تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02 مهر 1392 12:26 ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط: [ -> ]ریاضی مهندسی فکر می کردم خیلی وقتم رو بگیره ولی خیلی خوب پیش میره تستاش رو هم خوب می زنم.
خسته نباشی مهندس، ریاضی مهندسی چی میخونی ؟!؟
سلام به همه دوستان و رقیبای خوبم
می خواستم ازتون مشاوره بگیرم که بنظرتون درس معماری رو حذف کنم چی میشه؟ چون قبلشم زیاد سرکلاساش نمیرفتم (شاید 6 جلسه) ولی براحتی قبول شدم.
اخه برام کاملا نااشنا بنظر میاد؟ هنوزم ازش چیزی نخوندمConfused
امروز نشد . اما فردا لولش میکنم Smile
(02 مهر 1392 01:47 ق.ظ)sheriff نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان و رقیبای خوبم
می خواستم ازتون مشاوره بگیرم که بنظرتون درس معماری رو حذف کنم چی میشه؟ چون قبلشم زیاد سرکلاساش نمیرفتم (شاید ۶ جلسه) ولی براحتی قبول شدم.
حذف نکن 15 سوال میاد ازش بازم خود دانی
(02 مهر 1392 02:27 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مهر 1392 01:47 ق.ظ)sheriff نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان و رقیبای خوبم
می خواستم ازتون مشاوره بگیرم که بنظرتون درس معماری رو حذف کنم چی میشه؟ چون قبلشم زیاد سرکلاساش نمیرفتم (شاید ۶ جلسه) ولی براحتی قبول شدم.
حذف نکن ۱۵ سوال میاد ازش بازم خود دانی

12 تا میاد
البته تو IT میگم
آره اشتباه کردم ولی به هر حال 12 تا سوال میاد و خوبه که آدم بخونه
(01 مهر 1392 11:38 ب.ظ)ITgirl نوشته شده توسط: [ -> ]کسی اینجا هست شبکه کروس رو از ترجمه دکتر حاج رسولیها بخونه؟؟
شمام مشکل دارید با متن؟ ورداشته My space رو هم ترجمه کرده!!! بعضی جمله هاشو واقعا نمیفهمم:نگران
بنظرم از ترجمه نرم افزار پرسمن بدترهSad((((
اگه کسی زبان اصلیشو میخونه میشه نظرشو بگه؟

من دارم فارسی میخونم خیلی خوبه!!! چاپ ششم هم هست مشکلی ندارم
(02 مهر 1392 02:50 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]آره اشتباه کردم ولی به هر حال ۱۲ تا سوال میاد و خوبه که آدم بخونه

100%
هر که شبکه خواهد جور معماری کشد
یه 4 روزه دارم گریمالدی می خونم
فعلا فصل 1 تا 4 اش(شمارش,منطق,مجموعه ها,استقرا) رو خوندم 5 و8و9 و10 اش رو هم تا اخر هفته
بعدش چند روز استراحت و فصل اخر ریاضی مهندسی رو تموم می کنم و تا اخر هفته ی بعدش مدار+امار رو هم تموم می کنم
دو هفته ی بعدش برا ازمون اول اماده میشم
سلام دوستان..Shy
بلاخره بعد کلی فرازو نشیب، توی این ماه دارم به صورت جدی میخونم.
وقتی یه مطلب و سه دور میخونم تازه میفهمم چی میگه و منظورش چیه!!Blushفکر میکردم ایراد از منه بعد که با دوستم اینرو در میون گذاشتم دیدم که اونم دقیقا مثل منه...با این حساب چندتا از کتابامو باید بیخیالشون بشم...Undecided
Heartآرزومند موفقیت تک تک شماHeart
چقدر سخته درسایی که واسه ارشد میخونی ، قبلاً نخونده باشی
(02 مهر 1392 03:09 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر سخته درسایی که واسه ارشد میخونی ، قبلاً نخونده باشی
مخصوصا اگه مدار باشه Angry

نه حیفه من پارسال این اشتباه رو کردم غافل از اینکه با زدن معماری میشه با درصد متوسطی در دروس مشترک رتبه نسبتا خوبی آورد و اینکه منم سر کلاس نمیرفتم هرچند اگرم می رفتم چیزایی که استاد ما درس میداد خیلی بدرد کنکور نمیخورد و فکر می کردم خیلی سخت باشه معماری خوندن ولی الان که دارم میخونمش خیلی خوبه Smile
(02 مهر 1392 12:07 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]طرفای سید خندان یا شریعتی کسی کتاب خونه میره؟

یه کتابخونه تقاطع شریعتی و طالاقانی هست به نام کانون انصار ، جای خوبیه ، از کتابخونه پارک اندیشه پایین سدخندان خیلی خیلی بهتره. من اونجا میرم
سلام به همه دوستان Smile
سپاس که در کنار همیمWink
و درود بر شما که در تلاشید.Smile
مهر آمد و یک روز هم گذشت.
امید دارم که همگی با تلاش زیادمون موفق بشیم.Sleepy
ما ....... بخواهیم، می توانیم، می شود.CoolSleepySmile
پس قوی تر بخواهیم.Angel
لینک مرجع