تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تموم شهر خوابیدن،من از فکر تو بیدارم کنکور لعنتی.Undecided
چرا اون صفحه که سوال پرسیده بودم بسته شده؟
شاید خواستم یه ابراز احساساتی چیزی کنم!
والا!

راستی آقای مسعود من به اون روز شمارتون علاقه داشتم Big Grin
(26 دى 1392 01:43 ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]میگم بچه هایی که مدار الکتریکی خوندن لطفا یه نگاه به این سوال بندازن اندکی نکته داره!
دست شما ندرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این از اون سوال خفناست. البته نه خیلی Undecided
(25 دى 1392 11:15 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]یه برنامه درست حسابی پرو پیمون میخوام برا روزهای آتیBig Grin
مروز و جمع بندی چطوریا باشه بهتره ؟
آخه تاره امروز امتحانام تموم شد Smile

شاد باشید

SadSad
اقا من نمیدونم چرا این حساب رابطه ای رو دوست ندارم بخونمش
به نظرتون ممکنه ازش تو پایگاه سوال بیاد ایا بخونمش؟
چند روزه کلا خونه نبودم!!!
الان چند روز مونده دقیقا به کنکور؟
یعنی میرسم!!!!!!!
جمع بندی رو تموم کنم!!!
قاطی کردم اساسی!!
(26 دى 1392 10:30 ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط: [ -> ]چند روزه کلا خونه نبودم!!!
یعنی میرسم!!!!!!!
جمع بندی رو تموم کنم!!!
قاطی کردم اساسی!!

دقیقا 20 روز ... تقریبا 3 هفته...فقط بخواااان...بخوااان...بخواان...بخوان
اکو رو داشتینBig GrinBig Grin

(26 دى 1392 10:26 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]اقا من نمیدونم چرا این حساب رابطه ای رو دوست ندارم بخونمش

آقا !! منم خیلی چیزارو دوس ندارم بخونم اما چاره ای نیس...اینکه بیاد غیرممکن نیست Big GrinBig Grin
حکایت اون جوکه شدها...اینو که سوال نمیدن...اینجارو هم که تقلب مینویسم...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(26 دى 1392 09:53 ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ][quote='*afsoon*' pid='237522' dateline='1389811509']
یه برنامه درست حسابی پرو پیمون میخوام برا روزهای آتیBig Grin
مروز و جمع بندی چطوریا باشه بهتره ؟
آخه تاره امروز امتحانام تموم شد Smile

شاد باشید

عیدتون مبارک!!!!!!!!
سلام.ظهر همگی بخیر!دوستان شما با فصل کنترل دسترسی حقیقت مشکل ندارین؟بعضی جاهاش واقعا چرت و پرته!Undecided

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
(26 دى 1392 11:03 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1392 10:30 ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط: [ -> ]چند روزه کلا خونه نبودم!!!
یعنی میرسم!!!!!!!
جمع بندی رو تموم کنم!!!
قاطی کردم اساسی!!

دقیقا ۲۴ روز ... تقریبا ۳ هفته...فقط بخواااان...بخوااان...بخواان...بخوان

(26 دى 1392 10:26 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]اقا من نمیدونم چرا این حساب رابطه ای رو دوست ندارم بخونمش

آقا !! منم خیلی چیزارو دوس ندارم بخونم اما چاره ای نیس...اینکه بیاد غیرممکن نیست Big GrinBig Grin
حکایت اون جوکه شدها...اینو که سوال نمیدن...اینجارو هم که تقلب مینویسم...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

شماها چجوری حساب میکنید 24 روز؟!!! من هر جور حساب میکنم 16 روز مونده Huh
من برای تمام مدرسانیها آرزوی سلامت و سعه صدر میکنم.
امروز ازمون ششمو دادم و الان دارم از سر درد میمیرم از بس سوالاش فکرانگیزناک بود. واقعا آزمون سختی بود

راستی واسه شما ها هم ایمیلهای مانشت نمیاد؟
من دو روزه دیگه ایمیل واسه پاسخ های جدید موضوعاتی که مشترک شدم نمیاد
(26 دى 1392 12:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
یعنی میرسم!!!!!!!
جمع بندی رو تموم کنم!!!
قاطی کردم اساسی!!

