تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09 مهر 1392 02:59 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]اقا این سومین چهارمین نظرو سوالی بود که ما تو این هفته تو گروه درسی دادیم کسی تحویل نگرف جو گرفتتم برم یه یوزر دخترونه با یه عکس جیگر بزارم تا بلبل بشن رفقا!! (عقده ای شدیم رف) :پییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DodgyCool

بچه ها کیا شبکه هستن؟

راسی بچه ها مدیر تاکید کردن اگه بازم اینجا سوال درسی یا مشاوره بپرسین تایپیک جمع میشه!
پس اینجا فقط باید انرژی بدید ولاغیییییییییرTongueTongue
(08 مهر 1392 11:41 ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 مهر 1392 11:19 ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 مهر 1392 10:27 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]امروز خیلی خیلی بد بود Sad یه ساعت خوندم فقط....

مال من بدتر بود شاید ۱۰ دقیقه خوندم!
ولی ایشالا از فردا با یه برنامه ریزی درست همه رو جبران می کنم
قول می دم!

:| هنوز که سر شبه... هنوز میتونین بخونین...میگین از فردا ..فردا هم میگین از پس فردا ..البته من خودم اینطوریم
ساختمان داده داره کم کم تموم میشه ..از فردا محاسبات
Sad( کلاسای دانشگاه چقد اذیت میکنه Sad( اخه ریزپردازنده به چه دردی می خوره واسه ارشد من؟ ؟Sad(
ریزپردازنده عشق منه
هر ترم(به جز یه ترمش) یه درس نمی ذاشت مشروط شم ترم 7 میکرو نذاشت
میکرو برا کارای سخت افزاری هم میگن واجبه
(08 مهر 1392 11:55 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 مهر 1392 06:58 ب.ظ)h4cker نوشته شده توسط: [ -> ]به نام خدا
سلام به رفقای دیروز و رقبای امروز D:
بچه های IT که کتاب نظام اسلامی رو دارند یا خوندن برای شما هم فصل هشت کتاب چاپ نشده !؟
در مورد هوش مصنوعی چه کتابی میخونید ؟
راستی در مورد آزمون ، من میخوام پارسه ثبت نام کنم نظر مثبتتون چیه !؟ D:
با تشکر
موفق باشید

اگه فصل هشت طراحی واسط کاربر هست برای من چاپ شده بود

(08 مهر 1392 11:55 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 مهر 1392 11:46 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]منم بلاخره از مسافرت اومدم احتمالا از فردا دوباره به این اجتماع زیر مجموعه میشویم D:

(08 مهر 1392 04:56 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]من ۲۴ساعته بیکارما...ولی بازم نمیتونم درس بخونم تمرکز ندارم Sad
مسافرت برو یا محل درس خوندنتو عوض کن مثلا برو کتاب خونه

کتابخونه نمیتونم! یعنی خودم مشکلی ندارما ! بقیه مشکل پیدا میکنن! آخه با صدای بلند درس میخونم! Smile
میتونی یه چند روزی به کل درسو بزاری کنار نه حتی ۱ دقیقه هم نخونی چون بار روانی داره بعدش خوب میشه
منم تایید می کنم این چند روز نخوندن بدون به فکر کردن به درس خستگی رو از بین می بره
(09 مهر 1392 02:32 ق.ظ)elynn66 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام!!!
بچه ها فردا برای من روز مهمیه چون قراره به خاطر کنکور ارشد، از کارم استعفا بدم :دی
دعا کنید واسم که موافقت کنند...
اگه به خاطر کسب علم این کار رو انجام می دین تبریک می گم ولی اگر به خاطر پوله اشتباهه
(09 مهر 1392 02:33 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 مهر 1392 02:19 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی شادو پر انرژی میرم سراغ درس دوم از مز اول مهندسی نرم افزار و به قول اقا حمید می کشمشBig Grin میگم این اقا حمیدو اقا افشین رقیب هم شدن رفتن کل انداختنBig Grin متاسفانه برا ازمون پارسه میرسم ۴تا درس بخونم Confused ولی خب اشکال نداره ازمون های بعدی جبران میکنمWink همگی موفق باشید رقبا ببخشید رفقاTongue

Big GrinBig GrinBig Grin
من خیلی دوست دارم بیشتر رفیق و رقیب خوب داشته باشم
خدارو چه دیدی شاید سال دیگه همین موقع بیشترمون همکلاسی بشیم Cool
وای چقدر خوب میشه
اونایی که دانشگاه تهران مدظرشونه اعلام کنن تا از الان رقیبام و همکلاسیامو ببینم و باهاشون زودتر آشنا بشم

