تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13 دى 1392 05:24 ب.ظ)kati نوشته شده توسط: [ -> ]برم بمــــــــیرم با این درس خوندنم Sad
آخه چرا اینطوری میشه؟!!
موقع تست حل کردن مغزم می خوابه ...
کدوم رو هیچ کدوم می خونم ، نباشد رو باشد می خونم ، هست رو نیست می خونم
۱۰۰۰ دفعه یه چیز رو حساب می کنم بار ۱۰۰۱ امین بار جواب غلط در میاد!
دیگه میزان شک کردنم به سوال زیاد شده جواب درست رو هم نمیزنم...
خوب برم سرمو بزارم...
ببخشید فاز منفی زیاد بود Sad

ادیسون میدونید چند بار شکست خورد؟!!! ولی باز تلاش کرد. من تا الان بوده یه تست رو 4 بار اشتباه حل کردم. اما هر دفعه یاد میگیری از کدوم راه نباید بری
سعی کنید قلقتون دستتون میاد. مثلا من خودم وقتی بین دو تا گزینه شک دارم، اونی که فکر میکنم درسته رو نمیزنم اونیکی رو میزنم معمولا درست در میاد. Big Grin
مدرسان کارش معلوم نیست!
زبان 10 درصد کمتر داده
مشترک 5 درصد کمتر
تخصصی 20 درصد!
معلوم نیست دیگه پاسخ نامه میدن چرا؟!!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(13 دى 1392 07:36 ب.ظ)AI. نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 دى 1392 07:31 ب.ظ)zahra256 نوشته شده توسط: [ -> ]بالاترین درصد دروس تخصصی نرم افزار رشته کامپیوتر مدرسان ۴۵/۸۳ بوده به نظرتون این یعنی چی؟!!!!

یعنی بالاترین درصد دروس تخصصی نرم افزار رشته کامپیوتر مدرسان ۴۵/۸۳ بوده و

هیچ معنای خاصی ندارد ! Shy

شما اگه بری یه سر رتبه های بچه های پارسه رو ببینید متوجه میشین من چی میگم!!!Dodgy
بابا به کل با این درصد تخصصی ها دارم از خودم ناامید میشمAngry
این آزمون برخلاف انتظارم خوب شد پس تصمیمم درست بوده که زیاد تست نزنم این هفته باز درسای مونده رو تکمیل می کنم تا تموم شد میرم سراغ مرور و تست
آمار و گسسته رو تکمیل(امار بیشترش مونده ولی گسسته آخراشم حداکثر دو روز جمع میشه)
محاسبات هم شروع و تموم می کنم که اگه تست حفظی و فرمولی اومد بتونم بزنم
تحلیل آزمون پارسم! خودم درصد گرفتم!!!
معماری که همیشه عالی بود این بار 15 روز دوره نکردم و بدون دوره خوشکل 4 تا غلط زدم و بقیه رو هم نشد حل کنی چون فراموش شده بود!!! -8%!!! واقعا درس خوبی بود که گرفتم!

مشترک ها خوب بود ولی 3 تا 50 50 زدم هر 3 غلط شدن و 3 تام غلط! با 10 تا درس!! کاش یکی بود بگه همون درستاتو بزن بی خیال بقیش شو!!

تخصصی مشترک پایگاه عالی بود جز سوال اول که فک کردم منها کرده ولی اشتراک بود!! مغرور بودم!!
سیستم خیلی بهتر از آزمون 25-4 بود!! هوشم با تسلط خوبم باز هم بخاطر این مدل سوال مسخره که چن تاشون درستن آخر یکی رو 50 50 نمیدونستم و کل سوال رو غلط میزدم! جالبه تو این آزمون 2 تا سوال این مدلی دادن که 2 تاشو با احتما 90% زدم و غلط شدن!!!
با 3 تا درست هوش!!!

زبانم همون من ردینگو نزنم بهتره!! یه عمر ردینگ تمرین کردیم کلمه نخوندیم حالا 4 تا لغت زدم ردینگم 6 تا که 5 تاش غلط شد!!!

