زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۱۹۱
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
- میگه اینجا همش جمعست!! و به حدی حل شدم تو این حرف که گذاشتمش امضای اینجام.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- از رو id موبایلش فهمیدن گوشی چند روزه ساکنه!! از کجا فهمیدید؟؟ این بچه هایی که امریکا درس میخونن واقعاً هوا خودشونو داشته باشن. انقده زومن روت که حتی معلومه تارای سیبیلت!
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- خدا خیرت بده آقای فایرفاکس با این قابلیت pic..in..pic که گذاشتی.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۵۳۱۹۲
۲۷ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چرا من فکر می کردم شما دختر هستید؟! Smile

من؟ HuhConfused
بله Big Grin نام کاربری رو کامل نخوندم ...
چرا اونجوری شدید؟ خیلی دلتون بخواهد دختر باشید ...

دقیقا ....Dodgy

(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  دنبال یه دختر بلند بلوندم
Sleepy

ولی نه هر بلند بلوندی

واضخ تر توضیح بده ....دقیق تر راهنمایی کنیمRolleyes
ارسال: #۵۳۱۹۳
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چرا من فکر می کردم شما دختر هستید؟! Smile

من؟ HuhConfused
منم فکر می کردم دختری تا اینکه گفتی اگه موردی بود معرفی کن !
ارسال: #۵۳۱۹۴
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۵ ق.ظ
داشتم شلغم می خوردم یهو یه کوه نمک رو دادم پایین دیگه مجبور شدم داغ داغ همه رو ببعلم!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۳۱۹۵
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بله Big Grin نام کاربری رو کامل نخوندم ...

(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چرا اونجوری شدید؟ خیلی دلتون بخواهد دختر باشید ...

دقیقا ....Dodgy

(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم فکر می کردم دختری تا اینکه گفتی اگه موردی بود معرفی کن !

با همه تون قهرم Confused
آواتارم دخترونه است؟ یا حرفام؟ یا چی؟
ارسال: #۵۳۱۹۶
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط WILL.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵ ق.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بله Big Grin نام کاربری رو کامل نخوندم ...

(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چرا اونجوری شدید؟ خیلی دلتون بخواهد دختر باشید ...

دقیقا ....Dodgy

(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم فکر می کردم دختری تا اینکه گفتی اگه موردی بود معرفی کن !

با همه تون قهرم Confused
آواتارم دخترونه است؟ یا حرفام؟ یا چی؟

تابلو هست که دختری
سلطان ممد هم رد گم کنیه

(۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  واضخ تر توضیح بده ....دقیق تر راهنمایی کنیمRolleyes

واضخ تر از این Huh

دختری با قد بلندتر از ۱۷۵ و رنگ پوست روشن مایل به خورشید فک کنم طیف سفید تا زرد باشه

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۳۱۹۷
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
+چرا اینترنت رو توی اغتشاشات قطع کردید؟
- نه، فقط اغتشاشات نبوده که مردم اینترنت نداشتن، توی روز معمولی هم اینترنت رو قطع کردیم.

#توزیع_عادلانه

------------------------------------------------------------------------------------------
باز هم اینترنت قطع شده.....
همین الان.....همین لحظه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۱۹۸
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۷ ب.ظ
اینترنت میلی شده بازAngryچه خبر شده دوبارهUndecided
ارسال: #۵۳۱۹۹
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۵ ب.ظ
بله دقیقا منم فکر کردم از خط خودمه ولی باز سایتا باز نمیشه که ... اصلادوباره قاطی شده.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۵۳۲۰۰
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط soltanMohammad.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  تابلو هست که دختری
سلطان ممد هم رد گم کنیه

[تصویر:  472969_509453_194.jpg]

