زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۰۷۶
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
جقد خوبه یکی تو زندگیت باشه که بتونی حرفای دلتو بهش بزنی , اونم نه سرزنشت کنه نه چیز دیگه ای فقط بگه غصه نخور من باهاتم ...
چقد خوبه یکی تو زندگیت باشه باهات انقد راحت باشه که همه ی حرفای دلشو بیاره پیش تو و تو براش سنگ صبور باشی ...
چقد خوبه یکی نو زندگیت باشه که فکر کردن بهش هم خوش حالت کنه یاد خنده هاش که میفتی ی لبخند بزرگ بشینه رو لبات ...
چقد خوبه یکی تو زندگیت باشه که همه ی فکر و ذکرت پیش خوش حال کردنش باشه و اونم نسبت به تو همین حس رو داشته باشه ...
چقد خوبه یکی تو زندگیت باشه که همه ی روزای هفته و ماه رو به عشق اون روزی بگزرونی که قراره ببینیش ...
چقد خوبه این رابطه هایی که توش فقط عشقه که باعث ادامه ی رابطه شده
ولی امان از روزی که نباشه اون که باید باشه ...
همه ی چقد خوبه ها میشن ی درد توی تک تک ثانیه های زندگیت ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , khayyam , soheila-zd , RASPINA , fatemeh87 , Bahar_HS , fatemesoleimani , **sara** , kader , sa_ra , termeh93
ارسال: #۲۴۰۷۷
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
[تصویر:  389129_223771_173838416022386_1000018868...1%255D.jpg]
Heart۷ آبان روز کوروش کبیرHeart
از کوروش کبیر پرسیدند:
قصر شما دو راه پله دارد ، یکی از آنها بیست پله دارد و دیگری نوزده پله دلیل این امر چیست؟
کوروش پاسخ داد:
آن راه پله که نوزده پله دارد برای ورود و خروج کسانیست که از خارج ایران به دیدارمان آمده اند.
و آن راه پله که بیست پله دارد برای ورود و خروج مردمان ایران زمین است.
کوروش گفت به این دلیل ایرانیان از این راه پله استفاده میکنند چون ایرانیان همواره یک پله از دیگران بالاترنند.
به افتخار هرکسی که ایرانیهHeartHeart

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh87 , dr.a_AI , Parisa-SH , fatemesoleimani , Bahar_HS , captain , fo-eng , kora
ارسال: #۲۴۰۷۸
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ
ما امپراطوری هستیم که خوابیم و در خواب میبینیم گداییم.
جناب امپراطور از خواب بیدار شو.......

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , fatemesoleimani
ارسال: #۲۴۰۷۹
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  از کوروش کبیر پرسیدند:
قصر شما دو راه پله دارد ، یکی از آنها بیست پله دارد و دیگری نوزده پله دلیل این امر چیست؟
کوروش پاسخ داد:
آن راه پله که نوزده پله دارد برای ورود و خروج کسانیست که از خارج ایران به دیدارمان آمده اند.
و آن راه پله که بیست پله دارد برای ورود و خروج مردمان ایران زمین است.
کوروش گفت به این دلیل ایرانیان از این راه پله استفاده میکنند چون ایرانیان همواره یک پله از دیگران بالاترنند.
به افتخار هرکسی که ایرانیهHeartHeart

کوروش کبیر : "آن حرفهایی که در اینترنت از قول من می شنوید، اکثر آن ها را من نگفته ام":D

زندگی عقیده است و جهاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , soheila-zd , dr.a_AI , viase , samaneh@90
ارسال: #۲۴۰۸۰
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط diligent.)
دوستان خواهش میکنم واسه سلامتی پدرم دعا کنین، یهو به خونه زنگ زدن گفتن تصادف کرده، اورژانس گفت حالش خوبه ولی چون صداشو نشنیدم نمیتونم اعتماد کنم، الان تنها هستم همه رفتن. نمیدونم چیکار کنم. خیلی نگرانم..... خواهشا دعا کنین مشکلش جدی نباشه
----------
خدا رو شکر خواهرم زنگ زد و گفت که حالش خوبه. دوستان ببخشید اگه نگرانتون کردم. خیلی استرس داشتم نمیدونستم چیکار کنم، اینجا نوشتم. از دعاهاتون ممنونم. خداوند سلامتی و طول عمر به شما و خانواده تون بده ان شاالله

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , captain , Bahar_HS , fatemesoleimani , soheila-zd , 10:30 , so@ , SaMiRa.e , Riemann , tabassomesayna , neghab01 , Aurora , fo-eng , viase , Majiid , khayyam , **sara** , Parisa-SH , kader , salam az ma , نارین , kora , didar , sa_ra
ارسال: #۲۴۰۸۱
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  وستان خواهش میکنم واسه سلامتی پدرم دعا کنین، یهو به خونه زنگ زدن گفتن تصادف کرده، اورژانس گفت حالش خوبه ولی چون صداشو نشنیدم نمیتونم اعتماد کنم، الان تنها هستم همه رفتن. نمیدونم چیکار کنم. خیلی نگرانم..... خواهشا دعا کنین مشکلش جدی نباشه
دوست عزیز توکلت به خدا باشه....
ان شا الله پدرتون سالم و سلامت برگردندن خونه.شما هم تا می تونی دعا کن هم برای پدرت هم خودت آرووم میشی