شرمنده ما شریفیم Big Grin
(اگه برا جنبه ی علمی می خوای بری دانشگاه تهران اشتباهه اگه برا زندگی کردن درسته)

دیشب خواستم پارشال رو شروع کنم هیچی نفهمیدم
رفتم مشتقات پاره ای رو از رو حسابگان یه مرور سریع کردن الان هم شروع کردم به پارشال
(09 مهر 1392 02:10 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کیا شبکه هستن؟

حاضر
(09 مهر 1392 02:33 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 مهر 1392 02:10 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کیا شبکه هستن؟

حاضر

اخییییییش ی شبکه ای پیدا شدAngel
شبکه رو هنووووز نخوندمه

بچه ها ی خواهش دارم
از هردرسی که میخونین ی خلاصه کلی اگه کردین یا مقایسه کردن چند قسمتو باهم لطفا چکیدشو تو قسمت تایپیک مربوط به هردس بزارید که اونجا بخونیمشون
فکرشو کنید خیلی عالی میشه ها
سودای رقابت در سر داری؟؟ Big Grin
abji22 کجایی هستی؟؟ بخاطر "نخوندمه" گفتنت میگم .
این مربوط به لهجه های یکی از شهرستان های بوشهر میشه که به نظر من خیلی بامزه و دوست داشتنیه
----------
elynn66 عزیز ، تصمیم درست یا اشتباهت به ارزش گذاریای زندگیت و هدفی که داری بستگی داره

خودم پارسال با اینکه از کار استعفا داده بودم اما همون داشتن وقت زیاد عاملی شد که سهل انگاری کنم تو خوندن ! و امروز رو حواله کنم به فردا
اما امسال برگشتم سرکارم ، چون مجبورم میکنه از وقت کمم استفاده بهینه کنم ...

به هرحال امیدوارم هر تصمیمی میگیری بهترین باشه و سال دیگه این موقع خوشحالیتو ببینم
-----
دیشب ساختمان داده رو تموم کردم
پس تا اینجا ... ساختمان داده و هوش مصنوعی فینیـــــــــــــــــــــــش
فصل اصول شمارش رو از گسسته شروع کردم ، امشب طراحی رو هم به موازاتش میبرم جلو ... جا داشتم نرم افزار جونم رو هم میخونم
----
وای خدا چقد تست داره سیستم عامل حقیقت خسته شدم Sad
ای خدا این فصل تقسیم و غلبه طراحی الگوریتم چقدر تستهای سختی داره . Huhواقعا اگه بخوان تستهای خیلی سختی تو این فصل می توانند طرح کنند. Big GrinSmile
(09 مهر 1392 03:08 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 مهر 1392 02:46 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 مهر 1392 02:40 ق.ظ)elynn66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 مهر 1392 02:34 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
بچه ها فردا برای من روز مهمیه چون قراره به خاطر کنکور ارشد، از کارم استعفا بدم :دی

نکن این کارو اشتباه زندگیتو مرتکب نشوConfused

فکرام رو خیلی کردم به نظرم بهترین تصمیم رو دارم میگیرم :دی

(09 مهر 1392 02:34 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]

واقعا ریسک بزرگی میکنین (البته اگه کارتون دولتی باشه)
ولی من از ته دل آرزو میکنم شما در کنکور ۹۳ موفق بشین
انشالا Angel

کار نیمه دولتی دارم ولی خوب فکر میکنم اگر ارشد قبول بشم بهتر از این موقعیت گیرم میاد....
ارشد ارزششو نداره فرض کن بهترین دانشگاهم قبول شی انقدر وقتتو میگیره که تقریبا کار نمیتونی کنی از اونطرف دو سال فقط تئوریجات یاد میگیری آخرشم هیچی یاد نمیگیری ۲ سال حروم میشه سنت میره بالا .................. نمی دونم والله ولی اگه تصمیمتو گرفتی اونی که فکر میکنی بهتر انجام بده شاید منو امثاله منم که میگن نکن اینکارو شدیدا اشتباه میکنن به هر حال ارزو میکنم موفق شی
محمد جان داداشی موافقم با صحبتتون
ولی اگه کسی تصمیم گرفته ، نباید نفی کنی
منم مخالفم کسی کاری داره بیاد درس بخونه
ولی وقتی تصمیمشو گرفته باید ایشون رو تشویق کنیم
اگه بتونه هم کار هم ارشد که عااااااااااااااالیه
در هر صورت ایشالا موفق باشن elynn66

حق با تو هست حمیدجان ولی منم آخره جملم گفتم نمی دونم والله ولی اگه تصمیمتو گرفتی اونی که فکر میکنی بهتر انجام بده شاید منو امثاله منم که میگن نکن اینکارو شدیدا اشتباه میکنن به هر حال ارزو میکنم موفق شی
گسسته (پوران) چقدر وقت گیره کشت منو با این تستاش! فصل یک رو خوندم ولی تستهاشو کامل نزدم نصف تستاشو زدم بقیشو موقع دوره میزنم! نظرتون چیه؟
الان فصل شمارش رو شروع کردم!

