تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آخی
امروز از دست نظریه راحت شدم تموم شد
یه دوره ای هم کردم تست های سال های ۷۹ تا ۸۳ رو هم زدم تو چند تا از تست ها مشکل داشتم چیکار کنم!!!؟؟؟
الان میخوام برم سراغ سیستم عامل این حافظه مجازی رو جمع بندی کنم و قصه سیستم عامل رو هم تموم کنم Smile
سلام به همه .
خداقوت .
خسته نباشین.

از خوندن بعضی درسا خیلی بدم میومد . اولیش طراحی الگوریتم بود
و از خوندن بعضی درسا لذت میبردم اولیش سیستم عامل بود
ولی کلا دیگه از همشون داره بدم میاد . فقط زودتر تموم شه راحت شیم
(10 دى 1392 08:02 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 دى 1392 07:45 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز منم سرعت درس خوندنم مثل شما سریعه پارسالم چندین بار خوندم اما نتیجه مطلوب نگرفتم سعی کن دقیق بخونی تو مسایل غر ق شو
توصیه: زمانی در مسائل غرق شوید که غریق نجات ها در کنارتان باشند

مثل اینکه شما عادت دارید همه چیزا شوخی بگیرید دوست عزیز !غرق شدن اصطلاح هس منظورم این بود که انقدر دقت کنید که نکته ای از قلم نیفته از این ببعد همه مسایل را بند به بند باید توضیح داد انگار!
(10 دى 1392 07:45 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز منم سرعت درس خوندنم مثل شما سریعه پارسالم چندین بار خوندم اما نتیجه مطلوب نگرفتم سعی کن دقیق بخونی تو مسایل غر ق شو

توصیه: بدنبال غریق نجات نباشید , خود باید غریق نجات شوید

(10 دى 1392 09:49 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]

مثل اینکه شما عادت دارید همه چیزا شوخی بگیرید دوست عزیز !غرق شدن اصطلاح هس منظورم این بود که انقدر دقت کنید که نکته ای از قلم نیفته از این ببعد همه مسایل را بند به بند باید توضیح داد انگار!

ببخشید من ادامشو گرفتم هاااا
(قبل که منو هم دعوا کنید خودم عذرخواهی کردمBlush)
منظورم هم شوخی نبود فقط خواستم بگم بازی باکلمات راحته .. در عمل باید مرد بود Undecided
جدا باید ما الان غریق نجات بشیم تا سرکنکور موفق باشیم (غریق نجات یعنی استاد شنا کردن باشیم)
(10 دى 1392 07:45 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 دى 1392 07:32 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]مرور ۵۰ درصد دوم هوش تموم شد. میمونه مرور ۵۰ درصد دوم طراحی الگوریتم با تست ۵۰ درصد دوم ساختمان داده....

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

دوست عزیز منم سرعت درس خوندنم مثل شما سریعه پارسالم چندین بار خوندم اما نتیجه مطلوب نگرفتم سعی کن دقیق بخونی تو مسایل غر ق شو البته تا حد نرمال اونوقت تازه نقاط ضعفتا میفهمی اینجوری همه را میخونی و ازشون رد میشی مفاهیم قوی فقط تجدید میشن مباحث سخت و ضعیف فقط مرور میشن حواست باشه این تجربه خودم بود و یه نصیحت دوستانه

ممنون Smile
اما هرکسی روش خودشو داره Smile نتایجم هم تا حالا بد نبوده. حداقل با 2 درس سفید توی آزمونا....
بگذریم. هر گردی هم گردو نیست. البته قصد بی ادبی ندارم اما این طور که شما فکر می کنی میشه فرافکنی از بحث مدیریت روابط سازمانی، بخش گروهSmile
درسته که یه مقدار سریعم، اما این سرعت نسبیه. نسبت به نظر خودم کندم.
من اینطور حرفا روی عملکردم تاثیر نداره اما بهتون پیشنهاد میکنم، یعنی خواهش میکنم، توی این روزا اینطور حرفی به کسی نزنید. ممکنه روی عملکردش تاثیر بذاره و سرد بشه.
باز هم ممنونم از راهنماییتون. امیدوارم همه موفق شن.

طراحی الگوریتمیا یه کمکی به ما میکنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چشم دیگه نصیحتی نمیکنم دوست عزیزdzz_13نگران نباش من ناراحت نمیشم هیچ وقت از حرفای شما ایشالله که همه موفق باشیم من کسیا دعوا نکردم اما تالار طنز و سرگرمی و بازی با کلمات جای دیگس من عذر خواهی میکنم و سعی میکنم تو کار کسی دخالت نکنم صلاح مملکت خویش خسروان دانند
مغرم دیگه error میده پرونده امشب با 30 صفحه مدیریت بسته شدالانم Battery Low شدم
(10 دى 1392 10:30 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]چشم دیگه نصیحتی نمیکنم دوست عزیزdzz_13نگران نباش من ناراحت نمیشم هیچ وقت از حرفای شما ایشالله که همه موفق باشیم من کسیا دعوا نکردم اما تالار طنز و سرگرمی و بازی با کلمات جای دیگس من عذر خواهی میکنم و سعی میکنم تو کار کسی دخالت نکنم صلاح مملکت خویش خسروان دانند

