زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۵۴۱
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط fo-eng.)
[تصویر:  425154_hm3vilxgr51tsd3cvulb.jpg]

مجسمه ای در ژاپن:

پسر بزرگی که موبایل در دست داره؛
از دختر کوچکی که کتاب در دست داره
سبکتره...!!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , soheila-zd , emad002
ارسال: #۳۳۵۴۲
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
پدر: اونجا سبز شده از بس آب رد شده.
من:‌ سبز رنگ زندگی است. سبز رنگ بهار و جوانی است. سبز از معدود رنگ هایی است که در صورت نگاه کردن طولانی، چشم خسته نمی شود. استفاده از این رنگ در بسته بندی مواد غذایی می تواند نشانه تازگی و طبیعی بودن بودن باشد. در عین حال استفاده اشتباه از آن حس فاسد بودن را به بیننده منتقل می کند.

پ.ن: نتیجه مطالعه رنگ شناسی Big GrinBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , SepidehP , stateless
ارسال: #۳۳۵۴۳
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پدر: اونجا سبز شده از بس آب رد شده.
من:‌ سبز رنگ زندگی است. سبز رنگ بهار و جوانی است. سبز از معدود رنگ هایی است که در صورت نگاه کردن طولانی، چشم خسته نمی شود. استفاده از این رنگ در بسته بندی مواد غذایی می تواند نشانه تازگی و طبیعی بودن بودن باشد. در عین حال استفاده اشتباه از آن حس فاسد بودن را به بیننده منتقل می کند.

پدر: عوض این بلبل‌زبونی‌ها برو زن بگیر بچه Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Skyrim , emad002
ارسال: #۳۳۵۴۴
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پدر: اونجا سبز شده از بس آب رد شده.

پدر: عوض این بلبل‌زبونی‌ها برو زن بگیر بچه Tongue
نه اتفاقا پدر خنده اش گرفته بود. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: emad002
ارسال: #۳۳۵۴۵
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پدر: اونجا سبز شده از بس آب رد شده.

براساس مطالعات رنگ شناسی تون نگاه کردن مدام به چه رنگایی چشم رو خسته می کنه؟

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: emad002
ارسال: #۳۳۵۴۶
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پدر: اونجا سبز شده از بس آب رد شده.

براساس مطالعات رنگ شناسی تون نگاه کردن مدام به چه رنگایی چشم رو خسته می کنه؟
تو منبعی که من میخوندم برای رنگ های سبز، آبی و خاکستری گفته شده بود که در طولانی مدت چشم رو اذیت نمی کنن مثلا می تونن به عنوان رنگ اتاق انتخاب بشن. برای رنگ قرمز گفته شده بود که در کوتاه مدت هیجان ایجاد می کنه اما در طولانی مدت فرد رو عصبی می کنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , emad002
ارسال: #۳۳۵۴۷
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  ... نگاه کردن مدام به چه رنگایی چشم رو خسته می کنه؟
رنگ زرد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۳۵۴۸
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
مدت ها دوست داشتم برم یه روستا
ولی الان دلم میخوادبرم یه جای پیشرفته و آرووم البته کتابام هم با خودم ببرم
یه جای پاییزی زیبا و آروم

(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  گفته بودم که به کافه علاقه دارم و جز اهدافم اینه که حتما یدونه کافه با سلیقه و ایده های خودم بزنم...ازون کافه ها که همه جا شعبه داره : )
امروز اولین قدمو برای تمرین مدیریت کافه برداشتم
خیلی خوشحالم
خداروشکر موقعیتش فراهم شد
: )
خیلی خوشم اومد
امیدوارم موفق بشی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , SepidehP , afrooz-OMD , emad002
ارسال: #۳۳۵۴۹
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ
خوبی کنکور ارشد می تونه این باشه یه کانال کنکوری بزنی یه مشت ویس و جزوه بذاری بعد تبلیغ کنی واسه موسسات! فک کنم بیشترین فایدش هم همین باشه Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۳۵۵۰
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط edward71.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  خوبی کنکور ارشد می تونه این باشه یه کانال کنکوری بزنی یه مشت ویس و جزوه بذاری بعد تبلیغ کنی واسه موسسات! فک کنم بیشترین فایدش هم همین باشه Big Grin

