تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11 مهر 1392 11:24 ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]خب!! تا اینجای روزو از خودم راضیم!! دوستان من یه دوست میخوام واسه رفع اشکال! طبق آزمونا میخونم و میخوام این ۲۵ درصدارو با هم رفع اشکال کنیم! کسی هست؟!!

کسی نبود؟!! Smile
دور تکمیلی 25 درصد اول آزمونهای پارسه رو شروع کردم از امروز ...... بعضی درسها مثل معماری و محاسبات هنوز مونده .... که تو این دور اونها رو هم می خونم .

روز خوبی پیش رو داشته باشیم .
(11 مهر 1392 04:07 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1392 11:24 ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]خب!! تا اینجای روزو از خودم راضیم!! دوستان من یه دوست میخوام واسه رفع اشکال! طبق آزمونا میخونم و میخوام این ۲۵ درصدارو با هم رفع اشکال کنیم! کسی هست؟!!

کسی نبود؟!! Smile

اگه قول بدی سوالهای سخت سخت نپرسی، هستم Big Grin
کسی اینجا اخر جواب منو نداد درمورد اینکه طبق 25% اول پارسه ، مدیریت میشه کدوم فصل ها ؟
کسی مدیریت نمیخونه احیانا؟
واقعا این شبکه کروس رو میگیرم دستم احساس میکنم کارشناس شبکه شدمSmile چه حس زیباییHeart امیدوارم به حقیقت بپیوندCool
چقد زیبا بود فصل اولشRolleyes
دوستان حل تمرین چاپ 6ام رو ندارین؟؟؟ من 5ام رو دارم زیاد مچ نیست
(11 مهر 1392 12:34 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]به اون روزی دارم فکر میکنم که به جای دانشگاه : ایشالا دانشگاه تهران ، بنویسم دانشگاه تهران
و
وضعیتم رو از پشت کنکوری ارشد ، بزارم دانشجوی کارشناسی ارشد
سلام ایشالله حمید اقا براتون ارزوی موفقیت می کنم ولی گفته باشم دانشگاه تهران ماله خودمهDodgyBig Grin
خب خب از دیروز مثلا شروع کرده بودم با ازمونای پلرسه پیش می رفتم به جز 2.45 بیشتر نخوندم واقعا عصبانی هستم امروزم همش یه فصل پایگاه خوندمAngry حالا بخونیم تا شب ببینیم چی پیش میاد دیگه Confused
(11 مهر 1392 05:22 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]کسی اینجا اخر جواب منو نداد درمورد اینکه طبق ۲۵% اول پارسه ، مدیریت میشه کدوم فصل ها ؟

مگه نگفته چه مباحثی میاد؟؟؟
(11 مهر 1392 05:22 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]کسی اینجا اخر جواب منو نداد درمورد اینکه طبق 25% اول پارسه ، مدیریت میشه کدوم فصل ها ؟

شما یه سر بری سایت پارسه به تفکیک رشته مشخص کرده ... بخش سرفصل آزمون ها !
من خودم مال کامپیوترو از سایت گرفتم
(11 مهر 1392 07:39 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1392 05:22 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]کسی اینجا اخر جواب منو نداد درمورد اینکه طبق ۲۵% اول پارسه ، مدیریت میشه کدوم فصل ها ؟

گفته اما اصلا طبق فصل های کتاب خود پارسه نیست اما دقیقا عین فصل های کتاب مبانی مدیریت رابینز گفتهUndecided

(11 مهر 1392 07:43 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]شما یه سر بری سایت پارسه به تفکیک رشته مشخص کرده ... بخش سرفصل آزمون ها !

سرفصل ها رو دارم نمیتونم فصل های کتاب مدیریت پارسه رو با سرفصل ها تطبیق بدم طبق ترتیب فصلهاش نیست Huh
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام و خسته نباشید به همگی
سلام به همگی
خسته نباشید.
اونایی که نرم افزار دانشگاه شریف مد نظرتونه تلاشتونو بیشتر کنید تا ایشالا سال آینده هم کلاسی شیم.
پرانرژی باشید......SmileBig Grin
(11 مهر 1392 07:57 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1392 07:39 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]

گفته اما اصلا طبق فصل های کتاب خود پارسه نیست اما دقیقا عین فصل های کتاب مبانی مدیریت رابینز گفتهUndecided

(11 مهر 1392 07:43 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]شما یه سر بری سایت پارسه به تفکیک رشته مشخص کرده ... بخش سرفصل آزمون ها !

سرفصل ها رو دارم نمیتونم فصل های کتاب مدیریت پارسه رو با سرفصل ها تطبیق بدم طبق ترتیب فصلهاش نیست Huh
رابینز رو بخون کتاب خوبیه
دوستای خوبم! اینجا کسی قوانین حل ریدینگ و اینارو بلده؟! اگه بلده بگه که بهش پی ام بدم به منم یاد بده!
(11 مهر 1392 07:07 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1392 12:34 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]به اون روزی دارم فکر میکنم که به جای دانشگاه : ایشالا دانشگاه تهران ، بنویسم دانشگاه تهران
و
وضعیتم رو از پشت کنکوری ارشد ، بزارم دانشجوی کارشناسی ارشد
سلام ایشالله حمید اقا براتون ارزوی موفقیت می کنم ولی گفته باشم دانشگاه تهران ماله خودمهDodgyBig Grin
خب خب از دیروز مثلا شروع کرده بودم با ازمونای پلرسه پیش می رفتم به جز ۲/۴۵ بیشتر نخوندم واقعا عصبانی هستم امروزم همش یه فصل پایگاه خوندمAngry حالا بخونیم تا شب ببینیم چی پیش میاد دیگه Confused

آره حمید جان منم به اون روزی فکر می کنم جای MIT بنویسم Harvard Smile
وووی خدا من چرا درس نمیخورم یعنی افتتضاح میخونم افتضاح روزی 2-3 ساعت AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngel خدایاSadAngry
لینک مرجع