تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شبکه ی مدرسان خوبه حیف ک دیر دارم باهاش اشنا میشمSmile
شبکه پارسه اونقد خشک و مسیله ای گفته ادم از خوندنش پیشیمون میشه
(24 دى 1392 12:29 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]ما آنچه را بلدیم در عمل نشان خواهیم داد.. بهلهههههه . اینیم مااا
دیدین بعضی ادما یه چیزایی اصلا تو کتشون نمیره!! یعنی با هیچ استدلالی اصلا نمیتونم قبول کنم یه دختر خانوم تو کنکور رتبش بیشتر از من بشه مگه اینکه حالا مثلا حوزه امتحانی که کنکور میدم زلزله ای سیلی چیزی بیاد !! اصلا مثل ضرب 10000 یا هر عدد بزرگتری تو صفر میمونه!!
اوضاع خوب نیستConfused
(23 دى 1392 06:33 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]مخاطب :دوستانی که بحث مجانب رو بیان کردن + علاقه مندان طراحی الگوریتم

انشاالله همه موفق باشیم در محور رضایت خدا

من که طراحی می خونم چون شبیه معما حل کردنهBig Grin
اینجا چه کل کل دختر پسریه !!! بشینید ورس بخونید جای این حرفا. فردا تو کنکور جنسیتت رو نگاه نمیکنن، پاسخ نامت رو نگاه میکنن Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(24 دى 1392 08:08 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]اینجا چه کل کل دختر پسریه !!! بشینید ورس بخونید جای این حرفا. فردا تو کنکور جنسیتت رو نگاه نمیکنن، پاسخ نامت رو نگاه میکنن Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

ولشون کن بذار دلشون خوش باشه[تصویر:  237061_24138_s381.gif]
به نظر من تعویض منبع درسی در این زمان == آمدن دخل

20 روز دیگه باید کنکور بدی حالا منبع عوض میکنی؟؟ :|
(24 دى 1392 12:51 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]این ویندوزه مکینتاش که دارین روش صحبت میکنین چیه حالا؟ واسه کنکور باید بلد باشیم؟ Confused سخته؟

واقعا این مبحث رو نخوندین ؟؟ یعنی نمیدونین از چه الگوریتمی برای نقص صفحه توی این نسخه از ویندوز خاص استفاده میشه ؟؟!!
(24 دى 1392 01:05 ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی با یه تیر چند نشون زدین هااااااااا
اگر منظورتون از ویندوز که گفتین برا بچگی هاتون هست , ویندوز ۸ بوده که ماشالله خیلی جووووون هستین Smile
فکر کنم با این روند در سن ۱۴ سالگی ارشد هم تموم کنید
: ))
اتفاقا ما مال زمان xp هستیم .. آخی کجایی جوونی که یادت بخیر .
(24 دى 1392 02:40 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]دیدین بعضی ادما یه چیزایی اصلا تو کتشون نمیره!! یعنی با هیچ استدلالی اصلا نمیتونم قبول کنم یه دختر خانوم تو کنکور رتبش بیشتر از من بشه مگه اینکه حالا مثلا حوزه امتحانی که کنکور میدم زلزله ای سیلی چیزی بیاد !! اصلا مثل ضرب ۱۰۰۰۰ یا هر عدد بزرگتری تو صفر میمونه!!

مطمئنا بیشتر نمیشه ! دقیقا درست میفرمایید . ما رتبه مون بهتر میشهههه
کلی نخونده دارم و زمان کم !
از برنامم عقب افتادم دعا کنید برسم
بچه ها واقعا هیچ کس براش مقدور نیست سوالات ازمون جامع دوم سنجش رشته کامپیوتر رو آپلود کنه؟
بابا زبونم مو در آورد!!!!
(23 دى 1392 10:57 ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط: [ -> ]محاسبات عددی،کامپایلر که کلا توی دانشگاه همچین درسی نداشتیم..
هوش مصنوعی و سیستم عامل و کمی از ساختمان داده و معماری و منطقی بحثی از کنکور نبود.
یعنی این همه کتاب رو باید خودم میخوندم!!
پس هر کسی مشکل خودش داره و شکر کنید که الان خیلی خیلی از خیلی ها جلوترین.
ان شالله که نتیجه سختی های امروز میگیرین.
شب خوش.

