زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۵۲۶
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دلم خیـــــــــــلی گرفته .... Sad
تحمل یه سری اتفاق ها خیلی سخته...
خدایا به داد همه ما بنده هات برس .... تنهامون نزار...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , maryami , f.b , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Eternal , Menrva , **sara**
ارسال: #۹۵۲۷
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط ppositiveenergy.)
کمک کن دوباره سر دو راهی مندم خدایا.اینبار هم نجاتم بده.

هر چه میخواهد دل تنگت بگو.یعنی هر چی که دلم میخاد بگم؟

هر چه میخواهد دل تنگت بگو.یعنی هر چی که دلم میخاد بگم؟

بیا
باش
کنارم بمان دیگر تجسم خوشبختی خوشبختم نمیکند.

هستی
همه جه
در خیالم در یادم ....
اما تنها جایی که نیستس کنارم هست.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , zaynab
ارسال: #۹۵۲۸
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  برا آدم هایی مثل شما که وقت مطالعه آزاد ندارند دو پیشنهاد دارم.
۱- استفاده از تکنیک های تند خوانی.
۲- استفاده از وقت های پِرت. یادمه پارسال سوار تاکسی شده بودم. راننده تاکسی یک کتاب کوچک که یک خودکار هم وسطش بود رو جلوی داشبورد ماشین گذاشته بود، سر هر چراغ قرمز که می ر سیدیم کتاب رو برمیداشت، میخوند و مثل فرفره !!! زیر چند سطرش رو خط میکشید و میرفت صفحه بعدی.
یعنی بقدری شیفته این حرکت شدم که تا چند روز یاد اون صحنه می افتادم قیافه ام این شکلی بود:
Exclamation Smile
اتفاقا خودم هم تو این دو روز داشتم به این فکر میکردم که آیا واقعا هیچ زمانی برای این کار ندارم.
چند راه به نظرم رسید. حساب کردم دیدم من تو هفته چند ساعت تو مسیر رفت و برگشتم. هر چند هفته هم باید نزدیک به ۱۰ ساعت تو اتوبوس باشم Undecided موقع حرکت که اصلا امکانش نیست چیزی بخونم (فقط کافیه ۱۰ دقیقه حین حرکت ماشین یه چیزی بخونم تا دوساعت سر درد و حال بد ولم نمیکنه) شاید بشه از این کتاب ها که صوتی هستند استفاده کنم. تا حالا امتحانشون نکردم. درضمن باید همیشه کتابم همراهم باشه چون تو مسیر حتما فرصت پیش میاد چند صفحه بخونم (البته بار میشه اما مفید خواهد بودSmile)
ممنون بابت پیشنهادهاتون
من همیشه از این تکنیک های تندخوانی فقط یک اسم شنیدم، همین.
هیچ وقت نه کسی رو دیدم که از این روش ها استفاده کرده باشه نه خودم رفتم دنبالشHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , atti joon
ارسال: #۹۵۲۹
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
میدونی بعضی وقت ها کلافه ای ناراحتی سردرگمی و....خودتم نمیدونی چت شده.انگارهیچی خوشحالت نمیکنه.
میدونی دلیلش چیه؟اینه که خدا دلش برات تنگ شده ومیخواد صداش بزنی وباهاش حرف بزنی.
ای خدا................

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , SaMiRa.e , انرژی مثبت , atti joon , tabassomesayna , sahar121 , Eternal , kati , **sara** , vesta , zaynab
ارسال: #۹۵۳۰
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ
دلم یک لیوان گل گاوزبون میخواد همراه با یه عدد لیموترش تازه و یه تیکه نبات Smile
لیوانش بلوری باشه بهتره Big Grin. اینطوری وقتی لیمو رو دارم میچلونم توی لیوان، این ارغوانی شدن رنگ محتویات لیوان رو همچین خوب ببینم و کیف کنم. Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , Sunshine Off , SaMiRa.e , Eternal , Menrva , eris229 , kati , maneshty , **sara** , vesta , فوژان , zaynab
ارسال: #۹۵۳۱
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ
وای از دست این زمونــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــه با ادماش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Menrva , **sara**
ارسال: #۹۵۳۲
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
۱۰ دقیقه از ۳۶۷۹۲۰۰۰ دقیقه ی میانگین عمر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دارد زمان آمدنت دیر می شود ...
دارد جوان منتظرت پیر میشود

