تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
مرسی ماه بانو. کمک بزرگی کردی
(23 مهر 1392 12:45 ق.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط: [ -> ]واسه مبحث زمانبدی اگه میتونی در کنار کتاب کنکوری که داری یه نگاه به سیتم عامل استالینگز بنداز
(23 مهر 1392 01:10 ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]من سیستمو دارم از پوران میخونم همه چیش خوبه ک،جاهاییم که متوجه نمیشم استالینگز خیلی خوبه،من تقریبا سیستمو خوب فهمیدم سوالی داشتی بگو
ازپوران که میخونم همون خلاصه استالینگز پس نباید بقیه کتابا هم زیاد پیچونده باشن

من زمانبندی رو از استالینگز خوندم کتابای کنکوری شدیدا خلاصش کردن،سوالی داشتی بپرس
(23 مهر 1392 02:44 ق.ظ)AMMehr نوشته شده توسط: [ -> ]سیستم همون بحث زمانبندی رو من حقیقت رو که خوندم دیدم اصلا نمودار نداره و هیچیه! واسه همین استالینگز رو یه نگاهی کردم که فهمیدمش! البته استالینگز FeedBack ها یه جوری بد گفته که حتی من موقع دانشگاه هم با این تیکش مشکل داشتم ولی بجاش حقیقت این قسمت رو جبران کرد در کل استالینگز رو کنارتون داشته باشید بد نیست!

سلام ممنونم از راهنمایی خوبتون
استالینگز هم دارم
سبک سوالات سیستم عامل کنکور بیشتر مسئله است مخصوصا سال 91 که 5 مسئله داده هر صفحه 1 سوال!!
حقیقت از زمانبندی هیچی مسئله نگفته ولی در کل بیانش خوبه و مفهومی
مقسمی هم خیلی راحت و خوب گفته اما به یه مباحثی میرسم که مشکل پیش میاد میبینم مقسمی یکسره جواب آخر رو گفته برای حل که مراجعه میکنم به پوران متوجه میشم 180 درجه اختلاف فاز دارند باهمAngryDodgy
البته باید جوابای سوالات را با سنجش مقایسه کرد و بعد دید که کدوم درست میگن
هر چند کنکور هم تستهاش غلط داره!Smile
اگه فرصت بشه همون پوران رو میخونم Confused
(23 مهر 1392 01:23 ق.ظ)mojhde نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا بین این همه آدم کسی نیست جواب سوال منو بده که واس نظریه و پایگاه کسی هست که کتابای پوران پژوهشو خونده باشه یا بخونه ؟؟
اگه کسی هست میشه راهنماییم کنین که محتواش چطوره و به درد کنکور می خوره یا نه؟؟

سلام
برای پایگاه من از کتاب پوران تعریف شنیدم، و اینکه با توجه به سطح سؤالات کنکور، کافیه (فقط شنیدم!). برا نظریه پوران چاپ 89 و گسترش علوم چاپ 87 این کتابها رو خوندم.

پوران سعی کرده به مطالب بیشتری بپردازه ولی خوب مطالب رو انتقال نمیده و علوم پایه سعی کرده خلاقیت و توانایی حل مسئله رو بالا ببره و تستاشم بیشتره ولی خیلی از تستها رو غلط جواب داده.

به نظر من کتاب پوران و علوم پایه جفتشون خوب نیستن ولی اگه نمی خواهید مرجع بخونید، ترکیب این دو تا بدک نیست. البته من کتابهای دیگه رو ندیدم.
(23 مهر 1392 09:31 ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]کسایی که مشکلشون مهندسی نرم افزار هست بخونن :

خودم برای نرم افزار اول کتاب پارسه (سه سال پیش) رو میخونم .. بعد کتاب مقسمی که جمع و جورتره میخونم .. آخرش هم یه نگاه اجمالی به پرسمن ویرایش 5 میزنم .. درضمن همزمان و فصل فصل این سه کتاب رو پیش میبرم که هم تکرار بشه و هم بهتر درک کنم
اگر هم توی آذر وقت داشته باشم سعی میکنم به کتاب ویرایش 7 هم نگاه بندازم (روی هم میشه 4 کتاب ناقابل :|)

(یادش بخیر برا دانشگاه سه کتاب پارسه + سالخورده + پرسمن خوندم .. با سه ترجمه مختلف .. بعد رفتم کتاب جعفرنژاد رو امتحان دادم .. یعنی با تمام وجود درک کردم سختی این راه رو .. برای هر واژه سه معنی مختلف خوندم که ربطشون دادم آخرش واژه ها با معانی دیگه اومده بود .. قیافم اون روز دیدنی بود :دی )

این درس یه درس مفهومی هست
مثلا سوالای پارسال که میگن مشتراکاش خیلی سخت بوده رو نگاه کردم از 6 تا فعلا سه تاشو رسیدم بخونم
از این سه تا دوتا درست زدم

