تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دقت کردین وقتی یه کتابی رو شروع میکنین...
فصلای اولش شیرین و باحاله و آدم هی میخواد بخونه!!
وسطای کتاب انقدر طولانی و سخته و کند میگذره که حالت از اون درس بهم میخوره.
ولی وقتی یکی دو فصل آخر که میرسه آدم هر جوری شده میخواد کتاب رو تموم کنه بزاره کنار!! Big Grin
Smileسلام به همه
واسه همه آرزوی یه تلاش مستمر و بدون خستگی تا کنکور رو دارم
من امروز باید تست های ۳تا فصل از گسسته رو بزنم حتما
من نمیدونم با این فصل شمارش چیکار کنم ... بعضی قسمتاشو میفهمم البته .. اما همین که میبینم کل مطالبش رو نفهمیدم افسره میشم !! بعد دیگه دست و دلم روی هیچ کتابی نمیره و فقط بغض میکنم Sad البته میدونم اشکال از کتابم هم هست که خوب توضیح نداده

دیشب هم هوا عالی بود ... رفتم لب دریا ... و فصل یک الگوریتم به همراه تستاش رو توی هوای آزاد خوندم...
خب!! تا اینجای روزو از خودم راضیم!! دوستان من یه دوست میخوام واسه رفع اشکال! طبق آزمونا میخونم و میخوام این 25 درصدارو با هم رفع اشکال کنیم! کسی هست؟!!
(11 مهر 1392 11:21 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]من نمیدونم با این فصل شمارش چیکار کنم ... بعضی قسمتاشو میفهمم البته .. اما همین که میبینم کل مطالبش رو نفهمیدم افسره میشم !! بعد دیگه دست و دلم روی هیچ کتابی نمیره و فقط بغض میکنم Sad البته میدونم اشکال از کتابم هم هست که خوب توضیح نداده

دیشب هم هوا عالی بود ... رفتم لب دریا ... و فصل یک الگوریتم به همراه تستاش رو توی هوای آزاد خوندم...

سلام هنگامه جون
من نمی دونم از روی چی شمارشو می خونی اما یوسفی این فصلو خیلی خوب گفته
سلام ، صبح همگی به خیر

امروز رو میخوام بترکونم !!!!!!!!!!! Smile
(11 مهر 1392 11:56 ق.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، صبح همگی به خیر

چه جالب. منم می خوام بترکونمش .
با هم تفاهم داریمBig Grin
(11 مهر 1392 12:39 ب.ظ)IT_SUT نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1392 11:56 ق.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، صبح همگی به خیر

چه عجب یکی محل داد به ما ! Smile

تا الان فکر می کردم همه پیام هام فقط مال خودم نشون داده میشه =))
(11 مهر 1392 11:21 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]من نمیدونم با این فصل شمارش چیکار کنم ... بعضی قسمتاشو میفهمم البته .. اما همین که میبینم کل مطالبش رو نفهمیدم افسره میشم !! بعد دیگه دست و دلم روی هیچ کتابی نمیره و فقط بغض میکنم Sad البته میدونم اشکال از کتابم هم هست که خوب توضیح نداده

منم امروز دارم این قسمتو میخونم به نظرم جواد وحیدی هم خوب گفته هم فصل شمارش هم کلا گسسته رو خوب گفته
تست هم از این قسمت باید زیاد کار بشه
(07 مهر 1392 03:03 ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته رو دیروز دیگه نزدیک بود روش بالا بیارم چند صفحه ی اخرش رو نتونستم بخونم گذاشتم برا ۳ هفته ی دیگه
امروز استراحت بودم فردا هم می خوام معادلات پارشال رو شروع کنم
درمورد آمار کدوم کتاب مفهومی توضیح داده طوری که بتونم سوال اخر آمار رو جواب بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امار من فصل 3 پارسه هستم و تا الان خوب گفته..
ببخشید برای گسسته چی خوندید؟

(07 مهر 1392 11:20 ق.ظ)mahyamk نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کسی هست با ریاضی مهندسی کنار اومده باشه؟؟؟
فصل ۴ کتاب پارسه رسیدم
هنگ کردممم Huh چرا سری مختلطی که من خوندم با این کتاب فرق داره اصن حس میکنم ی جاهایی اشتباه متوجه شده بودم! (یا این اشتباه گفته !!! )

کتاب مهندس کریمی انتشارات نصیر خوب گفته.مخصوصا همون قسمت مختلط.کتاب رو میتونید اینترنتی هم خریداری کنید تو سایت خودشون هست.
موفق باشید
(11 مهر 1392 01:33 ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1392 12:39 ب.ظ)IT_SUT نوشته شده توسط: [ -> ]

چه عجب یکی محل داد به ما ! Smile

تا الان فکر می کردم همه پیام هام فقط مال خودم نشون داده میشه =))

نه داداش تو پیام بده ، جوابش با منWink
(11 مهر 1392 04:28 ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط: [ -> ]دقت کردین وقتی یه کتابی رو شروع میکنین...
فصلای اولش شیرین و باحاله و آدم هی میخواد بخونه!!
وسطای کتاب انقدر طولانی و سخته و کند میگذره که حالت از اون درس بهم میخوره.
ولی وقتی یکی دو فصل آخر که میرسه آدم هر جوری شده میخواد کتاب رو تموم کنه بزاره کنار!! Big Grin

آره واقعا فصلای وسطی خیلی خسته کننده میشن ....
پیشنهادی برا بهتر شدن این وضعیت نیست؟؟؟
میخواستم بدونم موضوعات زبان عمومی مشخصه ؟
گرامر و لغاتش رو منظورمه
دیروز که خیلى بد بود! حوصله ى خوندن هیچ درسى رو نداشتم Sad
ببینم امروز در نهایت چگونه پیش میره! تا اینجا که معمولى بوده...
من طراحی و پایگاه تمام کردم ساختمان هم تقریبا تمام فقط می‌خوام یه دور بیشتر قسمت درخت بخونم

تا ۱۹ مهر هم قصد دارم شبکه و سیستم عامل تمام کنم

البته هوشم تقریبا ۵۰%خوندم گسست که خونده نخونده فرقی‌ نداره چند فصلی خوندیم

نرم و مدیریت هم به سفارش دوستان گذاشتیم برا آزمون ها
لینک مرجع