تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24 دى 1392 06:46 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]نمیدونید چه حس خوبیه وقتی ۲ ساعت (دقیقا ۲ ساعت) رو یک مثال فکر میکنی بعدشم به جواب نمیرسی Big GrinBig Grin
هیچی ، سعی کن احساس کنی سوالش مزخرف بوده و تو کنکور همچین سوالی نمیاد
(24 دى 1392 03:02 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها همه یه مقدار خستگی دارن و این طبیعیه. بدن خسته است اما ذهن آدم به این سادگیا خسته نمیشه. بذارید یه مثال از بدن سازی بزنم Big Grin
وقتی که حرکتا رو داری انجام میدی، اون لحظه ای که عضلاتت داره آتیش میگیره، همون لحظه ایه که بدنت ساخته میشه! اون لحظه باید با دهنت به بدنت دستور بدی که ادامه بده. اصل کار همون موقع است.
الانم همینطوره. این ۲۰ روز مثل ۵ تا تکرار آخر تو بدن سازی میمونه که باید نهایت تلاشتو بکنی که انجامش بدی تا وقتی که تموم شد، حس رضابت بخشی وجودتو پر کنه.
با قدرت و انرژی ادامه بدیم. پیروزی حق ماست.
پیروزی....

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

فوق العاده بود . مرسی
دقیقا همینطوره.
پیش به سوی موفقیت
سلام به همگی
نمیدونم واقعا چی بنویسم Dodgy حالم بده با اینکه مرور بعضی درسا تموم شده و بیشترشون تا50 رسیدم اما تا میام تستای 9 کنکور بزنم بهم میریزم قاطی می کنم یا سوالارو بلدما نمیتونم حلش کنم Huh نمیدونم مشکل از کجاست فقط اومدم بگم خوشحال باشید یکی از رقباتون کم شد خداحافظ همگیUndecided
امروز بدجور به خودم امیدوار شدم، چون داشتم تست ریاضی مهندسی میزدم و یه چیزی حدود 70 درصد جوابها را درست بدست میاوردم. فکر کنم دارم به اوج میرسم Angel
(24 دى 1392 08:06 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی
نمیدونم واقعا چی بنویسم Dodgy حالم بده با اینکه مرور بعضی درسا تموم شده و بیشترشون تا50 رسیدم اما تا میام تستای 9 کنکور بزنم بهم میریزم قاطی می کنم یا سوالارو بلدما نمیتونم حلش کنم Huh نمیدونم مشکل از کجاست فقط اومدم بگم خوشحال باشید یکی از رقباتون کم شد خداحافظ همگیUndecided

هیچ وقت تسلیم نشو. بذار الان اشتباه حل کنی. مهم نیست. هرکی بیشتر اشتباه حل کنه موفق تره. چون سر جلسه کمتر اشتباه میکنه.
موفق باشی

هیچ وقت تسلیم نشو. بذار الان اشتباه حل کنی. مهم نیست. هرکی بیشتر اشتباه حل کنه موفق تره. چون سر جلسه کمتر اشتباه میکنه.
موفق باشی

دوستان مدرسانی یه سوال؟
این آزمون آخری که دادید 100 درصد اول بود یا 50 درصد دوم ؟
عجب این روزا مخم خوب جواب میدم اصلا شبیه نابغه ها شدم(شمام تست تکراری بزنی همچین حسی پیدا میکنی!!!)!!

عجب این روزا مخم خوب جواب میدم اصلا شبیه نابغه ها شدم(شمام تست تکراری بزنی همچین حسی پیدا میکنی!!!)!!
(24 دى 1392 08:31 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز بدجور به خودم امیدوار شدم، چون داشتم تست ریاضی مهندسی میزدم و یه چیزی حدود 70 درصد جوابها را درست بدست میاوردم. فکر کنم دارم به اوج میرسم Angel

افرییین.با ٣دور خوندن کتاب مهندس کریمی هنوز اشکالات فراوان دارم.قطب ،اساسی انتگرال مسیر بسته...

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(24 دى 1392 08:31 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز بدجور به خودم امیدوار شدم، چون داشتم تست ریاضی مهندسی میزدم و یه چیزی حدود 70 درصد جوابها را درست بدست میاوردم. فکر کنم دارم به اوج میرسم Angel

افرییین.با ٣دور خوندن کتاب مهندس کریمی هنوز اشکالات فراوان دارم.قطب ،اساسی انتگرال مسیر بسته...