یک سوالش که نسبتا راحت بود
ولی دوتا سوال دیگه واقعا مفهومی بود .. که یکیش رو درست زدم
ولی اونی که غلط زدم هم مفهومی بود و هم در هیچ کدوم از سه کتابی که خوندم بهش توجه نشده بوده (بهترین انسجام توی خود پرسمن هم نگفته کدومه :|)

(از سه تا سوالی که هنوز بهشون نرسیدم بنظرم اگر خونده بودم میتونستم دوتا دیگشو بزنم .. یعنی با یه دور خوند کتاب 4 تا از سوال پارسال رو درست میزنم .. خدا کنه برا کنکور هم همینطور بتونم نرم رو خوب بزنم .. توکل برخدا )

نتیجه :
برای نرم افزار باید علاوه بر خوب خوندن یه دید کامل از درس گرفت و بعضی از سوالها رو با خلاقیت خودت حل کنی چون تا اونجا که نگاه کردم داشتیم هر سال چندتا سوال که سوالش خیلی واضح بوده ولی عمرا چنین چیزی رو توی کتابا دیده باشی

کلا نرم افزار رو میشه توی 5 دقیقه زد ... این یک مزیت
ولی خیلی باید مفهومی خونده باشی
پیشنهاد من اینه بهترین زمان یادگیری رو بزارین برا نرم افزار .. و یکم دید خلاقتر روی حل مسائل نشون بدین

به امید موفقیت دوستان
===========================

(23 مهر 1392 04:00 ق.ظ)AMMehr نوشته شده توسط: [ -> ]از طراحان عزیز سوالات کنکور تقاضا دارم لطف کنن کنار سوال بنویسند "یه جوری سوالو دادیم که نتونی حلش کنی"
والا چه وضعیه!!!!!!!!! گسسته فصل 2 مبانی شمارش تستا رو امروز داشتم کار میکردم! شاید 1 یا 2 تاشو خودم تونستم حل کنم! سوال داده راه حل رو بلد بودم ولی جواب رو دقیقا به عدد میخاست حالا تویه راه حل 5 تا عدد مختلف دارم به توانهای 8 بعد هر کدوم از اینا با یک عدد دیگه هم ضرب شدن در آخر هم یکی درمیون جمع و تفریق میشن!!! خووووو نامرد چه وضعیه! اینو من بخام حل کنم 20 دیقه طول میکشه!! یهوووو بگو می خام سوال نتونی حل کنی ما بیخیال شیم! والا!
یوسفی هم دقیقا راه حل رو رفته بعد جواب آخرشو یهووو نوشته!!! معلومه با ماشین حساب بدست آوره :-D ما باید چی کار کنیم؟؟؟

دوست عزیز کلا گسسته همینطوری هست
اگر سخت هست برای همه هست ..

یکم باید سرعت محاسبتون رو بالا ببرید
هر چند من خودم گسسته رو تازه دیروز استارت زدم .. فقط به این امید میخونم که سوالای امسالش بتونم یکی یا دوتاشو بزنم و البته بیشتر تمرکزم رو میزارم روی موارد مشترکش با ساختمان داده و طراحی .. به شما هم همین پیشنهاد رو میکنم

درضمن چیزی از گسسته یادمه اینکه گسسته درس فراری هست (یکی از علت هایی که تازه خودم الان استارتش رو زدم همین هست)

سخت تر از گسسته سوال نداشتیم تا به الان ..
برای درسای سخت باید جور دیگه رفتار کرد

ی لحظه با خودت فکر کردی اگه سوالات امسال مثه کتاب پرسمن تغییر بکنه (حدود 60 تا درصد 70 درصد تغییر) چه بلایی سرت میاد ؟؟

اینه که اذیتم میکنه وگرنه خودمم قبلا ویرایش 5 رو خوندم .

در ضمن این سه کتابی که میگی متنهاشون تقریبا مشابه یا لااقل بر عکس هم نیست . اما جون من وردار ویرایش 7 رو نیگا بنداز ببین به دانسته هات شک میکنی یا نه؟

با این همه نظر من اینه که از اونجا که ، تا حالا ویرایش 5 پرسمن مرجع کنکور بوده با توجه به ویرایش جدید این کتاب ، اون مورد توجه قرار میگیره باید 7 رو بخونیم. همونطور که توی دانشگاهها از ترم پیش دارن 7 رو تدریس میکنند.
گسسته میخونم به امید اینکه بشه سوالاشو زد خدایا امسال این سوالای گسسته اسونتر باشه
آمممممممممممممممممممین
وگرنه وقتی ک دارم روش میذارم هدر میره Sad
آغا خسته شدم اینقدر خط به خط و صفحه به صفحه درس خوندم.یه ۴ تا نقاشی توش نیست چند صفحه بریم جلوBig Grin
بهتره برم یه آهنگی گوش کنم
واقعا لازمه نرم افزار کتاب عظیمی مثل پرسمن خونده بشه ؟!!
بچه های پیام نور که دانشگاه این کتاب رو خوندن خب حالا یه کتاب خلاصه تر بخونین Shy
جلد 1 و 2 پرسمن با اون عظمت Confused
من که با مقسمی میخونم خیلی هم راضیمCool
(22 مهر 1392 10:33 ب.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 مهر 1392 10:06 ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط: [ -> ]
فردا سه شنبه است!
عید روز چهار شنبه است.

