تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

من برای حل مسائل شبکه به مشکل خوردم ، یه کتاب معرفی کنید که این مشکل ما رو هم حل کنه

کتاب پارسه کمی کمک می کنه ولی فقط کمی !!!!
سلام

بلاخره شبکه امشب کارشو خودشو کرد ونذاشت تمومش کنم...اما نه من پیرم و نه خدا بخیل...

فردا کتفشو میشکونم....

شاد باشین...

فعلا
مدار حس عربی رو داره 5 دقیقه می خونم خسته می شم
(09 دى 1392 11:58 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]تا حالا شده بزنی به سیم آخر ؟ بخوای زیر بارون بزنی بیرونو ساعتها راه بری ؟
الان بعد هوش همین حسو دارم مخم سوووووووووتتتتت مییییکشه از دست این استنتاجا :-) میریم زیر بارون تا خنک شه...
ولی کلا تو مرامه ما نیس کم بیاریم با هرکی دست بدیم تا تهش هستیم با هرکیم کل بندازیم (کنکور) تا از رو نره ولکن ماجرا نیستیم...
راستی اینجا داره حکایت ۳۰مرغ یواش یواش زنده میشها ... !
بیا کل حداقل انگیزه بگیریمTongue
(10 دى 1392 12:53 ق.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من دارم کامنتها رو می خونم یه دفعه میرم تو فاز حفظ کردنشون Big Grin اینم از عوارض درس خوندن
حفظ نکن سعی کن یاد بگیری
(10 دى 1392 02:12 ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]درس مدیریت میخونم و یاد غزلیات حافظ میکنم و همش به این فکر میکنم مدیریت و سط درسای فنی و سخت حکم این بیت را داره:

ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داریDodgy

IT رشته کاملا فنی نیست
به خاطر همین تفکر مدیریتی که دارن با کامپیوتریا فرق میکنن. بعدا رفتید سر کار متوجه میشید چقدر به درد میخوره

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(10 دى 1392 07:52 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]مدار حس عربی رو داره ۵ دقیقه می خونم خسته می شم
(09 دى 1392 11:58 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]تا حالا شده بزنی به سیم آخر ؟ بخوای زیر بارون بزنی بیرونو ساعتها راه بری ؟
الان بعد هوش همین حسو دارم مخم سوووووووووتتتتت مییییکشه از دست این استنتاجا :-) میریم زیر بارون تا خنک شه...
ولی کلا تو مرامه ما نیس کم بیاریم با هرکی دست بدیم تا تهش هستیم با هرکیم کل بندازیم (کنکور) تا از رو نره ولکن ماجرا نیستیم...
راستی اینجا داره حکایت ۳۰مرغ یواش یواش زنده میشها ... !
بیا کل حداقل انگیزه بگیریمTongue

ما زمین خوردتیم داداش....
اما خودمونیما نمیخوری به ما Big GrinWink
سلام عزیزان

کسی میدونه بهترین روش جمع بندی چیه؟

ممنون میشم کمکم کنین...

مرسی
(10 دى 1392 07:52 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]مدار حس عربی رو داره ۵ دقیقه می خونم خسته می شم
عربی رو من یاده 15 روز آخر ضربتی خوندم، 52 درصد زدم! قیلش توی کنکور های آزمایشی منفی میزدم!
وای من امروز خیلی انرژی دارم،امروز خدا بخواد دور معماریمو تموم میکنم Big Grin
از این فصل اول معماری پوران هیچ خوشم نمیاد Dodgy همیشه تو صفحه ی ۱۱ اِستُپ میشمUndecided
تازه پروژه کارشناسیمم هس اونم باید انجام بدم Big Grin
مدیریت یکی از دروس قشنگه
به خصوص اگه شاغل باشی و بتونی اون رو با مسائلی که توی کار پیش میاد مقایسه کنید قشنگیش بیشتر دستتون میاد
توی خلاصه نویسی نرم افزار موندم .. کاش منم چاپ جدید مدرسان رو داشتم دیگه وقتم پای خلاصه نویسیش نمیرفت ...
امروز باید 50 درصد دوم هوش و طراحی الگوریتم رو مرور کنم تست ساختمان داده و مدیریت هم بزنم.

(10 دى 1392 11:08 ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط: [ -> ]سلام عزیزان

کسی میدونه بهترین روش جمع بندی چیه؟

ممنون میشم کمکم کنین...

مرسی

سلام. چند تا لینک توی صفحات اول همین تاپیک هست. مفیدن کمکتون میکنن

Just Testing... Big Grin
(10 دى 1392 01:50 ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]مدیریت یکی از دروس قشنگه
به خصوص اگه شاغل باشی و بتونی اون رو با مسائلی که توی کار پیش میاد مقایسه کنید قشنگیش بیشتر دستتون میاد
توی خلاصه نویسی نرم افزار موندم .. کاش منم چاپ جدید مدرسان رو داشتم دیگه وقتم پای خلاصه نویسیش نمیرفت ...

دوست خوبم مدیریت برای ژاپن و شرکتی مثل ماکروسافته و گرنه کشور ما اگه مدیریت را اجرا میکرد هیچ وقت مشکل نداشتConfused این درس را حتی جاییم کارمند باشی یا کار کنی نمیشه اجرا کردراهکارهای خلاق کجای این شرکتا و ادارارات مشتری داره؟ همش روتینه و پارتی بازی اگه کارمند ماکروسافت بودم بله ارزش داشت اما الان فقط خونده میشه بلا استفاده مث خیلی درسا و...

منم از خودم بدم میاد زودتر این نرم افزارا خلاصه نکردم هر چند الان هم میخونم هم خلاصه
امروز 2 فصل osخوندم الان میرم سر وقت نرم افزار
مرور 50 درصد دوم هوش تموم شد. میمونه مرور 50 درصد دوم طراحی الگوریتم با تست 50 درصد دوم ساختمان داده....

(10 دى 1392 07:32 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]مرور ۵۰ درصد دوم هوش تموم شد. میمونه مرور ۵۰ درصد دوم طراحی الگوریتم با تست ۵۰ درصد دوم ساختمان داده....

دوست عزیز منم سرعت درس خوندنم مثل شما سریعه پارسالم چندین بار خوندم اما نتیجه مطلوب نگرفتم سعی کن دقیق بخونی تو مسایل غر ق شو البته تا حد نرمال اونوقت تازه نقاط ضعفتا میفهمی اینجوری همه را میخونی و ازشون رد میشی مفاهیم قوی فقط تجدید میشن مباحث سخت و ضعیف فقط مرور میشن حواست باشه این تجربه خودم بود و یه نصیحت دوستانه
(10 دى 1392 07:45 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز منم سرعت درس خوندنم مثل شما سریعه پارسالم چندین بار خوندم اما نتیجه مطلوب نگرفتم سعی کن دقیق بخونی تو مسایل غر ق شو
توصیه: زمانی در مسائل غرق شوید که غریق نجات ها در کنارتان باشند
لینک مرجع