وقتی به نامه ی عملم خیره میشوی
اشک از دو دیده ی تو سرازیر میشود

کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار
در دام چشم های تو تسخیر می شود

این کشتی شکسته ی طوفان معصیت
با ذوق دست توست که تعمیر می شود

حس میکنم که پای دلم لحظه ی گناه
با حلقه های زلف تو درگیر می شود

در قطره های اشک قنوت شب شما
عکس ضریح گم شده تکثیر میشود

تقصیر گریه های غریبانه ی شماست
دنیاغروب جمعه چه دلگیر می شود......
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , Menrva , x86 , Somayeh_Y , banafshe , vesta , zaynab
ارسال: #۹۵۳۳
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ
خداروشکر این هفته که گذشت یه سری از درسها به اتمام رسیدن، هفته آینده هم ان شالله بقیه درسها تموم کنم که یه دور سر وقت کامل شه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۹۵۳۴
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط good-wishes.)
نسل اول فلش کارت ها !!!

وقتی تازه سواد دار Tongue شده بودم خواهرم این دفترچه رو برام درست کرده بود تا هرکلمه جدیدی یاد میگیرم توش بنویسم و همراهم باشه که تکرارش کنم
امروز اتفاقی تو وسایل قدیمیم پیداش کردم . برام جالب بود گفتم به شمام نشونش بدم Smile

[تصویر:  230562_94421013229932406325.jpg]

[تصویر:  230562_21293425363858081228.jpg]
سایزش رو با اون کلید میتونید مقایسه کنید و تصور کنید که چقدر کوچولو بوده
[تصویر:  230562_08504118478188019211.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , Menrva , eris229 , mahtab69 , yasemi , kati , A V A , neda_Network , atti joon , Aurora , shima_24 , tarane1992 , x86 , maneshty , **sara** , sahar121 , Somayeh_Y , Andrew S.Tanenbaum , banafshe , Fardad-A , vesta , tohidi4503 , نارین
ارسال: #۹۵۳۵
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
نسل اول فلش کارت ها !!!

وقتی تازه سواد دار Tongue شده بودم خواهرم این دفترچه رو برام درست کرده بود تا هرکلمه جدیدی یاد میگیرم توش بنویسم و همراهم باشه که تکرارش کنم
امروز اتفاقی تو وسایل قدیمیم پیداش کردم . برام جالب بود گفتم به شمام نشونش بدم Smile

به به چه دست خط خوبی Smile این دست خط نشون میده که الان باید دست خط خوبی داشته باشید Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , maneshty
ارسال: #۹۵۳۶
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
شیشه ای می شکند

یک نفر می پرسد ، که چرا شیشه شکست ؟
یک نفر می گوید شاید این رفع بلاست ،
دیگری می گوید شیشه را باد شکست ،

دل من سخت شکست
هیچ کس هیچ نگفت
غصه ام را نشنید

از خودم می پرسم
ارزش قلب من از
شیشه ی پنجره هم کمتر بود??