شماها چجوری حساب میکنید ۲۴ روز؟!!! من هر جور حساب میکنم ۱۶ روز مونده Huh

طبیعیه دوست عزیزم زیاد درس خوندی اینکه فشار درسی رومون هست اینکه نتونیم درست حساب کنیم ولی گلم تو این چند روز تا اخر بهمنو حساب نکردی 4 روز بزاری روش میشه 20 روز تا امتحان روز 17 بهمن Shy

فقط یه خواهشی از دوستان دارم اینجا اگه تازه واردی میاد از خودش تعریف میکنه امسالو حتما قبولمو این حرفا اونوقت جدی من به دونستهام شک میکنم میگم خیلیها جلوترن خواهشن اینو نگید اگر مطمئنید قبول میشید خواهشا جار نزنید Big Grin(برای منی که سال اولمه خیلی سخته) چون میبینم دوستان همه باتجربن یکسال موندن.من از شما تقاضا دارم بزارید این چند روز کم که تا کنکور مونده ما با تمرکز درسمونو بخونیم دونسته هامونو تثبیت کنیم...Shy

(26 دى 1392 12:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
یعنی میرسم!!!!!!!
جمع بندی رو تموم کنم!!!
قاطی کردم اساسی!!

شماها چجوری حساب میکنید ۲۴ روز؟!!! من هر جور حساب میکنم ۱۶ روز مونده Huh

طبیعیه دوست عزیزم زیاد درس خوندی اینکه فشار درسی رومون هست اینکه نتونیم درست حساب کنیم ولی گلم تو این چند روز تا اخر بهمنو حساب نکردی 4 روز بزاری روش میشه 20 روز تا امتحان روز 17 بهمن Shy

فقط یه خواهشی از دوستان دارم اینجا اگه تازه واردی میاد از خودش تعریف میکنه امسالو حتما قبولمو این حرفا اونوقت جدی من به دونستهام شک میکنم میگم خیلیها جلوترن خواهشن اینو نگید اگر مطمئنید قبول میشید خواهشا جار نزنید Big Grin(برای منی که سال اولمه خیلی سخته) چون میبینم دوستان همه باتجربن یکسال موندن.من از شما تقاضا دارم بزارید این چند روز کم که تا کنکور مونده ما با تمرکز درسمونو بخونیم دونسته هامونو تثبیت کنیم...Shy
(26 دى 1392 12:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]شماها چجوری حساب میکنید ۲۴ روز؟!!! من هر جور حساب میکنم ۱۶ روز مونده Huh

16 رووووووووووووووووز
یـــــا حسابBig GrinBig Grin

اگه امروز و 17 که روزه کنکوره حساب نکنیم میمونه 20 روز
بچه ها از الان یه جوانمرد داوطلب شه آزمون پارسه it رو فردا up کنه. ایشالا شریف قبول شه هرکی این کارو بکنه Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
الان منظورتون من بودم؟؟؟من از اولش که این تاپیک ایجاد شد پیگیرش بودم ولی متاسفانه تا الان نفهمیدم بلاخره توی این تاپیک چی بنویسیم!هرکس هرچی مینویسه یکی هست که استرس میگیره ولی واقعیت اینه که شما نباید اینقدر حساس باشین.شما فکرکن فردا یکی بیاد بهت بگه تو قبول نمیشی شما باید استرس بگیری و همه زحمتاتو هدر بدی؟در هر صورت اگه حرفم باعث استرس شده از شما و بقیه دوستان عذر میخوام.در ضمن من تازه وارد نیستم:-D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
لینک مرجع