تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خسته شدم فکر نکنم تا یه ماه دیگه دووم بیارم[تصویر:  233599_83898_eskelet_41.gif]
با آرزوی موفقیت برای همه دوستای عزیز
من دیگه از فردا جمع بندی رو شروع میکنم
(09 دى 1392 11:09 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 دى 1392 10:10 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]مرور ۵۰ درصد دوم os تموم. میریم که بریم( Big Grin ) تست جامع os و شبکه و db بزنیم.
بچه ها من انقدر قهوه و شکلات خوردم سرم درد میکنه. نمیریم Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

بابا شریفی چطور میخونی؟؟
میری میایی 50% اول و دوم و تموم میکنی Rolleyes

اول باید توکل کرد، نیت کرد، بعد همت کرد، بعد دست از زندگی شست و فقط درس خوند.
در کنارش قهوه و شکلات تلخ هم خورد Big Grin
من درس میخونم صرفا جهت یادگیری ، اصلا هم قبولی برام مهم نیست #فریب
:دی
تا حالا شده بزنی به سیم آخر ؟ بخوای زیر بارون بزنی بیرونو ساعتها راه بری ؟
الان بعد هوش همین حسو دارم مخم سوووووووووتتتتت مییییکشه از دست این استنتاجا :-) میریم زیر بارون تا خنک شه...
ولی کلا تو مرامه ما نیس کم بیاریم با هرکی دست بدیم تا تهش هستیم با هرکیم کل بندازیم (کنکور) تا از رو نره ولکن ماجرا نیستیم...
راستی اینجا داره حکایت 30مرغ یواش یواش زنده میشها ... !
بابا باریکلا به همگی آفرین بچهای گل مانشت آقایون ، خانوما من حسودیم شد منم میخوام بگم اینو تموم کردم اونو تموم کردم اما چه کنم هیچکدوم تموم تموم نشده ، دلم میسوزه که همین الان کار برام جور شده نمیتونم مثل شماها بخونم ، اما به قول یکی از دوستان میخونیم به بهانه کنکور دیگه کلا واقعا بخیال ارشد شدم فقط به خاطر دل خودم میخونم و امروز کلا دو ساعت خوندم امشبم اگه خدا بخواد شبکه و نرم رو تموم میکنم باقیشم پناه بر خدا فردا و 5 شنبه را وقت دارم . دوستان به جای وقت نداشتنای من هم بخونید ، انشاالله همگی موفق میشید من مطمئنم
واسه این آزمون اصلا نمیرسم تخصصی بخونم
شبکه وقتمو گرفت از مباحثش مونده بود
من تازه عضویدم زیادم نتونستم بخونم با درسای دانشگا نشد که بخونم
تا حالا تونستم 25% آمار بخونم کتابای سیستم عامل و ساختمان داده و مدار رو تونستم سریع بخونم تموم کنم الانم که امتحانای ترمه اینارو گفتم برا یه عده که میگن ما عقبیم و فلان مطمئن باشن از خیلیا جلوترن
منم دیگه امید چندانی به قبولی ندارم فقط میخونم که بعد کنکور حسرت چرا نخوندم کاش بیشتر میخوندم نداشته باشم
بچه ها من دارم کامنتها رو می خونم یه دفعه میرم تو فاز حفظ کردنشون Big Grin اینم از عوارض درس خوندن
بچه ها ...

حوصلم سر رفته !!!!!!!!
درس مدیریت میخونم و یاد غزلیات حافظ میکنم و همش به این فکر میکنم مدیریت و سط درسای فنی و سخت حکم این بیت را داره:

ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داریDodgy
(10 دى 1392 01:57 ق.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ...

حوصلم سر رفته !!!!!!!!

حوصله چی هس اصلا ؟؟ خیلی وقته ندارمش واژه غریبی شده Big Grin اینم از نیمه پر لیوانتون Big Grin
(10 دى 1392 02:09 ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]منظور از خانواده همون عمه است ؟
یا معانی دیگه هم داره ؟
نه توهین نکنین اینارو نگین شانس نداریم امسال میخونن تلافی در میارن Confused
طراح عزیزم.. من سپاسگذارم
امروز کلافه وعصبی بودم (از تاثیرات کنکوره)
کلا تنها کار مثبتم خوندن فصل 11 نظریه بود!!!
خدا بخواد فردا امروز رو جبران میکنم
باید بشه چون میخوام که بشه....
(10 دى 1392 02:12 ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]درس مدیریت میخونم و یاد غزلیات حافظ میکنم و همش به این فکر میکنم مدیریت و سط درسای فنی و سخت حکم این بیت را داره:

ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داریDodgy

بد نیس یادیم از سعدی کنیم...
یکی قطره باران ز ابری چکید ................ خجل شد چو پهنای دریا بدید

که جایی که دریاست من کیستم ................ گر او هست، حقا که من نیستم...!!!!!!!!!!!!!!!
لینک مرجع