تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14 دى 1392 02:40 ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]من که هرچی خونده بودم فک میکنم پرید
خودتون هم که میگید، فکر میکنم!
(14 دى 1392 02:46 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 دى 1392 02:40 ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]من که هرچی خونده بودم فک میکنم پرید
خودتون هم که میگید، فکر میکنم!
چون دلم نمیخواد باور کنم
سلااااام بچه ها
میبینم ک سخت میخونید
قدر فرصتتونو بدونید ! منکه افتادم تو امتحانای پایان ترم؛قبلا هم ب اندازه شوما نخوندم؛1ماه بیشتر برام نمونده اما کماکان ما رقیبیم گفته باشم (-;
کاشکی هممون قبول شیم
من که حس خوبی دارم
تبریک میگم!! یه تغییر تعرفه اشتباهی دادم اینترنتم رف رو نامحدود سرعت اومد زیر 20 کیلو گفتن فعلا واسم عوضش نمیکنن ! خوبیش اینه که 2- 3 روزه دیگه کلا دارم درس میخونم!! زندگیه داریم!!!
دوستان کنکوری سلام
امیدوارم اوقات و ایام امتحانهای اخر فصل به کام باشد.
یه سری از دوستان از من درخواست پاسخنامه ازمونهای اخر کتاب مهندسی نرم افزار مدرسان شریف رو کرده بودم. در لینک زیر اونها رو گذاشتم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونید مراجعه نمایید و استفاده نمایید. امیدوارم به کارتان بیاید.
تا امشب باید 3فصل هوش و تست حافظه سیستم و تست فصل3 شبکه بزنم
میشود ایا؟؟
(14 دى 1392 03:24 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]این دوستانی که هی میگن من درصدم پایینه، الِ ُ بلـِ . من یادمه زمان کنکور کارشناسی همیشه عربی منفی میزدم ولی حدود ۲۰ روز به کنکور بود که طی یک حرکت ضربتی چند تا مبحث رو خوب خوندم مثلا یادمه افعال مختلف که چطور ترجمه میشدن(ماضی استمراری و...) رو خوندم و اکثر بحثای عربی ۳ که با هم خیلی ربطی نداشتن و یادمه از اون کتاب عربی عمومی گاجی که داشتم ۳۵% هم نخوندم ولی تو کنکور ۵۲ درصد ناقابل زدم. این خاطره رو گفتم که میشه تغییر خیلی زیادی ایجاد کرد توی این چند روز! پس پر انرژی باشید و درس بخونید.

خب میشه به من بگید که در این زمان باقیمانده شبکه رو چجوری بخونم؟! Confused
میگما شما logرو چطوری حساب میکنید؟راه حلو میرم اخرش تو logمیمونم
مثلا p1طوری حساب میشه؟
10=20log p1/18
درســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس میخونم آییییییییییییییییــــــــــــــــــــــــــــــی درس میخونم هیچکی نمــــــــــــــــــــیتونه مثله ما درس بخونه!
آقای جهانی این روزا به یاری سبز شما واقعا نیازمندیم ایکاش این روزای آخر کمکمون میکردین که دقیقا چجوری جمع بندی کنیم؟چجوری این استرس بدآ از خودمون دور کنیم . ممنونم
(14 دى 1392 09:59 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]میگما شما logرو چطوری حساب میکنید؟راه حلو میرم اخرش تو logمیمونم
مثلا p1طوری حساب میشه؟
۱۰=۲۰log p1/18

فقط p1 تقسیم بر 18 میشه یا کل لگاریتم؟
log p1/18=1/2
p1/18=2^1/2
p1=18*2^1/2
البته اگه سوال رو درست متوجه شد باشم!

(14 دى 1392 10:27 ب.ظ)نارین نوشته شده توسط: [ -> ]آقای جهانی این روزا به یاری سبز شما واقعا نیازمندیم ایکاش این روزای آخر کمکمون میکردین که دقیقا چجوری جمع بندی کنیم؟چجوری این استرس بدآ از خودمون دور کنیم . ممنونم

منم با شما موافقم!
الان نمیدونم باید چکار کنم.
سردرگمم در حد تیم ملی.
چی بخونم؟!!
فقط تست؟
نکات مروری؟
چکار کنیم که اشتباهات آزمونهای قبلی جبران شود؟
امروز آمار خوندم خیلی بهم حال داد
فردا محاسبات می خونم
(14 دى 1392 09:57 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 دى 1392 03:24 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]این دوستانی که هی میگن من درصدم پایینه، الِ ُ بلـِ . من یادمه زمان کنکور کارشناسی همیشه عربی منفی میزدم ولی حدود ۲۰ روز به کنکور بود که طی یک حرکت ضربتی چند تا مبحث رو خوب خوندم مثلا یادمه افعال مختلف که چطور ترجمه میشدن(ماضی استمراری و...) رو خوندم و اکثر بحثای عربی ۳ که با هم خیلی ربطی نداشتن و یادمه از اون کتاب عربی عمومی گاجی که داشتم ۳۵% هم نخوندم ولی تو کنکور ۵۲ درصد ناقابل زدم. این خاطره رو گفتم که میشه تغییر خیلی زیادی ایجاد کرد توی این چند روز! پس پر انرژی باشید و درس بخونید.