(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)captain نوشته شده توسط:  کوروش کبیر : "آن حرفهایی که در اینترنت از قول من می شنوید، اکثر آن ها را من نگفته ام":D
آره کوروش خان من شنیدم شما گفتید روزی یه ساعت پیاده روی کن روزی یه صفحه کتاب بخون....... احساس کردم از شما نباشه
دیگه حلال کن قرن ۲۱ تازه یادشون افتاده جملات شما را احیا کنن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: captain , Bahar_HS , soheila-zd , diligent
ارسال: #۲۴۰۸۲
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
ما ایده های بزرگی در سر داریم و انها را به واقعیت تبدیل میکنیم

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , RASPINA , **sara**
ارسال: #۲۴۰۸۳
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
زاکربرگ تو سن ۲۱ سالگی پیشنهاد ۱/۵ میلیارد دلاری فروش فیس بوک رو رد میکنه...

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۴۰۸۴
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
فراسوی هر منطقه ی ممنوع

آیینه ایست برای زلال محزونمان

*پیرزانیک*

آها،اینم بگم :

از آدمای نا امید و لعنتی و بازنده ای که نمیخوان ادامه بدن متنفرم . . . (تو بگو یه زمانی خودم مصداق این آدما باشم)

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , fatemesoleimani
ارسال: #۲۴۰۸۵
۰۷ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  زاکربرگ تو سن ۲۱ سالگی پیشنهاد ۱/۵ میلیارد دلاری فروش فیس بوک رو رد میکنه...

خب میدونه فیس بوک بیشتر از اینها ارزش داره و بیشتر از اینها هم پول بیرون می یاره! :دی

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۴۰۸۶
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  خب میدونه فیس بوک بیشتر از اینها ارزش داره و بیشتر از اینها هم پول بیرون می یاره! :دی
من بودم می فروختم می زدم به یه زخمی Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , azad_ahmadi
ارسال: #۲۴۰۸۷
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ق.ظ
*ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺷﯿﻢ
*
 ﻭﻗﺘﻰ ﺁﻧﮑﺲ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻣﯿﮕﻮﯾﯿﻢ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺍﻟﻬﻰ ﺍﺳﺖ .

ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﻰ ﮐﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺷﺨﺼﻰ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﻣﯿﮕﻮﯾﯿﻢ ﻋﻘﻮﺑﺖ ﺍﻟﻬﻰ .

ﻭﻗﺘﻰ ﺁﻧﮑﺲ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﺼﯿﺒﺘﻰ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻣﯿﮕﻮﯾﯿﻢ ﺍﺯ ﺑﺲ ﮐﻪ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ .

ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﻰ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﺼﯿﺒﺘﻰ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺷﺨﺼﻰ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﻣﯿﮕﻮﯾﯿﻢ ﺍﺯ ﺑﺲ ﮐﻪ ﻇﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩ .

ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺷﯿﻢ ! .

ﻗﻀﺎ ﻭ ﻗﺪﺭ ﺍﻟﻬﻰ ﺭﺍ ﺁﻥ ﻃﻮﺭ ﮐﻪ ﭘﺴﻨﺪﻣﺎﻥ ﻫﺴﺖ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﻧﮑﻨﯿﻢ! .

ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺣﺎﻣﻞ ﻋﯿﻮﺏ ﺯﯾﺎﺩﻯ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﻭ ﺍﮔﺮ ﻟﺒﺎﺳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺧﺪﺍ ﮐﻪ ﻧﺎﻣﺶ  ﺳِﺘْﺮ (ﭘﻮﺷﺶ) ﺍﺳﺖ ﻧﺒﻮﺩ ﮔﺮﺩﻧﻬﺎﻯ ﻣﺎ ﺍﺯ ﺷﺪﺕ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﺧﻢ ﻣﯿﺸﺪ .

ﭘﺲ ﻋﯿﺐ ﺟﻮﯾﻰ ﻧﮑﻨﯿﻢ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻰ ﮐﻪ ﻋﯿﻮﺏ ﺯﯾﺎﺩﻯ ﭼﻮﻥ ﺧﻮﻥ ﺩﺭﺭﮔﻬﺎ ﺩﺭ ﻭﺟﻮﺩﻣﺎﻥ ﺟﺎﺭﯾﺴﺖ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader , captain , amineh89 , sa_ra , salam az ma , tabassomesayna , fatemesoleimani , **sara** , Bahar_HS , Parisa-SH
ارسال: #۲۴۰۸۸
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط clint.)
می پسندم پاییز سرد را!!
که معافم می کند از پنهان کردن دردی که در صدایم می پیچد،
و اشکی که در نگاهم میچرخد.....
به همه می گویم:"سرما خورده ام"
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader , A V A , kora , shahlaj , so@ , fatemesoleimani , **sara**
ارسال: #۲۴۰۸۹
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ب.ظ
میشه به اینجا سر بزنید و راهنمایی کنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۴۰۹۰
۰۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
.......

Angel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close