تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29 دى 1392 08:46 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]صبح بخیر مانشت ...بعد از هوش مصنوعی عاشق گویندگی در رادیو هستم .Big GrinBig GrinBig Grin

جدی جدی گفتی آخه منم جز اهداف 3 سالمه که باید گوینده بشم برای همین بعد از کنکور میخوام برم تست گویندگی آخه هر دو رو دوس دارم عشقم درسو گویندگیBig GrinBig Grin
جا نزن
شک کردن به خود قسمتی از پیشرفته
امکان نداره بدون نقد کارات موفق بشی
(29 دى 1392 08:49 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 دى 1392 08:46 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]صبح بخیر مانشت ...بعد از هوش مصنوعی عاشق گویندگی در رادیو هستم .Big GrinBig GrinBig Grin
چون ارتباط تنگاتنگی بین این دو تا هست میتونی در صورت عدم موفقیت در یکی ، اون یکی رو پیش بگیری

آره بابا خیلی ارتباط تنگی بینشون هس Big Grin
کاش همه مثل شما متوجه این ارتباط میشدن...
یکی از دوستان یه کمکی به ما بکنه

manesht.ir/forum/thread-21469-post-238598.html#pid238598
(29 دى 1392 12:39 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه من از فردا . شاید بدردتون بخوره . اگر هم کسی مشکلی تو برنامه من میبینه حتما بهم بگه تا یه موقع بیراهه نرم

۲۹ دی : نیم آزمون کنکور ۸۸ (نیم آزمون چون اکثر سوالاشو قبلا تو تستها زدم ، و احتمالا سریع جمع و جور بشه)
عصرش تحلیل ازمون و بررسی نقاط ضعف و نوشتن نقاط ضعف در یه لیست برای اینکه روزهای آخر روی این نقاط ضعف که تو کنکور سراسری هم سوال داشته بیشتر کار کنم

۳۰ دی : نیم آزمون کنکور ۸۹

۱ بهمن : نیم آزمون کنکور ۹۰

۲بهمن : آزمون کنکور ۹۱ کلا تا حالا سوال ۹۱ نزدم گذاشتم واسه این موقع که یه آزمون حسابی از خودم بگیرم
عصرش تحلیل و بررسی
۳ بهمن: بازهم تحلیل و بررسی کنکور ۹۱ و خوندن و مرور و یه خرده هم تمرین واسه مطالبی که تو این کنکور بوده و من تسلط نداشتم و یا بلد نبودم

۴ بهمن: آزمون جامع مدرسان (خودم پارسه هستم ولی جمعه رو گذاشتم واسه آزمون مدرسان و یا حتی سنجش)
عصرش بررسی آزمون
۵ بهمن : صبحش بازم بررسی آزمون دیروز و عصرش هنوز برنامه خاصی ندارم شاید یه استراحت نصف روزه به خودم بدم

۶ بهمن : آزمون کنکور ۹۲
۷ بهمن: بازم تحلیل و بررسی و مرور و .... آزمون دیروز

۸ بهمن: آزمون ۱۰۰ دوم پارسه سال گذشته
۹ بهمن: آزمون ۱۰۰ آخر مدرسان سال گذشته یا سنجش امسال

۱۰ بهمن: مرور آزمون های قبلی پارسه و نکاتی که از آزمونهای قبلی نوشتم و توشون مشکل داشتم
۱۱ بهمن: آزمون جامع دوم پارسه
۱۲ بهمن: بررسی آزمون دیروز

بقیه شو هم احتمالا برم روی اون لیست نقاط ضعفی که داشتم کار کنم و تست های قسمت های مهم و پرتکرار کنکور را بیشتر کار کنم . البته تا ۱۸ بهمن احتمالا آزمون آخر مدرسان و جامع سوم سنجش را هم واسه خودم آزمون بدم

نقدی ، پیشنهادی هست بگید ، چون منم طالب یه برنامه دست و حسابی هستم

شما داری تستای کنکور میزنی من بعضی از درسام هنوز موندن ...Undecided
چرا توی تستای هوش اینقدر اختلاف نظر هست آخه. برای زدن تست هوش من 5 تا کتاب (راهیان ارشد و مقسمی و پارسه و حل المسائل رامین رهنمون و پوران) رو با هم جواب هاشون رو مقایسه می کنم Big Grin بیشترین رای رو هر جوابی گرفت اون رو درنظر میگیرم.
(29 دى 1392 02:54 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]شما داری تستای کنکور میزنی من بعضی از درسام هنوز موندن ...Undecided
الان که دیگه وقت خوندن نیست. دیگه باید چسبید به تست و تمرکز روی قسمت های کنکوری.
هر چی نخونده دارید ببوسید بذارید کنار. روی خونده هاتون تمرکز کنید و وقت واسه مسلط شدن روی اونها بذارید.
وقت کمی مونده.
(28 دى 1392 05:50 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اونهایی که محاسبات عددی میخونند، فرمول های مربوط به خطاهاش هم میخونید؟
مثلا خطای روش 3/8 سیمپسون در انتگرال گیری؟ توی ازمون پارسه اومده بود اما من همیشه ignore میکردم این خطاها رو :-s

اره اونا رو باید خوند.من خطاهای فصل اول رو نمیدونم چیکار کنم و همچنین سوالای پارسال..

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
از دوستان رتبه برتر و مدیران که تجربه کنکور دارند خواهش میشود در این روز های پایانی اگه نکاتی نیازه اینجا بنویسن
شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی این تاپیک پر بازدیده
قبلا آقای جهانی لطف میکردن یه سری نکات میگفتند ولی دیگه .....
دانشمندا یه نگاهی بندازید به این سوال

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه سری تستا از سال های پیش هستن که تو کتابای کنکوری جوابشون یه گزینه رو انتخاب کردن که با سازمان سنجش مطابقت نداره، حتی تو خود کتاب هم نوشته جواب این میشه ولی متأسفانه سنجش یه گزینه دیگه رو گفته Smile
حال اگه زد و شانسی و 1% اونا تکرار شن تو کنکور امسال Smile ، چیکار کنیم ؟ جواب سنجش یا گزینه ی درست رو باید انتخاب کنیم؟ دوستان شما چیکار می کنید ؟
ناراحتم!
خیلی سوال دارم وهیچ کسی نیس کمکم کنه
همه درسا رو خوندم (غیر از مدار الکتریکی)
مطمئنم اگه اشکالاتم برطرف بشه حداقل هر درسی ١٥درصد بیشتر میزنم
سرعت اینترنتم هم انقد ضعیفه که به زور میتونم هر از چندگاهی سری به مانشت بزنم تا الاقل اینجا سوالامو میپرسیدم.
نه دوست نه استاد هیچکی رو ندارم
زحماتم داره بر باد میره..
خدایا خودت کمک کن...

Sent from my iPhone using
خــــــــــیــــــــــلـــــــــــــــــی پــــــــــــــــــــــر انــــــــــــــــرژی
پـــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــش بـــــــــــــــســــــــــــــــوی مـــــــــــوفـــــــــــقــــــــــــــیــــــــــت
ای وای
همه دارن تست می زنن...
من دارم برنامه سازی 1و3 و طراحی گرافیک و php آماده می کنم برای فردا!
دیگه تاپیکو عوض کنین بذارین بهمن ماه............وای چه حسیه!!!!!!داریم راحت می شیم...........Smile)))) تنها فانتزیم الان اینه که میخوام بعدکنکورم یه روز صبح بدون آلارم گوشیم از خواب پاشمSmile))))))))
لینک مرجع