تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05 دى 1392 10:17 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]از همون اولش هم میدونستم که اشتباه هست! بله خوندن کتاب سیستم عامل پارسه، البته اوایل تابستون که این کتابو خوندم خوب راهم انداخت ولی توی این روزا اصلا کار درستی نیست! بجاش پورانو دارم غم ندارم توی ۱ ساعت هر فصلشو که بخوای میشه خوند :دی

از اول تابستون تا الان درس خوندم ولی هیچ دورانی مثل الان بازدهی نداره و نداشته! نمیدونم چه خبره ولی من کلی باهاش حال میکنم، این روزا رو هدر ندید و سفت و سخت درس بخونید که شریفی ها توی این روزا معلوم میشن.
داداش، من قلبا بهت اعتقاد دارم Heart
سلام

لامصب این کتاب کراس قوه تولید مثلش خیلی قویه...هر چی میخونی تموم نمیشه...

ایشالله فردا لایه انتقال تموم میشه بعدشم فصل 9 راهیان...

ایشالله....

فعلا
سلام
مانع بد تر از درد چشم Sad

امروز فقط تونستم ساختمان داده مرور کنم
انشاالله فردا تست تست تست.... تا تستاش تموم شه Smile

شاد و موفق باشید Smile
(06 دى 1392 01:41 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]تو از اونا که عشقته تو راه تست فدا بشی / صبح تا شب تست میزنی واسه کنکور آزمایشی
باید بیشتر درس بخونم که بدجوری آماده شم / فرقی برام نمیکنه کدوم موسسه باشم
فرمول به یاد سپردم ، همه تستها رو خوردم / دیدی که راست میگفتم این دفعه خوبه رتبه ام ، این دفعه خوبم رتبه ام

خدا خیرت بده دلمون شاد شدBig Grin
(05 دى 1392 10:17 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]از همون اولش هم میدونستم که اشتباه هست! بله خوندن کتاب سیستم عامل پارسه، البته اوایل تابستون که این کتابو خوندم خوب راهم انداخت ولی توی این روزا اصلا کار درستی نیست! بجاش پورانو دارم غم ندارم توی ۱ ساعت هر فصلشو که بخوای میشه خوند :دی

از اول تابستون تا الان درس خوندم ولی هیچ دورانی مثل الان بازدهی نداره و نداشته! نمیدونم چه خبره ولی من کلی باهاش حال میکنم، این روزا رو هدر ندید و سفت و سخت درس بخونید که شریفی ها توی این روزا معلوم میشن.

من پوران ندارم پارسه هم داغونم Sad
دوستان روزی چند ساعت میخونین؟! اصلا چند ساعت باید خوند در این برهه از زمان؟
من تونستم دوفصل شبکه و تستای یه فصل حجیم مدیریت را بزنم شکر خدا فردام صب پا میشم ایشالله تا قبل ۲به یجایی برسونم نرم افزار خدایا توکل بخودت فقطHeart
جاتون خالی بعد از ماراتون معماری اومدم استراحت کنم که متوجه شدم از پشت بوم صدا میاد رفتم دیدم یکی از نورگیر همسایمون پرید تو خونشون و ...
آخرشم دزده فرار کرد...
اینم از حکایت درس خوندن ما...
موفق باشید...

یاد خدا آرامبخش دلهاست...
دارم سی ال آر اس می خونم
جدا لذت بخشه
تمام مسئله هایی که تا به الان دیدم تو تمریناش هست(مخصوصا بخش گراف) امروز 2 تا از سوالای فاینال طراحیمون رو هم دیدم(یکیش ستاره دار بود)
حلل داره ؟ یه چن تا سوالش رو توش موندم
تا فردا تموم میشه اگه بخونم

الان باید مرورش کرد نه خوندش
هنوز زوده شریفی ها معلوم شن الان کسایی که خیز برمی دارن معلوم میشن

(06 دى 1392 02:32 ق.ظ)remove نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان روزی چند ساعت میخونین؟! اصلا چند ساعت باید خوند در این برهه از زمان؟

ما که نمی شماریم Tongue

(05 دى 1392 10:24 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]داداش، من قلبا بهت اعتقاد دارم Heart

منم بهش ایمان دارم ولی بهش اعتقاد ندارمTongue
(06 دى 1392 11:24 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]حلل داره ؟ یه چن تا سوالش رو توش موندم

سلام مشتی!

این حلل انگلیسی هست،
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در ضمن اون سواله هم سخته !
(06 دى 1392 02:32 ق.ظ)remove نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان روزی چند ساعت میخونین؟! اصلا چند ساعت باید خوند در این برهه از زمان؟

این کاملا به خودتون بستگی داره، مثلا یکی بگه ١٧ ساعت شما چه حالی میشین؟Smile
توانایی های خودتونو ملاک ساعتهای مطالعه بزارین تا هیچ وقت دلسردو استرسی نشین
من دیروز ٦ ساعت خوندم، با کورنومتر هم تایم گرفتم، خیلی هم راضی امSmile مهم اینه چقدر مفید بوده باشه
(06 دى 1392 02:26 ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]

من پوران ندارم پارسه هم داغونم Sad

من سیستم عامله حقیقتو به مابقی ترجیح میدم... خیلی کامل و واضح توضیح میده که همینم باعث شده کمی حجیم بشه که با خلاصه نویسی حل میشه.
کلا به نظرم باید سیستم عاملو با حقیقت زندگی کرد Big Grin

یه فری خوردم تو مدارو داده تهشم یه گشتی تو سیستم عامل زدم دیدم خبره جدیدی ندارن...
تا اینکه رسیدم به مشکلات نظریه دوستان نسخه پیچ یه نیم نگاهی به ما بندازید !!! فصل 7-8 لینز کمی برام گیج کننده بود ...کسی فایلی ...جزوه ای..ویسی داره ؟آیا ؟؟؟؟
سلام بچه ها امیدوارم همه شما در این روزها با انگیزه درس بخونید من که خودم خیلی با انگیزه درس میخونم .
فردا هم میخواهم برم دفترچه خدمت سربازی رو پست کنم تا بتونم اول اسفد برم خدمت تا جواب نهایی حداقل 7 ماه خدمت از 18 ماه کم بشه.
کسانی که سال 93 میرن خدمت باید 24 ماه خدمت کنند.
(06 دى 1392 07:15 ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها امیدوارم همه شما در این روزها با انگیزه درس بخونید من که خودم خیلی با انگیزه درس میخونم .
فردا هم میخواهم برم دفترچه خدمت سربازی رو پست کنم تا بتونم اول اسفد برم خدمت تا جواب نهایی حداقل 7 ماه خدمت از 18 ماه کم بشه.
کسانی که سال 93 میرن خدمت باید 24 ماه خدمت کنند.

یعنی از کی ایشالا باس بهت بگیم آشخور؟! Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(06 دى 1392 07:18 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 دى 1392 07:15 ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها امیدوارم همه شما در این روزها با انگیزه درس بخونید من که خودم خیلی با انگیزه درس میخونم .
فردا هم میخواهم برم دفترچه خدمت سربازی رو پست کنم تا بتونم اول اسفد برم خدمت تا جواب نهایی حداقل ۷ ماه خدمت از ۱۸ ماه کم بشه.
کسانی که سال ۹۳ میرن خدمت باید ۲۴ ماه خدمت کنند.

یعنی از کی ایشالا باس بهت بگیم آشخور؟! Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
از اول اسفد Confused
چون اونای که یه کم سواد دارند ماهای زوج اعزام میشند.
لینک مرجع