تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
منم بالاخره اولین درسم تموم شد ینی معماری که پارسال الکی حذفش کرده بودم Smile حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد
(02 مهر 1392 12:23 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مهر 1392 10:06 ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]از اینها بگذریم، بچه ها روزی چند ساعت مفید درس میخونید، کیا کتابخونه ای هستند؟

هاتف جان من ۱۲:۳۰ میریم کتابخونه و تا ۷ میخونم
۱ ساعتشم غیر مفید حساب بشه یه ۵:۳۰ میخونم
که البته اصلا راضی نیستم AngryAngry

منی که فقط و فقط فکر و ذهنم واسه ارشد ، دانشگاه تهرانه ، پس باید حداقل ۷ یا ۸ ساعت راحت بخونم
ولی درستش میکنم
میکشمشون یکی یکی (الان نوبت طراحی + سیستم عامله)
چی می خوای امتحان بدی؟Huh
(02 مهر 1392 01:03 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]به اطلاع دوستان پارسه ای میرسونم کتابهای طراحی الگوریتم و مهندسی نرم افزار و پایگاه داده و هوش عوض شده
پایگاه داده رو رایگان و بقیه با ۵۰% تخفیف میدن
حالا سوال: این سه کتاب(هوش و نرم افزار و طراجی) ارزش هزینه مجدد داره یا بیخیال بشم؟

(02 مهر 1392 03:00 ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط: [ -> ]یه ۴ روزه دارم گریمالدی می خونم
فعلا فصل ۱ تا ۴ اش(شمارش,منطق,مجموعه ها,استقرا) رو خوندم ۵ و۸و۹ و۱۰ اش رو هم تا اخر هفته
بعدش چند روز استراحت و فصل اخر ریاضی مهندسی رو تموم می کنم و تا اخر هفته ی بعدش مدار+امار رو هم تموم می کنم
دو هفته ی بعدش برا ازمون اول اماده میشم
گریمالدی با تمرین هر روز یه فصل میخونی؟
اره درسته 13 روز طول می کشه ولی ارزشش رو داره(ساعت مطالعه ام بالا نیستSad)
(02 مهر 1392 10:35 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز هیچی نخوندم
هیچی
واقعاً کتابخونه رفتن یه عالم دیگه ایه
امروز نرفتم و نشستم خونه دیدم اصلاً حوصلشو ندارم
وقتی میرم کتابخونه و میبینم رقیبام دارن میخونن منم واسه اینکه کم نیارم میخونم
ولی تو خونه فقط داداشم هست که اونم فقط تو pes 2012 کل داریم و باید روشو کم کنم
دقیقا عکس تو هستم Big Grinوقتی خونه هستم راحتتر درس می خونم وقتی میرم کتاب خونه بقیه رو هم اذیت می کنم یا اگه کسی نباشه خوابم می گیره ولی تو خونه اهنگ می ذارم با صدای بلند باهاش درس می خونم خوابم هم نمی گیره
سلام . برای فهم بیشتر ریاضی مهندسی چه کتابی بخونم بهتره؟
(03 مهر 1392 08:22 ق.ظ)نرگس جاودانی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام . برای فهم بیشتر ریاضی مهندسی چه کتابی بخونم بهتره؟

اگه وقتت خیلی زیاده وایلی
اگه وقتت زیاده پارسه
اگه وقتت نه زیاده نه کم مدرسان
اگه وقتت کمه قیدشو بزن(البته اگه پایه ات ضعیفه)
میگم دوستان شبکه آی تی اینا . من کلا هیچ ربطی به شبکه ندارم ولی دوست داشتم همینجوری کناره هوش مصنوعی امنیت شبکه هم الکی بیام ببینم چی به چیه . از شبکه هم فقط و فقط تننباوم ترجمه ملکیان خوندمBig Grin حالا اگه بخوام همچین کاری کنم چی چیا باید علاوه بر دروس خودم بخونم ؟ البته من بکشنم نرم افزار نمیخونم Smile
امنیت چه چیزایی علاوه بر دروس هوش داره ؟
(03 مهر 1392 01:47 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام سارا خانوم
فقط و فقط کتاب مبانی مدیریت استفن رابینز ترجمه اعرابی و ٢ نفر دیگه
اگه هم خلاصه تر میخوای ، کتاب مقسمی و پرچ
ولی رابینز عالییییییه
البته واسه شبکه و امنیت ، ضریب مدیریت صفره

میگم آقا حمید ، این کتاب مقسمی فقط مجموعه آزمون های سال گذشته با جواب تشریحی هست ؟ یا درسنامه هم داره ؟
چون من دنبال یه کتاب خلاصه هستم که سر فصل ها رو دقیق برای آی تی مشخص کرده باشه و من فقط در کنارش از یه کتاب جامع تر برای تست زنی استفاده کنم .
سلام به همه دوستان !

من تازه این سایت خوب و شما اعضای گلش رو پیدا کردم. Heart

بنده خیلی گیج هستم ، این انجمن رو تقریبا زیر و رو کردم و همینطور سایر سایتها رو ولی به جواب سوالهام نرسیدم !