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , SaMiRa.e , sahar121 , mhd3 , atti joon , **sara** , Somayeh_Y , Andrew S.Tanenbaum , 10:30 , hossein.itman , zaynab
ارسال: #۹۵۳۷
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
بعضی از ایرانی ها آدمای جالبی هستند. طرف واسه کریسمس طوری ذوق میکنه و جشن میگیره که خود مسیحیا نمیکنن!!
هالووین رو جوری جشن میگیره که مردم فکرمیکنن اصلا این جشن یکی از سنت های قدیمیه خانوادشه!!
برای ابراز عشق وعلاقش به همسرش یا دوست دخترش روز ولنتاین رو انتخاب میکنه.
بعد نزدیک روز مادر یا پدر و یا اعیاد دیگه که میشه خون آریاییش بجوش میاد که نــــــــــــــــــــــــــــــــه! اینا اعیاد بیگانه هاست و ما باید عیدهامون براساس جشن های آریایی باشه!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , a.hosh , lotus , neda_Network , kati , Breeze , Eternal , tohidi4503 , Menrva
ارسال: #۹۵۳۸
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  بعضی از ایرانی ها آدمای جالبی هستن...
برای ابراز عشق وعلاقش به همسرش یا دوست دخترش روز ولنتاین رو انتخاب میکنه.
بعد نزدیک روز مادر یا پدر و یا اعیاد دیگه که میشه خون آریاییش بجوش میاد که نــــــــــــــــــــــــــــــــه! اینا اعیاد بیگانه هاست و ما باید عیدهامون براساس جشن های آریایی باشه!!!

آی گفتی, فردای روز قربان رفته بودم پارک پیاده روی, جلوتر از ما چندتا آقا پیاده روی میکردن که چند نفر هم از روبروی اونا اومدن و به اونا سلام دادن و عید رو تبریک گفتن, یکی از آقایون بلند گفت من عرب نیستم که عیدو تبریک میگی.Angry
واقعا خونم یه لحظه به جوش اومد,شیطونه میگف بزن بیوفته تو آب خفه شه Angry

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotus , kati , mhd3
ارسال: #۹۵۳۹
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  بعضی از ایرانی ها آدمای جالبی هستند. طرف واسه کریسمس طوری ذوق میکنه و جشن میگیره که خود مسیحیا نمیکنن!!
هالووین رو جوری جشن میگیره که مردم فکرمیکنن اصلا این جشن یکی از سنت های قدیمیه خانوادشه!!
.....

اینا همه نشان از جو گرفتگی است و دیگر هیچ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd3 , diligent
ارسال: #۹۵۴۰
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ق.ظ
مرا عقیق تو باید شِکر چه سود کند * مرا جمال تو باید قمر چه سود کند
چو مست چشم تو نبود شراب را چه طَرَب * چو همرهم تو نباشی سفر چه سود کند
مرا زکات تو باید خزینه را چه کنم * مرا میان تو باید کمر چه سود کند
چو یوسفم تو نباشی مرا به مصر چه کار * چو رفت سایه سلطان حشر چه سود کند
چو آفتاب تو نبود ز آفتاب چه نور * چو منظرم تو نباشی نظر چه سود کند
لقای تو چو نباشد بقای عمر چه سود * پناه تو چو نباشد سپر چه سود کند
شبم چو روز قیامت دراز گشت * ولی دلم سحور تو خواهد سحر چه سود کند
شبی که ماه نباشد ستارگان چه زنند * چو مرغ را نبود سر دو پر چه سود کند
چو زور و زهره نباشد سلاح و اسب چه سود * چو دل دلی ننماید جگر چه سود کند
چو روح من تو نباشی ز روح ریح چه سود * بصیرتم چو نبخشی بصر چه سود کند
مرا بجز نظر تو نبود و نیست هنر * عنایتت چو نباشد هنر چه سود کند
جهان مثال درختست برگ و میوه ز توست * چو برگ و میوه نباشد شجر چه سود کند
گذر کن از بشریت فرشته باش دلا * فرشتگی چو نباشد بشر چه سود کند
خبر چو محرم او نیست بی خبر شو و مست * چو مخبرش تو نباشی خبر چه سود کند
ز شمس مفخر تبریز آنک نور نیافت * وجود تیره او را دگر چه سود کند

مولوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , SaMiRa.e , mhd3 , good-wishes , atti joon , tohidi4503 , Fardad-A , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۳۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close