در ضمن یکی بگه من عقبم یا نه؟؟ از اول شهریور شروع کرده بودم
پایگاه داده (مقسمی) فصل آخر مونده!
ساختمان داده تو فصل 6 (پوران) گیر کردم فعلا!
طراحی الگوریتم 1 فصل (پوران) خوندم!
شبکه (حقیقت) 3 فصل خوندم!
بقیه هم هیچی!!!
(02 مهر 1392 02:48 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مهر 1392 02:27 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مهر 1392 01:47 ق.ظ)sheriff نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان و رقیبای خوبم
می خواستم ازتون مشاوره بگیرم که بنظرتون درس معماری رو حذف کنم چی میشه؟ چون قبلشم زیاد سرکلاساش نمیرفتم (شاید ۶ جلسه) ولی براحتی قبول شدم.
اخه برام کاملا نااشنا بنظر میاد؟ هنوزم ازش چیزی نخوندمConfused
حذف نکن ۱۵ سوال میاد ازش بازم خود دانی

۱۲ تا میاد
البته تو IT میگم

خوب اگه کسی بخواد معماری بخونه باید مدار منطقیش نسبتا خوب باشه این طور نیست ما که ای تی می خونیم مدار منطقی که نمی خونیم فکر کنم به مشکل بر بخوریم
امروز کمی آمار خوندم .... حدود 2 ساعت ..... 10-15 صفحه هم بیشتر پیش نرفت .... ولی از کیفیتش راضی بودم .

به هر حال برای من ریاضیات اولین دورشون از مهر داره شروع میشه و امیدورام نتیجه خوبی هم بگیرم ازشون .... البته ریاضی مهندسی حذذذذذف خواهد شد ...... چیزی ازش یادم نمی اد .بقیه اش رو پیش می رم به امید نتیجه خوب.

الان هم بعد کمی استراحت دارم می رم دور دوم درس خوندنم رو شروع کنم ..... من که با برنامه پارسه دارم می خونم .....

راستی ....

راستی ...

راستی ..

راستی .

راستی نرم افزاری ها کیا هستن ...... لطفا دستا بالا .

بچه هااااا .... رفتم تا شب .

پرانرژی باشید .Smile
(09 مهر 1392 05:12 ب.ظ)AMMehr نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته (پوران) چقدر وقت گیره کشت منو با این تستاش! فصل یک رو خوندم ولی تستهاشو کامل نزدم نصف تستاشو زدم بقیشو موقع دوره میزنم! نظرتون چیه؟

ساختمان داده تو فصل ۶ (پوران) گیر کردم فعلا!
طراحی الگوریتم ۱ فصل (پوران) خوندم!
شبکه (حقیقت) ۳ فصل خوندم!
بقیه هم هیچی!!!
خوش بحالتون من تازه از امروز میخوام شروع کنم به خوندن پس خیلی دیرهHuh
(09 مهر 1392 05:12 ب.ظ)AMMehr نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته (پوران) چقدر وقت گیره کشت منو با این تستاش! فصل یک رو خوندم ولی تستهاشو کامل نزدم نصف تستاشو زدم بقیشو موقع دوره میزنم! نظرتون چیه؟

ساختمان داده تو فصل ۶ (پوران) گیر کردم فعلا!
طراحی الگوریتم ۱ فصل (پوران) خوندم!
شبکه (حقیقت) ۳ فصل خوندم!
بقیه هم هیچی!!!

باید بگم اگه برای سال اولتون هست که دارید میخونید یه خورده کمه بیشتر بخونید Smile اما اگه سال دومتونه خودم هنوز اینقد نخوندم Big Grin و خوبه Smile
(09 مهر 1392 06:40 ب.ظ)narjesk نوشته شده توسط: [ -> ]باید بگم اگه برای سال اولتون هست که دارید میخونید یه خورده کمه بیشتر بخونید Smile اما اگه سال دومتونه خودم هنوز اینقد نخوندم Big Grin و خوبه Smile

نه سال اولم یعنی پارسال اصلا نخوندم و همینجوری رفتم سر جلسه امسال میخام جدی بخونم مرسی پس باید وقتم رو بهتر تنظیم کنم
لینک مرجع