تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه !

پرشور و با انرژی باشید از اول صبح

من به این فکر کردم که ما که اینجا بیشتر از 100 نفر نمیشیم ، از ما بهتر هم که نیست !

پس هممون اون دانشگاه هایی که میخوایم قبولیم Smile

نه ؟
سلام صبح بخیر رقباSmile
میخوام ساختمان داده رو قیچی کنم Idea
(15 مهر 1392 10:01 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]سلاااام
صبح بخیر

فک کنم من توی این جمع تنها کسی هستم که زودتر از همه بیدار میشم (ساعت ۷) اما دیرتر از همه شروع به خوندن میکنم (ساعت ۱۹) !

پرانرژی باشیـــــــــــــــــــد

نه اشتباه فک کردی.چون من از تو زودتر بیدار میشمBig Grin
جالب تر اینه زودترم شروع می کنمTongue
(15 مهر 1392 10:28 ق.ظ)IT_SUT نوشته شده توسط: [ -> ]نه اشتباه فک کردی.چون من از تو زودتر بیدار میشمBig Grin
جالب تر اینه زودترم شروع می کنم
خیلی هم عالی
و البته خوش به حالتون
من حتی روزای تعطیل هم نمیتونم صبح درس بخونم دیگه عادت کردم به مطالعه در شب

البته بین کارم زبان و گاهی بعضی از پی دی اف های درسا رو یه نگاهی میندازم واسه خالی نبودن عریضه

شما نرم افزاری یا آی تی؟؟؟
صب بخیر
امروز 1روز خوبه
بیاید امروز بترکووونیم
من که دانشگام؛پس اونایی ک سر کارو دانشگان استرس نگیرن
مهم ساعت و مفید بودن مطالعس
میخوامــــــتون شدید *-:
به نام خدا
سلام دوستان
زبان و معماری کامپیوتر برگ برنده است برای بچه های گرایش شبکه و امنیت ، اصلا دست کم نگیرید...
(15 مهر 1392 11:48 ق.ظ)h4cker نوشته شده توسط: [ -> ]زبان و معماری کامپیوتر برگ برنده است برای بچه های گرایش شبکه و امنیت ، اصلا دست کم نگیرید...

وایی من زبان نخوندم و قرار بود حذف کنم , معماری رو دوست دارم ولی هنوز شروعش نکردم
وقتمو روی درسای دیگه گذاشته بودم
(15 مهر 1392 03:25 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا من وقتی قاطی میکنم به همه چی بدبین میشم نقدایی جالبی نسبت به همه چی دارم!!
حالام در مورد گروه درسی!!:
این گروهای درسی ۲ تا مزیت عالی داره
۱/ بعضی ها واقعا تو کنکور قبول میشن که اگه نیان قبول نمیشن!!!!!!
۲/ بعضی هام یا عاشق میشن یا دیونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

گروه اول که زیادم هستن فقط میان ناله که بقیه رو نا امید کنن و تنها هدفشونم همینه!! موفقم میشن یکیم که نامید بشه شانس این گروه بالاتر میره!! اینا فقط کافیه بگن هنوز شروع نکردن یا خیلی عقبن یا یه فصل بیشتر نخوندن!!
گروه بعدیم دختر و پسر وسط درس خوندن میخاد ببینه چی چی نقل قولش کردن !!!! ان شاله عاشقم میشن ! اگرم کنکور قبول نشن دیونه!
یکیم مثل من میاد حرص میخوره!

میشه با مثال توضیح بدین؟! من متوجه نشدم! Smile

(15 مهر 1392 12:24 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]fatemeh69
در پاسختون باید بگم برای هرکسی ممکنه پیش بیاد و بنظرم بی انصافیه اینجور قضاوت کردن در مورد کسی!
در عجبم از کساییکه صحبت های ایشون رو سپاس زدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بهتره دوستان اینقدر غرق کنکور نشیم و رفتار اجتماعی صحیح رو نادیده نگیریم
کنکور و تحصیلات بالا آخر زندگی نیست ولی گویا بعضیا همه چیزو فراموش کردن
من همیشه منفی نمینویسم این برهه زمانی بقول Elahe@خانم حتی رتبه ۱ کنکورم داشته
بنظرم بعضی دوستان اینجا اغراق میکنن یا خونده هاشون رو به توان میرسونن من که انرژی مثبتی ندیدم
برعکس باعث تضعیف روحیه میشن
شما خودتون اگر به فکر مثبت نوشتن بودید اینقدر اهانت آمیز جملاتتونو کنار هم نمیچیدید...
من کامنت گذاشتم شاید دوستان یه چیزی بگن که ..... اما متاسفانه فقط جنبه منفیشو دیدن
جای مناسبی انتخاب نکردم کمکی به حالم نداشت و کار بیهوده ای بود
فکر میکردم محیط دوستانه هست اما سخت در اشتباه بودم!