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هوووووووووووووووووف دیگه فراموش کردم کی بودم !!!!Huh
اگه قبول نشم(جایی که میخوام) میبوسمشو میزارم کنار .... !!!!!!
نه درسو علمو نمیگم... عادتای بد گذشتمو میگم.
تا حالا کل روزو تست نزده بودم...با اینکه خوب بودم تو تستا ولی تازه فهمیدم که سسسوت کشیدن مخ یعنی چی !
شعار==ادعا==اعتقاد حالا هرچی که برداشت بشه به نظرم نباس گذاشت چندتا کتاب ۲۰۰ ..۳۰۰ صفحه ای مارو محکوم کنه به شکست... شده تک تک کلمات کتابو (بجوم)آره یادش میگیرم..!Exclamation
نمیدونم واقعا چی بنویسم Dodgy حالم بده با اینکه مرور بعضی درسا تموم شده و بیشترشون تا۵۰ رسیدم اما تا میام تستای ۹ کنکور بزنم بهم میریزم قاطی می کنم یا سوالارو بلدما نمیتونم حلش کنم Huh نمیدونم مشکل از کجاست فقط اومدم بگم خوشحال باشید یکی از رقباتون کم شد خداحافظ همگیUndecided
خدایا شکرت خدایا شکرت یکی دیگه کم شد Smile
شما که وضعیتت خوبه شاید استرس داری یکم ریلکس کن درس میشه
خانوم رستمی عزیز
و خانوم سارای عزیز

نمی دونم راستش یه جورایی ادم غرورش می ره زیر سوال... وگرنه براتون می نوشتم که چقدر خوندمBig Grin

ببینید هر چی خوندید مرور کنید
اگر ریاضی خیلی کم خوندید به نحوی که نمی تونید 3 تا درست بزنید اونم بخونید

در باره اینکه نمی تونید تستا رو بزنید نگران نباشید بشینید جوابا رو بنویسید و دقت کنید بعد از بررسی کلیدا سعی کنید درک کنید اشکال اینکه نمی تونید تست بزنید چیه
خدا رو شکر دوستان مانشتی هم دریغ نمی کنن از انتقال تجربیاتشون
یه تاپیک تو قسمت مشاوره بزنید و بپرسید

آواتار اقای اردشیری منو یاد خواهرم می اندازه Tongue
خواهر من قدشون بلنده اصولا نگاهشون به افراد قد کوتاه دقیقا همین سبکی کاملااااااااااااا از بالاست Big Grin
(24 دى 1392 10:21 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]
نمیدونم واقعا چی بنویسم Dodgy حالم بده با اینکه مرور بعضی درسا تموم شده و بیشترشون تا۵۰ رسیدم اما تا میام تستای ۹ کنکور بزنم بهم میریزم قاطی می کنم یا سوالارو بلدما نمیتونم حلش کنم Huh نمیدونم مشکل از کجاست فقط اومدم بگم خوشحال باشید یکی از رقباتون کم شد خداحافظ همگیUndecided
خدایا شکرت خدایا شکرت یکی دیگه کم شد Smile
شما که وضعیتت خوبه شاید استرس داری یکم ریلکس کن درس میشه
کم کم تو می مونی تنها سر جلسه کنکور. اونوقت رتبه یکی که میگیری ارزش نداره.

(24 دى 1392 09:57 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]افرییین.با ٣دور خوندن کتاب مهندس کریمی هنوز اشکالات فراوان دارم.قطب ،اساسی انتگرال مسیر بسته...
من یه دور خوندم ولی یه دوری که اندازه 5 دور طول کشید و وقت گرفت ازم
(24 دى 1392 09:29 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان مدرسانی یه سوال؟
این آزمون آخری که دادید ۱۰۰ درصد اول بود یا ۵۰ درصد دوم ؟

100 درصد اول بود
(24 دى 1392 09:29 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان مدرسانی یه سوال؟
این آزمون آخری که دادید ۱۰۰ درصد اول بود یا ۵۰ درصد دوم ؟

100 بود. جامع!

یکی لطف کنه سوالای سنجش ازمون جامع دوم رو بذارهAngel
این وزنی که من تو این 3 ماه آخری اضاف کردم، توی 4-5 سال باشگاه رفتن نتونستم اضافه کنم Big Grin Big Grin
یــــــــــا حجم Big Grin
لینک مرجع