زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۲۳۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  آدم توو این سایت که میاد از جریانِ دانشگاه افروز ناراحت میشه (قبل از اینکه خودش بگه هم متوجه شدم علم و صنعت آورده و میتونم بفهمم چه حسی داره)، سایت‌های خبری که میری عکس اون بچه‌ی سوری که توو ساحل غرق شده و این جور چیزا رو می‌بینی، الانم که رفتم فیسبوک دیدم یکی از دخترهایی که آلمان درس میخونه (البته نه میشناسمش نه از نزدیک دیدمش) یه سری لوازمی که شاید بشه گفت بی‌ارزش هست (اینطور گفتن درست نیست ولی واقعیتی که هست اینه) گذاشته واسه فروش، خب هیشکی ۴ تا لیوانی و ۲ تا نمکدون که سر جمع ۴ یورو نمیشن رو نمیفروشه و مشخص هست که یعنی چی. رسماً زندگی بوی ... میده اه اه اه حالم گرفته شد رسماً
بنظرم باید یاد بگیرم لااقل تو شرایط سختی که واسه هرکسی میتونه پیش بیاد کنارهم باشیم شاید شعار باشه اما زندگی واقعا کوتاهست پس تو هر شرایطی که هستیم لااقل تنها کاری که میتونه از دستمون بر بیاد اینه که هوای همو داشته باشیم ،مهربونی رو یاد بگیریم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۳۲۳۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ
ماشالله همه هم شکست عشقی خوردن ......
ارسال: #۲۳۲۳۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوستان اومدم باغ انار داداشم اینا میخام عکس انار دون شده بزارم Smile
بزارم عکسو Smile)))))))

+انارارو خودم رفتم چیدم Smile)))

Big GrinTongue بلی/

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۳۲۳۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ
نمیگذرم ازت افاق، حداقل چند تاشو بزار اومدی ثبت نام برام بیاری

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۲۴۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ
به قول جناب خان اخی........چه قدر گل انار قشنگه
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  این عکس برای تیرماه ، درختا داشتن گل میدادن

آفاق واقعا این عکس آواتات بهت میاد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , dr.a_AI , sa_ra , Bahar_HS , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۲۳۲۴۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  نمیگذرم ازت افاق، حداقل چند تاشو بزار اومدی ثبت نام برام بیاری

دینگ دینگ من الان تهرانم Smile برم دنبال کارو بارای اداریم و باز دوباره برگردم ولایتBig Grin ۲۳ ام که برگشتم میام دوباره میچینم برات میارم Smile)
به قول یه بنده خدا، نوچ نوچ نوچ، بی خبر میای؟ باوشه فقط گلدونو انار ما یادت نره Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۲۴۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ای بابا حیف که لواشکش خیلی طول میکشه وگرنه تصویر اون هم میزاشتم Smile تازه یه ژله انار هم هست که اونو تازه دستورش به دستم رسیدهBig GrinBig Grin
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  از خدا بترررررررررررررس دختر
چرا با احساسات ما بازی می کنی!!!!!!!!!!!!

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  میخوام با این انارا لواشک و اب انار درست کنم Big GrinTongue

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۳۲۴۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ
حریم فکرِ من

جای طعنه های "تنهایی" نیست . . .

میکند غوغا تشویش شهرِ من

عاقلی هست اگر امروز

از نگاه من میخواند

طعمِ تلخ یک بیداری،

تاوان باور های بودن

حسرت پاییزِ یک خط نقطه چین . . .

خفته است اگر در من تا مرز امروز

در نوبهار فردایش

همه دعوتند به جشن "امیــــــد" . . .

