تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها منم امروز بعد از کلی نا امیدی و عقب افتادگی تونستم یه شروع دوباره خوب داشته باشمSmile من فقط معماریم مونده و دو فصل نرم افزار انشالا بتونم به خوبی پیش برم و برسم درسای ۲۵%اولو یه مرور داشته باشم !
در ضمن از دوستای خوبی که راهنمایی کردن و روحیه دادن ممنونم.
به امید موفقیت
به حق همین شب عزیز ایشالا همه دوستان و رقبا و رفقا ، بهترین نتیجه رو در کنکور ارشد امسال بگیرن و مهرماه همکلاس هم بشیم
ایشالاااااا
(25 مهر 1392 10:51 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]به حق همین شب عزیز ایشالا همه دوستان و رقبا و رفقا ، بهترین نتیجه رو در کنکور ارشد امسال بگیرن و مهرماه همکلاس هم بشیم
ایشالاااااا

آمین
سلام به همگی امیدوارم که قاتلای حرفه ای شده باشیدخدا بخیر کنه بعد کنکور قاتل نشیم خوبهBig GrinBig Grin خوب تا به این ساعت البته تا 8.30 من 5.28 خوندم ساختمان داده صف و لیست پیوندی مونده که فردا کشته میشهWink برا همتون ارزوی موفقیت میکنمHeart
فقط ١٦ هفته مونده
امیدوارم هیچکسی حسرت این روزارو بعد کنکور نخوره
.............!!!
ان شاالله...
سلام.هر کاری میکنم ساعت مطالعم از 6 ساعت بیشتر نمیشه.SadAngryالبته عقب نیستم و از تابستون شروع کردم.آهان همین الان خیلی فکر کردمSmileمن یه راه بیشتر ندارم اینکه صبح ها ساعت 6.5بیدار بشم و 7 شروع کنم(قبلا 8 شروع میکردم)
مثلا امروز میخواستم 9 ساعت بخونم بازم 6 ساعت خوندم.
دوستان دارم وقت و از دست میدمSad مهمون داریم سرم شلوغه Sad(( دیروز و امروز هیچی نخوندمSad( از شنبه میخوام 6 پاشم تا 12 شب بخونم واسه 5روز تا جمعه بریم پارسه

خداااااااااااااااا کمکم کن

بچه های رقیب من دستا بالاااااااااااااااااااااااااااااااااا Smile انرژی یعنی همه چی Smile
دیروز زود شروع کردم که مدار رو خوب برم جلو ولی وقتی ساعت مطالعه ام به حد غیر مجاز رسید دیگه نتونستم ادامه بدمBig Grin
امروز مدار رو ادامه میدم فکر کنم نصف فردا رو هم وقت بگیره
ولی سرعتم تو مدار بالا رفته دیگه لازم نیست رو هر سوال ربع ساعت بمونم متوسط 5 دقیقه ای حل میشن

(25 مهر 1392 01:24 ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 مهر 1392 10:55 ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط: [ -> ]مدار خوندم
یه ساعت دیگه بخونم به برنامه ریزی مدار می رسم
دو روز نیم براش گذاشتم فکر نکنم برسم تست بزنم ولی تمرینا خودش یه نوع تسته
(به مرز ۴ ساعت که میرسم دیگه هنگ می کنم)

منم به ۵ میرسم دیگه نمیتونم بخونمBig Grin

دلیلش اینه که بدنمون عادت نداره به درس Big Grin
یه حالتیه مثل اور دوز

کسی این سواله رو بلده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شما مدارالکتریکی رو از رو چی میخونید؟
پارسه که خیلی روش عجیب غریبی گفته!مثلا میخواسته شیرینش کنه اینجوری؟!
من برا هوش میخوام..میدونید چه مباحثی از مدار رو برای هوش بخونم کافیه؟
مرسی
(25 مهر 1392 02:22 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 مهر 1392 02:06 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]من دوس ندارم سال دیگه هم توی این تاپیکا باشم Angry Angry Angry Angry

انشالله سال دیگه هیچکدومون این تاپیک نباشیم و بریم قسمت ارشد فعالیت کنیم
انشالله Heart
ولی من دوست دارم سال دیگه بیام اینجا به بچه هایی که کنکور دارن روحیه بدمBig Grin
چرا من تو یه حلقه Busy wait گیر کردم هر چقد میخونم جلو نمیره
فکر میکنم زایاد وسواسیم
(24 مهر 1392 01:59 ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط: [ -> ]اینجوری نیس که هر کس به رتبه اولی فکر کنه حتما همه درسا رو کامل میزنه !!! کدوم رتبه اولی یا تک رقمی هست که همه درس ها رو کامل زده باشه!! تو هر رشته ای! یا مثلا همه شاگرد اول ها معدلشون ۲۰؟؟
این حرفها و صحبت ها بیشتر محض شوخی و خندست که که وقتی میریم سراغ درس یه چیز کسل کننده از درس به ذهنمون نیاد و در واقع خیلی سخت نگیریمش.
حالا رتبه اولی ها که معلوم شد شما میشی رتبه ۲ Big Grin
چونه هم نزن Big Grin

منم به شدت حرفای شمارو تایید میکنمBig Grin
من هوشم هوش، نه نرم افزارTongue
من user و pass پارسه رو گرفتم کسی میدونه کجای سایتش باید وارد شم؟
(26 مهر 1392 01:46 ق.ظ)Onix نوشته شده توسط: [ -> ]شما مدارالکتریکی رو از رو چی میخونید؟
پارسه که خیلی روش عجیب غریبی گفته!مثلا میخواسته شیرینش کنه اینجوری؟!
من برا هوش میخوام..میدونید چه مباحثی از مدار رو برای هوش بخونم کافیه؟
مرسی
تو سایت پارسه که تحلیل کرده برای هوش گفته معمولا تاکید بیشتر روی مدارهای مقاومتی، مدارهای مرتبه اول، و مدارهای مرتبه دومه...
من که قشنگ گیر کردم سر مدار Sad

(26 مهر 1392 03:00 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]من user و pass پارسه رو گرفتم کسی میدونه کجای سایتش باید وارد شم؟

تو پرتال پارسه برای آزمون های PSE گزینه PSE داره ، راهنمای تصویری هم داره . برای آزمون های حضوری هم تو سایت نوشته اینجا :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الان هم پیش نمایش کارت آزمون اول هست .
لینک مرجع