زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۹۲۶
۱۵ فروردین ۱۴۰۰, ۱۱:۲۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ۰۴:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نظر شما درباره ازدواج با یه دهه ۸۰ با اختلاف سنی ۱۱ سال چیه !!!؟
سلام.لینک زیر رو نگاه کن مشاوره تلفنی رایگانم داره .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۹۲۷
۱۵ فروردین ۱۴۰۰, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۵۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی بزرگش نکن مانیتور ۲ میلیونی هم هست تو دیجی کالا
تلویزیون هم بر اساس سایز اون از ۳ میلیون هست به بالا .

همین سیستم ها دیگه کارمون رو راه می ندازه دیگه .

چی چیو بزرگش نکن [تصویر:  478862_e8aw_198.gif]
یه جوری میگی ۲ ۳ میلیون انگار ۲ ۳ میلیون نسبت به قدرت خرید مردم پول کمیه!
یادت رفته همین پیرارسال با همین پول یه لپ‌تاپ میان‌رده میتونستیم بخریم؟
بعدشم من طبق عادت سنتیم واسه دیوایس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و ترجیح میدم به این جمعه بازار : ) )
و بعدتر؛ کدوم مانیتور ۲ میلیونی؟ دقیقاً به من نشون بده بینم منظورت کدومه؟
اگه این برندای آشغال ایرانی منظورته که بیخیال. من شده تو شهر‌فرنگ صفحه دسکتاپمو ببینم یه قرونم بابت اینا نمیدم.
همین مانیتورم وقتی خریدمش خداییش جز بهترینا بود, حالا ۱۰ برابر همون پولو بدم این آشغالا خب معلومه سختمه. یکی از این مانیتور قدیمیا تو انبار داشتم درآوردم دارم فعلاً استفاده میکنم, پاش بیوفته با همین ادامه میدم

نکته‌ی بعدی اینکه من روی صفحه نمایش حساسم, گوشی موبایل و لپ‌تاپ و ... هم که میخرم یکی از اولویتهای بالامه
صفحه نمایش خوب یه طراوتی دیگه داره. کنتراست بالا ارزش پول اضافه رو داره. حالا گیم که خیلی ساله بازی نمیکنم و سرعت خیلی برام مهم نی! ولی هرگز صفحه نمایشی که فقط ۳رنگ اصلیو نمایش میده مانیتور مپندار![تصویر:  478862_frwn_423.gif]

ارسال: #۵۶۹۲۸
۱۵ فروردین ۱۴۰۰, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۴۰۰ ۰۴:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نظر شما درباره ازدواج با یه دهه ۸۰ با اختلاف سنی ۱۱ سال چیه !!!؟
دهه ۸۰ یعنی دقیقا چند ساله؟

(۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ۰۴:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نظر شما درباره ازدواج با یه دهه ۸۰ با اختلاف سنی ۱۱ سال چیه !!!؟
دهه ۸۰ یعنی دقیقا چند ساله؟
چرا دوبار گفتی ؟
متولد ۸۱ منم متولد ۷۰ !
الکی الکی ۳۰ سالم شد هیچی از دنیا هم نفهمیدم
از سن ۲۰ تا ۳۰ که چیزی نفهمیدم از ۳۰ تا ۴۰ هم همین میشه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۹۲۹
۱۶ فروردین ۱۴۰۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ
بعد از مدتها کتاب خریدم! البته به صورت انلاین این دفه. هر چند خودم دوست دارم اول کتاب رو ببینم چند سطرش رو بخونم بعد بگیرم

think positive
ارسال: #۵۶۹۳۰
۱۶ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۳۸ ب.ظ

نظرم مثبته! Big Grin

(۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  اگه چیزی میدونید در این زمینه راهنماییم کنید

اگه واقعا اطلاعات مهم و حیاتیه، خیلی بدتر از ایناش به صورت قطعی و ۱۰۰% مشابه با حالت اولیه قابل بازیابی هست، اما توسط متخصص و شرکت‌هایی که کارشون این هست؛ آزمون و خطا توسط نرم‌افزارهای مختلف، می‌تونه به اطلاعات لطمه بزنه و فرآیند بازیابی رو با مشکل مواجه کنه؛

(۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  نکته‌ی بعدی اینکه من روی صفحه نمایش حساسم

