تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25 دى 1392 05:13 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]با دوستم رفتیم براش لپ تاپ بخرین پولمون نرسید تی تاب خریدم خوردیم گرون شده هااااااا Big Grin
اما کما کان درســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس میخونم آیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی درس میخونم هیچکی نمیتونه مثله ما درس بخونه

میگم داری درس میخونی(مشق مینویسی) یه وقت بالا پشت بوم نری که هم سرما میخوری و هم اینکه خدای نکرده از را بدر میشی...

(25 دى 1392 05:13 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]با دوستم رفتیم براش لپ تاپ بخرین پولمون نرسید تی تاب خریدم خوردیم گرون شده هااااااا Big Grin
اما کما کان درســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس میخونم آیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی درس میخونم هیچکی نمیتونه مثله ما درس بخونه

میگم داری درس میخونی(مشق مینویسی) یه وقت بالا پشت بوم نری که هم سرما میخوری و هم اینکه خدای نکرده از را بدر میشی...

نه فقط بالای درخت میرمRolleyes
بچه ها من امروز از استرس معده درد گرفتم شدید به من روحیه بدید...
خودم به خودم روحیه میدم .... روحیه ...... روحیه ..... روحیه .....
.
.
.
اغا این تست های الگوریتم و ساختمان داده پارسال همشون که پیچیدگی زمانیه من از اینا شدید میترسم همش طراح سوال ی چیزیو در نظر گرفته که من در نظر نگرفتم چی کار کنمHuh
(25 دى 1392 10:07 ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من امروز از استرس معده درد گرفتم شدید به من روحیه بدید...
.
.
.
اغا این تست های الگوریتم و ساختمان داده پارسال همشون که پیچیدگی زمانیه من از اینا شدید میترسم همش طراح سوال ی چیزیو در نظر گرفته که من در نظر نگرفتم چی کار کنمHuh

شربت معده بخور
باید در نظر بگیری دیگه
پارسال هیچی نخونده بودم.همینطوری رفتم سر جلسه.940 اوردم.اما امسال حسابی خوندم.خدا کنه رتبه خوبی بیارم.سوالا هر سال سختتر میشه.مخصوصا سه سال اخیر.Huh
(25 دى 1392 10:25 ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال هیچی نخونده بودم.همینطوری رفتم سر جلسه.۹۴۰ اوردم.اما امسال حسابی خوندم.خدا کنه رتبه خوبی بیارم.سوالا هر سال سختتر میشه.مخصوصا سه سال اخیر.Huh

خوب اگه پارسال شانسی نزده باشی امسال بهتر میشی
اقا این سندرم نیگارا که اقای جهانی اختراع کرده بود عجب حقیقت تلخیه!! حالا که نزدیک ابشار میشیم پارو زدنمون شروع شده!! اصلا چن روزه میخام این گسسته رو شروع کنم از گریمالدی بخونم!!
(24 دى 1392 10:36 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]این وزنی که من تو این ۳ ماه آخری اضاف کردم، توی ۴-۵ سال باشگاه رفتن نتونستم اضافه کنم Big Grin Big Grin
یــــــــــا حجم Big Grin

منم3کیلو اضاف کردم شدم 57Sad
امشب از خودم راضیم اما هنوز به ایده آل نرسیده
فکر کنم خدا دعاهامو داره مستجاب میکنه
انگیزم رفته بالا امیدوارم بالا بمونه تا کنکور
بالا بالا, بالا
شک دارم به خودم جریان چیه؟چرا ایقد ریلکسم؟ چرا ایقد تست خوب میزنم؟این منم ایا؟
یه برنامه درست حسابی پرو پیمون میخوام برا روزهای آتیBig Grin
مروز و جمع بندی چطوریا باشه بهتره ؟
آخه تاره امروز امتحانام تموم شد Smile

شاد باشید
(25 دى 1392 10:29 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 دى 1392 10:25 ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال هیچی نخونده بودم.همینطوری رفتم سر جلسه.۹۴۰ اوردم.اما امسال حسابی خوندم.خدا کنه رتبه خوبی بیارم.سوالا هر سال سختتر میشه.مخصوصا سه سال اخیر.Huh

ایشالله.البته به همراه دوستان مانشتی عزیز.پارسال شانسی نزده بودم.فقط سوالایی رو زده بودم که صد در صد میدونستم درست بود.بنظرم این توی کنکور یه اصله.چون وقتی به تستی شک داریم.احتمال درست یا غلط بودنش میشه 50 -50 و اگه خدای نکرده غلط باشه تاثیر زیادی تو رتبه داره.
(25 دى 1392 11:48 ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط: [ -> ]

ایشالله.البته به همراه دوستان مانشتی عزیز.پارسال شانسی نزده بودم.فقط سوالایی رو زده بودم که صد در صد میدونستم درست بود.بنظرم این توی کنکور یه اصله.چون وقتی به تستی شک داریم.احتمال درست یا غلط بودنش میشه ۵۰ -۵۰ و اگه خدای نکرده غلط باشه تاثیر زیادی تو رتبه داره.

یه اصلم اینه که سوالای که 50-50 شک داری سکه بندازی شیرو خط کنی
(25 دى 1392 10:07 ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من امروز از استرس معده درد گرفتم شدید به من روحیه بدید...
.
.
.

یکم از abji22 رلکس قرض بگیری حله Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(26 دى 1392 12:20 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 دى 1392 11:48 ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط: [ -> ]

ایشالله.البته به همراه دوستان مانشتی عزیز.پارسال شانسی نزده بودم.فقط سوالایی رو زده بودم که صد در صد میدونستم درست بود.بنظرم این توی کنکور یه اصله.چون وقتی به تستی شک داریم.احتمال درست یا غلط بودنش میشه ۵۰ -۵۰ و اگه خدای نکرده غلط باشه تاثیر زیادی تو رتبه داره.

یه اصلم اینه که سوالای که ۵۰-۵۰ شک داری سکه بندازی شیرو خط کنی
آخه داداش من نمیدونی چرا راهنمایی میکنی ؟؟ سکه از کجا گیر بیاریم سر جلسه؟
در این مواقع سرتو میخاررونی ...یه نگاه اینور یه نگاه اونورو آخرشم غربیترین گزینه رو انتخاب میکنی ... جواب میده امتحانش با شما Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سلاااااااااااام

خسته نباشید بچه ها

میگم بچه هایی که مدار الکتریکی خوندن لطفا یه نگاه به این سوال بندازن اندکی نکته داره!

دست شما ندرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پیروز باشیدWink
لینک مرجع