این دیگه چیزی بودRolleyes

(۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تازه هنوز اینایی که برادر شما آورده (احتمالا) خفناش نیست. وگرنه باقلوا داریم که به جای شیره توش عسله و تازه کلی هم مغز پسته داره. یا بعضی شیرینی ها هستن که سالی چند بار فقط پخت میشن و خیلی خفن ناک هستن دیگه. Big Grin
بله، این است شیرینی های یزد!
الهی که ..........................................
نوش جان تون بشه Sad Big Grin
خب دیگه پس بحث مرض قند منتفیه. عسل و شیره که مرض قند نمیاره.
حالا که اینطور شد یه نکته تستی بگم و اونم اینکه یه نوع شیرینی هست. بیس اصلی اش نارگیله. اون با رنگ ها و طعم های مختلفش بود. بعد زعفرونی اش اصلا عطر و طعم زعفرون نمیداد.Tongue زعفران خفن استان خراسان فقط توی مشهد پیدا میشه. ها. دلتان بسوزه. چنان طعم و عطری هم داره که نگو. سالی یک بار هم کشت میشهBig GrinBig Grin

پ.ن. من دلم میخواد دوباره عید رو تبریک بگم. ساعت ۵ و نیم صبح اینجا مشهد یک باران قشنگ داره میباره.Smile
پ.ن۲. خیلی چند سال یه ایده رسید به ذهنم که سایت بزنم سوغات شهرهای مختلف رو بفروشم. ولی خب کارش برا من سخت بوده. چون تامین کننده های محصول توی شهرهای مختلف بودن. ولی برای کسایی که توی خود همون شهر هستن راحت خواهد بود. اگه یه نفر یزدی این حرکت رو زد. آدرس سایتش رو بده به من. اولین کلنگ رو من میزنم ازش خرید میکنمWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۲۶۸۶۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  الهی که ..........................................
نوش جان تون بشه Sad Big Grin
خب دیگه پس بحث مرض قند منتفیه. عسل و شیره که مرض قند نمیاره.
حالا که اینطور شد یه نکته تستی بگم و اونم اینکه یه نوع شیرینی هست. بیس اصلی اش نارگیله. اون با رنگ ها و طعم های مختلفش بود. بعد زعفرونی اش اصلا عطر و طعم زعفرون نمیداد.Tongue زعفران خفن استان خراسان فقط توی مشهد پیدا میشه. ها. دلتان بسوزه. چنان طعم و عطری هم داره که نگو. سالی یک بار هم کشت میشهBig GrinBig Grin

پ.ن. من دلم میخواد دوباره عید رو تبریک بگم. ساعت ۵ و نیم صبح اینجا مشهد یک باران قشنگ داره میباره.Smile
پ.ن۲. خیلی چند سال یه ایده رسید به ذهنم که سایت بزنم سوغات شهرهای مختلف رو بفروشم. ولی خب کارش برا من سخت بوده. چون تامین کننده های محصول توی شهرهای مختلف بودن. ولی برای کسایی که توی خود همون شهر هستن راحت خواهد بود. اگه یه نفر یزدی این حرکت رو زد. آدرس سایتش رو بده به من. اولین کلنگ رو من میزنم ازش خرید میکنمWink
البته یزدیا زیاد مرض قند دارن پس مواظب این شیرینی ها باشید!
من باب مثال بگم که اون جعبه ای که گفتید یکی از شیرینی هاش سوهانه. سوهان های خفن خیلی از اون نازک تر و روغنی تره و ترد تره.Big Grin فکر نکنم مهمان های نوروزی شیرینی های یزدی درجه یکش رو بخرن. اونی که شما خوردید تازه هنوز خفناش نبوده.
اون سایت رو هم من چند سال پیش ایده اش رو داشتم اما متاسفانه یکی دیگه پیاده کرده.
ارسال: #۲۶۸۶۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ، توسط termeh93.)
سلام به همگی من اووووووووووووووووووووووووووووووووووومدم البته شاید بعضیاتون منو یادتون نباشه سال نو همگی مبارک امیدوارم سال خوب و پراز سلامتی و پراز شادی پراز برکت داشته باشین.
روزتون خوش

لینک کانال تلگرام نداشتیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , **sara**
ارسال: #۲۶۸۶۴
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ق.ظ
یاد گرفتن، حس لذت بخشیه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , fo-eng , fatemesoleimani , sara9009 , **sara**
ارسال: #۲۶۸۶۵
۱۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ
واقعا غمناکه که تعطیلات نوروز همسرت مسافرت ۸ روزه بره SadSadSadSad

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close