خب میشه به من بگید که در این زمان باقیمانده شبکه رو چجوری بخونم؟! Confused

البته Riemann جزو با هوش ترین افرادی هست که تا به الان دیدم
اگر باهوش باشی می تونی مثلش عمل کنی
مشکل تو چیه واقعا؟ زمان کم یا حال نداشتن؟ حالا که زمان داری دست کم تلاش کن! اگه موفق بشی یه سال جلو می‌افتی!
یه ســـال خیلیه! خیلی...

(14 دى 1392 04:11 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]با حذف شبکه و سیستم امکان قبولی هست؟
باتوجه به اینکه تستاش نمیشه راحت زد!

قبولی داریم تا قبولی.
میشه گفت که اگه این کمبود تو بقیه درس‎‌ها جبران نشه و میانگین کل بیاد پایین، احتمال قبولی تو یک دانشگاه خوب کاهش پیدا می‎کنه، البته اینم بگم که مثلا اگه سوالات سال پیش رو نگاه کنیم همه تست‎های شبکه هم سخت سخت نبودند، دو تاش که فقط تعریفی بود، دو تای دیگه هم مورد خیلی خاصی نداشت اما دو تاش زیاد جالب نبود و سخت بود! (البته از نظر من)، سیستم عامل هم سوالاتش از چند سال اخیر ساده‎تر شده بود تو کنکور امسال. به نظر من اگه شما می‎تونستید بصورت گزینشی مهم ترین فصل‎های این دو درس و خصوصا شبکه رو می‎خوندید خوب می‎شد، مثلا لایه شبکه و انتقال که هم نسبت به فصول لایه فیزیکی و پیوند ساده‎تر هستند و هم تست بیشتری ازشون میاد.

حالا شما میگید احتمال داره سیستم و شبکه سخت بیاد، یا درس x سخت بیاد و y آسون بیاد، ولی اصلا معلوم نیست چی میشه و اصلا نمیشه روی این احتمالات حساب کرد، البته شما خودتون بهتر می‎دونید دارین چیکار می‎کنید ولی منظورم اینه که یه جوری نشه که مثلا دو سه تا سوال آسون از شبکه و سیستم بیاد و بعدش شما پشیمون بشید که ای کاش حداقل یکی دو فصل رو بصورت گزینشی می‎خوندم. البته این فقط نظر من بود.
(15 دى 1392 02:40 ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط: [ -> ]مشکل تو چیه واقعا؟ زمان کم یا حال نداشتن؟ حالا که زمان داری دست کم تلاش کن! اگه موفق بشی یه سال جلو می‌افتی!
یه ســـال خیلیه! خیلی...

(14 دى 1392 04:11 ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط: [ -> ]با حذف شبکه و سیستم امکان قبولی هست؟
باتوجه به اینکه تستاش نمیشه راحت زد!

قبولی داریم تا قبولی.
میشه گفت که اگه این کمبود تو بقیه درس‎‌ها جبران نشه و میانگین کل بیاد پایین، احتمال قبولی تو یک دانشگاه خوب کاهش پیدا می‎کنه، البته اینم بگم که مثلا اگه سوالات سال پیش رو نگاه کنیم همه تست‎های شبکه هم سخت سخت نبودند، دو تاش که فقط تعریفی بود، دو تای دیگه هم مورد خیلی خاصی نداشت اما دو تاش زیاد جالب نبود و سخت بود! (البته از نظر من)، سیستم عامل هم سوالاتش از چند سال اخیر ساده‎تر شده بود تو کنکور امسال. به نظر من اگه شما می‎تونستید بصورت گزینشی مهم ترین فصل‎های این دو درس و خصوصا شبکه رو می‎خوندید خوب می‎شد، مثلا لایه شبکه و انتقال که هم نسبت به فصول لایه فیزیکی و پیوند ساده‎تر هستند و هم تست بیشتری ازشون میاد.

حالا شما میگید احتمال داره سیستم و شبکه سخت بیاد، یا درس x سخت بیاد و y آسون بیاد، ولی اصلا معلوم نیست چی میشه و اصلا نمیشه روی این احتمالات حساب کرد، البته شما خودتون بهتر می‎دونید دارین چیکار می‎کنید ولی منظورم اینه که یه جوری نشه که مثلا دو سه تا سوال آسون از شبکه و سیستم بیاد و بعدش شما پشیمون بشید که ای کاش حداقل یکی دو فصل رو بصورت گزینشی می‎خوندم. البته این فقط نظر من بود.
ممنونم از جوابتون و اینکه وقت گذاشتید
خط اول اگه منظورتون من بود بخاطر کمبود وقت یکی از دوستام که پارسال دو رقمی شده بود این پیشنهادو کرد اما چون دودل بودم اینجامطرح کردم
خودمم همین تصمیمو گرفتم
تو ازمون که سیستم و شبکه خوب میزنم
البته نقطه قوتم زبانه
سلام دوستان... یه خواهش دارم ازتون... از امروز تا کنکور اگه دیدید به فاصله بیشتر از ۲ روز نیومدم مانشت...دمتون گرم یه فاتحه ای واس شادی روحم بخونید... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinبد جوری لج کردم با خودمم ...Confused وقتی شروع کردم از رو تنبلی یه تصمیم اشتب گرفتم ... گفتم باید نتیجه گرا بودو با حداقل مطالعه حداکثر استفاده رو بردو ازین حرفا.... خلاصه اینکه در حد مرگ باس بخونم تا جبران شه ... دعا یادتون مره...
منم قول میدم اگه رفتم اونورو شما بعد من خدایی نکرده اومدیدBig Grin هواتونو داشته باشم... نه که بهشتیییمBig GrinBig Grin
لینک مرجع