منم مثل شماا.خدا بپرسه از این اساتید ب ظاهر محترم .من که نمیگذرم
گسسته عزیزم چی میشد فقط برا رشته های ریاضی بودی!کی تو را اشتباهی وارد رشته های نا مربوط به خودت کرده تو باید با معادلات و دوستای دیگت باشی اینجا غریب افتادی چرا Huhحالا مجبورم باها ت کنار بیام میخونمت عزیزم اونم عالی غصه نخورHeart
دوستان! روحیه صفر! به دادم برسین!
گزارشی مختصر از وضعم!
الگوریتم و داده دارم تست میزنم برای تسلط و تقریبا کامل خوندم!
گسسته شبکه صفر Sad
نرم هم مدرسان خوندم والان دوره و تست(قبلا همه تستاشم زدم ولی بازم مسلط نیستم! )
هوش 6 فصل اول مسلط اما از منطق به بعد داغونم Sad میشه این چند فصل رو توی این مدت مسلط شم؟
پایگاه فصل SQL کلا تست نزدم اصلا!
سیستم مهر ماه یه دور پارسه خوندم! و الان صفر!
مدیریت رابینزو مقسمی خوندم
حالا خیلی داغونم؟تو این وقته باقیمونده چیکار کنم؟ Huh Confused
Sad
....
(24 دى 1392 10:57 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 دى 1392 12:51 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]این ویندوزه مکینتاش که دارین روش صحبت میکنین چیه حالا؟ واسه کنکور باید بلد باشیم؟ Confused سخته؟

واقعا این مبحث رو نخوندین ؟؟ یعنی نمیدونین از چه الگوریتمی برای نقص صفحه توی این نسخه از ویندوز خاص استفاده میشه ؟

بچه ها که میگن خوردنیه مگه خوردنی و ساندیسم نقص صفحه داره؟ برا من معمولا سر جلسه پارسه نقص نی اتفاق میفته نی رو دیر میدن خدا کنه ویندوز م مکینتاش نی نداشته باشه باید سر بکشیم

(24 دى 1392 12:54 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان! روحیه صفر! به دادم برسین!
گزارشی مختصر از وضعم!
الگوریتم و داده دارم تست میزنم برای تسلط و تقریبا کامل خوندم!
گسسته شبکه صفر Sad
نرم هم مدرسان خوندم والان دوره و تست(قبلا همه تستاشم زدم ولی بازم مسلط نیستم! )
هوش ۶ فصل اول مسلط اما از منطق به بعد داغونم Sad میشه این چند فصل رو توی این مدت مسلط شم؟
پایگاه فصل SQL کلا تست نزدم اصلا!
سیستم مهر ماه یه دور پارسه خوندم! و الان صفر!
مدیریت رابینزو مقسمی خوندم
حالا خیلی داغونم؟تو این وقته باقیمونده چیکار کنم؟ Huh Confused

آخ جون آخ جون یه رقیب کم شد Big Grin خدایا شکرت خدایا شکرت
وضعیتت بد نیست که فراموش کردن یه چیزه حسیه فکر میکنی فراموش کردی ولی تو ذهنت هست به موقعش یادت میاد یکم هم باعثش استرسه در کل ادامه بده وضعیت زیاد بد نیست

(24 دى 1392 11:32 ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]گسسته عزیزم چی میشد فقط برا رشته های ریاضی بودی!کی تو را اشتباهی وارد رشته های نا مربوط به خودت کرده تو باید با معادلات و دوستای دیگت باشی اینجا غریب افتادی چرا Huhحالا مجبورم باها ت کنار بیام میخونمت عزیزم اونم عالی غصه نخورHeart

یاده افسانه سه بردار افتادم اون نامه های که خواهرشون براشون آخره هر قسمت مینوشت دقیقا مثله همین بود :
بردارام عزیزم تسوی عزیز یادم نیست چیه عزیز و یه چیز عزیز دیگه هم بود وگسسته ی عزیزم اکنون که این نامه را مینویسم.............. یادش بخیر
سلام به همه
من که دارم جنازمو بزور تا روز کنکور می‌کشم شما چطورررررر؟؟؟

آرزوی موفقیت دارم واسه همتون
لینک مرجع