تبلیغ موسسات آموزش شبکه و این هارو هم اضافه کن

Sent from my iPad Air using Tapatalk

(۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  دیگه واسم عادت شده دیدن کلمه نحس "مردود" توی سایت سنجش
به جهنم
خودتون را ناراحت نکنید
امیدوارم یه روز هم ببینید که قبول شدید یه روز به همین زودی ها

فکر کنم دیدن این کلمه ذاتیه، من تا یادمه این کلمه جلوی چشمام بوده

Sent from my iPad Air using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
ارسال: #۳۳۵۵۱
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  تبلیغ موسسات آموزش شبکه و این هارو هم اضافه کن
اره این هم هست
حالا جالبه اول میگه هر موسسه ای خوب نیست ما بررسی می کنیم موسسه ای رو که بیشتر به درد سوالای کنکور میخوره رو معرفی می کنیم تا الان سه تا موسسه درپیت ترو معرفی کرده!Big Grin
ایده پول در اوردن خوبه اما انصاف نیست با دروغ و استفاده از استرس داوطلب این کار رو کرد

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۳۵۵۲
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ
یحتمل اولین کسی که کلام رو با موسیقی ترکیب کرده دفعه ی اول وقتی این فکر به سرش زده که بعد از شنیدن یه دکلمه مانندی به صورت خیلی اتفاقی تِرَک بعدی آهنگی رو شنیده که بهش میخورده.
مثل صوت مدیر مدرسه و آهنگ های گروه پالت!

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , Behnam‌
ارسال: #۳۳۵۵۳
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان این ترم تو درس سیستم عامل پروژه ای که بهمون دادن قراره یک grid یا cluster طراحی کنیم . به این صورت که تو ویندوز سرور ۲۰۱۲ با ۲ تا کامپیوتر یک برنامه ای مثل ۳dmax که سرعت اجرای پاپیینی داره رو بین ۲ تا کامپیوتر تقسیم کنیم و برای این کار احتیاج به یک نرم افزار داریم که این تقسیم کردنو انجام بده .
میشه بگید اسم اون نرم افزار چیه ؟ البته خودم که سرچ کردم نرم افزار های زیادی پیدا کردم ولی هیچ کدوم اونا مد نظر استادمون نبود.
نرم افزار هایی مثل Globus ، Gridbus، Unicore و Gridsim و ....
یا میشه چند سایت و منبع خوب برای این کار بهم معرفی کنید؟
خواهش میکنم اگه منبع خوبی میشناسید معرفی کنید آخه وقتی سرچ میزنم خیلی چیز خاصی پیدا نمیکنم. تازه همه ی سرچ های منم خارجیه.
ارسال: #۳۳۵۵۴
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  یحتمل اولین کسی که کلام رو با موسیقی ترکیب کرده دفعه ی اول وقتی این فکر به سرش زده که بعد از شنیدن یه دکلمه مانندی به صورت خیلی اتفاقی تِرَک بعدی آهنگی رو شنیده که بهش میخورده.
مثل صوت مدیر مدرسه و آهنگ های گروه پالت!
وه که جدا نمی شود نقش "تو"از خیال من!HeartHeartHeartHeartHeart

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۳۵۵۵
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ
برای یه سری از آدمای بی ربط توی زندگیم خیلی از خودم گذشتم خیلی بیش از حد براشون وقت و احساس گذاشتم به شدت درگیرشون شدم و مشکلاتشون انگار مشکل من بود..توقعی ازشون نداشتم فقط میخواستم به آرامش برسن..
الان به شدت به خودم و به زمانی که از دست دادم بدهکارم..شرمنده خودم شدم
ساعاتی که هیچوقت برنمیگرده توان و انگیزه ای که هیچوقت برنمیگرده
حیف!

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , SepidehP , Saman , nlp@2015 , RASPINA , tohidi4503 , stateless , emad002 , crevice , Iranian Wizard , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۹۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close