آقا یه سوال جدی: کسی برنامه نویسی اندروید کار کرده؟ من با androidX به مشکل خوردم، میخوام ببینم الزامی هست با این کار کنم اصلا؟
ارسال: #۵۳۲۰۱
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۰ ب.ظ
انباشت پنهانی آگاهی- گسترش تدریجی روشنگری- و سرانجام یک شورش کارگری و سرنگونی حزب. همه حرفایش بیهوده است. کارگرها تا هزاران سال و حتی یک میلیون سال دیگر هم طغیان نمی کنند. آنها نمی توانند. لازم نیست من دلیل آن را برایت بگویم؛ تو خودت دلیلش را میدانی. اگر به رویای یک شورش خشونت آمیز دل بسته ای، بهتر است آن را کنار بگذاری، راهی برای سرنگون کردن حزب وجود ندارد. حاکمیت حزب ابدی است. این را در کله ات فرو کن.
او(اُبراین) به تخت نزدیک تر شد و تکرار کرد: "ابدی! حالا بیا برگردیم سر سوال های "چگونه" و "چرا". تو میفهمی که حزب "چگونه" جایگاه حاکمیت خودش را مستحکم می کند. حالا به من بگو "چرا" ما در قدرت می مانیم؟ انگیزه ما چیست؟ چرا ما به داشتن حاکمیت علاقه مندیم؟ زودباش، بگو"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من از جواب های وینستون (کسی که داره شکنجه میشه) داده و باعث شکنجه بیشترش شده میگذرم و جواب هایی که خود اُبراین (به عنوان شکنجه کننده و افراد رده بالا حزب) میده رو مینویسم که مهم تر هستند.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"حالا جواب سوالم را برایت می گویم. حزب قدرت را فقط برای خودش می خواهد. ما به خیر و صلاح دیگران علاقه ای نداریم. ما صرفا به خود قدرت علاقه مندیم. نه پول، نه تجملات، نه زندگی طولانی یا خوشبختی؛ فقط قدرت، قدرت مطلق.تفاوت ما با قدرت های موروثی گذشته در این است که ما می دانیم چه کار می کنیم. دیگران حتی آنهایی که خیلی به ما شباهت داشتند، ترسو و فریبکار بودند. آنها تظاهر می کردند و یا شاید هم باورشان شده بود که قدرت ناخواسته و برای مدت محدود به آنها واگذار شده، و این که جایی در همین نزدیکی بهشتی وجود دارد که در آن انسان ها آزاد و باهم برابرند. ما این طور نیستیم. ما می دانیم هرکس قدرت را تسخیر کند، قصد ندارد آن را از دست بدهد. قدرت وسیله نیست، هدف است. هیچ کس یک حکومت دیکتاتوری را برای محافظت از یک انقلاب بوجود نمی آورد؛ بلکه انقلاب می کند تا یک حکومت دیکتاتوری درست کند. هدف تفتیش عقاید، تفتیش عقاید است. هدف شکنجه، شکنجه است. هدف قدرت، قدرت است."
و در جایی دیگه اُبراین در جواب سوالی که وینستون می پرسه که شما که حتی قادر نیستید جلوی تحلیل رفتن بدن خودتون رو بگیرید و آخرش از بین می رید چگونه می خواید حکومت کنید و این قدرت به چه دردتون میخوره میگه :

"اولین چیزی که باید در مورد قدرت بفهمی این است که قدرت، جمعی است. قدرت فرد، تا جایی که است که بتواند به فردیت خودش خاتمه دهد.قدرت واقعی ای که ما باید شب و روز برای آن بجنگیم قدرت تسلط بر اشیا نیست، بلکه قدرت تسلط بر انسان است"

بخش هایی از کتاب ۱۹۸۴ جورج اورول

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۲۰۲
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۹ ب.ظ
با اجازه ی اساتید میخوام یه چیز جالبی بگم. این جرج ارول بزرگ که من خیلی هم ارادت دارم به نوشته هاش میدونین شغل شریفش چی بوده؟
ایشون یه دزد حرفه ای بوده که این کتابها رو تو زندان نوشته. البته این به اون معنا نیست که ارول آدم بدی بوده، چون دزدها همیشه دلیلی برای کار خودشون دارن و ارول هم آدم باهوشی بوده. قلعه ی حیوانات یا همون مزرعه ی حیوانات رو تو زندان نوشته و الان این اثر جاودانه شده.
یه استاد داشتیم سر کلاس همیشه ازش تعریف میکرد و اینا رو میگفت. کلا جرج ارول یه نابغه بوده.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , .:tarannom:. , The BesT , RangiRangi
ارسال: #۵۳۲۰۳
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۰۴ ب.ظ
ما اینترنت داریم ....
ارسال: #۵۳۲۰۴
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
سلطان ممد ،قهر کردن خودش دخترانه هستااااااااااااااا....من از قبل شک نکرده بودم الان بیشتر شک کردمRolleyesBlush

...........................
وییل ، قد خودت چنده اونموقع؟Confused
حالا خودت چقدر برآزنده ی این حوری هستی؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۳۲۰۵
۲۸ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلطان ممد ،قهر کردن خودش دخترانه هستااااااااااااااا....من از قبل شک نکرده بودم الان بیشتر شک کردمRolleyesBlush

یامور خانوم، قهر کردن دخترونه است، نه تهدید به قهر کردن.
عمومی بپرسی کسی جواب نمیده. باید تک به تک بپرسم!
یامور خانوم تو برنامه نویسی اندروید کار نکردی؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close