تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها 1 سوال داشتم سولای کنکور 80 تا 84 نرم افزارو می تونم تو مانشت پیدا کنم؟
آخه من زیاد به پیچ و خم های جاده مانشت آشنا نیستم از بچه ها اگه کسی می دونه کمکم کنه بی زحمت بگید که تو کدوم بخش سایته
ممنون...
ماشالله اینجا چه خبره به ما خانما آقای eh3an2010 روحیه میدید خوب معلومه حرفتون درست نیست چون خانما دقتو هوششون زیاد یه نکاتی در مسایل زیر ذره بین میبرن که آقایون با کلی بینی راحت از اون مساله میگذرن اونوقت بخوای حساب کنی کلی سوال ازدستت درمیره ما هم با زدن فقط چند تا تست نکته دار ببین چقدر جلووووووووووووو میفتیم....

من واقعا برای آقایونی که اصلا از درس خوندن و ادامه تحصیلات خانما خوششون نمیاد متاسفم شما تحصیلکرده اید؟؟؟!!!! مخصوصا آقا احسان که در تایپیکهای قبلی هم تفکراتش مثل همین حرفش بوده.....
این طرز تفکرات مخالفتون برای مردای قدیمیه .

در کل حرفای شما فقط حرفه مهم اینه هر که تلاش بیشتر کنه رتبه بهتری بدست میاره همیشه هم همینطوره بوده.....

هیچ کس نمیتونه انگیزه مارو کم کنه.....

یه خســــــــــــــــــته نبـــــــــــــــاشید جانانه به همه همه بچه های تلاشگر....
سوال اول: کدام یک از گزینه های زیر صحیح نمی باشد؟
۱-
۲-
۳-
۴- هیچ کدام

سوال دوم: کدام یک از گزینه های زیر صحیح نمی باشد؟
۱-
۲-
۳-
۴-همه موارد

بچه ها تورو خدا یکی به من بگه این دوتا سوال چه فرقی باهم دارن؟؟؟؟؟ Huh
سوال اول گزینه چهارم یعنی هیچ کدام صحیح نیست یا همشون درست اند؟؟
بچه ها تورو خدا اینقدر خانم ها اقایون نکنید
من میام اینجا یکم روحیه بگیرم ببینم بقیه چقدر خوندن ی تلنگر بشه بعد همش شده بحث حاشیه ای
(24 دى 1392 12:54 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان! روحیه صفر! به دادم برسین!
حالا خیلی داغونم؟تو این وقته باقیمونده چیکار کنم؟ Huh Confused
همه الان اوضاعشون داغونه
اوضاعت هرجور میخواد باشه، فقط این یک ماه رو ریاضت بکش

(24 دى 1392 02:21 ب.ظ)behnaz20 نوشته شده توسط: [ -> ]من که دارم جنازمو بزور تا روز کنکور می‌کشم شما چطورررررر؟؟؟
خدا رحمتت کنه، الفاتحه مع الصلوات

(24 دى 1392 02:40 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]سوال اول: کدام یک از گزینه های زیر صحیح نمی باشد؟
۱-
۲-
۳-
۴- هیچ کدام
۱-
۲-
۳-
۴-همه موارد
اینو باید بچه هایی که کتابهای مطهری و فلسفه خوندن جواب بدن. بحثش فلسفیه
(24 دى 1392 02:40 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]سوال اول: کدام یک از گزینه های زیر صحیح نمی باشد؟
۱-
۲-
۳-
۴- هیچ کدام

۱-
۲-
۳-
۴-همه موارد

در سوال اول یعنی سه گزینه اول درست هستند (جمله یا متن درستی رو بیان می کنند و هیچ کدام غلط نیست).
در سوال دوم یعنی هر سه گزینه اول متن یا قضیه غلط (نا درستی) رو بیان می کنند .
امیدوارم متوجه شده باشینSmile
بچه ها همه یه مقدار خستگی دارن و این طبیعیه. بدن خسته است اما ذهن آدم به این سادگیا خسته نمیشه. بذارید یه مثال از بدن سازی بزنم Big Grin
وقتی که حرکتا رو داری انجام میدی، اون لحظه ای که عضلاتت داره آتیش میگیره، همون لحظه ایه که بدنت ساخته میشه! اون لحظه باید با دهنت به بدنت دستور بدی که ادامه بده. اصل کار همون موقع است.
الانم همینطوره. این 20 روز مثل 5 تا تکرار آخر تو بدن سازی میمونه که باید نهایت تلاشتو بکنی که انجامش بدی تا وقتی که تموم شد، حس رضابت بخشی وجودتو پر کنه.
با قدرت و انرژی ادامه بدیم. پیروزی حق ماست.
پیروزی....

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
بچه منم سوالای ٨١تا٨٤رو لازم دارم کسی تو مانشت دیده؟

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه منم سوالای ٨١تا٨٤رو لازم دارم کسی تو مانشت دیده؟

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بچه ها یه سری اینجا میزنید لطفا؟!

(24 دى 1392 04:32 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها یه سری اینجا میزنید لطفا؟!

داداش فکر کنم حاجت روا شدی
آی تســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت میزنوم آیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی تست میزنوم
نمیدونید چه حس خوبیه وقتی 2 ساعت (دقیقا 2 ساعت) رو یک مثال فکر میکنی بعدشم به جواب نمیرسی Big GrinBig Grin

خیلی عقبم نشستم از اول برنامه ریزی کردم
بچه های شبکه دعا کنید نرسم اگر برسم یک رشته ی شما هم میشم[تصویر:  237188_72638_biggrinking.gif]
Tongue
(24 دى 1392 11:32 ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته عزیزم چی میشد فقط برا رشته های ریاضی بودی!کی تو را اشتباهی وارد رشته های نا مربوط به خودت کرده تو باید با معادلات و دوستای دیگت باشی اینجا غریب افتادی چرا Huhحالا مجبورم باها ت کنار بیام میخونمت عزیزم اونم عالی غصه نخورHeart

کامپیوتر با ریاضی گسسته فرقی نداره بیشتر از نصف درساش ذات گسسته ای دارن اگه یادت باشه به وجود آورنده ی زبان سی یه ریاضی دان بوده
به نظرم اسم ریاضی گسسته رو باید بذارن ریاضی کامپیوتر
سلاااااااااااااام

نخسته اید

بچه ها ثواب داره یکیو از خود درگیری نجات بدید دم کنکور. یه نگاه به این سوال بندازیدBig Grin

سلام
واقعا دیگه دارم کم میارم.خدا کمک کنه این یک ماه زود تر تموم شه.
لینک مرجع