باز هم مهم اینه نه خوشحال بشیم نه ناراحت بلکه درس بگیریم!!!
من از مرور کردن سیستم عامل و مدیریت به شدت بدم میاد مثل این میمونه جونمو دارن میگیرن.
سیستم که هر چی میخونم جلو نمیره .....
مدیریتم که مدت موندگاریش فقط 24 ساعته تعجب نکنید من به شخصه فک کنم تا 2 ساعت قبل از کنکور 93 مدیریت بخونم اینقدر سادست نمیمونه تو ذهنم فک کنم باید حتما درس سخت باشه ذهنم به سختی عادت کرده اینه که راحتارو نمیگیره...

بچه ها الان ذهنتون کدوم دانشگاه هاست باز مثل اولتون امیدوارید پس چرا من انگیزمو از دست دادم؟
دوستان خسته نباشید
چقد سریع آزمون برسی کردین؟
من تازه میخوام برم سراغش!
ریاضیات آسون بود ولی نتونستم حل کنم!!
بقیه رو با احتمال زیاد فک میکردم درس حل کردم ولی الان با نگاه سریع پاسخنامه دیدم انگار ....
بچه ها من نرسیدم زیاد بخونم فق تونستم مبحثای مهم که پارسالم ازشون تست اومده رو بخونم ولی هنوز تست و شروع نکردم به نظرتون امیدی هست؟
سلام دوستان
من الان چند ساله تو مانشت عضوم ولی اولین باره پیام میذارم برا همین شاید جایی که پیام رو مینویسم مناسب سوال من نباشه برا همین معذرت میخوام . راستش من الان تو یه موقعیتی گیر کردم که دیگه مغزم کار نمیکنه و برا همین خواستم نظر شما رو بدونم.
بنده متولد ۶۵ و ورودی ۸۴ نرم افزار پیام نور تبریز هستم .سال ۸۹ اولین باری که کنکور دادم تونستم رتبه ۲۸۴ هوش مصنوعی رو بیارم ولی بدلیل یه سری مشکلات مالی( راستش تو بعضی شرایط لنگ ۱۰۰۰ تومن بودم) حتی انتخاب رشته هم نکردم و رفتم خدمت سربازی ولی همش تو فکر ارشد بودم . اواخر خدمتم چون نمیتونستم سراسری شرکت کنم (چون پلیس راه خدمت میکردم و شب و روز تو جاده ها بودم و وقت درس خوندن نداشتم) برا ازاد ثبت نام کردم و رتبه ۱ نرم افزار واحد شبستر سال ۹۱ شدم . رفتم ثبت نام کردم ولی بعد چند روز فکر کردم که با توجه به شناختی که از خدم دارم میتونم برا سراسری بخونم و رفتم انصراف دادم و برا سراسری خوندم و خداییش خیلی خونده بودم ولی بدبختانه سر جلسه کنکور نمیدونم از استرس بود یا چی ! که کلا من سر درد گرفتم و نتونستم خوب بزنم و تو نرم افزار شدم ۷۱۲ . راستش همه ی این اتفاقا رو گردن خدا انداختم که خدایا چرا بد تا میکنی !!!!!!!!! و همین شد که بی خیال درس شدم تا اینکه خدا لطف کرد و از نظر مالی دیگه هیج مشکلی ندارم و رفتم دانشگاه ازاد شبستر که ثبت نام کنم گفتند میتونی از این ترم یعنی ترم ۲ سال جاری بیای ثبت نام کنی ولی باید برات ۳ ترم مرخصی تحصیلی بزنیم که تقریبا ۱/۸۰۰/۰۰۰ تومان میشه . حالا مشکل من اینجاست که نمی تونم درست تصمیم بگیرم که واقعا برم بخونم یا برا سال بعد برنامه بریزم . اگه شما لطف کنید به من بگید که جای من بودید با این دلایلی که تو ذهنمه شما چیکار میکردین؟

۱/یکی اینکه برم ازاد ثبت نام کنم و در کنارش برا سال بعد سراسری بخونم که با اینکار میتونم اگه سراسری نشد حداقل ۳ ترم ارشد رو تموم کنم ولی اگه سراسری قبول شدم باید انصراف بدم که در این صورت نه تنها چیزی حدود ۶ یا ۷ میلیون از جیبم میره بلکه زحماتمم از بین میره !!
۲ .دوم اینکه ثبت نام نکنم و برا سال بعد بخونم که در این صورت اگه قبول بشک که هیچ اگه نشم این ازاد رو هم از دست میدم

۳/سوم اینکه برا ازاد امسال بخونم که در صورت قبولی در واقع من میتونم از مهر ماه ثبت نام کنم و برا سراسری بخونم که در صورت قبولی انصراف بدم که لااقل هم پول کمتری ازم میره هم زحمت کمتری ولی اگه نشدم هم که ادامه بدم
راستش من همش به اینم فکر میکنم که من الان دقیقا ۲۷ سال و ۴ ماه سنمه!! و اگه بخوام برا سراسری بخونم باید حداقل تا سن ۳۱ سالگی ارشد رو بخونم و اگه نخوام سراسری بخونم واقعا باید یکی از بزرگترین ارزوهام که دکتراست رو به گور ببرم !!!!!!