فکر نمی‌کردم انقدر آدم حَســـااااسی باشی ازرا Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ezra , ele
ارسال: #۵۶۹۳۱
۱۶ فروردین ۱۴۰۰, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۱۹ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  بعد از مدتها کتاب خریدم! البته به صورت انلاین این دفه. هر چند خودم دوست دارم اول کتاب رو ببینم چند سطرش رو بخونم بعد بگیرم
خیلی فروشگاه های انلاین، یه حالت preview دارن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۶۹۳۲
۱۶ فروردین ۱۴۰۰, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خیلی فروشگاه های انلاین، یه حالت preview دارن !
اره اینم یه خلاصه چند خطی گذاشته بود هیچی مث خرید حضوری نمیشه خیلی وقته هیچ کتابفروشی نرفتم! قبلا واسه کنکور می خوندیم می رفتیم کلی کتاب کنکوری و غیر کنکوری می گرفتیم البته قیمت کتاباها هم ارزون بود فوق قوقش ۱۰ ۱۵ بود یادش بخیر... یه مدت نشستم تقریبا اکثر کتابایی که خریده بودم رو خوندم گفتم وقشته یه چندتا کتاب جدید بگیرم واقعا کتابای غیر تخصصی لازمه ادمو می بره به دنیای دیگه

think positive
ارسال: #۵۶۹۳۳
۱۶ فروردین ۱۴۰۰, ۱۰:۳۵ ب.ظ
من درک نمیکنم فاز ایناییی که مهاجرت کردن و مثلا توی برلین دنبال کباب ترکی هستن!
ارسال: #۵۶۹۳۴
۱۷ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من درک نمیکنم فاز ایناییی که مهاجرت کردن و مثلا توی برلین دنبال کباب ترکی هستن!
واقعا تا وقتی کلپچ و دیزی هست چرا کباب ترکی Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۹۳۵
۱۷ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  واقعا تا وقتی کلپچ و دیزی هست چرا کباب ترکی [تصویر:  huh.gif]
ایضا کلپچ هم! من فکر میکنم کل ایده مهاجرت اینه که بری یه جای جدید و یه فرهنگ جدید رو تجربه کنی، وگرنه بخوای بری یه کشور دیگه و دنبال چیزایی بگردی که تو کشور خودت بوده، یه جورایی در تناقض هست ...

چند وقتی هست که ایرانی هایی که مهاجرت کردن رو دنبال میکنم،‌ پر از تناقض میبینمشون، اعتراضشون به یه چیزی مثل مالیات و سیستم درمان که مثلا چرا نمیتونن راحت پزشک متخصص ببینن و ... اینکه چرا هرچیز اونطوری که میخوان نیست! مثلا چرا پنیراشون این مزه میده یا مثلا توی مورد سوئد، چرا اینقدر اینا سردن و اهل small talk نیستن، چرا با اسمم مشکل دارن و نمیتونن تلفظش کنن و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۹۳۶
۱۷ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۳:۴۶ ق.ظ، توسط ezra.)
بخر به شرط چاقو
(ETC/BTC)
[تصویر:  478878_yw05_etcc.png]

(۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  فکر نمی‌کردم انقدر آدم حَســـااااسی باشی ازرا [تصویر:  biggrin.gif]

[تصویر:  478878_50ml_113.gif]

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۶۹۳۷
۱۷ فروردین ۱۴۰۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۳:۴۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بخر به شرط چاقو
من که حدود سی تا ارز مختلف دارم Big Grin
فارکس هم کار میکنی؟
ارسال: #۵۶۹۳۸
۱۷ فروردین ۱۴۰۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چرا دوبار گفتی ؟
متولد ۸۱ منم متولد ۷۰ !
الکی الکی ۳۰ سالم شد هیچی از دنیا هم نفهمیدم
از سن ۲۰ تا ۳۰ که چیزی نفهمیدم از ۳۰ تا ۴۰ هم همین میشه .
ی بار ارسال نشد مجدد فرستادم

۷۰ و ۸۱ هوووم فک کنم میشه خیلی خلاصه بگم ببین سطح فکر و رشد عقلی اتون به هم میخوره
ما همکار داریم ۶۸ عین ی آدم ۱۸ ساله است
همکار۷۹ هم داریم مثل آدم ۳۵ ساله رفتار می کنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۹۳۹
۱۸ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۰۴ ب.ظ
و باز بیخیال شدم : )
ارسال: #۵۶۹۴۰
۱۸ فروردین ۱۴۰۰, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  و باز بیخیال شدم : )
Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close