1- کنکور ارشد بعدی دقیقا کی هست ؟
2- من کارشناسیم اسفند امسال یا خرداد سال بعد تموم میشه ، کی میتونم کنکور ارشد شرکت کنم ؟
3- از فارغ التحصیلی تا قبول شدن در ارشد چقدر وقت هست برای نرفتن به سربازی ؟
4- دروس و ضرایب درسها و سرفصل ها رو من اصلا نمیدونم ، میشه بگید ؟

میدونم که اینجا جاش نیست و باید جستجو کنم ولی باور کنید پیدا نکردم جواب این سوال هامو HeartHeartHeart

یه دنیا ممنون میشم اگه جواب بدید، با تشکرSmile
(02 مهر 1392 11:08 ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها خسته نباشیدSmile
من رشتم سخت افزاره ولی میخام ارشد نرم افزار بخونم،به نظرتون برای تخصصی چه کتابایی بگیرم...پیش زمینه ای در مورد دروس نرم افزار ندارم

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟
HuhHuh
این آمار طورانی رو از بچه های سال گذشته خونده کسی؟ میگم اینهمه حجمش زیاده، میصرفه خوندنش؟
[/quote]
من آمار طورانی سال 88 رو دارم تقریبا 180صفحس میخام بدونم اگه از شما چاپ جدیده تغییر کرده یانه؟ ممنون

(03 مهر 1392 10:46 ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]میگم دوستان شبکه آی تی اینا . من کلا هیچ ربطی به شبکه ندارم ولی دوست داشتم همینجوری کناره هوش مصنوعی امنیت شبکه هم الکی بیام ببینم چی به چیه . از شبکه هم فقط و فقط تننباوم ترجمه ملکیان خوندمBig Grin حالا اگه بخوام همچین کاری کنم چی چیا باید علاوه بر دروس خودم بخونم ؟ البته من بکشنم نرم افزار نمیخونم Smile
امنیت چه چیزایی علاوه بر دروس هوش داره ؟

من نرم افزارم ولی تا جایی که خبر دارم: مهندسی نرم افزار ، شبکه Tongue
(03 مهر 1392 05:46 ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط: [ -> ]منم بالاخره اولین درسم تموم شد ینی معماری که پارسال الکی حذفش کرده بودم Smile حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که کسایی که با روش مز دارن درس میخونن به آزموناشون میرسن آیا؟؟چون با این روش به نظرم نمیشه واسه آزمونا آماده شد
سلام
از روی چه کتابی خوندید؟
خوب پیش رفتید؟
خوب یاد گرفتید؟
مشکلی نداشتید؟
چن ساعت صرفش کردید از اول تا تموم شد؟
چن فصله و هرفصلی جدا جدا چقدر وقت میگیره؟
ممنون و متشکر
(03 مهر 1392 11:12 ق.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان !

من تازه این سایت خوب و شما اعضای گلش رو پیدا کردم. Heart

بنده خیلی گیج هستم ، این انجمن رو تقریبا زیر و رو کردم و همینطور سایر سایتها رو ولی به جواب سوالهام نرسیدم !

۱- کنکور ارشد بعدی دقیقا کی هست ؟
۲- من کارشناسیم اسفند امسال یا خرداد سال بعد تموم میشه ، کی میتونم کنکور ارشد شرکت کنم ؟
۳- از فارغ التحصیلی تا قبول شدن در ارشد چقدر وقت هست برای نرفتن به سربازی ؟
۴- دروس و ضرایب درسها و سرفصل ها رو من اصلا نمیدونم ، میشه بگید ؟

میدونم که اینجا جاش نیست و باید جستجو کنم ولی باور کنید پیدا نکردم جواب این سوال هامو HeartHeartHeart

یه دنیا ممنون میشم اگه جواب بدید، با تشکرSmile
1-فکر کنم 18 یا 20 بهمن
2-نمیدونم
3- یک سال میتونی از خدمت معاف باشی
4-این تو سایت جوابش هست یا دفترچه پارسال
بچه ها من تو تحلیل های سایت پارسه دیدم گفته بود برای هوش مصنوعی در درس مدار الکتریکی تمرکز روی مدارهای مقاومتی، مدارهای مرتبه اول و مدارهای مرتبه دومه . رو بودجه بندی پارسه میشه ۵۰درصد اول
به نظرتون منطقیه من فقط رو همون ۵۰ درصد وقت بذارم ؟ با توجه به اینکه پاس نکردم این درسو و تازه هم شروع کردم به خوندن . !!!
ممنون از دوستایی که پاسخ سوالمو دادند
ولی بنظرتون درس معماری من با کتاب بخونم میشه پیش برد؟
یا اینکه کلاس برم خوبه؟ مثلا پارسه دکتر یوسفی تدریس میکنه و مدرسان شریف هم دکتر صفایی ؟ حالا بنظرتون کدوماشون بهتره؟ یا شما شناخت بهتری از لحاظ کیفیت درسی دارید؟
بازم ممنون
(02 مهر 1392 10:23 ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوال پرسیدم کسی جواب نداد من جزوه های پارسه طراحی و هوش. نرم ناظمی دارم لازمه حالا چاپ جدیدشو بگیرم؟Big Grin
کسی کتابای جدیدشو نگرفته !!!! تغییرزیادی کرده؟
ممنون از دوست گلم واسه جواب سوالهام !

ولی مطمئنید که بعد از فارغ التحصیلی از کارشناسی 3 سال وقت هست تا خدمت سربازی ؟

آخه دفترچه سال 92 رو که گرفتم نوشته بود 6 ماه !

میشه راهنماییم کنید ؟
لینک مرجع