پیشواز فقط واسه ماه رمضون که نیس Big Grin
سلام به همگی دوستانم امیدوارم ایام به کامتون باشه خب صبح که خیلی خوب نبود 2ساعت سیستم عامل خوندمDodgy ایشاالله بعد ازظهر کشته میشهWink بچه ها یه سوال ما برا شبکه همون تننباوم پاس کردیمCool ولی خیلی زیاده مطالبش یا توجه به این وقت کمی که دارم شما به جز کتاب پارسه واسه شبکه چی پیشنهاد میدین که هم مطالب اصلیو پوشش بده هم تسها لطفا یه راهنمایی بکنید مرسیWinkHeart
فعلا بای تا شب Big Grin
(23 مهر 1392 03:21 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی دوستانم امیدوارم ایام به کامتون باشه خب صبح که خیلی خوب نبود ۲ساعت سیستم عامل خوندمDodgy ایشاالله بعد ازظهر کشته میشهWink بچه ها یه سوال ما برا شبکه همون تننباوم پاس کردیمCool ولی خیلی زیاده مطالبش یا توجه به این وقت کمی که دارم شما به جز کتاب پارسه واسه شبکه چی پیشنهاد میدین که هم مطالب اصلیو پوشش بده هم تسها لطفا یه راهنمایی بکنید مرسیWinkHeart
فعلا بای تا شب Big Grin

من مدرسان دارم بدک نیست
فقط همینو میخوام بخونم
پوران هم هست ولی ناقصه
3000 مسئله هم نگیر بیخوده
کلی تبلیغش بود رفتم گرفتم منصرف شدم
(23 مهر 1392 01:56 ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط: [ -> ]ی لحظه با خودت فکر کردی اگه سوالات امسال مثه کتاب پرسمن تغییر بکنه (حدود 60 تا درصد 70 درصد تغییر) چه بلایی سرت میاد ؟؟

اینه که اذیتم میکنه وگرنه خودمم قبلا ویرایش 5 رو خوندم .

در ضمن این سه کتابی که میگی متنهاشون تقریبا مشابه یا لااقل بر عکس هم نیست . اما جون من وردار ویرایش 7 رو نیگا بنداز ببین به دانسته هات شک میکنی یا نه؟

با این همه نظر من اینه که از اونجا که ، تا حالا ویرایش 5 پرسمن مرجع کنکور بوده با توجه به ویرایش جدید این کتاب ، اون مورد توجه قرار میگیره باید 7 رو بخونیم. همونطور که توی دانشگاهها از ترم پیش دارن 7 رو تدریس میکنند.

من هم گفتم برای آذر به ویرایش هفت نگاه می اندازم
چون به غیرعادی بودن کنکور ایمان دارم و برای قبولی باید حداکثر حالات رو در نظر بگیرم
(یه برنامه برای اذر گذاشتم که توکل برخدا اگر شدنی بشه برای اکثر درسا کتاب مکمل میخونم .. که برای نرم ویرایش 7 رو انتخاب کردم)

خود کتاب زبان اصلی رو دارم که کاش اول فروردین شروع به خوندن این میکردم که هم زبانم قوی میشد و هم نرم افزارم ولی الان دیگه دیره بخوام به زبان اصلی رجوع کنم (900 صفحه هست .. و هیچی وقت نخواد یک ماه کامل تمرکز میخواد)

پس حتما نگاه به ترجمش میکنم ..

شما کدوم ترجمه ویرایش 7 رو میخونین ؟!! (کلا چندتا ترجمه داره ؟)
ممنون
به نظر من = مدرسان
(23 مهر 1392 03:45 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من = مدرسان

سلام معماری چی میخونین؟
من تازه میخوام معماری بخونم Big Grin
البته پایم قویه Sleepy
(23 مهر 1392 04:04 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 مهر 1392 03:45 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من = مدرسان

سلام معماری چی میخونین؟
من تازه میخوام معماری بخونم Big Grin
البته پایم قویه Sleepy

اگه پایتون خوبه پوران کافیشهCool
من وتسه 1 و 4 میخونم Wink
ELI-77شما واس نظریه کتاب حق جو رو خوندید ؟؟یا فک کنم اون یکی سهرابی بود؟؟؟؟
لینک مرجع