تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
ی فصل پایگاه داده ب همراه ساختمان و سیستم زدیم بربدن...حال شدیدی داد....

عصرم بریم ب پیکارنرم افزارمدرسان ببینیم عایا میشود روش فن سالتو(بالاترین امتیازفن کشتی)رو روش اجراکرد وب درک نشوندش؟

تاشب....

فعلا

Sent from my HTC Desire HD
دوستانی که زبان میخونن یه گزارش بدن که چه ساعتی در روز و چقد وقت براش میزارن؟! آخه من میذاشتمش آخره شب و اکثرا هم میپیچوندمش! Smile واسه همین گذاشتمش وسط روز!
(22 مهر 1392 05:30 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که زبان میخونن یه گزارش بدن که چه ساعتی در روز و چقد وقت براش میزارن؟! آخه من میذاشتمش آخره شب و اکثرا هم میپیچوندمش! Smile واسه همین گذاشتمش وسط روز!
زبان هر ساعتی بخونی جواب میده
صبح بخونی آمادگی برای شروع درسا پیدا می کنی
شبم که باشه خسته باشی بازم می شه خوند
من شب می خونم . یک ساعت
(22 مهر 1392 05:30 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که زبان میخونن یه گزارش بدن که چه ساعتی در روز و چقد وقت براش میزارن؟! آخه من میذاشتمش آخره شب و اکثرا هم میپیچوندمش! Smile واسه همین گذاشتمش وسط روز!

ما نیز آخر شب اگه بشه ، نیم ساعت لغات آیلتس
شما برا زبان تخصصی چی میخونید؟
زبان تخصصی یه کتاب راهیان دارم ولی برام جالب نیس!
بچه ها واسه آزمون مدرسان 25% اول کتاب مبانی مدیریت رابینز کد.م فصل ها رو باید بخونیم؟؟؟
سلام کسی هست که واس نظریه و پایگاه کتابای پوران پژوهشو خونده باشه یا بخونه ؟؟
اگه کسی هست میشه راهنماییم کنین که محتواش چطوره و به درد کنکور می خوره یا نه؟؟
ممنون

من هر موقع که زمانهای کوتاه دارم زبان میخونم فعلا هم میخوام 504 رو تموم کنم بعدش کتابهای دیگه.
راستی فکر کنم به غیر از من شما هم سنجش شرکت میکنین درسته?
نظرتون چی بود راجع به سوالا و ... ?
ای بابا این سیستم عامل هم پوران یه چیز میگه مقسمی یه چیز دیگه
حقیقت هم که هیچی نگفته !
بخش زمانبندی سیستم عامل رو خوندین مشکل نداشتین ؟ مسئله حل کردین ؟
(22 مهر 1392 07:56 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا این سیستم عامل هم پوران یه چیز میگه مقسمی یه چیز دیگه
حقیقت هم که هیچی نگفته !
مقسمی رو نخون من قبلا ویس حقیقت رو گوش میدادم از متن مقسمی کلی اشتباه میگفت داره البته غیر مستقیم
همون پوران خوب گفته من زمانبندی قبلا جزوه حقیقت رو خوندم(پارسال)الان دارم پورانو میخونم خوبه ولی پارسالم با مسئله هاش مشکل نداشتم
(22 مهر 1392 08:01 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 مهر 1392 07:56 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]ای بابا این سیستم عامل هم پوران یه چیز میگه مقسمی یه چیز دیگه
حقیقت هم که هیچی نگفته !
مقسمی رو نخون من قبلا ویس حقیقت رو گوش میدادم از متن مقسمی کلی اشتباه میگفت داره البته غیر مستقیم
همون پوران خوب گفته من زمانبندی قبلا جزوه حقیقت رو خوندم(پارسال)الان دارم پورانو میخونم خوبه ولی پارسالم با مسئله هاش مشکل نداشتم

اشتباهات مقسمی مشخصه غلطه اما پوران قضیه رو پیچیده میکنه و حس میکنم اشکال هم دارهAngry
ضمنا فقط پوران و مقسمی از این فصل مثال زدن حقیقت متن درس فقط 1 یا 2 تا مثال گفته , بیشتر باید تست زد خیلی جاها هم زیادی گفته Sleepy

چرا این دو تا جزوه پوران و مقسمی با هم اینقدر فرق دارن ؟!؟!؟AngryAngryAngry

من هم معمولا روزی یه ساعت ... معمولا هم آخر شب
هم عمومی هم تخصصی از پارسه میخونم
(22 مهر 1392 09:47 ب.ظ)helena نوشته شده توسط: [ -> ]

من هم معمولا روزی یه ساعت ... معمولا هم آخر شب
هم عمومی هم تخصصی از پارسه میخونم

من امروز یه ساعت فقط دو صفحه تونستم بخونم...توو یه ساعت چقدر میخونین؟ Confused
بعد از چند روز سخت و نفسگیر فردا عید تعطیلBig GrinSmile
فردا سه شنبه است!
عید روز چهار شنبه است.
بچه ها همگی خسته نباشید.

امروز زیاد راضی نبودم ساعت مطالعم کم بود ...

شما هم هر وقت حس یه درسی رو داشته باشی اونو میخونید من که اینطوریم!!!

نمیدونم چرا هر وقت فکر میکنم باید خیلی کتاب بخونم خوابم میاد!!!!

ولی میدونم یه روزی همه این سختی ها تموم میشه و همه دنیا بهت لبخند میزنه....و فکر میکنم واقعا " به شادی های اون روز همه این سختی ها می ارزه...

پیش به سوی موفقیت....
لینک مرجع