عزیزم تورو خدا دوست باشین با هم! من با حرفای جفتتون موافقم و اینکه این تاپیک به جای کمک کردن باعثه ناامیدی میشه! مثلا من میام میبینم هی بچه ها میگن فلان کتاب خوبه عالیه با این که این همه کتاب دارم وسوسه میشم میرم اون کتابم میخرم! یا یه نفر میاد میگه نصفه کتابا تموم شده و اینا باز من ناامید میشم که چرا من عقبم پس! در حالیکه شاید جلوتر هم باشم چون مفهومی خوندن مهمه! یه دوستی هم گفته که بعضیا الکی میان میگن هنوز شروع نکردم یا یه فصل خوندم فقط اینم که انگیزه و امید کاذب میده فقط به آدم چون خیلیا دارن سخت میخونن و همشون اینجا نیستن! در کل اینو بگم که اگه زیاد به این تاپیک سر بزنیم تاثیر منفی داره چون هر چقدم بچه ها با هم دوست باشن رقیبای اصلی هم هستن! مشکل از تاپیک نیستا ! مشکل از خودمونه! اگه میخوایم واقعا قبول شیم اینجارو زیاد جدی نگیریم! (به خودم هم میگم چون خودمم زیاد میام! Wink )
سر کنکور چکنویس نمیدن ؟ آخه من مصرف چکنویسم بالاست جا کم میارم توی دفترچه بنویسمBig Grin
بعضی سوالا رو هم برای اطمینان چندبار حل میکنمShy
سلام
گوود مورنینگ
آی اَم حمید٨٨
آی هَو بکُش بکُش این او اِس
فاز انگلیسی برداشتم امروز
هلو مای فرندز
آ ی ام ا بلک بورد Big Grin
اااا مسری بود اقا حمیدTongue
سسسسلام امروز صبح 2.5 ساعتی شبکه خوندم فصل یک تموم شد و فوق العاده نفس گیر بودWinkDodgy
فقط یه سوال بچه ها اونایی که نرم افزار اسلام ناظمی میخونن به نظرتون یکم خیلی خلاصه نیست من احساس می کنم میخونمش همش سطحی میخونم خیلی کم توضیح داده نه به پرسمن که پدرمون دراومد تا پاسش کنیم نه به این بنظرتون من چیکار کنم ؟Confused
بریییم ببینیم بعد ازظهر چه می شود به قول یه دوست می کشمشونBig Grin
راستی من که نفهمیدم تو دو صفحه پیش چی شدHuh ولی هرکی هم الکی بنویسه خودشو خسته می کنه و ... ما که گول نمی خوریم Smile
دعوا نکنید دوست باشیدWink فعلا بای
(15 مهر 1392 10:44 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مهر 1392 10:28 ق.ظ)IT_SUT نوشته شده توسط: [ -> ]نه اشتباه فک کردی.چون من از تو زودتر بیدار میشمBig Grin
جالب تر اینه زودترم شروع می کنم
خیلی هم عالی
و البته خوش به حالتون
من حتی روزای تعطیل هم نمیتونم صبح درس بخونم دیگه عادت کردم به مطالعه در شب

البته بین کارم زبان و گاهی بعضی از پی دی اف های درسا رو یه نگاهی میندازم واسه خالی نبودن عریضه

شما نرم افزاری یا آی تی؟؟؟
من دقیقا برعکس شما هستم. صبح انرژی دارم و هر چی به شب نزدیک تر میشه از انرژیم کم میشه(پس مجبورم
صبح بیشتر بخونم تا جبران شه)

در ضمن من آی تی می خونم.Angel
(15 مهر 1392 12:24 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]شما خودتون اگر به فکر مثبت نوشتن بودید اینقدر اهانت آمیز جملاتتونو کنار هم نمیچیدید...
من کامنت گذاشتم شاید دوستان یه چیزی بگن که ..... اما متاسفانه فقط جنبه منفیشو دیدن
جای مناسبی انتخاب نکردم کمکی به حالم نداشت و کار بیهوده ای بود
فکر میکردم محیط دوستانه هست اما سخت در اشتباه بودم!

اصلا اصلا اصلا قصد اهانت یا ناراحت کردنتونو نداشتم
خیلی خیلی معذرت می خوام
(15 مهر 1392 03:25 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا من وقتی قاطی میکنم به همه چی بدبین میشم نقدایی جالبی نسبت به همه چی دارم!!
حالام در مورد گروه درسی!!:
این گروهای درسی ۲ تا مزیت عالی داره
۱/ بعضی ها واقعا تو کنکور قبول میشن که اگه نیان قبول نمیشن!!!!!!
۲/ بعضی هام یا عاشق میشن یا دیونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

گروه اول که زیادم هستن فقط میان ناله که بقیه رو نا امید کنن و تنها هدفشونم همینه!! موفقم میشن یکیم که نامید بشه شانس این گروه بالاتر میره!! اینا فقط کافیه بگن هنوز شروع نکردن یا خیلی عقبن یا یه فصل بیشتر نخوندن!!
گروه بعدیم دختر و پسر وسط درس خوندن میخاد ببینه چی چی نقل قولش کردن !!!! ان شاله عاشقم میشن ! اگرم کنکور قبول نشن دیونه!
یکیم مثل من میاد حرص میخوره!

اگه نذاری پای نقل قول کردن منم فکر میکنم به جای اینکه به همه امید بدن بیشتر ناامیدی موج میزنه تو گروه
حالا یا یکی میاد میگه من تموم شدم یا میگه هیچی نخوندم جز یه فصل !!!!!!Huh
حالا کی به کیه کی به هدفش میرسه الله علم Exclamation
موفق باشی دوست عزیز
ها ها ها من اومدم
بچه ها امروز روز خووووووووووووبیه به به چه هوایی چه حسی

من شب میام گزارش میدم ....
موفق باششیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییدSmile
لینک مرجع