میدونم طولانی شد ولی باور کنین خیلی گزینه های دیگه تو ذهنم داره رژه میره که نخواستم سر درد باشه . خلاصش کنم که شما فکر کنید ۲۷ سالتونه و میخواهید برا کنکور ارشد ۹۴ برنامه بریزید ایا سن بیشتر مزاحم کار نیست !!! آیا شما این ریسکو میکنید که 1 سال دیگه بشینید پشت کنکور
امروز جمعه بودن رو با تمام وجود حس کردم ...
وقتی جمعه باشه.. خونه شلوغ.. ظهر هم نتونی بخوابی.. دیگه شب چه شود ... ساحل طلبد !
(13 دى 1392 09:11 ب.ظ)until2020 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من الان چند ساله تو مانشت عضوم ولی اولین باره پیام میذارم برا همین شاید جایی که پیام رو مینویسم مناسب سوال من نباشه برا همین معذرت میخوام . راستش من الان تو یه موقعیتی گیر کردم که دیگه مغزم کار نمیکنه و برا همین خواستم نظر شما رو بدونم.
بنده متولد ۶۵ و ورودی ۸۴ نرم افزار پیام نور تبریز هستم .سال ۸۹ اولین باری که کنکور دادم تونستم رتبه ۲۸۴ هوش مصنوعی رو بیارم ولی بدلیل یه سری مشکلات مالی( راستش تو بعضی شرایط لنگ ۱۰۰۰ تومن بودم) حتی انتخاب رشته هم نکردم و رفتم خدمت سربازی ولی همش تو فکر ارشد بودم . اواخر خدمتم چون نمیتونستم سراسری شرکت کنم (چون پلیس راه خدمت میکردم و شب و روز تو جاده ها بودم و وقت درس خوندن نداشتم) برا ازاد ثبت نام کردم و رتبه ۱ نرم افزار واحد شبستر سال ۹۱ شدم . رفتم ثبت نام کردم ولی بعد چند روز فکر کردم که با توجه به شناختی که از خدم دارم میتونم برا سراسری بخونم و رفتم انصراف دادم و برا سراسری خوندم و خداییش خیلی خونده بودم ولی بدبختانه سر جلسه کنکور نمیدونم از استرس بود یا چی ! که کلا من سر درد گرفتم و نتونستم خوب بزنم و تو نرم افزار شدم ۷۱۲ . راستش همه ی این اتفاقا رو گردن خدا انداختم که خدایا چرا بد تا میکنی !!!!!!!!! و همین شد که بی خیال درس شدم تا اینکه خدا لطف کرد و از نظر مالی دیگه هیج مشکلی ندارم و رفتم دانشگاه ازاد شبستر که ثبت نام کنم گفتند میتونی از این ترم یعنی ترم ۲ سال جاری بیای ثبت نام کنی ولی باید برات ۳ ترم مرخصی تحصیلی بزنیم که تقریبا ۱/۸۰۰/۰۰۰ تومان میشه . حالا مشکل من اینجاست که نمی تونم درست تصمیم بگیرم که واقعا برم بخونم یا برا سال بعد برنامه بریزم . اگه شما لطف کنید به من بگید که جای من بودید با این دلایلی که تو ذهنمه شما چیکار میکردین؟

۱/یکی اینکه برم ازاد ثبت نام کنم و در کنارش برا سال بعد سراسری بخونم که با اینکار میتونم اگه سراسری نشد حداقل ۳ ترم ارشد رو تموم کنم ولی اگه سراسری قبول شدم باید انصراف بدم که در این صورت نه تنها چیزی حدود ۶ یا ۷ میلیون از جیبم میره بلکه زحماتمم از بین میره !!
۲ .دوم اینکه ثبت نام نکنم و برا سال بعد بخونم که در این صورت اگه قبول بشک که هیچ اگه نشم این ازاد رو هم از دست میدم

