تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امروز شروع کردم به خواندن آنالیز Tongue
نسبتا داره خوب پیش میره، البته هر صفحه اش پر نکته است، اما سر راسته Big Grin
خلاصه تا شب خونش رو میریزم Big Grin Big Grin Big Grin
ساختمان داده هم تو نوبته براى سلاخى شدن (امیدوارم املاش رو درست نوشته باشم) Wink
خسته نباشید به همگی . بهترین منبع برای تست های ١٠ سال اخر هر سه رشته کامپیوتر علوم ای تی چی رو معرفی می کنید؟
(12 مهر 1392 11:59 ق.ظ)Engineer نوشته شده توسط: [ -> ]این هفته خیلی جالب نبودمConfused
ولی می خوام یه تغییرات جزئی یا شاید کلی توی برنامه ام بدم تا هفته بعد بهتر باشم. باید روی شبهام حساب ویژه باز کنم و یه برنامه حساب شده براش بریزم آخه اصلا عادت ندارم شبها درس بخونم.Dodgy که این خیلی بدهSad
ولی من می تونمBig Grin

منم شبها اصلا ی حالی میشمExclamation
شب رمانم نمیتونم بخونم چ رسد یادگیری!

(12 مهر 1392 11:24 ق.ظ)marisa نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مهر 1392 04:25 ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]یه پیشنهاد برای دوستان که شاید مشکل خودمو داشته باشن میگم
بخاطر تعداد زیاد درسا سعی نکنید حتما همه رو بخونید ببینید تو رشته شما کدوم درسا مهم تره و رو اونا بیشتر سرمایه گذاری کنید من خودمم این مشکلو دارم که ۱۳ درسو چطور بخونم که همه رو خوب تست بزنم به این نتیجه رسیدم نمیشه اگه از خرداد شروع میکردم میشد ولی الان وقت کمه و فشار زیاد واسه همین امیدوارم از این کارم پشیمون نشم کلا ۹ یا ۱۰ درسو میخونم بقیش کنس به کل ...

در ضمن سیستم عامل اگه از رو حقیقت میخونید حتما خلاصه برداری کنید من ۴ فصلو خوندم اومدم مرور کنم همش یادم رفته بود ( چرا انقدر زیاده اخه !!!!!! )

یک تو صیه خواهرانه...
امسال این کار خیلیی خطر ناکه
امسال دولت عوض شده .. کابینه عوض شده ... وزیر علوم عوض شده .. کسی نمیدونه طراخ هایی که دعوت میشن همون قبلیا باشن
با یه حساب سر انگشتی رو سوالهلی ۸۴ تا۹۲ و قبل ان متوجه این مشکل دقیقا در کنکور ارشد ۸۴ هم میشوید
یعنی امسال معلوم نیست چی بشه ممکنه همه چیز تغییر کنه
Huh
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/!!!!!!

(12 مهر 1392 02:21 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مهر 1392 02:16 ق.ظ)*angle* نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1392 10:36 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان و همکلاسی های ورودی مهر٩٣ دانشگاه تهران
خدا قوّت
امروز بد نبود
یه ٥ ساعتی طراحی + سیستم خوندم
و
نتیجه کشت و کشتار ٣.٣ مساوی شد
شنبه قتل عام میشن

میتونم بپرسم کدوم کتابخونه ها میرید که اونجا خوب میشه درس خوند من قصدم کتابخونه ملی هست ولی یکم دور هست مسیرش بهم

اگه منظورتون تهرانه که من تهران نیستم

فقط موندم این زبان رو تو کنکور چیکار کنم و کجای دلم بزارم
فعلا هیچ برنامه ای واسش ندارم و شایدم کلا نداشته باشم
کلا من به ۲۰% هم راضیم واسه زبان (نخند)Wink
کاشکی کتابی بود که با خوندنش ۲۰% رو حتما میزدم.
.....................!!!
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

