تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21 دى 1392 11:43 ب.ظ)Afroz نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان خسته نباشید
امسال برای من مشکلاتی پیش اومد که خیلی عقب موندم. مطالب نخونده زیادی دارم. دیشب از ناراحتی نمیتونستم بخوابمSad

دعا بفرمایید...

لایکلف الله نفسا الا وسعها

خدا اندازه توانمون ازمون انتظار داره
خودش میدونه مشکل داشتین
باید از این بترسیم که بی دلیل تلاش نمیکنیم
من فصل اول طراحی و ساختمان ,مرتبه زمانی وپیچیدگی زمانی و هنوز مشکل دارم با نیپولیتان حل میشه؟
امسال برای من مشکلاتی پیش اومد که خیلی عقب موندم. مطالب نخونده زیادی دارم. دیشب از ناراحتی نمیتونستم بخوابمSad

دعا بفرمایید...
منم مثل شما هستم و مشکلات زیادی برام پیش اومده اما با برنامه ریزی و تلاش لااقل الان که مشکل نداریم بخونیم
هرچی خدابخواد همون میشه
خیلیا هم خیلی خوندنو قبول نشدن...
منم شدیدا استرس دارم دقیقا تا صبح بیدارم از فکرای بیخودی
اگه خدابخواد درست میشهRolleyes
تنها درسی که خیلی قوی هستم و مشکلی ندارم انگار خدا بخواد طراحی الگوریتمه از بس خوندمش امروز یروزه خوندمش اما تو سرم رژه میرن سر شام با خودم تکرار میکردم درسا را بابام گفت با این وضع دانشمند نشی دیوانه شدن رو شاخته صددر صدBig Grinاصلا انرژی مثبت در حد لالیگاBig Grin
(22 دى 1392 12:34 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]خیلیا هم خیلی خوندنو قبول نشدن...
از دلگرمی دادن شما در تاپیک درسی ممنونیم
دوستانی که پارسه آزمون میدن،میتونن بالاترین درصدها توی آزمون آخریشون رو بگن؟ برای رشته It

دعا بفرمایید...

اگر شرایط درس خوندن نداشتین یا زمانی یا روحی یا .... پس تقصیر نداشتین ونبایدناراحت باشین. اتفاقیه که افتاده ولی نا امیدنشین هنوز وقت هست ایشالله هرچی صلاحتون هست پیش بیاد.
امروز تمام تستای ریاضی مهندسی کامپیوتر رو زدم الان یه 2 ساعت هست سر درد دارم ولی خداییش آسون بودن فقط خدا کنه سوالا سر جلسه واسه من خوش دست باشه واسه دیگران هم.
(22 دى 1392 01:19 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 دى 1392 12:34 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]خیلیا هم خیلی خوندنو قبول نشدن...
از دلگرمی دادن شما در تاپیک درسی ممنونیم
منظورمو بد برداشت کردید اونایی منظورمه که صرفا خوندن! ....زدن و نفهمیدن
خیلی ها هم خوب و حساب شده خوندنو قبول شدن
نگران نباش شما شریف حق مسلمتونه من یکی به علم و صنعت راضیم
سازمان سنجش اعلام کرده از امسال کنکور ها open book برگزار میشه
برین حالشو ببرینSmile

(22 دى 1392 01:49 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]سازمان سنجش اعلام کرده از امسال کنکور ها open book برگزار میشه
برین حالشو ببرینSmile

خودش گفت دیشب به من زنگ زد گفت خبرشو صبح بیکار شم رو سایتم میزارم.هنوز نذاشته؟
بچه ها یه کمکی به من بکنید در مورد برنامم :
من قراره اگه خدا بخواد تا اخر دی همه درسا رو تا جایی که بتونم تکمیل کنم بعد از یک بهمن شروع کنم به زدن تستای سالای 85 به بعد کنکور ای تی تا یه هفته بعد دو هفته میمونه برای دوره و جمع بندی نهایی تا کنکور به نظرتون مناسبه؟؟ضمن اینکه من یه بار خوندم..... بعدم این روزا خیلی درس نمیخونم روحیم پایین اومده چیکار کنم ؟؟ اصلا حال درس خوندن ندارم Sad یه چیز دیگه اینکه من معماری فقط 50 درصد اول رو درست خوندم بقیش رو فقط روخونی کردم به نظرتون دوباره فقط همون 50 درصد اولو بخونم یا یه نگاهی هم به بقیه بندازم؟؟میرسم ؟؟؟
27 روز
(22 دى 1392 02:24 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]۲۷ روز

یه توصیه : اگه شما شریف میخواید هوش ...باید رتبتون بیشتر تر زیر 50 بیاد ...یکی از بچه های ما پارسال 40 شد قبول نشد شریف
(22 دى 1392 02:39 ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط: [ -> ]یه توصیه : اگه شما شریف میخواید هوش ...باید رتبتون بیشتر تر زیر ۵۰ بیاد ...یکی از بچه های ما پارسال ۴۰ شد قبول نشد شریف
الان که ضرایب زیاد تر شدن دیگه تا اندازه ظرفیت قبول میشن مثلا اگه 20 تا میگیره هوش 1 تا 20 میرن هوش شریف چون دیگه رتبه نرم افزارشون بالای 100 میشه، طبق ازمون های آزمایشی.
اقا مسعود
در این دنیای وانفسا به شخصی شما علاقه داری یا نه؟
شما رو به جون هر کی دوست داری این روز شمار رو نذار

اگرم به شخصی علاقه نداری و فقط تنها عشق ندگیت گذاشتن روز شماره

تو رو روح امواتت دیگه نذار

با تشکر

در ضمن دوستان در مراسم اتش زدن کتاب ها حتما جای من رو هم خالی کنین

منال کورد فارسی قصه که !
من این روز شمارو دوس دارم،خوبه
لینک مرجع