*سامان*

*تلخنده*(فک کنم استعداد شاعری دارم"به سبک گوته هم مینویسم")Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۳۲۴۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اینم امروزSmile
[تصویر:  381956_2.png]

واقعا چطوری دلتون میاد اینطوری با احساسات جوونای مردم بازی کنید؟؟؟ آخه این انصافه؟؟ Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , hatame
ارسال: #۲۳۲۴۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  +من اب انار کاملا طبیعی بدون هیچ افزدونی درست کردم ،رنگش صورتیه، پس چطور برای بیرون انقدرقرمزمشکیه:|

بلد نیستی دیگه , دستور طبخ مخصوص دارهBig Grin
آب انار فقط آب انارِ عمو فری و دوستان! :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@
ارسال: #۲۳۲۴۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
میخواستم کمی راجع به تجارت پرسود پرورش و کشتار و صادرات غورباقه که مجوزش توسط سازمان دامپزشکی اخیرا" صادر شده توضیح بدم گفتم بذارم واسه بعد....SmileBig Grin

پ.ن: از این نظر میخواستم بگم که اینجا خلوت بشه و با توجه به دسترس نبودن انار مشکلی برای روحیات جوانان بوجود نیاد.Smile

خودتون بخونید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , dr.a_AI , Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۲۳۲۴۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RASPINA
ارسال: #۲۳۲۴۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط kazhal@.)
دیــــگر نگران زشــــــــــــــت بودن لپ تاپِ خود نباشیـــــــــــــدBig Grin

+بازم من بیکار شدم و نشستم یه چیزی رو رنگ کردم و نتیجه ش شد این. . .کیبورد و موسش هم واسه بعداBig Grin

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , dr.a_AI , so@ , $0me0ne , **sara** , vesta , fatemesoleimani , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , amineh89 , Fardad-A , ماه و خورشید , Bahar_HS , Parisa-SH , sa_ra , hatame
ارسال: #۲۳۲۴۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ
این همه بچه ها از هنر هاشون عکس گذاشتن که ما از خودمون شرمنده شدیم ، از اینکه وقتم رو به بطالت میگذرونم.
به هر حال چند تا عکس زیر رو از باغمون میزارم ، امیدوارم خوشتون بیاد

زندگی عقیده است و جهاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , vesta , so@ , tabassomesayna , RASPINA , dr.a_AI , kazhal@ , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , Parisa-SH , amineh89 , Fardad-A , ماه و خورشید , پوونه , Bahar_HS , soheila-zd , termeh93
ارسال: #۲۳۲۵۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ
یه روز پر ماجرا
صبحی که دنبال کار پزشکی بودم، بعدش از اونجا لپ تاپم رو بردم برای دوستم، یکی زنگ زد که دکتری قبول شدم و باید تا ۳۱ دفاع کنم که دانشگاه نمیگذاره و دوستم داشت راهنماییش میکرد چه کنه، کلی هم گریه کرده بود Sad بعد خواهش کرد که بیاین پیش من با هم بریم من نمیتونم تنهایی برم و نمیدونم چیکار کنم، منم کار داشتم دوستمم با من کار داشت :| خلاصه دلم سوخت، گفت بچه ام خونه است ساعت ۵ بلیت دارم برای برگشت از اهواز اومده بود، رفتیم با دوستم اون سازمان و اون خانم هم اومد، کارش رو انجام دادیم و دوستم هم همونجا کارش رو انجام داد، موقع برگشت هم تو خیابون استادمون ما رو دید یه دوساعت سرپاااااااااااااا با هم گرم صحبت شدیم... له لهما. ولی خوب بود این استادمون رو خیلی دوست دارم تازه آخر صحبتمون با مسئول خط بی آر تی هم صحبت شدیم، از پسرش راضی نبود ولی از دوتا دختراش راضی بود، امان از این پسراا Big Grin

نتیجه: برو کار کن مگو چیست کار که سرمایه زندگیست کارShy دست خودتو بگیر و منتظر معجزه نباش، هیچ کس نمیتونه نجاتت بده جزء خودت

پ.ن: دوستم نرم افزار نوشته بود، و من نقش موش آزمایشگاهی رو داشتمBig Grin ورژن به ورژن برنامه اش رو اجرا کردم و باهاش کار کردم و نتیجه رو یادداشت کرد، ورژن آخرش خوب بود واقعا، با من داشت یوزبیلیتی برنامه اش رو چک میکرد... خیلی خیلی براش خوشحال شدم و ذوق کردم، انشاالله که خوب بفروشه و مسیر رشد براش باشه

پ.ن: به بعضیام باید گفت: می خندم اما خنده ام تلخ ِ می دونی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , kazhal@ , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , so@ , Fardad-A , ماه و خورشید , پوونه , Parisa-SH , Bahar_HS , RASPINA , termeh93 , sa_ra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close