منم زبانم همینجوریه
شاید فقط تست های سالهای قبلو کارکنم به امید همین درصدی که گفتی
(12 مهر 1392 03:00 ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط: [ -> ]امروز شروع کردم به خواندن آنالیز Tongue
ساختمان داده هم تو نوبته براى سلاخى شدن (امیدوارم املاش رو درست نوشته باشم) Wink
چطور دلتون میاد با این درسای شیرین اینجوری رفتار کنید آخه؟
من برای هر درس لقب دادم
مثلا شیرین عسل گسسته
Big GrinTongue
با درسا مهربون باشین تروخدا
باور کنید خیلی سخت بود اولش گسسته بخونم اما بعداین لقب که دادم هروز گسسته رو شده نیم ساعت میخونم
تو یادگیری هم خیلی تاثیر داره
من اول صبح تمرکز ندارم همش حواسم پرته چیکار کنم؟
اسم گسسته که میاد .......
نگم بهتره
مگه گسسته رو هم میخونن؟!!! من فکر کردم دکوره! Big Grin
واااااا گسسته که بخونین میبینین چقدر به نظریه و ساختمان و ...نزدیکه و پیش نیازه
من دوسش دارم ولی نمیدونم این وقتی که میزارم تو کنکور میشه نتیجه بگیرم یانه
(12 مهر 1392 03:46 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مهر 1392 03:00 ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط: [ -> ]امروز شروع کردم به خواندن آنالیز Tongue
چطور دلتون میاد با این درسای شیرین اینجوری رفتار کنید آخه؟
من برای هر درس لقب دادم
مثلا شیرین عسل گسسته
Big GrinTongue
با درسا مهربون باشین تروخدا
باور کنید خیلی سخت بود اولش گسسته بخونم اما بعداین لقب که دادم هروز گسسته رو شده نیم ساعت میخونم
تو یادگیری هم خیلی تاثیر داره
من اول صبح تمرکز ندارم همش حواسم پرته چیکار کنم؟
اتفاقا اگر بدونید من با این درسا چطور رفتار میکنم!!! هم خودشون، هم کتاباشون!
لاى پر قو نگهشون میدارم Smile
اما گاهى باید سرشون داد بزنم و تهدیدشون کنم تا حساب کار دستشون بیاد و یادشون نره رئیس کیه Big Grin

یک سوال، چرا اکثرا همه از گسسته مینالند!؟ گسسته که گلابیه، در واقع یکی از آسون ترین درس هاى ماست! پس اگر بقیه ى درساى ما رو ببینید چى میگید!!؟
زبان
چی میخونید؟
به نظرتون چند درصد میزنیم با خوندنش؟
تست های سال قبل
(12 مهر 1392 04:01 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]واااااا گسسته که بخونین میبینین چقدر به نظریه و ساختمان و ...نزدیکه و پیش نیازه

گسسته رو باید خوند . بدون گسسته از بعضی بحثای ساختمان و الگوریتم نمیشه سر در آورد ولی نکته اینجاست بعضی از مباحثش رو برای این درسا باید یاد گرفت من خوندم راضیم ازش Tongue
(12 مهر 1392 04:35 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مهر 1392 04:01 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]واااااا گسسته که بخونین میبینین چقدر به نظریه و ساختمان و ...نزدیکه و پیش نیازه

گسسته رو باید خوند . بدون گسسته از بعضی بحثای ساختمان و الگوریتم نمیشه سر در آورد ولی نکته اینجاست بعضی از مباحثش رو برای این درسا باید یاد گرفت من خوندم راضیم ازش Tongue

سلام گسسته رو با چی خوندین؟
(11 مهر 1392 10:36 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان و همکلاسی های ورودی مهر٩٣ دانشگاه تهران
خدا قوّت
امروز بد نبود
و
شنبه قتل عام میشن

میتونم بپرسم کدوم کتابخونه ها میرید که اونجا خوب میشه درس خوند من قصدم کتابخونه ملی هست ولی یکم دور هست مسیرش بهم

کتاب خونه اندیشه بعد از کتاب خونه ملی کتاب خونه خوبیه

(12 مهر 1392 04:38 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]

من فقط جاهای که برای ساختمان و الگوریتم مهم بود رو خوندم و یه جاهایی که احساس کردم تست خیزه
ییشتر پوران از چندتا دیگه هم خوندم
(12 مهر 1392 04:38 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
خدا قوّت
امروز بد نبود
و
شنبه قتل عام میشن

کتاب خونه اندیشه بعد از کتاب خونه ملی کتاب خونه خوبیه

(12 مهر 1392 04:38 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]

من فقط جاهای که برای ساختمان و الگوریتم مهم بود رو خوندم و یه جاهایی که احساس کردم تست خیزه
ییشتر پوران از چندتا دیگه هم خوندم

نت هم میگرین موقع مطالعه یا همینطوری میخونین
من گسسته گریمالدی میخونم بعدش پوران بخونم یا پارسه؟
اونایی که آزمون پارسه شرکت کردن همه درسا پارسه میخونن؟
لینک مرجع