تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان آیتی

درسهای کنکور علوم کامپیوتر که با آیتی مشترکند، گسسته و داده(طراحی) که هست!

آیا درس دیگه ای هم هست که باید خوند ؟
(28 دى 1392 09:10 ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان آیتی

هوش، ساختمان داده، پایگاه داده، vlsi، طراحی الگوریتم، زبان
کامپیوتریا گسسته ندارند فکر کنم.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(28 دى 1392 09:13 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]

فکر کنم شما درسای مهندسی رو گفتید

درس اصول سیستم های کامپیوتری بچه های علوم ، سیستم عامل نیست، درسته؟
سلام هومن این سوال ۸۹ و ۹۰ حلش غلط نیست سیستم عامل؟

سوال ۸۹ اگه در جدول Tlb باشه می‌شه Tm+Tlb اگه تو جدول Tlb نباشه می‌شه Tlb+۲Tm که اینجا ۲تا اولی‌ چون جدول Tlb ابتدا خالی پس ۳،۴ اولی‌ و ۱ باید از حافظه بیاریم ،۳،۴ دومی‌ هم که درون جدول هست پس مجموع می‌شه ۳(۳۰۰+۲۵)+۲(۱۵۰+۲۵)=۱۳۲۵

۱۵۰۰-۱۳۲۵=۱۷۵ => ۱۷۵/۱۵۰۰ => ۱۱%

سوال ۹۰ هم وقتی‌ فرایند اولی‌ داخل صف اول هست تا ۴ ثانیه که برشش اما تا ثانیه ۵ که فرایند دوم وارد نمی‌شه برای چی‌ سوئیچ کرده در حالی‌ که فقط یه فرایند وجود داره تا ثانیه ۵ فقط یک فرایند هست
بدترین رتبه بین چندتا ازمون قبل. من ک واقعا روحیه گرفتم از پارسه و طراحان سوالش تشکر میکنم
(28 دى 1392 11:49 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]بدترین رتبه بین چندتا ازمون قبل. من ک واقعا روحیه گرفتم از پارسه و طراحان سوالش تشکر میکنم

بازم خوبه رتبه شما اومده
رتبه من نیمده زده غایب
از 2 تا دوستامم همینو زده بود !
من نمیدونم چطوری جامعه آماریشونو حساب میکنن!
چرا جواب های تشریحی کنکور ۹۰ it نیست؟؟؟
کسی نداره؟
سلااااااااااااااااام برو بچ چطوزین؟؟؟ دوستان مدعی شبکه بیاین به این سوووال ما ج بدین Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی رتبم شد 130 با توجه به اینکه مشترک 0 زدم Smile مهم نیس، کنکور میترکونیییییییییییییم Smile)))

بچه ها بخش p2p و torrent رو بخونیم از رو کراس؟؟ سوالای آخر فصلشو بخونیم؟؟؟
(28 دى 1392 11:53 ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 دى 1392 11:49 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]بدترین رتبه بین چندتا ازمون قبل. من ک واقعا روحیه گرفتم از پارسه و طراحان سوالش تشکر میکنم

بازم خوبه رتبه شما اومده
رتبه من نیمده زده غایب
از 2 تا دوستامم همینو زده بود !
من نمیدونم چطوری جامعه آماریشونو حساب میکنن!

رتبه ها رو ول کنید و سعی کنید اشکالاتتون رو برطرف کنید.
اگه جای من بودید خوب الان سر به کوه میزدد. آزمون قبل 1 شدم، این آزمون 200!! سوالای غلط پر بود تو ازمون. اما چندتا سوال خوبم داشت.
روحیتونو نبازید. اتفاقا کسایی که رتبشون بد شده به نفعشونه چون یه تکون میخورن و به رتبه های خوبشون مغرور نمیشن و بیشتر میخونن

دوستان یه نگاه بندازید Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی پیدا میشه به من انرژی بده *البته نه از اون انرژی های عمو قنادا Smile *
حالا که 3هفته آخر شروع شده نمیدونم چرا من دیگه درس خوندنم نمی یاد خوشبحال اونایی که خودشونو میندازن تو قرنطینه تا درس بخونن من که نمی تونم
انرژیم زیر صفره Sad
**النجدة النجدة**
(28 دى 1392 12:57 ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها بخش p2p و torrent رو بخونیم از رو کراس؟؟ سوالای آخر فصلشو بخونیم؟؟؟
نوچ
5 فصل اول رو بخون ، حله
(28 دى 1392 11:28 ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 دى 1392 09:13 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]

فکر کنم شما درسای مهندسی رو گفتید

درس اصول سیستم های کامپیوتری بچه های علوم ، سیستم عامل نیست، درسته؟

درس اصول سیستم کامپیوتری علوم کامپیوتر همون معماری کامپیوتره که اونم امسال فکر کنم حذف شده از کنکورش . فقط تو گرایش مهندسی دانش؟؟ میاد که معلوم نیس چیه اصن . خود درسای اصلی کنکور علوم امسال همش ریاضیه .
(28 دى 1392 01:14 ق.ظ)niloofar_68 نوشته شده توسط: [ -> ]کلا سبک پارسه سبک خودش و کتاباشه.از کنکور بویی نبرده

به نکته ظریفی اشاره کردی Big Grin من واسه هر درس که خوده کتاب پارسه رو میخونم بالای 80 میزنم برای درسای که کتاب پارسه نمیخونم زورکی یه 40 میزنم اگه بشه اگه نشه هم منفی
(28 دى 1392 01:30 ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط: [ -> ]کسی پیدا میشه به من انرژی بده *البته نه از اون انرژی های عمو قنادا Smile *
حالا که ۳هفته آخر شروع شده نمیدونم چرا من دیگه درس خوندنم نمی یاد خوشبحال اونایی که خودشونو میندازن تو قرنطینه تا درس بخونن من که نمی تونم
انرژیم زیر صفره Sad
**النجدة النجدة**

بله بله 100%

انررررژیییییییییییییییییییییییییییییییییی+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​+++++++

مژده رتبه 1 کارشناسی ارشد
تو میتووووونیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

الان دلیلی نداره انرژیت زیر صفر باشه. این فقط یه شرایطی هست که هرکسی بهتر باهاش مبارزه کنه بیشتر موفق میشه. تو که این همه راهو اومدی حالا میخوای یه قدم مونده به خط پایان مسابقه رو رها کنی؟! حیف نیست؟ تمام نیروتو جمع کن و شروع کن. کنکوره بابا آمپول که نیستBig Grin

پیاماتم چک کن
لینک مرجع