۳/سوم اینکه برا ازاد امسال بخونم که در صورت قبولی در واقع من میتونم از مهر ماه ثبت نام کنم و برا سراسری بخونم که در صورت قبولی انصراف بدم که لااقل هم پول کمتری ازم میره هم زحمت کمتری ولی اگه نشدم هم که ادامه بدم
راستش من همش به اینم فکر میکنم که من الان دقیقا ۲۷ سال و ۴ ماه سنمه!! و اگه بخوام برا سراسری بخونم باید حداقل تا سن ۳۱ سالگی ارشد رو بخونم و اگه نخوام سراسری بخونم واقعا باید یکی از بزرگترین ارزوهام که دکتراست رو به گور ببرم !!!!!!

میدونم طولانی شد ولی باور کنین خیلی گزینه های دیگه تو ذهنم داره رژه میره که نخواستم سر درد باشه . خلاصش کنم که شما فکر کنید ۲۷ سالتونه و میخواهید برا کنکور ارشد ۹۴ برنامه بریزید ایا سن بیشتر مزاحم کار نیست !!! آیا شما این ریسکو میکنید که ۱ سال دیگه بشینید پشت کنکور
به نظر من گزینه سوم بهترین گزینست از هر جهتی، البته گاهی هم پیش میاد که مثل داداش من یه ارشد سراسری و یه شغل خوب با هم گیرتون بیاد و شاید مجبور بشین که از آرزوتون بزنید تا شغلتونا حفظ کنید
سلام علیککم
دارم به خودم امیدوارمیشم

(13 دى 1392 01:35 ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من دارم دیوونه میشم فکر کنم!

با دوره تناوب ۱ ساعت حالم خوب و بد میشهBig Grin
۱ ساعت میرم شریف ساعت بعد غیر انتفاعیم قبول نمیشم میمونم سال بعدBig Grin
یعنی کنکور چه میکنه با آدمااااا!

ولی الان امیر کبیرم !!!!!!( جدیدا راضی شدمTongue)

موفق باشید

سلام مخ هوش چطو.ری؟
وقتی یک ماه مونده به کنکور در حال نوشتن صفحه 120 ام از پروژه پایانیت هستی . . . Sad

میدونم طولانی شد ولی باور کنین خیلی گزینه های دیگه تو ذهنم داره رژه میره که نخواستم سر درد باشه . خلاصش کنم که شما فکر کنید ۲۷ سالتونه و میخواهید برا کنکور ارشد ۹۴ برنامه بریزید ایا سن بیشتر مزاحم کار نیست !!! آیا شما این ریسکو میکنید که 1 سال دیگه بشینید پشت کنکور

من اگه بودم گزینه 3 رو انجام میدادم. یکی از دوستای منم همین شرایطو داره و قصد داره همین کار رو بکنه.
اما شما توی این 1 ماخ به نظرم اگه تلاش کنید میتونید یه دانشگاه ملی توی شهرستان قبول شید(البته اگه میخواید دانشگاه خوبی برید شبانه قبول شید بهتره هزینه اش هم از آزاد کمتره)که اگه بعدا حتی ملی هم خدایی نکرده قبول نشدید بالاخره دانشگاه ملی هستید و میتونید خودتون تلاش کنید. در ضمن استادای دانشگاه آزاد تهران هم من شنیدم استادای خوبی هستن. خصوصا جنوب.
توکل کنید به خدا همه چی درست میشه.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
.
.
.

من بخام جای شما باشم و برا خودم تصمیم بگیرم الویت هام رو مشخص میکنم و بهشون نمره میدم و مثل یه مساله بیزین حلش میکنم!!
1.مهم بودن داشتن مدرک از دانشگاه دولتی از 10 میدم 9 پس اهمیت گرفتن مدرک از آزاد میشه 1 !
2. پولم از 10 میدم 5
3. بالا رفتن سنم از 10 میدم 3
4.وقتم از 10 میدم 5
5.ایمان به اینکه تو تصمیم موفق میشم از 10 میدم 10
نتیجه :برای من بهترین گزینه بی خیال شدن دانشگاه ازاد و یک سال خودن واسه ارشد هست
مهمترین چیزی هم که هست به تصمیمت احترام بزاری و به همه عواقبش فکر کنی .
بدرود!
لینک مرجع