زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۴۱۱
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ
سلام دوستان عزیزم
باز من دلم گرفت و یاد شماها کردم
ببخشید که فقط موقع دلتنگی به اینجا سر میزنم
امیدوارم تک تکتون حالتون خوب و خوش باشه و همه مجردها بتونن به زودی زودی ازدواج کنند
فقط اینکه خیلی دوستتون دارم

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , gogooli , pioneer01 , همیلا , anne.shirley , salam5 , stateless , RASPINA , عزیز دادخواه
ارسال: #۳۷۴۱۲
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه سری هم علاقه خاصی به "اگه ایران میموند چیزی نمی شد" دارن تا تنبلی خودشون رو توجیه کنن. دوست عزیز، شما رو، با این روحیه توجیه گرانه ات، و البته تنبلی و منفی بینی، اگه MIT‌ هم بفرستن درس بخونی چیزی نمیشی (تازه اگه قبل فراغت اخراجت نکنن).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , stateless , nlp@2015 , shahlaj , ele , ezra , neda_Network
ارسال: #۳۷۴۱۳
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط The BesT.)
صبح خبر درگذشت مریم میرزاخانی بسیار متاثرم کرد

خیلی خانم متین و موقری بودن
یادم هست توی دوران دبیرستان یکسری کلاسهای المپیاد برامون میذاشتن ایشون را دعوت کرده بودن بیاد. سوالهای ریاضی برامون میگفت و میگفت هرکسی زودتر حل کنه بهش جایزه میدم . بعد هرکسی زودتر به نتیجه میرسید بهش پول میداد نفری ده هزارتومن میداد یا گاهی خودکار یا مداد رنگی خوشگل میداد به بچه ها

بسیار ناراحت شدم. انشالله به جایگاه معنوی بالا برسد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , anne.shirley , samane .gh , M3t30r , diligent , Saman , salam5 , pioneer01 , sss , naser.71 , nlp@2015 , saeidkhan , shahlaj , RASPINA , همیلا , ezra , پرهوده , kilookiloo , neda_Network
ارسال: #۳۷۴۱۴
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۴ ق.ظ
جناب آقای saman .. . حرفتون کاملا متین و درسته ولی تو تبعیض رو در مسائل کاری و شغلی بیان کردی که کاملا درسته البته اینم خدمت جنابعالی عرض کنم دخترا هم میان تهران یا شهرهای بزرگ دیگه ! همین گه برای تحصیل می رن یه شهر دیگه مثلا تهران برای کار و گذروندن دوره ای چیزی هم میان تهران ....

در ضمن کار خوبی کردی دوره lpic رو رفتی
ارسال: #۳۷۴۱۵
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط naser.71.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چه بحث ازدواج بشه چه نشه فرقی نمی کنه چون کسی قرار نیست ازدواج کنه ...
ازدواج کردن کار شاخی نیست همه ازدواج میکنن. مهم در وهله اول درست ازدواج کردنه و دوم درست زندگی کردن.
خوب نیست زیاد رو مشکلات تمرکز کرد.

(۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  صبح خبر درگذشت مریم میرزاخانی بسیار متاثرم کرد

یادم هست توی دوران دبیرستان یکسری کلاسهای المپیاد برامون میذاشتن ایشون را دعوت کرده بودن بیاد. سوالهای ریاضی برامون میگفت و میگفت هرکسی زودتر حل کنه بهش جایزه میدم . بعد هرکسی زودتر به نتیجه میرسید بهش پول میداد نفری ده هزارتومن میداد یا گاهی خودکار یا مداد رنگی خوشگل میداد به بچه ها

من نمیدونستم ایشون فوت کردن واقعا ناراحت کنندست . قهرمانانه زندگی کردند و مردن. واقعا این دنیا بی ارزشهSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۷۴۱۶
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چه بحث ازدواج بشه چه نشه فرقی نمی کنه چون کسی قرار نیست ازدواج کنه ...
ازدواج کردن کار شاخی نیست همه ازدواج میکنن. مهم در وهله اول درست ازدواج کردنه و دوم درست زندگی کردن.
خوب نیست زیاد رو مشکلات تمرکز کرد.

(۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  صبح خبر درگذشت مریم میرزاخانی بسیار متاثرم کرد

من نمیدونستم ایشون فوت کردن واقعا ناراحت کنندست . قهرمانانه زندگی کردند و مردن. واقعا این دنیا بی ارزشهSad

به ما هم یاد بده برنامه نویسی یا برنامه سازی !؟SmileSmileSmile

ازدواج رو هم هر وقت وقتش شد همه می گیرن
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71
ارسال: #۳۷۴۱۷
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ ق.ظ
برنامه نویسی عشق میخواد داداش اول عاشقش بشو بعد یاد میگیری جوری که وسط عروسی و بزن بکوب دلت براش تنگ میشه جدی میگم
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj
ارسال: #۳۷۴۱۸
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  برنامه نویسی عشق میخواد داداش اول عاشقش بشو بعد یاد میگیری جوری که وسط عروسی و بزن بکوب دلت براش تنگ میشه جدی میگم

خب جنابعالی بفرمایید چطوری به عشق برسم !؟

و پایتون شروع کنم بخونم

جاوا بخونم

c#
asp.net with sql server

راستی کتاب های جعفرنژاد قمی رو هم بخونم یا نه !
HuhHuhHuhHuh
ارسال: #۳۷۴۱۹
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۵ ق.ظ، توسط مجهول.)
،،،،،،،،،،
ارسال: #۳۷۴۲۰
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۵ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  جناب آقای saman .. . حرفتون کاملا متین و درسته ولی تو تبعیض رو در مسائل کاری و شغلی بیان کردی که کاملا درسته البته اینم خدمت جنابعالی عرض کنم دخترا هم میان تهران یا شهرهای بزرگ دیگه ! همین گه برای تحصیل می رن یه شهر دیگه مثلا تهران برای کار و گذروندن دوره ای چیزی هم میان تهران ....

در ضمن کار خوبی کردی دوره lpic رو رفتی
خیلی کم پیش میادبه دختری اجازه بدن از شهر های کوچک و دور برای کار تهران بیاد

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ele , diligent , shahraz , anne.shirley
ارسال: #۳۷۴۲۱
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ب.ظ
احساس می کنم جو این تاپیک زنونه است (مثل قبل).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۷۴۲۲
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  احساس می کنم جو این تاپیک زنونه است (مثل قبل).
بحث های عدالت جنسی تو این تاپیک یک طرفه است و عمومیت هم نداره، جوری که آدم رغبتی به پست زدن نمی کنه.

پ.ن: شاید بازم از مانشت برم. واقعا برام سودی نداره. وقتم رو هم میگیره.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۷۴۲۳
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۵۸ ب.ظ
خوشحالی ینی ماینور با طعم I.F:4 Big Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷۴۲۴
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  احساس می کنم جو این تاپیک زنونه است (مثل قبل).
بحث های عدالت جنسی تو این تاپیک یک طرفه است و عمومیت هم نداره، جوری که آدم رغبتی به پست زدن نمی کنه.

پ.ن: شاید بازم از مانشت برم. واقعا برام سودی نداره. وقتم رو هم میگیره.

منم باهات موافقم جناب بلک اینجا یا کسی تحمل انتقاد نداره یا حوصله نداره !

در ضمن خدمت دوستانی بگم که می گن برابری زن و مرد نیست دلیلش اینه مردم ایران ظرفیت کمی دارن در برابر تغییر

SadSadSadSadSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷۴۲۵
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۵ ب.ظ
دلم خیلی گرفته، خیلی ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ele , naser.71

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close