ممنون (گل)

درضمن کار شما دخالت نیست .. شما برا ما خیلی عزیزی

باور کن خودم اینقدر درگیر مشکلاتم آرزوم اینه بشینم دو خط درس درست و حسابی بخونم ولی با این حالم شماها رو میبینم یه لبخند رو لبم میشینه و با خودم میگم هستنا دوستانی که با هر سختی برا آیندشون تلاش میکنن و این ستودنی هست و از شماها درس دارم میگیرم .. اگر کسی هم حرفی خارج بحث درسی زده بزارید بحساب عوض کردن روحیه ..
کتاب 12 سال کنکور نصیر که تازه چاپ شده گرفتم. چقدر گرون بود!!!
ولی معماری هاش عالی حل شده. به نظرم بگیرید ضرر نداره.
بقیه درس هاشم خوب بود.
من یه بخش روانشناسی درسی شنیده بودم که...
برای کسایی که دیر شروع کردند و یا خوندن و زمان تست زدنه... اگر تنها میخواهید کنکور سراسری شرکت کنید،آزمون های آزاد را مطالعه نکنید.
تست های کنکور سراسری هم از ۸۵ به بعد مطالعه کنید!
در ضمن اصطلاح شخم زدن تست ها هم یاتون نره.البته اگه دوستان اعتراضی نداشته باشن با این اصطلاح!
خیلی خوبه با این روحیه...همیشه موفق باشید.
(10 دى 1392 09:51 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]توصیه: بدنبال غریق نجات نباشید , خود باید غریق نجات شوید
خود آدم وقتی غرق شد که دیگه فاتحه اش خونده است. همین یه هفته پیش بود رفیقم 45 دقیقه تو کف یه سوال مدار بود. دیدم دود داره از سرش بلند میشه. به زور از سالن مطالعه بردمش بیرون و 20 دقیقه ای استراحت کردیم و وقتی برگشتیم دوباره برگشت سر همون سوال ولی این دفعه 10 دقیقه ای حلش کرد. خلاصه اونجا من حکم غریق نجات واسه این بنده خدا داشتم. وگرنه از یه هفته پیش تا حالا هنوز داشت همون یه تست رو حل میکرد Big Grin
سلام
امروز 50٪ دوم شبکه تموم کردم Smile
+
مروز و تست کامل پایگاه داده Wink
البته در مورد تستای پایگاه داده با شانس بهتر میشه به جواب رسید Smile

شاد باشید و موفق
دارم تو باتلاق مدار دست وپا میزنم تا جمعه تموم شه عالی میشه
(10 دى 1392 10:05 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 دى 1392 07:52 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]مدار حس عربی رو داره ۵ دقیقه می خونم خسته می شم
(09 دى 1392 11:58 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]تا حالا شده بزنی به سیم آخر ؟ بخوای زیر بارون بزنی بیرونو ساعتها راه بری ؟
الان بعد هوش همین حسو دارم مخم سوووووووووتتتتت مییییکشه از دست این استنتاجا :-) میریم زیر بارون تا خنک شه...
ولی کلا تو مرامه ما نیس کم بیاریم با هرکی دست بدیم تا تهش هستیم با هرکیم کل بندازیم (کنکور) تا از رو نره ولکن ماجرا نیستیم...
راستی اینجا داره حکایت ۳۰مرغ یواش یواش زنده میشها ... !
بیا کل حداقل انگیزه بگیریمTongue
ما زمین خوردتیم داداش....
اما خودمونیما نمیخوری به ما Big GrinWink
ما چاکریم
اگه بهت بخورم که له میشی هوا تو دارمBig Grin
نسل قبل ما که به فکر ما نبودن اما من قصد دارم یه تراشه بسازمو بچسبونم به سره نسلهای بعدی یه حافظه نامحدود با قدرت جستجوی فوق العاده که هر شب حال کردن توشو از اطلاعات لبریز کنن :-)...امروز فیزیکدان باشن فردا حقوقدان... تا دیگه مجبور نباشن مثل ما ایییییینهمهههه زمان بزارنو بخونن تا چندتا چیز خیلی ساده یاد بگیرن... ایطوری هم بازدهی بیشتره هم طرف از زندگیش لذت میبره... خخخخخ
دیگه دارم میترکم شبه همگیی خوشششش
(11 دى 1392 01:48 ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]نسل قبل ما که به فکر ما نبودن اما من قصد دارم یه تراشه بسازمو بچسبونم به سره نسلهای بعدی یه حافظه نامحدود با قدرت جستجوی فوق العاده که هر شب حال کردن توشو از اطلاعات لبریز کنن :-)...امروز فیزیکدان باشن فردا حقوقدان... تا دیگه مجبور نباشن مثل ما ایییییینهمهههه زمان بزارنو بخونن تا چندتا چیز خیلی ساده یاد بگیرن... ایطوری هم بازدهی بیشتره هم طرف از زندگیش لذت میبره... خخخخخ
دیگه دارم میترکم شبه همگیی خوشششش
آدم وقتی درس میخونه فکرا و رویاهای عجیبی به ذهنش میرسه حتما این کارو کنید موفق میشید
لینک مرجع