تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10 مهر 1392 10:09 ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]اصفهانی!!!!!Big Grin
چه همه هیدن بودن Big Grin

چقد این لینز خوبه Big Grin دمش گرم Tongue
(10 مهر 1392 09:59 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1392 01:13 ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]منم کامپایلرو از پوران خوندم، شما تستای کامپایلرو زدید یا فقط درسنامه ش؟ طراحی زبان برنامه نویسی رو می خونید؟

سعی میکنم یک سوم تستا رو بزنم. طراحی زبان برنامه سازی هم پوران گرفتم، مولفش همین استاد خودمونه. این ترم کلاس دارم باهاش همین درسو. میگه کتاب خوبیه و از روی ۳ تا منبع نوشته. حجمش زیاده.

امروز اصلا جالب نبود Sad شما هم یه روزایی اینجوری میشین؟ که حس درس نباشه؟ معمولا سیکلش چند روزه است؟ :ی

آره کتابشو دیدم خیییییلی حجیمه وقت میشه بخونیمش؟؟
فک کنم این که میگیم حس درس خوندن نیس یه جور تلقینه، حالا اگه شما به خودتون عکسشو تلقین کنین مشکلتون حل میشه احتمالا..
البنه برا خودمم پیش میاد.
تااخر شب چند صفحه دیگه باید بخونم ولی چشام اصلا باز نمیشه
عقب افتادم
(10 مهر 1392 10:09 ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1392 01:52 ق.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1392 12:39 ق.ظ)Mehrdad_CS نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی از دوستان گرایش رو توى پروفایلشون مشخص نکرده اند ;-)
چقدر دلم میخواست یه اصفهانی ببینم. ایشالا که اصفهانی هستی شما Big Grin

امروز یه کم ساختمان داده (مرور یه فصل رو هوا)، یه کم نظریه و یه کم هم الگوریتم Tongue سر جمع ۲ ساعت Smile)
h
اصفهانی!!!!!Big Grin
به به، یک اصفهانى دیگر در جمع مانشتى ها!
چه رشته اى میخواهید کنکور بدید؟
با نرمش قهرمانانه امروز تونستم با معماری و مدار خوب پیش برم...
منم 2 روز حالم خوب نبود
ولی با همون حال بد یه فصل زبان برنامه نویسی خوندم
ولی چون حفظیه فک کنم خیلی فراره....
(10 مهر 1392 05:21 ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1392 05:17 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1392 04:53 ب.ظ)elisa نوشته شده توسط: [ -> ]اکسپلورر عزیز من دارم با آزمونهای پارسه پیش می رم ..... شما گرایشتون چی هست ؟ نرم ؟ من نرم می خونم .... تقریبا جر ریاضی ها و معماری ۲۵ درصد اول همه تموم شده ...... ولی خیلی رضایت بخش نخوندم .... تو فرصت باقی مونده سعی می کنم به حد رضایت خودم برسونم .... و اگه بشه از هر درسی هم ۱ فصل دیگه بخونم که کارم برای ۲۵ درصد دوم کمی راحتتر بشه ...

خوشحال میشم شما هم از برنامه تون بگید و بفرمایید تا کجا رسوندید الان ؟ راستی گرایشتون هم اگه ممکنه ..... ههههه .... دیگه سوالی ندارم ..... باور کنید .

چه عجب یه آزمونی پیدا شد Big Grin
اگه خدا بخواد شبکه
فعلا درس نامه ها تمومه از ۱۵ مهر هم که آماده میشم واسه ۲۵% اول
خوبه بعد از آزمونا نتایجو بگیم کل کل کنیم رقابت ایجاد میشه Big Grin

بازم رقیب خواستین هستم میخوام امنیت و شبکه کنکور بدم

منم هستم شبکه Smile آزمون هم دارم مدرسان... رقیب هم می طلبیم Smile
(10 مهر 1392 10:38 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]اکسپلور پایگاه چقد خوندی؟جبررابطه ای رو باش خوبی؟اعصابمو بهم ریخته نفهمیدددددددمش

آره جبر رو از رو مقسمی خوندم کلا مقسمی خیلی آسونه و راحت میشه دورش کرد
یکم ظرفیت cache تو ببر بالا جدولا راحت تو مغزت load بشن Big Grin
(10 مهر 1392 11:59 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1392 10:38 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]اکسپلور پایگاه چقد خوندی؟جبررابطه ای رو باش خوبی؟اعصابمو بهم ریخته نفهمیدددددددمش

آره جبر رو از رو مقسمی خوندم کلا مقسمی خیلی آسونه و راحت میشه دورش کرد
یکم ظرفیت cache تو ببر بالا جدولا راحت تو مغزت load بشن Big Grin

اکسپلورر امروز دقت که کردم دیدم بیشتر وقتا انلاین بودین مثل من , سیستم تاثیر نمیذاره روی مطالعتون؟
به اون روزی دارم فکر میکنم که به جای دانشگاه : ایشالا دانشگاه تهران ، بنویسم دانشگاه تهران
و
وضعیتم رو از پشت کنکوری ارشد ، بزارم دانشجوی کارشناسی ارشد
(11 مهر 1392 12:34 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]به اون روزی دارم فکر میکنم که به جای دانشگاه : ایشالا دانشگاه تهران ، بنویسم دانشگاه تهران
و
وضعیتم رو از پشت کنکوری ارشد ، بزارم دانشجوی کارشناسی ارشد

امیدوارم موفق شی و به چیزی که میخوای برسی
بله، بعد از روزها بلاتکلیفی و بدون خابگاه بودن، بلاخره رفتیم باجگاه، خابگاه دانشگاه شیراز واسه بچه های دامپزشکی، و البته سنواتی های کارشناسی ارشد و کارشناسی مثل ما ! جوش که خیلی خوبه و ارومه امیدوارم این 8 روزی رو که الاف بودم و نتونستم درس بخونم رو زود تر جبران کنم.
(11 مهر 1392 12:14 ق.ظ)f2000 نوشته شده توسط: [ -> ]اکسپلورر امروز دقت که کردم دیدم بیشتر وقتا انلاین بودین مثل من , سیستم تاثیر نمیذاره روی مطالعتون؟
آره امروز یکی از روزای استراحتم بود + انجام کارای فارغ التحصیلی
و حالا 3 فصل اول طراحی تموم شد اما بدون تست Smile
بازم مثل شبای قبل ...... قبل خواب .

روز بدی نبود .... خدا رو شکر .... از خدا می خوام که هممون رو بیشتر و بیشتر کمک کنه .

برای همه آرزوی موفقیت تو این راه رو دارم ...... تا فردا ..... شب خوش .
لینک مرجع